Turto valdymo išradimas: kaip technologijos formuoja investicijų valdymą

Tradiciškai turto valdymas buvo žmogiška profesionali paslauga, teikianti finansines ir investicines konsultacijas didelės grynosios ir ypač grynosios vertės klientams. Kadangi turto valdymo pramonė yra pelningas dėl vieno nustatyto mokesčio, kurį ima klientai; nepaisant novatoriškų technologijų diegimo, patarimai dėl investicijų vis dar yra prieinami turtingiesiems ir uždaryti kitiems. Tačiau turtingųjų turtas tampa prieinamesnis ir turtingiems klientams.

Turto valdymas atitinka technologijas 

Technologinė revoliucija sukrėtė visą finansinių paslaugų pramonę, kuri savo ruožtu suformavo pasaulį. Turto valdymas 2020 m nėra šios tendencijos išimtis. „Fintech“ iš naujo atrado investicijų valdymo aplinką, įtraukdama „Big Data“, dirbtinį intelektą ir mašininį mokymąsi, kad optimizuotų portfelius, sušvelnintų riziką ir įvertintų investavimo galimybes..

„Fintech“ įmonės tapo prisitaikančios ir dėmesingos naujos kartos investuotojų poreikiams. Tūkstantmečiai reikalauja, kad visa informacija būtų lengva, tiksli ir lanksti visais jų gyvenimo aspektais. Nustatyta, kad turtingi tūkstantmečiai naudojasi vis patogiau naudodamiesi technologijomis tvarkydami savo pinigus. Mobiliosios programos, „Robo-advisers“ ir dirbtinio intelekto įrankiai suteikia didesnę kontrolę nei tradiciniai finansų valdymo metodai.

Veikiančios technologijos: investicijų valdymas intelektualiu būdu 

„Fintech“ atsiradimas sukėlė revoliuciją, pagerino ir automatizavo finansinių paslaugų teikimą. Visuotinis investicijos į finansines technologijas verslas per pastarąjį dešimtmetį viršijo 100 mlrd.

Turto valdymo išradimas: kaip technologijos formuoja investicijų valdymą

Robo patarėjai 

Dirbtinio intelekto paplitimas pakeitė finansų patarėjų sąveiką su savo klientais. Pramonė jau seniai tikėjosi finansinio patarėjo modelio sutrikimo. 80-ieji ir 90-tieji metai užleido vietą internetinei prekybai, o XXI amžius atvedė mus į „Robo“ patarėjus – t. Y. Kompiuterių sukurtą investavimo platformą, teikiančią išplėstines, algoritmais pagrįstas finansų planavimo paslaugas, kuriose mažai žmonių. „Robo-investuotojų“ valdomas pasaulinis turtas nuo 2020 m. Siekė beveik 1,1 trln. JAV dolerių, ir tikimasi, kad jis augs 25,6% per metus (Statista).

Paprastai „Robo-patarėjas“ renka asmenų finansinius duomenis tam tikros formos apklausos būdu ir naudoja informaciją patarimams siūlyti ir automatiškai investuoti kliento turtą. Geriausios iš šių automatinių paslaugų siūlo lengvą paskyros nustatymą, tikslų planavimą, portfelio valdymą, saugos funkcijas ir, žinoma, mažus mokesčius.

Turto valdymo programos 

Mobiliosios portfelio valdymo programos gali suteikti informacijos ir reikalingų įrankių, skirtų valdyti jūsų investicijas, pradedant pensijomis darbe, baigiant ISA ir asmeniniu kapitalu. Daugelis programų gali būti sinchronizuojamos su jūsų esamomis paskyromis – visiškai nemokamos.

ARQ, pavyzdžiui, naudoja dirbtinį intelektą investicijoms susieti ir duomenims generuoti, kad vartotojams būtų galima pateikti įžvalgų apie jų portfelių našumą. Jie yra atsidavę skaidrumui pateikdami balus, kas iš tikrųjų laikoma geru metiniu rezultatu ir ar per dideli jų vartotojų mokami mokesčiai. Neobjektyvi analizė rodo daugybę metrikų, rodančių investicijų vertę, palyginti su kitomis.

Turto valdymo išradimas: kaip technologijos formuoja investicijų valdymą

„Wealthsimple“, įkurta 2017 m., Siūlo nedviprasmišką trijų pakopų investavimo strategiją, atsižvelgiant į vartotojo „rizikos profilį“ – konservatyvų, subalansuotą ar augantį. Prielaida už Turtas paprastas yra investuoti savo pinigus į visą akcijų rinką; priešingai nei vienos bendrovės akcijoms, sukurti ilgalaikę praktinę investavimo strategiją.

Programoje nustatyti „Wealthsimple“ paskyrą paprasta. Užpildykite formą, pasirinkite riziką ir pridėkite norimą investuoti sumą. Algoritmas apdoroja jūsų duomenis ir jums bus pateiktas portfelis ir suasmeninta informacijos suvestinė, iliustruojanti akcijų našumą realiuoju laiku..

Vizualesniam investuotojui, Asmeninis kapitalas yra programa, leidžianti sekti savo biudžetą ir investicijas, pateikiant grafikus pagal turto klasę ar investicinę sąskaitą – juos lengva skaityti, stebėti ir valdyti savo portfelį. Sąsaja yra nepaprastai intuityvi, o vaizdai reaguoja nešiojamuoju kompiuteriu, planšetiniu kompiuteriu, darbalaukiu ir mobiliuoju.

Turto valdymo išradimas: kaip technologijos formuoja investicijų valdymą

Nors yra daugiau ką pasakyti apie kitų programų biudžeto sudarymo funkcijas, asmeninis kapitalas pirmiausia naudojamas kaip finansinis agregatorius – sujungti visas savo paskyras į vieną platformą. Įrankis pradedamas nustatant rizikos toleranciją, tikslus ir laiką ir sukuria portfelį, investuodamas į įvairias turto klases. Reikėtų pasakyti, kad didelius 0,89 proc. Mokesčius kompensuoja asmeninių investicijų valdymo paslauga „Personal Capitals“.

Turto valdymo įmonės priima technologijas 

Pastebėta, kad turto valdymo įmonės, kurios aktyviai naudojasi finansinių technologijų priemonėmis ir išlaiko savo žmogiškąjį indėlį, padėdamos investuotojams orientuotis vis sudėtingesnėje finansinėje infrastruktūroje, augs..

45% turto valdytojų teigė, kad finansinė informacija iš technologijų ir duomenų analizės naudojant dirbtinį intelektą padeda jiems patobulinti klientams teikiamus patarimus (PwC). 36% sutiko, kad jų klientai galės aiškiai matyti savo investicijas su AI.

B2B platforma „Cred“ apima dirbtinį intelektą, kad pakeistų finansų įstaigų būdą įsigyti ir įtraukti klientus į konsultavimo investicijas klausimais. „Barclay“ įsikūrusi įmonė padeda finansų įstaigoms padidinti perskaičiavimo kursus, įsitraukimą ir valdomą turtą. Turto valdymo įmonės, naudojančios „Cred“ duomenų platformą, padeda joms panaudoti savo klientų duomenis santykiams užmegzti ir tinkamu laiku pasiūlyti tinkamus finansinius produktus – tai padidina įmonės ir individualių klientų efektyvumą..

„AdviceRobo“ yra programinė įranga, sukurta padėti turto valdytojams teikiant nuspėjamos rizikos paslaugas naudojant dirbtinį intelektą elgesio duomenims generuoti.

Turto valdymo išradimas: kaip technologijos formuoja investicijų valdymą

Jie padeda finansinėms institucijoms pateikdami internetinius interviu pateikdami psichografinius kredito balus, matuojančius žmonių finansinę nuostatą, motyvaciją ir elgesį. Išsamios ataskaitos suteikia turto valdytojams gilesnį supratimą apie savo kliento finansinę būklę – tai leidžia jiems optimizuoti savo kliento portfelius.

„Big Data“ kaupimas reiškia, kad turto valdytojams prieinamos klientų informacijos klientai nuolat didėja – tai reiškia, kad visada yra vietos optimizuoti patarimus.

„Morgan Stanley Online“ leidžia pasiekti klientų sąskaitas naudojant CRM, kurią galima sklandžiai įtraukti į daugelį finansų planavimo programinės įrangos, kurią gali peržiūrėti tiek patarėjai, tiek klientai.

Technologijos nuoširdžiai sveikino „kas būtų, jei būtų“ scenarijų vertinimą. Didelės grynosios vertės asmenys be konsultacijų gali lengvai naudotis „Morgan Stanley Online“ norėdami pamatyti tiesioginį išlaidų poveikį ar galimybių jas panaudoti. Vartotojo sprendimai dėl išlaidų ir investavimo yra susieti su jo patarėju, kuris bus įspėtas, kai klientas pateiks užklausą.

8 iš 10 turto valdymo vadovų technologijas vertino kaip svarbų veiksnį siekiant užimti rinkos dalį („Deloitte“). Investicijų valdymo ateitis daugiausia priklauso nuo technologijų plėtros. „Fintech“ naujovės atleido patarėjus nuo kasdieniškų užduočių, kad jie galėtų praleisti daugiau laiko teikdami konkrečias įžvalgas, pagrįstas individualiais klientais.

Technologijos aiškiai vaidina svarbų vaidmenį palaikant ryšius tarp klientų ir patarėjų, kaip investuotojai valdo ir seka savo portfelius, taip pat kaip renkami ir naudojami duomenys. Visa tai ir toliau formuoja investicijų valdymo būdą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me