Virsgrāmata: labākais aparatūras kriptogrāfijas maks Bitcoin glabāšanai

Virsgrāmata ir atzīta par vispopulārāko bitcoin aparatūras maku drošu kriptovalūtu glabāšanai.

Šajā divdaļīgajā virsgrāmatu pārskatā ir paskaidrots, kā izmantot saldētavas maku un Trezor / KeepKey salīdzinājumu.

Šeit ir Ledger kriptogrāfijas maka specifikāciju un uzņēmuma rekvizītu saraksts:

 • Oficiālais maka nosaukums: Virsgrāmata
 • Oficiālā Maka vietne: Ledger.com
 • Oficiālā Maka pieteikšanās: Ledger.com/start/
 • Produkti: Ledger Nano S (visbiežāk lietotais), Ledger Nano X (nākamā paaudze), Ledger Blue (skārienekrāns)
 • Krātuves tips: bezsaistes USB krātuves bezsaistes aparatūra (bez akumulatora)
 • Dibinātāji: Ledger SAS (Ēriks Larcheveque līdzdibinātājs, Pascal Gauthier izpilddirektors, Nicolas Bacca CTO)
 • Atrašanās vieta un sākuma gads: 2014 Parīzē, Francijā (biroji Ņujorkā, Honkongā, San Fran, Vierzon)
 • Monētu atbalsts: BTC, ETH, LTC, BCH, DASH, EOS, XLM, ADA, LINK, USDT, XMR, ZEC, NEM, ETC (1,250+)
 • Ierīču atbalsts: MacOS, Windows, Android un Linux, kā arī tīmekļa pārlūkprogrammas Ledger Live paplašinājums
 • Programmatūras seifa integrācija: MyCrypto, MEW, Binance, Magnum, Electrum, micēlijs, MetaMask
 • Biržas integrācija: Changelly, Binance DEX, Bitstamp, ChangeNOW
 • Speciālas iespējas: Ledger Live, LCD ekrāns, Bluetooth, Mobility App, 2FA, instalētas 100 lietotnes
 • Drošības funkcijas: 24 vārdu atkopšanas fāze, vienkārša dublēšana, diskrēta PIN pieteikšanās, drošs iepakojums
 • Ekstras: Naudas atmaksas garantija, bezmaksas piegāde, kompakts, viegls + (Ledger Vault / Ledger IoT)
 • Sociālie profili: Twitter, Facebook, GitHub, Reddit, Youtube, LinkedIn
 • Uzņēmuma kontaktinformācija: e-pasts ([email protected]), nav atbalsta pa tālruni, tikai tiešsaistes saziņas veidlapa šeit
 • Virsgrāmatas maks: Ledger Nano S = 59 USD, Ledger Nano X = 119,00 USD, Ledger Blue 270 USD
 • Piederumi: Ledger On-the-Go kabeļu komplekts un Ledger Backup Pack
 • Kur nopirkt Virsgrāmatas maku: noklikšķiniet šeit, lai apmeklētu oficiālo Ledger Wallet tirgu

Mūsu ceļvedis palīdzēs lietotājiem uzzināt par virsgrāmatas seifa priekšrocībām un salīdzināt to ar Trezor un KeepKey:

1) kā izmantot, tirgot un iestatīt populārāko kriptovalūtas aparatūras maku, lai apmainītos un uzglabātu monētas

2) salīdziniet visus Ledger atribūtus un tehniskās īpašības ar populārajiem konkurentiem, Trezor un KeepKey makiem

Virsgrāmatas maks: vai tas ir labākais aparatūras glabāšanas variants?

Digitālie un saldētavas maki veido divus uzglabāšanas un norēķinu līdzekļus visiem, kas ir ieinteresēti kriptonauda pasaulē; pirkšana, pārdošana, ieguldīšana vai tērēšana.

Lai gan mēs iepriekš esam apsprieduši bezsaistes saldētavu nodrošinātāja – Trezor – daudzpusību, šis kriptogrāfijas aparatūras seifa speciālists ir tikai viens no aizvien vairāk šāda veida uzņēmumiem.

Viens no tiem ietver Virsgrāmatu, kas parādījās apmēram tajā pašā gadā kā Trezor, un ir pazīstama kā uzņēmums, kas orientēts uz labu potenciālo lietotāju efektivitātes un rentabilitātes līdzsvaru.

Kas tad ir Ledger? Kas to atšķir? Kādi ir daži risinājumi, ko tā piedāvā saviem potenciālajiem lietotājiem? Iedziļināsimies tajā.

Mazliet aizmugures stāsts par virsgrāmatu

Jūs, iespējams, esat labāk iepazinies ar Ledger, izmantojot tās Nano seifu sēriju, vai arī pilnībā uz firmas zīmes pamata, uzņēmuma izcelsme nemainās. Tā kā tika izveidota 2014. gadā, virsgrāmata tika iesaistīta tieši aparatūras un drošības risinājumos, kas īpaši paredzēti Bitcoin.

Gadiem ejot, un kopš tā laika tas ir paplašinājis savus pakalpojumus, lai aptvertu citus digitālos aktīvus, ir izdevies veiksmīgi iegūt vairāk nekā 85 miljonu ASV dolāru finansējumu savam uzņēmumam, kā arī nesenāku finansējuma kārtu 75 miljonu ASV dolāru apmērā, par kuru tika paziņots vēl janvārī 2018. gads.

Kopš tā laika virsgrāmata ir uzsprāgusi uz pasaules skatuves, lai līdz šim sniegtu savus maka risinājumus vairāk nekā 1 miljonam lietotāju gandrīz 180 valstīs ar visiem līdzekļiem, lai to izmantotu vēl vairāk.

Līdzīgi kā Trezor, Virsgrāmata arī nodrošina lietotājiem plašu piekļuvi ļoti aktīvam sekundārajam tirgum, kas patiešām palīdzēs sasniegt tā makus, un lielāku disku kriptovalūtu nogādāšanai galvenajā plūsmā..

Virsgrāmatas žetoni – [gandrīz] viss par ERC20 žetoniem

Saskaņā ar vietni tās salīdzināšanas lapā, visā ierīču klāstā Ledgers Nano S un X var attiecīgi uzglabāt jebkuru daudzumu, kas pārsniedz 70 digitālos līdzekļus, un vēl ievērojamāku skaitu ERC20 žetonu, ieskaitot vairākus plaši lietotus digitālie žetoni, ko izmanto spēļu pasaulē, piemēram, Enjin (ENJ), Decentraland’s (MANA) un WAX žetoni.

Šis digitālo līdzekļu skaits, ko lietotāji var izvēlēties uzglabāt, tomēr mainās atkarībā no modeļa veida, kuru izvēlaties izvēlēties no salīdzinoši šaurā Ledgers kataloga.

Dīvainais no tiem ir vecākais, rentablākais Ledger Nano-S, kas, kā jau iepriekš minēts, ir lētāks, taču tam ir plānāks žetonu skaits, ko tā var atbalstīt.

Lai gan šis kopējais skaits ir ievērojami mazāks nekā šķirne, ko pieļauj, piemēram, digitālie maki no tā kolēģa – Trezor -, žetonu skaits, ko tā atbalsta un aiziet no bloku ķēdes spēļu pasaules, ko tā atbalsta, nav nekas, ko vienkārši izsmiet..

Dizains un pieejamība

Viens no veidiem, kā virsgrāmata patiešām izceļas no Trezor, ir tā diezgan atšķirīgais “USB” izskats. Tik nepretenciozs savā estētikā un tomēr kaut kas tāds, ko jūs viegli varat paturēt pie sava cilvēka un pieslēgt pie jums klēpjdatoru, lai kur jūs atrastos, ja vien jums ir pareizs kabelis, lai to faktiski pievienotu.

Tomēr atšķirībā no Trezor modeļiem, kas ir plaši pieejami datorā, klēpjdators kopā ar iOS un Android. Virsgrāmatu modeļi pagaidām nav saderīgi ar mobilo un planšetdatoru. Bet, ja tam trūkst daudzpusības, Nano S un X veido dažas no izturīgākajām digitālo maku iterācijām, kuras lietotāji var iegūt.

Daudz kas līdzīgs Trezor, Ledger drošības pasākumi ir diezgan stingri attiecībā uz tā cieto un programmatūru. Tas nozīmē, ka pat tad, ja jūs izmantojat datoru, kuru var skart kāda veida ļaunprātīga programmatūra, jūsu kriptovalūta netiks apdraudēta.

Atšķirībā no Trezor, Ledger faktiski vēl nav reģistrējis vienu ļaunprātīgas programmatūras uzbrukumu atsevišķam seifa lietotājam. Tas ir pretstatā Trezoram, kurš joprojām ir neaizsargāts pret kāda veida uzbrukumiem.

Varat arī izmantot drošas sēklas gan no Ledger Nano-S, gan X, lai aizsargātu tiešsaistes digitālos makus, kas ir partneri ar uzņēmumu, piemēram, Electrum, Mycelium, MyEtherWallet un vēl virkni citu..

Iepazīšanās – modeļi: Nano S un X

virsgrāmata-maks-kastē

Līdzīgi kā Trezor, Virsgrāmatu veido tikai divi dažādi digitālā maka veidi, atkarībā no gala lietotāja vēlmēm un vajadzībām..

Abiem ir salīdzinoši vienāds drošības līmenis, taču viņiem ir savas priekšrocības, neatkarīgi no tā, vai konkurējat ar citiem ražotājiem, vai arī lai cik daudz jūs vēlētos plunčāties uz cieta naudas maka aukstajai uzglabāšanai.

Virsgrāmata Nano-S

Kā jau iepriekš tika īsi minēts, Ledger Nano-S ir rentablākais modelis, kas pieejams, izmantojot Ledger.

Tas maksā tikai 59 ASV dolārus, un tas nozīmē patiešām noderīgu digitālo maku visiem relatīvajiem kriptovalūtu pasaules jaunpienācējiem, upurējot dažādību labākai drošībai.

Kaut arī digitālais maks spēj uzglabāt tikai aptuveni 23 digitālo aktīvu un ERC20 žetonu klāstu, tā reputācija ar augstu fizisko un programmatūras drošību nodrošina vairāk nekā pietiekamu kompromisu. Ja jūs esat jauns ieguldītājs vai kriptogrāfijas izmantošana, kriptogrāfiju skaits būs mazsvarīgs; jo jūsu apskates vietas būs galvenās monētas un digitālais maks.

Viens no interesantajiem atribūtiem, ar ko lepojas Nano-S, ir divas fiziskās pogas, kas skaidri redzamas seifa augšpusē. Kam tie domāti? Nu, lai pabeigtu jebkuru maksājumu (Bitcoin bankomāts, Satoshi Point vai citi konkurējoši, grāmatai draudzīgi maksājumu risinājumi), lietotājam vienlaikus būs jānospiež un jāuztur abas šīs pogas.

Kastē

Ja esat viens no nedaudzajiem, kurš nolemj padarīt Nano-S par izvēlēto maku (vai pat starta maku), lodziņā (tiklīdz tas būs pieejams) atradīsit tālāk sniegto informāciju.

Pirmkārt, un pats galvenais ir tas, ka katra no šīm kastēm ir piestiprināta ar drošības plēvi, kas kopā uzlīmē kastīti. Vispirms vēlaties pārliecināties, ka nav pazīmju, kas liecinātu, ka tas VISU ir sagrozīts. Ja tā ir, varat par to ziņot uzņēmumam, lai iegūtu aizstājēju.

Otrkārt, tiklīdz esat atvēris lodziņu, iekšpusē jums jāatrod:

 • Virsgrāmata Nano-S
 • Viens Micro-USB kabelis (izmanto, lai to pievienotu gan seifam, gan personālajam datoram / klēpjdatoram)
 • Viena aukla, kas paredzēta jūsu maka turēšanai ap kaklu vai sasiešanai pie jostas siksnas
 • Viena atslēgu piekariņa / atslēgu piekariņš
 • Sēklu atslēgvārdu lapa sēklu pierakstīšanai.

Līdztekus šiem piederumiem, neatkarīgi no tā, vai tas ir Ledger Nano-S vai X, abi šie modeļi ļauj jums izveidot savu unikālo PIN, lai piekļūtu un pārvietotu līdzekļus, pievienojot vēl vienu drošības slāni jūsu maka risinājumam..

Tehniskās specifikācijas

 • 1 USB aparatūras maks, 1 USB kabelis
 • Dimensija & svars
 • Izmērs: 56,95 mm x 17,4 mm x 9,1 mm
 • Svars: 16,2 g
 • Materiāli
 • Matēts nerūsējošais tērauds un plastmasa.
 • Baterija nav nepieciešama.
 • Mikrokontrolleri & savienotājs
 • Savienotājs: USB tipa Micro-B.
 • Sertifikācijas līmenis: CC EAL5+.
 • Mikroshēmas: ST31H320 (drošs) + STM32F042.

Saderība

64 bitu galddators (Windows 8+, macOS 10.8+, Linux), izņemot ARM procesorus. Saderīgs arī ar Android 7+ viedtālruņiem. Lai savienotu Nano S ar darbvirsmu vai viedtālruni, jums būs nepieciešams OTG komplekts.

Ierīce nav piemērota kalnrūpniecībai (skatīt vairāk)

Kriptogrāfiskais atbalsts: Ziņojuma apkopojums: RIPEMD160, SHA224, SHA256, SHA384, SHA512, SHA3, SHA3-XOF, KECCAK, BLAKE2B, Grøstl

Kriptogrāfijas atslēga ar atslēgu ģenerēšanu: DES (56, 112, 168 biti), AES (128, 192, 256 biti), ECC (256 biti), RSA (1024, 2048, 3072 4096 biti) RSA šifrēšana ar shēmām PKCS1 v1.5, PKCS1 OEAP, NOPAD HMAC paraksts: HMAC-SHA256, HMAC-SHA512 RSA paraksts ar PKCS1 v1.5, PKCS1 PSS shēmām Eliptiskās līknes paraksts: ECDSA / EC-Schnorr (SECP256K1, SECP256R1, Brainpool256R1, Brainpool256Tlipt), EdDSA (SECP256K1, SECP256R1, SECP521R1, Brainpool256R1, Brainpool256T1, Curve25519) Simetriskā kriptogrāfija: DES, Triple-DES, AES ar ISO9797M1, ISO9797M2, NOPAD shēmām. Random Number Generation: RND, Prime RND (aparatūras NTR TRN- DRBG

Virsgrāmata Nano-X

Salīdzinājumā ar Ledger Nano-S, Nano-X ir augstākās klases izdevuma cietais maks no Ledger. Ar cenu tagu 115 ASV dolāru vērtībā un sniedzot daudz plašāku funkciju un monētu klāstu, ko lietotāji var uzglabāt.

Piemēram, runājot par žetoniem, Nano-X paplašina Nano-S plānāko monētu klāstu, jo gandrīz 1000 dažādas monētas ir saderīgas un pieejamas glabāšanai seifā..

Šī monētu pieejamība ir saskaņota ar daudz sarežģītāku pamata programmatūru. Tas nozīmē, ka lietotāji Ledger Nano-X kā lietotni var pievienot papildu digitālo mīksto maku.

Pēc uzņēmuma domām, tas ietver vairāk nekā 25 dažādus digitālos seifus, kas nodrošina turpmāku atbalstu šim garajam digitālo aktīvu sarakstam.

Kastē

 • Ledger Nano-X
 • Viens mikro-USB kabelis (izmanto, lai to pievienotu gan seifam, gan personālajam datoram / klēpjdatoram)
 • Viena aukla, kas paredzēta jūsu maka turēšanai ap kaklu vai sasiešanai pie jostas siksnas
 • Viena atslēgu piekariņa / atslēgu piekariņš
 • Sēklu atslēgvārdu lapa sēklu pierakstīšanai.

Nano-X jūsu kabatā un mobilajā ierīcē

Nano-X ir daudz vairāk nekā tikai fizisks maks. Starp digitālo seifu skaitu, ko lietotāji var lejupielādēt kā lietotnes.

Nano-X nāk ar piekļuvi tiešsaistes lietojumprogrammai, kas pazīstama kā Ledger Live.

Šī lietojumprogramma ir plaši pieejama gan galddatorā, gan mobilajā ierīcē; ļaujot potenciālajiem lietotājiem iegūt pilnīgu vizualizāciju par savu digitālo aktīvu portfeļiem, viņu darbību un valūtas pastāvīgo veiktspēju.

Nano-X atšķiras no tā, ka lietotni Ledger Live var izmantot gan galddatorā, gan mobilajā ierīcē. Šī lietojumprogramma arī nodrošina lietotājiem iespēju lejupielādēt jaunākos drošības ielāpus savam maciņam.

Darba sākšana

virsgrāmatas-maka-pārskata ceļvedis

Lai gan Nano-X ir vismodernākais no abiem digitālajiem seifiem, tā iebūvēšanas un pieteikšanās sistēma ir salīdzinoši vienkāršs process. Viss, kas jums jādara, ir izpildīt šīs darbības, un jums viss izdosies.

1. Personiskā identifikācijas numura (PIN) iestatīšana:

Tāpat kā ieslēdzot mobilo tālruni (neskatoties uz iOS vai Android), aktivizējot Nano-X, jums tiks lūgts ievadīt pielāgotu PIN kodu no 4 līdz 8 cipariem.

Kā iepriekš aprakstīts, gan S, gan X ir. divas pogas maka augšdaļā. Jūs ievadāt ciparus, nospiežot vienu vai otru pogu, un nospiežat enter, nospiežot abas pogas kopā.

2 – pierakstiet sēklu frāzi: 

Katrā lodziņā ir papīra buklets, lai pierakstītu virkni atslēgvārdu, lai piekļūtu jūsu digitālajam seifam. Tas ir pazīstams kā sēklas frāze, un tas sastāv no 24 vārdiem, kuri jāpieraksta secīgā secībā.

Palaidot ierīci, jūs sagaidīs ar šīm sēklas frāzēm. Noteikti pierakstiet tos un uzglabājiet tos drošā vietā. Ja kādreiz zaudējat piekļuvi savam kontam un līdzekļiem, piekļuves atgūšanai varat izmantot šo sākotnējo frāzi.

Jaunajiem lietotājiem šo soli nedaudz apgrūtina tas, ka Ledger Nano-X ir iestatīts tā, lai šī daļa nebūtu izlaižama.

3 – Nano-X savienošana pārī ar mobilo tālruni:

Kā jau iepriekš minēts, Nano-X ļauj lietotājiem savienot aparatūras maku ar savu darbvirsmu, mobilo tālruni vai pat abiem, izmantojot tiešsaistes lietojumprogrammu – Ledger Live.

Viens no šīs savienošanas aspektiem ir tas, ka tas bieži var būt nedaudz kļūdains vai pārņemts ar signāla problēmām. Tas galvenokārt notiek tāpēc, ka mobilā savienošana pārī notiek, izmantojot Bluetooth, kas sakošļāj mobilo akumulatoru, vienlaikus piegādājot mazāk perfektu signālu starp tālruni un maku..

Pat ja tā ir (bija) jūsu pieredze, iekāpjot, jūs varat vienkārši pagaidīt, kad runa ir par savienojumu, jo seifs pēc kāda laika automātiski apstiprina savienojumu.

No šejienes ir diezgan vienkāršs uzdevums lejupielādēt konkrētas lietotnes (seifus), kas ir domātas digitālajiem īpašumiem, kuri jums pieder..

Izmaksu atbilstība – virsgrāmata pret Trezor

Trezor-Vs-Ledger pārskats

Mēs esam veikuši pāris salīdzinājumus ar Ledgers mūsdienu kolēģi – Trezor -, kas tika izveidots tajā pašā laikā un nodrošina tā lietotājus ar konkurētspējīgiem modeļiem. Kamēr katram ir savi plusi un mīnusi, kur Ledger saskan ar Trezors One Model?

Nu, salīdzinot tos tieši, Trezor One modelis maksā aptuveni 80 USD, savukārt Ledger Nano S pārspēj izmaksu ziņā ar cenu 59 USD.

Lai gan pirmais modelis piedāvā plašāku digitālo līdzekļu klāstu, Nano-S kompensē savu ierobežoto marķieru izplatīšanu ar lielāku digitālās drošības reputāciju neatkarīgi no tā, vai tas ir jūsu kabatā; tā tērauda rāmis nozīmē, ka tas var aizņemt vairāk nekā tā īstā daļa no hitiem. Kā arī tiešsaistē ar kiberdrošības pasākumiem, kas nozīmē, ka jūs joprojām varēsiet pārvaldīt savus digitālos līdzekļus; neatkarīgi no tā, kādus ierobežojumus darbvirsma var izturēt.

Tagad, kad jums ir īss Ledger un Trezor aparatūras maku cenu salīdzinājums, ienirsim dziļi un salīdzināsim Ledger kriptogrāfijas maku blakus, salīdzinot ar Trezor un KeepKey opcijām kā mūsu lietotāja pārskata rokasgrāmatas otro daļu.

Ledger Nano S seifa apskats: Ledger Vs Trezor Vs KeepKey

Trezor + Ledger + KeepKey salīdzinājums

Kriptogrāfijas maks Ledger Nano S ir pasaulē populārākais kriptogrāfijas maks. Daudzvalūtu seifs ļauj pārvaldīt 22 monētas un simtus ERC-20 žetonu, izmantojot ērtas lietojumprogrammas.

Šodien mēs izskaidrojam visu, kas jums jāzina par Ledger Nano S maku, tostarp to, kā maku salīdzina ar Trezor un KeepKey. Mēs aplūkosim arī Ledger jauno Nano X maku, kas tika ieviests 2019. gada martā.

Kas ir Ledger Nano S?

Virsgrāmata-nano-s

Kā jau minēts iepriekš, Ledger Nano S ir populārs kriptovalūtas maks. Patiesībā Parīzē bāzētā grāmata apgalvo, ka viņu maks ir vispopulārākais kriptogrāfijas seifs tirgū. Uzņēmums līdz šim ir pārdevis vairāk nekā 1 miljonu Ledger Nano S maku 165 valstīs.

Viens no iemesliem, kāpēc Ledger Nano S ir tik populārs, ir tā cena: tikai 59 USD apmērā Ledger Nano S ir pamatoti izdevumi gan mazākiem, gan lielākiem kriptogrāfijas investoriem. Šajā 59 ASV dolāru cenu zīmē ir iekļauta pat bezmaksas piegāde uz praktiski visām valstīm.

Šī 59 ASV dolāru cenu zīme arī padara Ledger Nano S lētāko no trim aparatūras makiem ar ekrāniem (ieskaitot Trezor un KeepKey makus).

Nano S atbalsta 22 monētas un visus ERC 20 žetonus. No 20 lielākajām kriptovalūtām pēc tirgus ierobežojuma Nano S atbalsta visus, izņemot vienu: tas neatbalsta Bitcoin Cash SV (BSV).

Ledger Nano S sākotnēji tika izlaists 2016. gadā.

Kas ir Ledger Nano X?

virsgrāmatas-nano-x pārskats

Kā minēts iepriekš, Ledger 2019. gada martā iepazīstināja ar savu slavenā Ledger maku jaunu versiju ar nosaukumu Ledger Nano X. Ledger Nano X cena ir 119 ASV dolāri, un to raksturo kā “nākamās paaudzes aparatūras maku”. Jūsu aktīvu drošībai tā izmanto Bluetooth un vismodernākās drošības funkcijas.

Viena no lielākajām Nano X priekšrocībām salīdzinājumā ar oriģinālo Nano X ir tā, ka tās iestatīšanai nav nepieciešams savienot to ar darbvirsmu. Varat izveidot savienojumu ar maku, izmantojot lietotni Ledger Live iOS vai Android. Jūs arī izveidojat savienojumu ar maku, izmantojot Bluetooth, nevis izmantojot USB vadu.

Lietotne Ledger Live ļauj arī pārbaudīt bilanci un nosūtīt un saņemt visus Ledger Nano X atbalstītos marķierus, kas nozīmē, ka jūs varat veikt darījumus tieši lietotnē, nevis pārsūtīt žetonus uz apmaiņu. Turklāt, lai pārvaldītu dažādas kriptogrāfijas valūtas, varat instalēt līdz 100 lietojumprogrammām.

Tāpat kā Nano S, arī Nano X atbalsta 22 monētas un visus ERC20 žetonus. Savienojot savu Ledger Live lietotni ar ierīci, izmantojot Bluetooth, jūs varat pārvaldīt kriptonauda turējumus ceļā..

Tikmēr Nano S vismodernākās drošības funkcijas ietver ļoti drošu CC EAL5 + sertificētu mikroshēmu jūsu privāto atslēgu glabāšanai. Šī ir tā pati mikroshēma, ko izmanto kredītkartēs un pasēs. Ledger bieži apgalvo, ka tā divu mikroshēmu dizains padara maku drošāku nekā konkurenti.

Ierīcē ir divas pogas un viens ekrāns, kas ļauj viegli pārbaudīt jebkuru darījumu. Visa sistēma ir veidota uz BOLOS patentētās operētājsistēmas.

Ledger Nano S pret Ledger Nano X

Nano S un Nano X no pirmā acu uzmetiena izskatās pārsteidzoši līdzīgi. Tomēr Nano X ir jaunāks un ir divreiz lielāks par Nano S cenu. Šeit ir dažas ievērojamākās atšķirības starp diviem populāriem kriptogrāfijas aparatūras makiem:

Turēšana pret tirdzniecību: Nano S ļauj jums turēt savus kriptogrāfijas aktīvus, taču šie aktīvi jums jānosūta uz biržu jebkurai tirdzniecībai. Nano X ļauj tirgot aktīvus, atrodoties ceļā.

Čips: Gan Nano S, gan Nano X apgalvo, ka uztur visaugstākos drošības standartus, izmantojot to pašu drošu mikroshēmu.

Lietotņu atbalsts: Nano X ļauj ierīcē saglabāt līdz 100 lietotnēm, savukārt Nano S – 3 līdz 20 lietotnes.

Ledger Live Mobile un Desktop App: Gan Nano S, gan Nano X atbalsta mobilo un darbvirsmas lietotni Ledger Live. Lietotne ļauj jums pārvaldīt visus aktīvus abās virsgrāmatas ierīcēs.

Bluetooth atbalsts: Nano X ir Bluetooth savienojums, kas atvieglo kriptogrāfijas pārvaldību, atrodoties ceļā, savukārt Nano S izmanto vadu savienojumu.

Mobilās lietotnes: Ledger Live ir pieejams galddatoriem, pārvaldot Nano S un Nano X. Tomēr mobilā lietotne ir pieejama tikai operētājsistēmai Android Nano S (nav pieejama neviena iOS versija), savukārt Nano X ir pieejama gan iOS, gan Android versija. Ledger Live lietotne.

Izšķirtspēja: Nano X ir augstākas izšķirtspējas ekrāns (128 x 64) nekā Nano S (128 x 32).

Baterijas darbības laiks: Nano S nav iebūvēta akumulatora, un, lai darbotos, tas ir jāpievieno datoram, izmantojot USB. Gaidīšanas režīmā Nano X akumulators ilgst 8 stundas.

Krāsu opcijas: Nano X ir pieejams tikai melnā krāsā, savukārt Nano S ir pieejams melnā, oranžā, rozā, zaļā, zilā un baltā krāsā.

Virsgrāmatas tehniskās specifikācijas: Nano S pret Nano X

Lai balstītos uz iepriekš minēto, šeit ir aprakstīts, kā tehniskās specifikācijas sadalās Nano S un Nano X:

Nano S

 • Jauda: 3 līdz 20 lietotnes (atkarībā no lietotnes lieluma)
 • Atbalstītie kriptogrāfijas aktīvi: 1250+ (22 galvenie marķieri un 1200+ ERC20 žetoni)
 • Platformas atbalsts: Darbvirsma un Android
 • Maka saderība: Saderīgs ar vairāk nekā 50 makiem
 • Drošība: Sertificēts drošā elementa (CC EAL5 +) čips
 • Sertifikāts: Neatkarīgi sertificējusi ANSSI
 • PIN kods:
 • Rezerves kopija: 24 vārdu atkopšanas frāze
 • Bluetooth:
 • Ekrāna izšķirtspēja: 128 x 32
 • Savienotājs: USB tipa Micro-B
 • Akumulators:
 • Izmērs: 57 x 17,4 x 9,1 mm
 • Svars: 16,2 g

Nano X

 • Jauda: Līdz 100 lietotnēm (atkarībā no lietotnes lieluma)
 • Atbalstītie kriptogrāfijas aktīvi: 1250+ (22 galvenie marķieri un 1200+ ERC20 žetoni)
 • Platformas atbalsts: Darbvirsma, Android un iOS
 • Maka saderība: Saderīgs ar vairāk nekā 50 makiem
 • Drošība: Sertificēts drošā elementa (CC EAL5 +) čips
 • Sertifikāts: Neatkarīgi sertificējusi ANSSI
 • PIN kods:
 • Rezerves kopija: 24 vārdu atkopšanas frāze
 • Ekrāna izšķirtspēja: 128 x 64
 • Savienotājs: C tipa USB
 • Akumulators: 8 stundas gaidīšanas režīmā
 • Izmērs: 72 x 18,6 x 11,75 mm
 • Svars: 34g

Par virsgrāmatu

Virsgrāmatu 2014. gadā uzsāka ekspertu grupa ar pieredzi drošības, kriptovalūtu un uzņēmējdarbības jomā.

Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Parīzē, lai gan uzņēmumam ir biroji arī Vierzonā un Sanfrancisko.

Ledger Versus KeepKey Versus KeepKey

Ledger, Trezor un KeepKey ir trīs vispopulārākās kriptogrāfijas maka kompānijas, kas šodien ir tirgū. Kā maki salīdzina viens otru? Apskatīsim to tuvāk.

Piezīme: šī salīdzinājuma nolūkā mēs analizējam Ledger Nano S salīdzinājumā ar Trezor un KeepKey makiem, nevis Ledger Nano X.

Cena

 • Ledger Nano S: 59 USD
 • Trezor: 99 USD
 • KeepKey: 99 USD

Sākotnēji Nano S cena bija aptuveni 100 USD, lai gan cena ir samazinājusies kopš ierīces sākotnējās izlaišanas 2016. gadā. Šodien Nano S ir par aptuveni 30% lētāks nekā divi galvenie konkurenti. Kā minēts iepriekš, tas ir attaisnojams izdevums pat kādam, kuram ir mazākas kriptogrāfijas daļas.

Uzvarētājs: Virsgrāmata Nano S

Ekrāns

Visiem trim iepriekšminētajiem maciņiem ir ekrāni. Parasti priekšroka tiek dota ekrāniem, jo ​​tas atvieglo kriptogrāfijas krājumu pārvaldību un kontroli, kurp iet kriptogrāfija. Vēl viena galvenā ekrāna priekšrocība ir tā, ka atkopšanas frāzi var dublēt, nepakļaujot to datoram.

Uzvarētājs: Kakla saite

Drošība

Visi trīs kriptogrāfijas maki ir ļoti droši mikroshēmu drošības ziņā. Nano S izmanto drošu mikroshēmu, savukārt KeepKey un Trezor ir vairāk līdzīgi maziem datoriem.

Visvājākā drošības saite visiem trim seifiem ir brīdis, kad tos savienojat ar datoru. Ja jūsu dators ir inficēts, visi trīs maki tiks apdraudēti (lai gan visiem trim seifiem ir aizsargājoša aizsardzība, lai tos aizsargātu pat tad, ja tos lieto apdraudētos datoros).

Uzvarētājs: Kakla saite

Uzstādīt

Visu trīs seifu uzstādīšana ir vienkārša. Jūs izveidojat seifu, iestatāt paroli un izveidojat 24 vārdu atkopšanas frāzi. Maki tiek iestatīti, savienojot tos ar jebkuru darbvirsmas ierīci.

Uzvarētājs: Kakla saite

Izmērs & Dizains

Trīs maki ievērojami atšķiras pēc izmēra. Trezor seifs līdz šim ir mazākais, savukārt Nano S ir saliekams un apmēram vidēja USB atmiņas lieluma. KeepKey ir daudz lielāks nekā pārējie divi.

Uzvarētājs: Kakla saite

Pogas un saskarne

KeepKey ir lielāka izmēra nekā Trezor un Nano S, lai gan lielāko daļu šī izmēra veido ekrāns. KeepKey ir daudz lielāks ekrāns, ko daži lietotāji novērtē.

Runājot par fiziskajām pogām, Trezor un Nano S ir divas pogas, kamēr KeepKey ir viena poga.

Uzvarētājs: Kakla saite

Materiālu un uzbūves kvalitāte

Trezor ir izgatavots no plastmasas, savukārt Nano S un KeepKey maki ir izgatavoti no alumīnija. Alumīnijs var izklausīties labāk, bet Trezor plastmasas dizains faktiski padara to izturīgāku pret pilieniem.

Uzvarētājs: Kakla saite

Programmatūras saderība

Trīs maki ievērojami atšķiras programmatūras saderības ziņā, ieskaitot to, kuras seifa lietotnes un Chrome paplašinājumus tie atbalsta. Parasti Trezor ir vislabākais atbalsts, lai gan Nano S un KeepKey ir tuvu aiz muguras. Visi trīs atbalsta populārākās kriptogrāfisko seifu lietotnes, piemēram, Electrum, Mycelium un MyEtherWallet.

 • Trezor atbalstītā programmatūra: Electrum, micēlijs, MyEtherWallet, Copay, MultiBit HD, GreenBits, GreenAddress un myTREZOR
 • Ledger Nano S atbalstītā programmatūra: Electrum, micēlijs, MyEtherWallet, Copay, GreenBits, GreenAddress un Ledger Chrome
 • KeepKey atbalstītā programmatūra: Electrum, micēlijs, MyEtherWallet, MultiBit HD, GreenBits, GreenAddress un KeepKey Chrome.

Uzvarētājs: Trezors

Kriptovalūtas atbalsts

Ledger Nano S atbalsta visplašāko monētu klāstu, ieskaitot visas monētas, kas iekļautas top 20, izņemot Bitcoin Cash SV (BSV). Trezor un KeepKey atpaliek no kriptovalūtas atbalsta.

 • Ledger Nano S: BTC, ETH, XRP, LTC, BCH, EOS, BNB, USDT, XLM, ADA, TRX, XMR, DASH, ATOM, IOTA, NEO, ETC un ZEC.
 • Trezor: BTC, ETH, XRP, LTC, BCH, BNB, USDT, XLM, ADA, XMR, DASH, ATOM, ETC un ZEC.
 • KeepKey: BTC, ETH, LTC, BCH, BNB, USDT un DASH.

Uzvarētājs: Virsgrāmata Nano S

Kurš kriptonauda maks ir vislabākais?

virsgrāmatas-maka-biroji

Daudzas no iepriekš minētajām kategorijām tika klasificētas kā “saites”. Mēs to darījām ar nolūku: jā, augstāk esošajos kriptogrāfijas maciņos ir lielas atšķirības. Tomēr daudzas no šīm atšķirībām izriet no personīgajām vēlmēm – nevis objektīvām priekšrocībām vai trūkumiem.

Visi trīs maki ir ļoti droši kriptogrāfijas maki ar ērti lietojamām saskarnēm un noderīgiem displejiem. Arī visi trīs izskatās daudz atšķirīgi, bet darbojas lielā mērā vienādi.

Pamatojoties uz jūsu personīgajām vēlmēm, varat izvēlēties jebkuru no trim iepriekšminētajiem maciņiem. Kripto lietotāji, kuri meklē izdevīgu kriptogrāfijas maku, kas, protams, nepārkāpj kvalitāti, var vēlēties iegādāties Nano S. Kripto lietotāji, kamēr viņi meklē labāko kriptogrāfiskā maka programmatūras atbalstu, varētu būt gatavi tērēt par Trezors. Un KeepKey unikālais dizains padara to par populāru alternatīvu izvēli – ja vien jums ir labi ar mazāku atbalstīto monētu klāstu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me