STO ir sutelktinis finansavimas, ICO ir IEO – minties lyderiai

Sutelktinis finansavimas ir ICO a žingsnis į evoliucija apie kapitalo rinkose

ICO akronimas sutrumpintai reiškia „pradinis monetų aukojimas“. Tačiau praktika kyla iš mažo kapitalo finansavimo metodo, žinomo kaip sutelktinis finansavimas.

2009 m. JAV bendrovė „Kickstarter“ pradėjo ir sėkmingai tęsia kūrybinių idėjų ir produktų finansavimo skatinimą ir palengvinimą. Idėja yra iš anksto parduoti tam tikrą produktą, kurį kūrybinė komanda įsipareigoja sukurti, arba gaminti masiškai ir pristatyti savo rėmėjams. Praktika dar neturėjo aiškaus teisinio pagrindo. Tik po trejų metų, 2012 m., JAV įstatymai buvo iš dalies pakeisti, siekiant reglamentuoti naują lengvesnio priėjimo prie mažo kapitalo finansavimo praktiką, priimant „Jumpstart Our Business Startups“ (JOBS) aktą [mfn].https://www.sec.gov/spotlight/jobs-act.shtml[/ mfn].

Panašiai ICO fenomenas atsirado iš augančios kriptografinės bendruomenės. Pirmasis ICO yra plačiai pripažintas 2013 m. „Mastercoin blockchain“ projektu. Jis išsiskyrė kaip pirmasis kripto sutelktinio finansavimo atvejis. Idėja buvo iš anksto parduoti „blockchain“ monetą / žetoną kaip paslaugą, kurią komanda pažadėjo sukurti ateityje. Norint įsigyti susidomėjimą projektu, buvo galima atsiskaityti bitkoinų kriptovaliuta. Staiga gimė nauja praktika.

Buvo suklastotas naujas kriptovaliutų naudojimo atvejis, kuris pradėjo sparčiai vystytis. Iki 2017 m. Atsirado ne tik daug naujų kriptovaliutų, bet ir buvo šimtai ICO projektų,

iš anksto parduodant savo paslaugas, dažnai, bet ne tik „blockchain“ pagrindu sukurtas verslo programas. Iš tikrųjų finansavimo pritraukimas mažiau ribojančiu būdu buvo pagrindinis šios praktikos tikslas. Žetono pardavimas kaip susidomėjimas projektu, kuris turėjo tam tikrą naudingumą ar atstovavimą. Taigi nauja išraiška – naudingumo žetonas.

Apibrėžiant, investavimas į miglotą naudingumo ženklą (paprastai „Ethereum EIP-20“, dar žinomas kaip suderinamas su ERC-20) turėjo labai palaidus teisinius įsipareigojimus, tik tuos, kuriuos pažadėjo išduodantis subjektas. Investicija nebuvo nei akcijų pirkimas, nei paskola, o savanoriškas įnašas. Atrakcija buvo beveik nedelsiant naujai nukaldinto žetono likvidumas. Po pirminio pasiūlymo išsivystė burbuliuojanti antrinė rinka, kuri visiems dalyviams pasiūlė lengvą įėjimą ir išėjimą. Parduodant žetoną buvo pažadėta dar neegzistuojanti paslauga, nepanaši į ilgų jūrų kelionių atradimų amžių.

Panašiai ir XVII a. Pradžia įvedė pirmąją nuolatinių akcijų formą, kai investicijų į akcijas grąžinti nereikėjo, bet ja buvo galima prekiauti vertybinių popierių biržoje. [mfn]https://en.wikipedia.org/wiki/East_India_Company[/ mfn]

Kripto investavimo praktika išsivystė į ICO projektų bangą, kuri baigėsi 2017 m. Taigi buvo finansuojama daugybė pradedančiųjų ir daugiausia „white paper“ idėjų. Dauguma buvo tikri projektai. Kai kurie buvo blogi obuoliai. Tačiau patraukliausias ICO aspektas buvo investicijų grąža. Pasak vieno šaltinio, IG davė daugiau nei 10 kartų, net jei per 2017 metus investavote ir į nugalėtojus, ir į pralaimėjusius. Visa pramonė patyrė didžiulį spaudimą aukštyn ir labai domėjosi instituciniu sektoriumi. Tokia grąža yra precedento neturinti įprastoje prekybos aplinkoje. Turtai buvo sukurti ir pamesti.

2017–2018 metai įėjo į istoriją, nes klostėsi ICO ažiotažas. Tai baigėsi keletu pagrindinių įvykių, įvykusių tuo pačiu metu. Vienas iš jų buvo „Bitcoin blockchain“ šakojimas ir vėlesnis nosies nardymas dėl didžiausios kriptovaliutos vertės. Buvo ir kitų reikšmingų įvykių, kurie sutapo ir prisidėjo prie bendro kainų kritimo.

Nuo didžiausio iki mažiausio kriptografinio turto rinkos vertė kartais staiga, o vėliau palaipsniui mažėjo nuo daugiau nei 800 USD iki šiek tiek daugiau nei 100 USD. Prasidėjo vadinamoji kriptografinė žiema. Karčios saldžios masinės palūkanos atslūgo ir iškart įvyko viskas nuo kriptografijos. Žr. Toliau pateiktą diagramą. [mfn]https://coinmarketcap.com/charts/[/ mfn]

STO ir sutelktinis finansavimas, ICO & amp; IEO - minties lyderiai

IEO pradinis mainai aukojimas

Panašiai, kaip ir „Slack“ bei „Spotify“ biržų sąrašuose, yra keletas ICO, kurie tiesiogiai įtraukiami į žetonų mainus. Tokiu būdu projektai gali panaudoti pagrindinės prekybos vietos klientų bazę, kad galėtų tiesiogiai parodyti savo projektus, aktyviai nereklamuodami pasiūlymo kitais, dažnai neveiksmingais, rinkodaros kanalais. Tai paskatino daugelį žetonų prekybos vietų pradėti leisti žetonų IEO vardinių žetonų išleidėjų vardu.

Dalyviams mainų sąrašas padidina patikimumą, saugumą ir patikimumą, žinodamas, kad geros reputacijos mainai, pvz Binansas prieš išvardindamas nežinomą projektą, atliks tam tikrą išsamų patikrinimą. Iš tiesų, naudingųjų ženklų atveju IEO gali būti saugus, jei ne pigus būdas įgyti bendruomenės pasitikėjimą. Tačiau kol kas laukiama, ar pradiniai sąrašai išlieka ilgesnį laiką ir kokie reguliavimo reikalavimai gali būti taikomi įtraukimo į sąrašą reikalavimams. Tai taip pat yra kuriama istorijos dalis.

Tai 5 dalių serijos 3 dalis.

Norėdami pamatyti 1 dalį, spustelėkite čia

Norėdami pamatyti 2 dalį, spustelėkite čia

Spustelėkite čia, kad gautumėte 4 dalį

Spustelėkite čia, kad gautumėte 5 dalį

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me