2017. gada top 3 Ripple maki

Šīs rakstīšanas laikā Ripple pašlaik ir ceturtais kriptovalūtu klasifikācijā, pamatojoties uz tirgus kapitalizāciju, kas pārsniedz USD 27,96 miljardus, un pastāv arī 99,99 miljardi Ripples. Skat XRP diagrammas pašreizējai statistikai.

Ripple nav derīga kriptonauda; tikai to autoriem ir tiesības jebkurā brīdī izveidot vai noņemt Ripple žetonu skaitu. Neskatoties uz to, Ripple vērtība ir turpinājusi pieaugt, jo laika gaitā mēs esam redzējuši lielu kriptovalūtas pieprasījumu.

Ripple ir ne tikai digitāla valūta, bet arī pirmais pasaules atvērtais darījumu tīkls. Tas kalpos kā decentralizēts, kopīgs visu veidu kontu un darījumu reģistrs. Izveidojot šo globālo virsgrāmatu, Ripple par naudu dara to, ko internets darīja attiecībā uz visiem citiem informācijas veidiem.

Tāpat kā citas kriptovalūtas, arī Ripple tiek glabāts seifos, un Ripple kriptovalūtai ir diezgan daudz seifu.

Šeit ir populārākie Ripple ieteikumu maki.

Gatehub.net

Gatehub ir tiešsaistes seifs. Tā ir lieliska vieta, kur sākt, taču pārliecinieties, ka tur neatstājat pārāk daudz Ripples. Jums var pietikt tikai parastajiem ikdienas darījumiem vai pietiekami daudz apmaiņai pret citām kriptovalūtām.

Gatehub.net ir diezgan ātri un ērti reģistrējies makam. Pēc veiksmīgas reģistrācijas jums jāievada informācija par jums, lai izpildītu viņu KYC prasības. Pilnīgai verifikācijai jums būs nepieciešams augšupielādēts identifikācijas dokuments kopā ar komunālo pakalpojumu rēķinu vai bankas izrakstu, kurā ir jūsu dzīvesvietas adrese.

Drošība Gatehub platformā ir pietiekami laba. Jums ir sava konta līmeņa parole, kurā varat izmantot burtciparu vārdus, kurus ir grūti uzminēt, un pārliecinieties, ka neatļaujat pārlūkprogrammai saglabāt pieteikuminformāciju. Jums ir arī opcija 2FA Google autentifikācija, kuru Gatehub platformā varat iespējot papildu drošības slānim.

Rippex

Rippex seifs ir darbvirsmas maks lielākajai daļai operētājsistēmu. Jūs varat lejupielādējiet maku šeit Rippex oficiālajā vietnē. Lejupielāde un instalēšana ir vienkārša, un procesa pabeigšanai nav nepieciešamas izcilas zināšanas.

Pēc veiksmīgas instalēšanas lietojumprogramma palīdz izveidot jaunu seifa adresi un ģenerē ieejas frāzi un slepeno atslēgu, kas jums būtu jāpieraksta un jāglabā drošā vietā. Jūs nevēlaties, lai šī informācija nonāktu nepareizās rokās.

Ņemiet vērā, ka, pirms varat aktivizēt maku, jums ir jāiemaksā 20 ripples. Jūs varat to nosūtīt no tādas apmaiņas vietas kā Bittrex vai Poloniex, un jums ir labi izmantot savu Ripple darbvirsmas maku.

Drošības padomi Ripple Wallet Desktop lietojumprogrammai ir grūti uzminēt lietojumprogrammas paroli. Pārliecinieties arī, ka uz papīra ir izrakstīta atslēgas frāze un slepenā atslēga. Nesaglabājiet to savā datorā, ja dators tiek apdraudēts, jūs riskējat ar Ripple monētām.

Virsgrāmata Nano S

Ledger Nano S joprojām ir drošākais veids, kā uzglabāt kriptovalūtas un kam ir atbalsts Ripple; tā ir laba izvēle, ja jūs plānojat saglabāt Ripples ieguldījumiem un arī naudas darījumu līdzekli.

Ledger Nano S iestatīšana ir vienkārša, un, ja ir jāveido atslēgas frāzes ierīces līmenī, tā ir lieliska izvēle, jo jūsu drošības informāciju nevar atklāt. Darījumi tiek pārbaudīti arī, izmantojot ierīces dubultpogas, lai ikviens, kuram nav jūsu ierīces, nevar pārsūtīt nevienu no jūsu Ripple monētām..

Guarda maks

Guarda ir vairāku valūtu, daudzplatformu un ar brīvības atņemšanu nesaistīts maks, kas ļauj XRP turētājiem ērti uzglabāt savus līdzekļus. Viena no šī maka galvenajām priekšrocībām ir tā, ka tas ļauj lietotājiem vienā platformā rīkoties ar lielu skaitu digitālo aktīvu. 

Šobrīd Guarda seifā ir vairāk nekā 40 dažādu digitālo valūtu, izņemot XRP. Dažas no šīm kriptovalūtām ietver Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC), Binance Coin (BNB) un daudzas citas. Šis maks atbalsta arī vairākus ERC-20 marķierus.

Personas var sākt izmantot šo maku, izmantojot Google Chrome paplašinājumu, izmantojot mobilo maku, darbvirsmas lietojumprogrammu vai savu vietni. Tas nozīmē, ka viņiem būs lietotājam draudzīga metode, kā rīkoties ar viņu virtuālajām valūtām. Lietotāji var nosūtīt, saņemt, turēt vai apmainīt savus XRP (un citus kriptogrāfijas), izmantojot Guarda maku. 

Pēc datiem ar nosacījumu Trustpilot, 80% Guarda lietotāju uzskatīja, ka seifs piedāvā izcilus pakalpojumus. Tikai 10% atsauksmju, kas saistītas ar maku, tika uzskatītas par “sliktām”.

Lai arī Guarda nav aparatūras maks, tas lietotājiem nodrošina pastiprinātu drošību. Viens no iemesliem ir tas, ka tajā nav vai nav pieprasīta nekāda informācija par kriptogrāfijas īpašniekiem. Informācija ir lietotāja rīcībā, un viņam ir privātās atslēgas. Tas nozīmē, ka lietotāji varēs kontrolēt savus līdzekļus un būt viņu aktīvu patiesie īpašnieki. 

Kriptovalūtu apmaiņu visā pasaulē ir ietekmējuši dažādi uzlaušanas gadījumi un uzbrukumi, kuru rezultātā lietotāji zaudēja līdzekļus. Tāpēc virtuālo valūtu turēšana makā, kas nav brīvības atņemšana, vienmēr ir labākais, ko darīt. XRP īpašnieki zinās, ka viņiem ir atzīts, ērti lietojams un drošs maks, lai uzglabātu savus līdzekļus.

Darījumu izmaksas Ripple tīklā

Standarta darījuma maksa, ko Ripple tīkls pieprasa standarta darījumam, ir 0,00001 Ripples (XRP), un tā dažkārt palielinās ļoti neparastas tīkla slodzes dēļ.

Tagad jūs zināt, kā pilnībā kontrolēt savas Ripple kriptovalūtas un labāko praksi to drošībai.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me