Rahakott maks: apgūstiet kriptogrāfijas lietotāju pārskatīšanas rokasgrāmatu

Rahakott pārskats

Rahakott ir anonīms kriptovalūtas maks ar iebūvētu mikseri. Uzziniet, kā tas darbojas šodien, mūsu Rahakott ceļvedī un pārskatiet.

Kas ir Rahakots?

Rahakott, kas tiešsaistē atrodams Rahakott.io, ir bezmaksas kriptonauda maks ar vairākām unikālām iezīmēm, kas to atšķir no citiem maciņiem..

Kas ir Rahakots

Pirmkārt un pats galvenais, Rahakott ir miksera funkcija. Jūs varat sajaukt vairākas kriptogrāfijas valūtas kopā, pēc tam nosūtīt šos jauktos līdzekļus uz vienu vai vairākām galamērķa adresēm. Tāpat kā citu mikseru gadījumā, jūs varat apmulsināt savu līdzekļu avotu un izņemt naudu kā “tīru” valūtu.

Uz anonimitāti orientētajai kriptovārdam nav nepieciešams tālruņa numurs vai pat e-pasts. Faktiski maku var izveidot 20 sekundēs, vienkārši apmeklējot Rahakott.io. Viss, kas jums jādara, lai izveidotu seifu, ir saglabāt mnemotisko frāzi. Šī frāze darbojas kā atslēga jūsu seifam.

Rahakott maka pārskats

Rahakott atbalsta sešas galvenās kriptovalūtas, tostarp BTC, BCH, LTC, XMR, ZEC, ETH un DASH. Visas šīs monētas varat turēt un sajaukt savā Rahakott maciņā.

Ir svarīgi atzīmēt, ka Rahakott glabā jūsu monētas savos serveros. Visas jūsu privātās atslēgas tiek šifrētas un glabātas Rahakott serveros. Tas nav klienta puses maks, un jūs tehniski nekontrolējat savas privātās atslēgas. Rahakots apgalvo, ka pat viņu izstrādātāji nevar piekļūt klientu monētām. Tāpat kā ar citiem mikseru pakalpojumiem, jums jāuzticas, ka Rahakots sajauks jūsu monētas, kā paredzēts, nevis tikai tās paņems.

Tas viss nav Rahakota saules un varavīksnes. Dažas kriptogrāfijas vietnes Rahakott ir apzīmējušas kā krāpšanos. Piemēram, Coindoo.com apgalvo, ka ir “saņēmis daudzas sūdzības par Rahakotu”, un ir nolēmis vietni atzīmēt kā krāpšanos.

Cik mēs varam pateikt, Rahakott tomēr darbojas tāpat kā citi miksera pakalpojumi: jūs noguldāt kriptonauda, ​​sajaucat tās kopā, pēc tam izņemat savus līdzekļus seifā. Tāpat kā ar jebkuru maisītāju, jūs riskējat, tirgojot monētas neregulētā vidē, taču mēs nevaram atrast konkrētu pierādījumu tam, ka Rahakots ir krāpšanās. Šķiet, ka tas ir likumīgs pakalpojums, un kopš 2017. gada tas darbojas nevainojami.

Rahakott funkcijas

Rahakott seifa funkcijas

Iebūvēts mikseris: Rahakott apgalvo, ka viņu iebūvētais mikseris “padara gandrīz neiespējamu jūsu darījumu izsekošanu”. Tāpat kā ar citiem maisītājiem, jūs varat paņemt vairākas kriptovalūtas no vairākiem avotiem, pēc tam sajaukt tos kopā, lai izņemtu fiat valūtu. Jūs varat arī ņemt to pašu kriptovalūtu (piemēram, BTC) no vairākiem avotiem, sajaukt šo BTC kopā, pēc tam izņemt to kā fiat valūtu.

Tor atbalsts: Rahakots atbalsta Tor protokolu par papildu anonimitāti. Rahakots atbalsta arī citus tuneļus.

Nav nepieciešams e-pasts vai tālruņa numurs: Lai reģistrētos Rahakott, jums nav jāsniedz nekāda personiskā informācija, piemēram, tālruņa numurs vai e-pasta adrese.

2FA atbalsts: Rahakott atbalsta divu faktoru autentifikāciju (2FA).

Mnemonisks frāzes atkopšana: Pirmo reizi izveidojot maku, Rahakots uzstādīs mnemonisku frāzi.

Rahakott serveros šifrēti dati: Rahakots apgalvo, ka dati tiek droši šifrēti viņu serveros, lai “pat izstrādātāji tos nevarētu sasniegt”.

6 atbalstītās kriptovalūtas: Rahakott ļauj turēt un sajaukt sešas kriptovalūtas, tostarp BTC, BCH, LTC, ZEC, DASH un ETH.

20 sekunžu iestatīšana: Rahakots no sava 20 sekunžu iestatīšanas procesa padara daudz. Apmeklējot Rahakott.io, seifu var izveidot tikai 20 sekundēs. Pat nav nepieciešama verifikācija, e-pasta adrese, tālruņa numurs vai pat parole.

Bezmaksas lietošana: Rahakott izmantošana un reģistrēšanās ir bez maksas. Pārskaitot līdzekļus Rahakott makā un no tā uz ārēju adresi vai no tās, jums būs jāmaksā neliela maksa (0,0005 BTC). Pārskaitījumi starp Rahakott adresēm tomēr ir bez maksas.

Vienreizēja parole vai ilgtermiņa parole: Pirmo reizi iestatot Rahakott maku, varēsiet izvēlēties vienreizēju vai ilgtermiņa paroli. Vienreizējā parole ir divfaktoru autentifikācijas veids (2FA), kur kods tiek nosūtīts uz jūsu mobilo ierīci, lai piešķirtu vienreizēju piekļuvi jūsu kontam. Tikmēr ilgtermiņa parole ļauj atkārtoti piekļūt seifam.

Parole nav nepieciešama: Ir iespējams arī iestatīt Rahakott bez jebkādas paroles. Šajā gadījumā jūs varat pieteikties savā makā, izmantojot tikai savu publisko adresi.

Viegla lietotāja saskarne: Rahakott ir vienkārši miris interfeiss, kas būs pazīstams ikvienam, kurš iepriekš ir izmantojis kriptogrāfijas maku. Jūs piesakāties savā makā vietnē Rahakott.io. Atlikumu varat redzēt BTC, USD vai EUR. Varat arī redzēt savu publiskā maka adresi un QR kodu.

Hierarhiski noteicoša (HD) maka atbalsts: Rahakott ļauj jums izveidot vairākas jaunas adreses katram darījumam, lai nodrošinātu lielāku drošību. Jūsu HD makus var iebūvēt zem galvenā maka. Pēc vajadzības varat šos seifus pārdēvēt vai noņemt.

Vairāku valodu atbalsts: Rahakott ir pieejams angļu, ķīniešu, japāņu un krievu valodā.

Pielāgojamas maksas: Jūs varat pielāgot savu maksu no 1,00% līdz 2,195%. Ja jūs maksājat lielāku maksu, jūsu sajaukšanas pieprasījums tiks apstrādāts ātrāk un sajaukšana būs efektīvāka.

Pielāgojami sajaukšanas laiki: Lai pēc iespējas vairāk apgrūtinātu monētu sajaukšanu, varat pielāgot savus sajaukšanas laikus (t.i., izvēlēties, kurā laikā monētas tiek piegādātas uz jūsu galamērķa adresi). Starp citiem laika posmiem jūs varat izvēlēties piegādājamos līdzekļus 1 stundas laikā, piemēram, 1 nedēļā vai 1 mēnesī.

Vairāku lietotāju maki: Rahakott tagad piedāvā vairāku lietotāju makus, kas paredzēti biznesa un korporatīvajiem lietotājiem. Šie maki ļauj vairākiem lietotājiem vienā organizācijā viegli piekļūt koplietotajam makam. Jūs izvēlaties kādu par administratoru, un šī persona var deleģēt piekļuvi un lomas maka saskarnē citiem lietotājiem, piemēram, pārvaldniekam, tirgotājam un auditoram. Administrators var iestatīt dažādus drošības līmeņus dažādiem darbiniekiem. Daži darbinieki, piemēram, nevarēs piekļūt API atslēgām.

P2P apmaiņa: Rahakott ir P2P birža ar “ātrās pirkšanas” un “ātrās pārdošanas” iespējām. Rakstīšanas laikā (2019. gada decembris) P2P tirgū nav neviena valsts piedāvājumu.

Sajauciet lielu vai mazu daudzumu: Sākot ar 2019. gada decembri, Rahakott atbalsta minimālo sajaukšanas daudzumu 0,001 BTC un maksimālo sajaukšanas daudzumu 563 BTC. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams sajaukt nelielu vai lielu daudzumu bitcoin, jums vajadzētu būt iespējai to viegli sajaukt ar Rahakott.

Sajauciet ar vairākām galamērķa adresēm: Pielāgojot sajaukšanas iestatījumus, Rahakott ļauj nosūtīt līdzekļus uz vairākām galamērķa adresēm. Jūs varat nosūtīt 50% no sava BTC, piemēram, uz vienu adresi un 50% uz citu adresi. Laiki ir arī pielāgojami, tāpēc puse no jūsu līdzekļiem šodien varētu nonākt vienā makā, bet vēl puse – 6 dienu laikā.

API atbalsts: Rahakott ir API, kas izstrādātājiem piešķir piekļuvi Rahakott protokolam. Visas API metodes tiek izsauktas, izmantojot HTTP metodi POST, un tām jābūt autorizētām ar API atslēgu, kas atrodama jūsu Rahakott maka sadaļā “Iestatījumi”..

Kā darbojas Rahakots?

Kā darbojas Rahakots

Rahakott darbojas tāpat kā citi tīmekļa maki. Jūs izveidojat seifu tiešsaistē, pēc tam iemaksājiet līdzekļus šajā makā no ārējām šifrēšanas adresēm. Rahakott iekasē nelielu maksu par katru depozītu vai izņemšanu uz ārējo adresi vai no tās (0,0005 BTC).

Jūs varat noguldīt sešas dažādas kriptovalūtas vienā Rahakott maciņā, ieskaitot BTC, BCH, LTC, DASH, ETH un ZEC.

Kad šīs kriptovalūtas būs jūsu Rahakott makā, jūs varat redzēt pilnu atlikumu USD vai EUR. Rahakots jums pateiks, cik visas jūsu kriptovalūtas būtu vērts, ja jūs tās sajauktu un pārdotu par USD vai EUR.

Ja vēlaties sajaukt savas kriptovalūtas kopā, to varat izdarīt ar dažiem klikšķiem. Jūsu kriptovalūtas tiks izteiktas kā viena valūta (USD vai EUR), lai gan jūs izņemsit summu kā BTC, BCH, LTC, DASH, ETH vai ZEC.

Jūsu privātās atslēgas tiek glabātas (šifrētas) Rahakott serveros. Rahakots apgalvo, ka pat viņu izstrādātāji nevar piekļūt privātajām atslēgām. Tomēr, tāpat kā jebkurās situācijās, kad jūsu privātās atslēgas tiek glabātas ārējā ierīcē, vēlams būt īpaši piesardzīgs, pārvietojot lielas summas. Ideālā gadījumā jūs izmantosiet Rahakott, lai noguldītu kriptovalūtas, tās sajauktu un izņemtu.

Ja jūs nolemjat ilgtermiņā uzglabāt kriptovalūtu Rahakott, tad jebkurā laikā varat piekļūt savam makam, izmantojot savu paroli. Rahakott ļauj iestatīt vienreizēju paroli, tādā gadījumā pirms pieteikšanās jums būs jāpabeidz 2FA verifikācija tālrunī. Varat arī iestatīt ilgtermiņa paroli, tādā gadījumā ar vienu paroli varat pieteikties Rahakott uz visiem laikiem.

Rahakott arī atbalsta Tor protokolu, lai nodrošinātu maksimālu privātumu. Ja vēlaties pārsūtīt kriptovalūtas uz Rahakott virs Tor, sajauciet tās kopā, pēc tam izņemiet, tad to varat izdarīt ar pilnīgu, šifrētu privātumu.

Rahakott cenas un nodevas

Rahakott ir bezmaksas kriptovalūtas maks un mikseris. Ikviens var apmeklēt Rahakott.io un bez maksas uzstādīt maku.

Ja sajaucat kriptonauda kopā, jums būs jāmaksā pakalpojuma maksa. Šī pakalpojuma maksa svārstās no 1,00% līdz 2,195%. Jo augstāku pakalpojumu samaksu jūs maksājat, jo ātrāk jūsu pieprasījums tiks apstrādāts un jo labāk mikseris darbosies.

Rahakots neiekasē maksu, pārskaitot naudu no viena Rahakott maka uz otru. Tomēr, pārskaitot naudu uz ārējā maka adresi vai no tās, tiks iekasēta maksa 0,0005 BTC apmērā.

Rahakott pievienos arī tīkla pakalpojumu maksas, kas mainās atkarībā no jūsu izmantotās kriptovalūtas.

Ir arī noteiktas minimālās pārskaitījumu summas, lai gan tās ir ļoti mazas (piemēram, minimālā pārskaitījuma summa 0,0001 BTC vai 0,001 LTC).

Kā lietot Rahakott

Rahakott lietošana ir vienkārša. Patiesībā maku var iestatīt un izmantot mazāk nekā 20 sekundēs. Šeit ir pamata ceļvedis:

1. darbība. Izveidojiet savu maku

Apmeklējiet Rahakott.io un pēc tam augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz Izveidot maku.

izveidojot Rahakott maku

Pabeidziet Captcha pārbaudi, ievadot numurus.

Rahakott kriptogrāfijas maks

Pēc tam jūs redzēsiet savu mnemonisko frāzi. Pierakstiet šos 24 vārdus un glabājiet tos drošā vietā. Šo frāzi varat izmantot, lai jebkurā laikā atjaunotu piekļuvi savam makam.

Rahakott kriptogrāfijas krātuve

Nākamajā lapā Rahakots vēlreiz pārbaudīs jūsu mnemonisko frāzi, pierakstot pirmo un pēdējo vārdu no šīs frāzes.

Rahakott apsardze

Atcerieties: ja pazaudēsiet šo frāzi, nevarēsiet pieteikties savā makā un piekļūt saviem līdzekļiem. Pārliecinieties, vai frāze ir uzrakstīta drošā vietā.

2. solis) Kriptovalūtu izvēle

Pēc tam Rahakott ļauj jums izvēlēties kriptogrāfijas naudas makus, kurus izmantosiet. Jūs varat izvēlēties kādu no sešām atbalstītajām kriptovalūtām, tostarp BTC, LTC, DASH, BCH, ZEC un ETH.

Rahakott Bitcoin maks

3. darbība. Iestatiet 2FA

Rahakott ļauj iestatīt divfaktoru autentifikāciju (2FA), lai gan tā nav nepieciešama.

iestatīšana Rahakott

Jūsu otrais faktors var būt vienreizēja parole vai standarta ilgtermiņa parole.

Ja izmantojat vienreizēju paroli, jums būs nepieciešams mobilais tālrunis ar lietojumprogrammu 2FA (piemēram, Authy vai Google Authenticator). Programma ik pēc dažām sekundēm ģenerē jaunu paroli, un jūs varat izmantot šo paroli, lai pieteiktos.

Standarta ilgtermiņa parole ir derīga visu laiku, ja vien to nemaināt vai neatceļat. Jūs vienreiz iestatījāt paroli un pēc tam izmantojat to, lai piekļūtu Rahakott seifam.

Varat arī izvēlēties neveikt paroli, tādā gadījumā ikviens, kam ir jūsu seifa adrese, var pieteikties savā Rahakott makā..

4. solis. Noguldīt līdzekļus

Jūsu seifs ir oficiāli izveidots, un tagad jūs varat noguldīt līdzekļus savā makā. Rahakott katrai kriptovalūtai ir minimālā depozīta summa (piemēram, bitcoinam – 0,0001 BTC). Nosūtiet līdzekļus uz savu Rahakott adresi no ārējā bitcoin maka, un līdzekļi parādīsies jūsu makā.

depozīts Rahakott

5. solis) Sajauciet

Rahakott seifa priekšrocības

Tā mikserim izmantojat Rahakott. Miksera lapa ir vienkārša. Varat pielāgot visus šos iestatījumus:

Izvēlieties galamērķa adreses: Jauktos līdzekļus varat nosūtīt, piemēram, uz vienu vai vairākām galamērķa adresēm.

Izvēlieties savu izplatīšanas daļu: Piemēram, varat nosūtīt 5% no jūsu naudas uz vienu adresi, 10% uz citu adresi un 85% uz trešo adresi.

Pielāgojiet savu kavēšanos: Ja visi jūsu līdzekļi vienlaikus nonāk visās jūsu adresēs, tas var izskatīties aizdomīgi (it īpaši, ja mēģināt paslēpt līdzekļu avotu). Rahakott ļauj jums pielāgot kavēšanos no 1 stundas līdz 1 mēnesim.

Rahakott maka privātums

Izvēlieties pakalpojumu maksu: Lielāka pakalpojumu maksa (tuvāk 2,195%) ļaus jūsu līdzekļus apstrādāt ātrāk un labāk sajaucot, savukārt lētāka pakalpojumu maksa (tuvāk 1,00%) būs saistīta ar lēnāku sajaukšanu un mazāku sajaukšanu.

Rahakota nodevas

Pielāgojiet savu summu: Rahakott šobrīd ļauj jums sajaukt no 0,001 BTC līdz 561,832 BTC. Starp šīm summām izvēlieties jebkuru BTC daudzumu, kuru vēlaties sajaukt.

Kad esat pielāgojis visus šos iestatījumus, varat ievadīt paroli, pēc tam noklikšķiniet uz ‘Mix Coins’, lai pabeigtu sajaukšanas procesu.

6. darbība. Iestatījumu pielāgošana un Maka dzēšana

Rahakott ļauj jums pielāgot iestatījumus no Maka > Iestatījumu izvēlne. Jūs varat izvēlēties, kuru apmaiņu vēlaties izmantot, piemēram, savu valodu vai valūtu.

Rahakott maka iestatījumi

Varat arī pilnībā izdzēst maku – teiksim, ja esat pabeidzis sajaukšanas procesu un vēlaties noņemt visas saites ar Rahakotu.

Rahakott konts

Par Rahakotu

Pirmo Rahakott versiju 2017. gada 12. novembrī izlaida Akke Svenson (līdzdibinātājs), Maksim Shreyder (līdzdibinātājs) un izstrādātāju komanda..

Svensonam ir absolvents Stenfordas universitātē un Zviedrijas Karaliskajā tehnoloģiju institūtā. Pirms Rahakott celtniecības Svensons strādāja vairākos fintech uzņēmumos gan ASV, gan Eiropā.

Šreiders ir absolvējis Maskavas Fizikas un tehnoloģijas institūtu un Londonas universitāti.

Pēdējais vārds

Rahakott ir kriptovalūtas maks un mikseris, kas aizpilda unikālu nišu kriptogrāfijas telpā. Jūs varat noguldīt līdzekļus Rahakott no atbalstītajām kriptovalūtām, pēc tam sajaukt šos līdzekļus kopā un izņemt tos kā USD vai EUR fiat valūtu. Tas ir seifs un mikseris, kas iebūvēts vienā ērtā pakalpojumā.

Pirmo reizi Rahakott maka iestatīšana prasa 20 sekundes, un visi līdzekļi tiek šifrēti servera pusē Rahakott serveros. Šī iemesla dēļ nav ieteicams ilgstoši uzglabāt lielu daudzumu kriptogrāfijas. Tomēr kā īstermiņa mikseris, Rahakott, šķiet, ir ideāls veids, kā apgrūtināt jūsu kriptogrāfijas līdzekļus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me