Exodus maks: apgūstiet kriptogrāfijas lietotāju pārskatīšanas rokasgrāmatu

izceļošanas pārskats

Kā lietot, uzglabāt un reģistrēties, izmantojot Exodus Crypto Wallet

Exodus ir iesācējiem draudzīgs mobilais un darbvirsmas maks, kas atbalsta vairāk nekā 100 kriptonauda. Pārskatiet visu par skaisti noformēto, drošo un drošo pro-līmeņa Exodus kriptogrāfisko maku lietotni šodien.

Kas ir Exodus?

Exodus ir vairāku valūtu seifs, kas pieejams galddatoriem un mobilajām ierīcēm. Seifam ir vienkārša lietotāja saskarne, kas padara to pieejamu iesācējiem, lai gan ir pietiekami daudz uzlabotu funkciju, lai vairāk pieredzējuši kriptogrāfijas lietotāji būtu laimīgi.

kas ir izceļošanas maks

Viena no pirmajām lietām, ko pamanīsit par Exodus, ir tās pievilcīgā saskarne. Maks efektīvi izmanto krāsu, nošķirot kriptonauda pēc krāsas, lai būtu viegli redzēt, kas tieši atrodas jūsu portfelī. Tajā pašā laikā Exodus interfeiss nav pārāk aizņemts. Tas parāda nepieciešamo nepieciešamo informāciju, neapgrūtinot jūs ar nevajadzīgiem logiem. Visam galvenajam Exodus ekrānam varat piekļūt savam portfelim, seifam, apmaiņas un rezerves opcijām.

Exodus ir izstrādājis uzņēmums Exodus Movement Inc., kas tika dibināts 2015. gadā. Lai gan Exodus ir jaunāks par pieredzējušākiem konkurentiem, piemēram, micēliju, tas ir ieguvis popularitāti, jo tas ir viegli lietojams, pieejams iesācējiem un pielāgojams progresīvākiem. tirgotājiem.

Exodus seifa funkcijas

exodus-bitcoin-crypto-wallet-review

Pilnīga privāto atslēgu kontrole: Izmantojot Exodus, jūs saglabājat pilnīgu kontroli pār savām privātajām atslēgām. Jūsu privātās atslēgas tiek glabātas jūsu darbvirsmā vai mobilajā ierīcē. Kamēr jūs saglabājat piekļuvi šai ierīcei un neviens nav nozadzis jūsu dublēšanas opcijas, jūs pilnībā kontrolējat savas privātās atslēgas.

Pieejams operētājsistēmām iOS un Android: Exodus ir bezmaksas lejupielāde iOS un Android ierīcēm.

Exodus maku priekšrocības

Pieejams operētājsistēmām Windows, Linux un Mac: Exodus ir pieejams visām trim galvenajām darbvirsmas operētājsistēmām, ieskaitot Windows, Linux un Mac.

Savienojiet pārī galddatorus un mobilos maksus kopā: Ja vēlaties pārvaldīt savus līdzekļus, atrodoties ceļā un uz darbvirsmas, to varat izdarīt, savienojot pārī savus darbvirsmas un mobilos Exodus makus, ļaujot jums pilnībā kontrolēt līdzekļus no jebkuras ierīces.

Vairāk nekā 100 atbalstītas kriptovalūtas: Exodus kopumā atbalsta vairāk nekā 100 kriptogrāfijas aktīvus, ieskaitot praktiski katru galveno kriptovalūtu. Galvenās monētas, kuras atbalsta Exodus, ir bitcoin, Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), Binance Coin (BNB), Tether (USDT), EOS (EOS), Monero (XMR), Dash (DASH), Ethereum Classic (ETC) un Zvaigžņu (XLM).

exodus-cryptocurrency-support-list

Vienkāršais maks: Tāpat kā visas mobilās lietotnes, arī Exodus ir vienkāršs Bitcoin maks, kas nozīmē, ka, lai izmantotu Exodus, jums nav jālejupielādē pilna blokķēde. Tas ir izplatīts starp mobilajām lietotnēm, lai gan dažos darbvirsmas makos tradicionāli ir pieprasīts lejupielādēt pilnu blokķēdi.

Sūtīt un saņemt digitālo valūtu: Exodus ļauj nosūtīt un saņemt visas vairāk nekā 100 atbalstītās digitālās valūtas.

Savietojams ar Trezor: Exodus ir saderīgs ar Trezor aparatūras seifiem, ļaujot viegli savienot vienu no pasaulē populārākajiem aparatūras maka risinājumiem ar savu Exodus maku..

exodus aparatūras maks

Nav pilnībā atvērts avots (lai gan vissvarīgākās funkcijas ir atvērtais avots): Exodus ir veidots uz daudziem atvērtā koda komponentiem, un daudzas Exodus daļas ir publicētas vietnē Github zem Exodus kustības lapas. Avota kodu varat apskatīt šeit. Tomēr daži Exodus elementi nav atvērtā koda. Exodus apgalvo, ka šie elementi nav atvērta pirmkoda, jo tie “iegulda daudz laika un darba mūsu dizainu, animāciju un vispārējās lietotāju pieredzes ražošanai” un vēlas, lai šis darbs tiktu aizsargāts.

Portfeļa izsekotājs: Ne visi kriptogrāfijas maki piedāvā portfeļa izsekotāju. Exodus tomēr piedāvā izsekotāju, ļaujot jums uzreiz apskatīt kopējo bilanci visās kriptovalūtās.

Displeja atlikums vairāk nekā 30 Fiat valūtās: Vai vēlaties apskatīt kopējo portfeļa atlikumu ASV dolāros? To var izdarīt, izmantojot Exodus un lielāko daļu citu seifa lietotņu. Tomēr Exodus atbalsta arī 30 citas fiat valūtas attēlošanas iespējas, ļaujot viegli saprast, cik tieši jūsu portfelis ir vērts.

12 vārdu atkopšanas parole: Tāpat kā lielākā daļa citu programmatūras seifu, Exodus ļauj iestatīt 12 vārdu atkopšanas ieejas frāzi (sēklas). Ja zaudējat piekļuvi savai ierīcei, kontam vai lietotnei, varat izmantot šo ieejas frāzi, lai atgūtu piekļuvi saviem līdzekļiem un privātajām atslēgām.

Vairākas klientu atbalsta iespējas: Exodus piedāvā pārsteidzoši spēcīgu klientu atbalstu, salīdzinot ar citu seifa programmatūru. Jūs varat sazināties ar Exodus klientu atbalstu, izmantojot tiešsaistes palīdzības dienestu, e-pastu vai sociālos medijus, piemēram, Twitter, Slack un Facebook..

Exodus maku atbalsts

Drošs: Saprotams, ka Exodus lielu uzsvaru liek uz drošību. Exodus šifrē jūsu privātās atslēgas un darījumu datus jūsu ierīcē, kas nozīmē, ka neviens nevar piekļūt jūsu kriptonauda, ​​bet jūs.

Touch ID, sejas ID un biometriskā autentifikācija: Exodus ļauj iespējot Touch ID un Face ID (vai Android biometriskos sensorus), lai pārbaudītu darījumus. Ja vēlaties pārbaudīt savu identitāti katru reizi, kad veicat darījumu, Exodus ļauj to izdarīt.

Stack: Nopelniet interesi par kriptogrāfijas krājumiem, neatstājot lietotni Exodus. Exodus ļauj jums ievietot ONT, piemēram, lietotnē Ontology, lai nopelnītu pasīvos ienākumus.

Diagrammas un finanšu dati: Exodus parāda tabulas, tirgus vēsturi un citus finanšu datus gan darbvirsmā, gan mobilajā lietotnē, ļaujot ērti skatīt vēsturisko cenu informāciju un citu informāciju..

Iebūvēta birža: Jūs varat pirkt un pārdot kriptovalūtas, neizejot no lietotnes Exodus. Exodus ir iebūvēta apmaiņa. Jums būs jāmaksā neliela komisijas maksa par šīs apmaiņas izmantošanu, taču tā var būt lētāka (un ērtāka), pēc tam sūtot naudu maiņai un atpakaļ.

exodus maku apmaiņa

Pieejamas vairākas tēmas: Exodus ļauj pielāgot tirdzniecības saskarni, izmantojot vairākas tēmas. Daudziem citiem makiem ir vienots dizains, tāpēc ir patīkami redzēt, ka Exodus lietotājiem piešķir lielāku elastību.

Nav nepieciešama reģistrācija vai verifikācija: Exodus lietotnes instalēšana ierīcē ir visa nepieciešamā reģistrācija un verifikācija. Lai izmantotu Exodus apmaiņu, jums pat nav jāreģistrējas vai jāpārbauda.

Kā darbojas Exodus?

Exodus darbojas tāpat kā lielākā daļa citu kriptogrāfijas maku un lietotņu. Seifu instalējat savā mobilajā vai darbvirsmas ierīcē. Pēc tam lietotnē varat iestatīt makus jebkurai no vairāk nekā 100 atbalstītajām kriptovalūtām.

Exodus šifrē un glabā visas privātās atslēgas lokāli. Privātās atslēgas netiek sūtītas uz trešās puses serveri un netiek pārraidītas internetā. Kamēr ierīce būs droša, jūsu privātās atslēgas paliks drošas.

Ja zaudējat piekļuvi savai ierīcei un vēlaties atjaunot piekļuvi saviem līdzekļiem, varat instalēt Exodus atsevišķā ierīcē un ievadīt savu 12 vārdu atkopšanas paroli. Tāpat kā ar citiem seifiem, ir svarīgi saglabāt savu 12 vārdu frāzi drošībā. Ikviens, kam ir piekļuve jūsu ieejas frāzei, varēs piekļūt arī jūsu šifrēšanas fondiem.

Viens no Exodus trūkumiem ir tas, ka nav pieejama divu faktoru autentifikācija. Visa piekļuve lietotnei tiek kontrolēta, izmantojot paroli. Ja kādam ir piekļuve jūsu datoram vai darbvirsmas ierīcei un viņš uzminē jūsu paroli, viņš varēs piekļūt jūsu privātajām atslēgām.

Ir svarīgi pieminēt, ka Exodus ir viens no iesācējiem draudzīgākajiem kriptogrāfijas makiem, kas šodien ir pieejams tikai fantastiskās lietotāja saskarnes dēļ. UI ir ideāli piemērots sākuma līmeņa kriptogrāfijas lietotājiem, lai gan ir pietiekami daudz uzlabotu funkciju, lai visi kriptogrāfijas lietotāji būtu apmierināti. Izvēlnes ir vienkāršas, taču krāsas tiek izmantotas efektīvi, lai atšķirtu dažādos kriptogrāfijas krājumus un norādītu dažādas iespējas.

Ir arī svarīgi atzīmēt, ka Exodus ir diagrammas un finanšu rīki – kaut ko ne visi citi maki piedāvā. Jūs varat pārvaldīt savus kriptogrāfijas līdzekļus un apskatīt reālus tirgus datus no vienas un tās pašas programmatūras.

Lielākā daļa lietotāju izmantos Exodus kā karstu maku vai ikdienas maku, saglabājot nelielu daudzumu kriptogrāfijas līdzekļu, kas tiek glabāti īslaicīgai lietošanai. Tā kā Exodus ir pārī ar Trezor, ir viegli integrēt efektīvu saldētavas aparatūras risinājumu. Tomēr Exodus var nebūt labākais risinājums tiem, kas izmanto Ledger Nano makus vai citus makus.

Exodus cenu noteikšana

Exodus, kura mērķis ir specializēties kriptogrāfisko kasešu drošā pārvaldībā un apmaiņā uz galddatoriem un mobilajiem maciņiem (un Trezor aparatūras maku), var bez maksas lejupielādēt visām mobilajām un darbvirsmas platformām..

Žetonu sūtīšana un saņemšana uz Exodus maku un no tā ir bez maksas un bez papildu maksas (jums būs jāmaksā standarta kriptogrāfijas tīkla maksa).

Turklāt, ja jūs veicat aktīvu apmaiņu, izmantojot Exodus maku, Exodus iekasēs nelielu komisijas maksu par katru darījumu.

Kā izmantot Exodus

Šeit ir sniegts pamata ceļvedis populārā bitcoin maka Exodus izmantošanai:

1. solis. Lejupielādējiet Exodus

Galddatoriem lejupielādējiet Exodus no oficiālās vietnes vietnē Exodus.io/download. Tiks rādītas saites uz Windows, Mac un Linux lejupielādēm.

kā izmantot izceļošanu

Mobilajām ierīcēm lejupielādējiet Exodus no iOS vai Android aplikāciju veikals.

2. solis) Izveidojiet paroli un dublējumu

Pirmoreiz instalējot Exodus, jums tiks lūgts izveidot drošu paroli. Exodus ieteiks izveidot garu paroli ar lielajiem un mazajiem burtiem un simboliem.

izmantojot exodus bitcoin maku

Exodus arī sniegs jums 12 vārdu atkopšanas sēklas frāzi. Jūs varat pierakstīt šo frāzi vai nokopēt, lai gan vēlaties to turēt drošā vietā. Ja kāds iegūst piekļuvi jūsu 12 vārdu ieejas frāzei, viņam būs piekļuve jūsu privātajām atslēgām un līdzekļiem. Ja zaudējat piekļuvi sava seifa lietotnei vai ierīcei, šo ieejas frāzi var izmantot, lai atgūtu līdzekļus.

Exodus ļauj arī atkopt maku, izmantojot e-pasta atkopšanas saiti. Veicot pirmo iemaksu, Exodus uz jūsu e-pasta adresi nosūtīs rezerves saiti (URL ar atkopšanas frāzi). Šo atgūšanas saiti var savienot pārī ar paroli, lai iegūtu piekļuvi savam kontam.

Lai atjaunotu veco Exodus maku, vienkārši pieskarieties opcijai ‘Atjaunot maku’ vai noklikšķiniet uz tās.

setup exodus maku

3. solis. Pielāgojiet citus iestatījumus

Exodus ļauj pielāgot dažādus iestatījumus, lai lietotne izskatītos jums patīkama.

exodus crypto wallet iestatījumi

Noklikšķiniet uz cilnes Iestatījumi, lai atlasītu, piemēram, motīvu. Varat arī izvēlēties, kurā valūtā tiks parādīts jūsu portfelis, pieskaroties cilnei “Lokalizācija”, vai arī izvēlēties, kurus digitālos līdzekļus vēlaties parādīt, noklikšķinot uz “Aktīvi”..

exodus kriptogrāfijas portfelis

Exodus lietotāja rokasgrāmata

4. solis) Sūtiet un saņemiet kriptogrāfiju

Kriptogrāfijas sūtīšana un saņemšana ar Exodus ir vienkārša. Pēc seifa instalēšanas un īpašuma izvēles Exodus jums jau būs izveidojis seifu. Šajā brīdī jūs varat saņemt maksājumu šajā makā, sānjoslā noklikšķinot uz “Maks” un izvēloties vēlamo līdzekli. Noklikšķiniet uz pogas Saņemt, lai atrastu savu adresi. Jūs varat norādīt šo adresi maksājuma saņēmējam vai pārskaitīt līdzekļus sev. Katram Exodus makam ir QR kodi un publiskās adreses.

izceļošana nosūtīt saņemt kriptogrāfijas maku

Četras darbības pogas zem seifa adreses ļauj kopēt, izdrukāt vai nosūtīt savu bitcoin adresi. Blokķēdē varat arī apskatīt savu adresi.

5. solis. Apmaini aktīvus ar Exodus

Jūs varat apmainīt 100+ kriptogrāfijas aktīvus, neatstājot Exodus maku vai nenododot savus līdzekļus apmaiņai.

edoxus maku apmaiņa

Lai apmainītos ar kriptogrāfijas aktīviem, seifa kreisajā pusē noklikšķiniet uz cilnes ‘Apmaiņa’. Divās apmaiņas loga kreisajā un labajā pusē esošajās nolaižamajās izvēlnēs atlasiet vēlamos līdzekļus. Ievadiet precīzu summu, kuru vēlaties apmainīt. Vai arī izmantojiet pogas Viss, Puse vai Min. Apstipriniet informāciju un pēc tam noklikšķiniet uz Exchange.

Exodus izmanto tiešsaistes likmes, kas nozīmē, ka jums ir trīs sekundes laika, lai atceltu maiņu, pirms līdzekļi atstāj seifu. Kad noklikšķināsit uz “Apmaiņa”, jūsu īpašums tiks nosūtīts no jūsu maka, savukārt iegādātais aktīvs tiks noguldīts jūsu makā. Apmaiņa var ilgt no dažām minūtēm līdz stundai, pamatojoties uz kriptonauda tīklu.

Par Exodus

Exodus izveidoja Nebraskas uzņēmums Exodus Movement Inc., kuru 2015. gadā dibināja JP Ričardsons un Daniels Kastanjoli.

Tiek ziņots, ka uzņēmums cenšas paplašināties. Šķiet, ka Exodus nav saņēmis ārēju finansējumu.

Exodus komanda iepriekš ir strādājusi Apple, BMW, Disney, Louis Vuitton, Microsoft un Nike. Inženiertehniski uzņēmums ir publicējis vairāk nekā 200 atvērtā koda bibliotēkas un rakstītu kodu, ko izmanto lielākā daļa Bitcoin un kriptonauda programmatūras tur.

Sazinieties ar Exodus maku atbalstu

Pārbaudiet videoklipu, lai uzzinātu, kā darbojas Exodus kriptogrāfijas maka atbalsta komanda un kā sazināties ar [email protected] kā viņu oficiālo e-pastu. Jūs varat arī sazināties ar Exodus čivināt un Facebook, kā arī viņu Slack Live tērzēšanu.

Exodus seifa atbalsta dienests arī ātri atgādina visiem lietotājiem, ka darbinieki nekad neprasīs personas datus vai sensitīvu informāciju, piemēram, 12 vārdu frāzes, paroles vai privātās atslēgas. Visiem bitcoineriem ir jābūt gudriem par pikšķerēšanas uzbrukumiem, kas darbojas kriptogrāfijas kibernoziegumu kopienā, jo izplatītas ir bitcoin izkrāpšanas..

Pēdējais vārds

Izlaists 2015. gadā, Exodus ir viens no jaunākajiem bitcoin maka vietas dalībniekiem. Neskatoties uz jauno vecumu, Exodus ir strauji pieaudzis un kļuvis par vienu no populārākajiem kriptogrāfijas makiem kosmosā, lai konkurētu konkurenti Mycelium un Electrum. Šodien lietotne atbalsta vairāk nekā 100 kriptonauda, ​​kas ļauj viegli uzglabāt jebkuru galveno kriptovalūtu neatkarīgi no tā, vai izmantojat darbvirsmu vai mobilo ierīci.

Ja jūs meklējat intuitīvu kriptogrāfijas maku, kas ir viegli iesācējiem un kuram ir pietiekami daudz iespēju pieredzējušiem tirgotājiem, Exodus ir viena no labākajām šodien pieejamajām iespējām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me