Jaxx Wallet: apgūstiet kriptogrāfijas lietotāju pārskatīšanas rokasgrāmatu

Jaxx

Jaxx ir kriptovalūtas maks, kas ļauj droši pārvaldīt vairāk nekā 85 kriptonauda. Mūsu pārskatā uzziniet visu, kas jums jāzina par Jaxx un kā tas darbojas šodien.

Kas ir Jaxx?

Jaxx ir pārrobežu platformas blokķēdes maks, kas aprīkots ar noderīgām funkcijām. Jaxx ļauj vienā lietotnē apmainīties ar monētām, apskatīt kopējo portfeli, izsekot tirgiem un sekot līdzi kriptovalūtas jaunumiem.

Jaxx maks

Sākot ar 2019. gada decembri, Jaxx atbalsta vairāk nekā 80 kriptovalūtas, ļaujot jums apskatīt atlikumu, skatīt darījumu vēsturi un skatīt detalizētu informāciju par monētām par jebkuru no atbalstītajām kriptovalūtām..

Un, tāpat kā citiem kriptogrāfijas makiem, arī Jaxx ir iebūvēts ShapeShift atbalsts, kas nozīmē, ka jūs varat uzreiz apmainīt kriptonauda savā makā, nepārsūtot tos uz apmaiņu. Izmantojot ShapeShift, nekavējoties pirkt un pārdot digitālos aktīvus, piemēram, BTC, ETH vai LTC, starp citām kriptovalūtām..

Jaxx ir pieejams galddatoriem (Windows, Mac OS X vai Linux), pārlūkiem (izmantojot Chrome paplašinājumu) vai mobilajām lietotnēm (Android vai iOS).

Jaxx pārskats

Tehniski Jaxx sastāv no divām atsevišķām platformām, ieskaitot Jaxx Classic un Jaxx Liberty. Jaxx Liberty ir atjauninātā maka versija, un tas ir maks, ko mūsdienās izmanto lielākā daļa Jaxx lietotāju. Tā ir Jaxx galvenā versija. Jaxx Classic ir vecāka Jaxx maka versija, kas nav atjaunināta kopš 2019. gada februāra un netiks atjaunināta arī turpmāk, lai gan daži lietotāji to turpina izmantot.

Turpiniet lasīt, lai uzzinātu labākās Jaxx funkcijas, kā lietot Jaxx un citu.

Jaxx funkcijas

Jaxx priekšrocības

85+ atbalstītās kriptovalūtas: Jaxx atbalsta 85+ kriptovalūtas, ieskaitot visas galvenās kriptovalūtas. BTC, ETH, DASH, ETC, BCH, REP, LTC, ZEC, RSK, DOGE, ICN, GNT, GNO, DGD, BCAP, CVC, STX, POE, MCI un QTUM ir tikai daži no kriptovalūtām, ko atbalsta Jaxx.

Diennakts klientu atbalsts: Kopā ar Coinomi Jaxx ir viens no nedaudzajiem seifiem, kas piedāvā diennakts klientu apkalpošanu. Lielākā daļa kriptogrāfijas maku piedāvā tikai pamata klientu apkalpošanu, un tie noteikti nepiedāvā visu diennakti klientu apkalpošanu.

Vietēji glabātas privātās atslēgas: Tāpat kā lielākā daļa klienta puses kriptogrāfijas maku, arī Jaxx saglabā jūsu privātās atslēgas savā ierīcē. Vietējās glabātās privātās atslēgas ir jūsu un tikai jūsu. Jaxx nav nekādas piekļuves jūsu privātajām atslēgām, un Jaxx nekādā veidā nevar piekļūt jūsu privātajām atslēgām vai tās mainīt.

Paroles aizsardzība: Jaxx pirmo reizi iestatot seifu, varat iestatīt paroli. Varat arī pielāgot Jaxx, lai pieprasītu paroli katru reizi, kad nosūtāt darījumu, palaižat ShapeShift vai veicat citas svarīgas funkcijas.

12 vārdu sēklas frāze dublējumkopijām: Jebkurā brīdī atjaunojiet savu Jaxx maku, jebkurā ierīcē ievadot 12 vārdu sēklas frāzi. Šī sākotnējā frāze ļauj piekļūt jūsu Jaxx līdzekļiem no jebkuras ierīces, piemēram, ja zaudējat piekļuvi ierīcei, kurā sākotnēji tika instalēta Jaxx. Saglabājiet šo 12 vārdu sēklas frāzi drošībā. Ja zaudējat piekļuvi šai sēklas frāzei, jūsu Jaxx maku nevar atgūt.

Nekad nav uzlauzts: Jaxx nekad nav uzlauzts, jo Jaxx ir ievainojams. Tomēr Jaxx atzīst, ka daži lietotāji ir zaudējuši līdzekļus Jaxx, pateicoties “drošības kļūdām savā galā”, piemēram, nedrošiem Wi-Fi tīkliem vai ar ļaunprātīgu programmatūru inficētiem datoriem..

Sūtīt un saņemt darījumus: Tāpat kā katrs kriptogrāfijas maks, arī Jaxx ļauj nosūtīt un saņemt darījumus, izmantojot jebkuru no atbalstītajām kriptovalūtām. Vienkārši atlasiet kriptovalūtu, kuru vēlaties nosūtīt vai saņemt, pēc tam veiciet darījumu.

Apmaiņa ar ShapeShift: Jaxx ir iebūvēts atbalsts ShapeShift, kas nozīmē, ka jūs varat nekavējoties pārsūtīt jebkuru no saviem Jaxx kriptogrāfijas aktīviem, neatstājot lietotni. Tāpat kā ar jebkuru ShapeShift integrāciju, jums būs jāmaksā neliela maksa (0,25% līdz 0,50% par darījumu) un pirms darījuma veikšanas jāreģistrējas ShapeShift..

Sekojiet Blockchain jaunumiem: Jaxx ir pilnībā aprīkots ziņu modulis, kas ļauj jums katru dienu saņemt bloku ķēdes virsrakstu ziņas un atjauninājumus no dažādiem uzticamiem avotiem. Ja vēlaties sekot līdzi jaunākajām kriptogrāfijas ziņām, vienlaikus izsekojot savu portfeli, Jaxx ļauj to izdarīt.

Izsekot tirgus datus: Jaxx ir arī pilnībā aprīkota kriptogrāfijas tirgus izsekošanas sistēma, ļaujot jums sekot 100 populārākajiem kriptogrāfijas aktīviem pēc tirgus ierobežojuma, salīdzināt cenu izmaiņas, redzēt tirgus izmaiņas un sekot tendencēm. Lai izsekotu tirgus izmaiņām, jums nav jāatstāj kriptogrāfiskā maka lietotne.

Blockchain Explorer: Jaxx ir iebūvēts blockchain explorer. Jūs varat pārbaudīt atlikumus un darījumu datus vairākos blokķēdēs. Skatiet, piemēram, jebkuru vēsturisku bitcoīna darījumu vai Ethereum darījumu.

Pieejams vairākām ierīcēm: Jaxx ir pieejams operētājsistēmām Android, iOS, Windows, Mac, Linux un Chrome (izmantojot paplašinājumu). Neatkarīgi no tā, vai meklējat mobilo, darbvirsmas vai pārlūka šifrēšanas maku, Jaxx, iespējams, varēs strādāt jūsu vietā.

Lietotāju draudzīgs: Tāpat kā jebkurš labs kriptogrāfijas maks, arī Jaxx ir lietotājam draudzīgs. Ikvienam ir viegli izmantot neatkarīgi no tā, vai viņš ir jauns kriptonauda vai ir pieredzējis.

Bez maksas: Un, tāpat kā lielākajai daļai kriptogrāfijas maku, arī Jaxx neiekasē nekādas maksas. Jaxx ļauj jums iemaksāt vai izņemt kriptogrāfiju savā makā vai no tā bez papildu maksas. Tāpat kā ar jebkuru maku, jums būs jāmaksā visas piemērojamās tīkla nodevas.

Nr. 2FA: Viena lieta, kas Jaxx atšķir no citiem kriptogrāfijas maciņiem, ir tā, ka nav divu faktoru autentifikācijas (2FA). Citi maki ļauj pievienot sekundāru ierīci (piemēram, mobilā tālruņa numuru vai mobilo lietotni) kā “otro faktoru”, lai atļautu papildu darījumus. Jaxx nav šīs funkcijas.

Izveidojiet QR kodus konkrētām summām: Vai vēlaties kādam nosūtīt attēlu ar uzrakstu “dod man 0,1 BTC”? Izmantojot Jaxx, jūs varat izveidot QR kodus, kuru pamatā ir summa. Jūs varat izvēlēties summu, kuru vēlaties saņemt, pēc tam izveidot QR kodu, kas šo summu nogādās uz jūsu maka adresi. Tikai daži citi maki piedāvā šo funkciju.

Kā darbojas Jaxx?

Kā darbojas Jaxx

Jaxx darbojas līdzīgi kā jebkurš kriptovalūtas maks. Jūs instalējat lietotni darbvirsmas ierīcē, mobilajā ierīcē vai pārlūkprogrammā. Pēc tam seifs jūsu ierīcē saglabā jūsu privātās atslēgas. Jaxx nesūta jūsu privātās atslēgas uz attālo serveri, kā arī nekādi nekontrolē jūsu privātās atslēgas.

Jaxx ir pilnīgi brīvi lietojams. Sūtīt vai saņemt kādu no 85 un vairāk atbalstītajām kriptovalūtām uz Jaxx vai no tās neko nemaksā, lai gan jūs vienmēr maksāsiet tīkla maksu par jebkuru kriptovalūtu, ar kuru veicat darījumus..

Jaxx kļūdas dēļ Jaxx nekad nav uzlauzts vai uzlauzts. Tomēr viens Jaxx lietotājs tika uzlauzts un zaudēja 400 000 USD ETH 2017. gada beigās, kad viņš instalēja Jaxx uz cietumā salauztā iPhone. Hack tika izsekots tam, ka lietotājs izmantoja kompromitētu iPhone. Tam nebija nekāda sakara ar Jaxxu vai tā kodu.

Kā minēts iepriekš, Jaxx nav pieejama divu faktoru autentifikācija (2FA). Jūs nevarat saistīt savu Jaxx maku ar tālruņa numuru vai mobilo lietotni, lai darbotos kā otrais aizsardzības slānis. Ja kāds nozog jūsu ierīci, ievada Jaxx paroli un iegūst ieeju jūsu Jaxx seifā, šī persona pilnībā kontrolē jūsu līdzekļus.

Jaxx nav 2FA, taču jūs varat mainīt savus drošības iestatījumus, lai Jaxx pieprasītu paroli katru reizi, kad veicat kādu darbību, piemēram, veicat darījumus, izmantojot ShapeShift, vai nosūtiet darījumu. Kamēr jūsu parole ir droša, neviens nevarēs piekļūt jūsu Jaxx līdzekļiem pat tad, ja viņam būs piekļuve jūsu kontam.

Visbeidzot, Jaxxam ir sākotnējā frāze, kuru redzēsiet iestatīšanas laikā. Šo sēklas frāzi jebkurā laikā var izmantot, lai atgūtu maku. Lai atgūtu līdzekļus, jebkurā ierīcē varat ievadīt 12 vārdu sēklas frāzi jebkurā ierīcē. Ja zaudējat piekļuvi savai mobilajai ierīcei vai darbvirsmai, kurā, piemēram, ir instalēta Jaxx, varat instalēt Jaxx atsevišķā ierīcē un ievadīt sākotnējo frāzi, lai pilnībā atjaunotu piekļuvi saviem līdzekļiem. Tajā pašā laikā ir svarīgi saglabāt šīs sēklas frāzi privātu. Ikviens var izmantot jūsu sēklas frāzi, lai atgūtu arī jūsu līdzekļus, tāpēc ir svarīgi, lai sēklas frāzi nezinātu tikai jūs.

Jaxx ir arī unikālas funkcijas, kuras mēs neredzam daudzās citās seifa lietotnēs. Ir, piemēram, Jaxx blockchain explorer, kas ļauj jums skatīt blockchain vēsturi vairākās blockchain. Jūs varat pārbaudīt, piemēram, vēsturiskos blokķēdes darījumus.

Jaxx cenas

Jaxx cenas

Jaxx ir brīvi lietojams visās platformās un operētājsistēmās.

Pārsūtot kriptogrāfiju uz kontu vai no tā, jūs maksājat tīkla maksu, lai gan par naudas iemaksu vai izņemšanu no Jaxx maka vai no tā nemaksāsit papildu maksu. Tāpat kā lielāko daļu kriptogrāfijas maku, arī Jaxx ir brīvi lietojams.

Kā lietot Jaxx

Lūk, kā pirmo reizi iestatīt un izmantot Jaxx.

1. solis. Lejupielādējiet Jaxx

Jaxx ir pieejams Android, iOS, Mac OS X, Windows, Linux vai Google Chrome (kā paplašinājums).

Kā lietot Jaxx

Apmeklējums Jaxx.io/downloads lai lejupielādētu versiju, kuru vēlaties izmantot.

Jaxx kriptogrāfijas maks

Pirms lejupielādējat Jaxx, vietne jums nodrošinās “kontrolsummu”. Šī kontrolsumma ļauj pārbaudīt, vai lejupielādētais fails ir īsts. Ja šeit redzamā kontrolsumma sakrīt ar kontrolsummu, kas norādīta, instalējot Jaxx, izmantojat oriģinālu versiju.

2. solis. Instalējiet Jaxx

Lai sāktu instalēšanu, palaidiet failu Jaxx.exe.

instalējiet Jaxx bitcoin maku

3. solis) Atveriet Jaxx

Jaxx ir instalēts jūsu ierīcē. Pirmo reizi palaižot Jaxx, jums tiks vaicāts, vai vēlaties izveidot jaunu maku vai savienot pārī / atjaunot esošu maku.

atveriet jaxx kriptovalūtas maku

Noklikšķiniet uz Izveidot jaunu maku, pieņemiet pakalpojumu sniegšanas noteikumus, pēc tam atveriet Jaxx, lai skatītu informāciju par savu bitcoin maku vai citiem kriptogrāfijas makiem..

jaxx liberty maks

Piemēram, varat redzēt savu personīgā maka adresi, atlikumu ASV dolāros un QR kodu darījumu saņemšanai. Pēc noklusējuma Jaxx seifa interfeiss izskatās šādi:

izmantojot Jaxx maku

Kā redzat, maks ir tikai viena daļa no tā, ko piedāvā Jaxx. Jaxx piedāvā arī jaunumus, portfeļa izsekošanu, tirgus izsekošanu un daudz ko citu.

tirgot bitcoin uz jaxx

4. solis. Pievienojiet jaunus makus

Kopumā jūs varat uzglabāt 85+ kriptovalūtas, izmantojot Jaxx.

uzglabāt kriptovalūtu jaxx

Lai pievienotu jaunus maciņus jebkurai no šīm 85 un vairāk atbalstītajām kriptovalūtām, Jaxx augšējā kreisajā stūrī meklējiet cilni Maki. Pieskarieties bultiņām pa kreisi vai pa labi, lai ritinātu populārāko kriptovalūtu sarakstu. Pēc noklusējuma Jaxx ir iestatījis seifus BTC, BCH, ETH, LTC, DASH, ETC, ZEC, DOGE, RBTC, GNT, JXX un REP.

jaxx lietotāja rokasgrāmata

Lai pievienotu jaunu seifu, kas šeit nav norādīts, noklikšķiniet uz “Maki”, pēc tam ekrāna augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz “Rediģēt”. Tiks parādīts to kriptovalūtu saraksts, kuras var ieslēgt vai izslēgt. Pārslēdziet jebkuru kriptonauda, ​​un jūs redzēsiet, ka tā parādās jūsu makā.

kriptogrāfijas maks jaxx

Izvēlnē Maki noklikšķiniet uz jebkura sava seifa, lai skatītu monētām raksturīgu informāciju, tostarp QR kodu, kopējo atlikumu un publiskā maka adresi. Tagad varat nosūtīt līdzekļus uz šo maku, lai jūsu ierīcē saglabātu privātās atslēgas.

5. solis. Monētu nosūtīšana citam

Lai sūtītu monētas kādam citam, izmantojot Jaxx, vienkārši atveriet seifu, cilnē Maki atlasiet nosūtītāja kriptovalūtu un pēc tam noklikšķiniet uz Sūtīt.

sūtot monētu uz jaxx

Parādītajā lodziņā ievadiet saņēmēja seifa adresi. Pēc tam ievadiet summu, kuru vēlaties nosūtīt. Varat arī noklikšķināt uz QR koda ikonas un pēc tam nofotografēt uztvērēja svītrkodu.

nosūtiet bitcoin uz jaxx maku

Jaxx parāda lapas apakšdaļā pašreizējo bitkoina darījuma maksu.

Kad esat apstiprinājis visu informāciju un vēlreiz pārbaudījis seifa adresi, noklikšķiniet uz Sūtīt.

6. solis) Līdzekļu saņemšana

Lai parasti saņemtu līdzekļus, izmantojot Jaxx, vienkārši izmantojiet savu QR kodu vai publiskā maka adresi.

Ja saņemat bitcoin, tad izmantojiet savu bitcoin QR kodu vai publisko adresi. Atveriet Jaxx, zem ‘Maki’ noklikšķiniet uz saņemošā maka, pēc tam noklikšķiniet uz ‘Saņemt’. Jaxx parādīs jūsu QR kodu un publisko adresi.

jaxx maku palīdzība

Varat arī noklikšķināt uz ‘Saņemt kriptovalūtu’ galvenajā Jaxx logā. Atlasiet kriptonauda, ​​kuru vēlaties saņemt, pēc tam izmantojiet šo publiskā maka adresi vai QR kodu, lai saņemtu līdzekļus.

jaxx kriptonauda maka lietotāja rokasgrāmata

7. solis. Apmaini monētas, izmantojot ShapeShift

Ja jūsu Jaxx seifā ir monētas un vēlaties tās pārskaitīt uz dažādām kriptovalūtām, tad to varat izdarīt, nenododot līdzekļus biržai. Jaxx ir iebūvēts atbalsts ShapeShfit.

myjaxx maks ar formas maiņu

Atveriet Jaxx un pēc tam kreisajā pusē atrodiet pogu ‘Exchange Now’.

jaxx maku apmaiņa

Ievadiet kriptovalūtu, kuru vēlaties nosūtīt uz ShapeShift, pēc tam izvēlieties kriptonauda, ​​kuru vēlaties saņemt. Ievadiet nosūtīto summu un pēc tam noklikšķiniet uz Turpināt.

jaxx un formas maiņa

8. solis) Citas Jaxx funkcijas

Jaxx ir pilns rīku komplekts, kas pieejams kriptogrāfijas tirgotājiem. Lai izsekotu, piemēram, kriptogrāfijas makā esošo monētu veiktspēju, apakšdaļā noklikšķiniet uz ‘Portfolio’.

jaxx maku funkcijas

Vai arī noklikšķiniet uz “Tirgi”, lai īsumā iegūtu informāciju par kriptogrāfijas tirgus kustībām pēdējās 24 stundās vai 7 dienās.

jaxx tirgus

Jaxx ir arī viens no nedaudzajiem kriptogrāfijas maciņiem ar iebūvētu ‘News’ funkciju. Noklikšķiniet uz Ziņas, lai skatītu jaunākos stāstus no visas kriptogrāfiskās telpas.

jaxx kriptogrāfiskā maciņa priekšrocības

Visbeidzot, Jaxx ir bloku pētnieks, kas ļauj pārbaudīt darījumus un skatīt vēsturiskos datus desmitiem dažādu blokķēžu un kriptovalūtu. Ir iebūvēti bloku pētnieki BTC, BCH, ETC, DASH, LTC, ZEC, DOGE un citām galvenajām kriptovalūtām. Ievadiet adresi, TXID vai bloķējiet jaucējkodu, lai skatītu šo darījumu blokķēdē.

jaxx liberty pārskats

Par Jaxxu

Jaxx ir izstrādājis Decentral Inc., programmatūras izstrādes uzņēmums un “inovāciju centrs”, kas atrodas Kanādā. Uzņēmums ražo gan Jaxx Classic, gan Jaxx Liberty.

Decentral Inc. dibināja Entonijs Di Iorio, kurš 2013. gadā arī nodibināja un līdzdibināja Ethereum. Di Iorio 2014. gadā nodibināja Decentral Inc..

Mūsdienās Jaxx lieto miljoniem cilvēku visā pasaulē. Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Toronto centrā.

Pēdējais vārds

Jaxx ir viens no populārākajiem kriptovalūtas makiem pasaulē. Maka ir gandrīz perfekta drošības vēsture kopš tā darbības uzsākšanas 2014. gadā. Šodien, izmantojot Jaxx, varat uzglabāt vairāk nekā 85 kriptonauda. Jaxx ir pieejams mobilajām ierīcēm vai galddatoriem, un visas privātās atslēgas tiek glabātas klienta pusē, lai nodrošinātu maksimālu drošību.

Lai uzzinātu vairāk par Jaxx vai izmēģinātu Jaxx šodien, apmeklējiet tiešsaistē vietnē Jaxx.io.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me