Evercoin maks: apgūstiet kriptogrāfijas apmaiņas pārskata ceļvedi

evercoin pārskats

Evercoin maka ceļvedis: kā darbojas lietotne Crypto Exchange

Evercoin ir kriptonauda seifs un tirdzniecības apmaiņas lietotne, kurā jūs varat droši un uzreiz apmainīt kriptogrāfijas kases, nereģistrējoties. Šodien mūsu pārskatā uzziniet visu, kas jums jāzina par YubiKey integrēto, ar brīvības atņemšanu nesaistītu, daudzu monētu Evercoin kriptogrāfijas maku ar iebūvētu apmaiņu..

Iespējas

 • Nekavējoties tirgojiet kriptovalūtu bez reģistrācijas
 • Tirgojieties, izmantojot iOS vai Android mobilās lietotnes
 • Tas drīzāk ir “apmainītājs” (piemēram, ShapeShift), nevis tradicionāls apmaiņas līdzeklis
 • Tagad darbojas kā ar brīvības atņemšanu nesaistīts mobilais maks (patentēts)
 • Kripto seifa dublēšanas un atkopšanas pakalpojums, lai nekad nezaudētu privātās atslēgas

Depozīta metodes

 • 19 atbalstītas kriptovalūtas
 • USD bankas pārskaitījumi

Plusi

 • Nav reģistrācijas
 • Atbalsta lielāko daļu galveno kriptovalūtu
 • Ļoti ērts tirdzniecības interfeiss
 • Evercoin sadragā jūsu privāto atslēgu, tāpēc dublējumus ir grūtāk atgūt

Cons

 • Nav fiat valūtas noguldījumu vai izņemšanas
 • Nekāda tirdzniecība ar darbvirsmu
 • Augstas maksas

Ievads

evercoin-wallet-review

Evercoin ir kriptovalūtas maiņas pakalpojums, kas lietotājiem ļauj veikt tirdzniecību starp virkni kriptovalūtu, nepabeidzot reģistrācijas procesu. Jūs varat instalēt lietotni, pēc tam nekavējoties tirgot vienu no 19 dažādām kriptovalūtām. Viņi arī tikko izlaida Evercoin 2 kā nākamās paaudzes mobilās aparatūras maku (gan iOS, gan Android ierīcēm), apgalvojot, ka tas ir pirmais kriptokasešu īpašumtiesību risinājums, kas ir mājas atslēgas izmērs..

Evercoin tika dibināts 2017. gada vidū ar mērķi nodrošināt lietotājiem platformu, kurā viņi varētu viegli tirgot kriptovalūtas bez ilga un sarežģīta verifikācijas procesa. Ja vēlaties uzreiz tirgot monētas, nepabeidzot KYC / AML verifikāciju, to varētu izdarīt ar Evercoin.

Protams, ir daudz neregulētu biržu, kur jūs varat tirgot kriptonauda bez jebkādas reģistrācijas. Tātad, kāda ir atšķirība ar Evercoin? Vai šī ir tikai kārtējā neregulētā apmaiņa un maks?

Pirmkārt, Evercoin nepieņem fiat valūtas noguldījumiem vai naudas izņemšanai. Tā vietā lietotāji var tirgoties starp 19 kriptovalūtām, tostarp BTC, USDC, ETH, LTC, XRP, EOS, BCH, BSV, DASH, ETC, XMR, ZEC, BTG, DOGE, DCR, QTUM, BTT, DGB un TRX.

evercoin-crypto-token-support

Otrkārt, Evercoin nav apmaiņa. Jūs nesazināties ar citiem tirgotājiem. Jūs neveicat un neveicat darījumus no pasūtījumu grāmatas. Tā vietā, tāpat kā ShapeShift, jūs vienkārši nomaināt kriptonauda ar uzņēmumu un maksājat maksu.

evercoin-hardware-wallet-security

Lai veiktu tirdzniecību ar Evercoin, viss, kas jums jādara, ir lejupielādēt mobilo lietotni iOS vai Android. Nereģistrējoties, varat sākt lietot Evercoin, tiklīdz lietotne ir instalēta.

Kad esat gatavs pirkt un pārdot kriptonauda, ​​jūs vienkārši atverat lietotni. Tiks parādīti divi lodziņi. Atlasiet kriptogrāfiju, kuru vēlaties deponēt, un to, kuru vēlaties saņemt apmaiņā, pēc tam ievadiet summu, kuru vēlaties deponēt un tirgot. Pēc tam norādiet divas maka adreses. Viens maks ir paredzēts monētām, kuras pērkat. Otrs maks ir atmaksas adrese gadījumā, ja darījums neizdodas.

Pēc visa ievadīšanas Evercoin parādīs katras tirdzniecības puses kopējo summu. Kopējā summa ietver tīkla maksu un paša Evercoin maksu, kas svārstās no 0,5% līdz 0,8%. Maksa nav balstīta uz tirdzniecības apjomu: tā mainās reāllaikā, pamatojoties uz likviditāti un citiem faktoriem.

Apstipriniet darījumu, pēc tam jums ir 10 minūtes laika noguldīt līdzekļus uz Evercoin norādīto naudas adreses adresi. Kad tīkls apstiprina naudas saņemšanu, darījums tiks izpildīts. Jaunās monētas būs jūsu makā, un Evercoin būs jūsu vecās monētas.

Tā kā tīkla maksa pastāvīgi mainās, lietotājiem ir desmit minūtes laika, lai noguldītu kriptonauda un veiktu tirdzniecību. Pēc desmit minūtēm Evercoin pielāgos tīkla maksu. Evercoin tirdzniecības maksas, kā minēts iepriekš, svārstās no 0,5% līdz 0,8%.

Tirdzniecības procesā lietotājiem nekad nav jādala savi līdzekļi, izņemot summu, kuru viņi veic darījumos ar Evercoin. Tā vietā, lai deponētu platformā 10 BTC un tirgotu, piemēram, tikai 5 BTC, jums ir jāiemaksā tikai 5 BTC.

Vēl viena lieliska lieta par Evercoin ir tā, ka lietotne tagad integrējas ar aparatūras ierīci YubiKey, kas jums piešķir papildu autentifikācijas slāni. Varat iestatīt Evercoin, lai atļautu tirdzniecību tikai tad, ja, piemēram, YubiKey ir savienots ar ierīci.

Galu galā Evercoin nodrošina līdzīgus pakalpojumus kā ShapeShift, bet ar papildu maksu. Tomēr ShapeShift pelna naudu, izmantojot pirkšanas un pārdošanas starpību, bet Evercoin to nedara. Turklāt ShapeShift nepieciešama reģistrācija, bet Evercoin nav.

Evercoin dibināja Talips Ozturks, kurš iepriekš izveidoja Java balstītu atvērtā koda atmiņas datu tīklu ar nosaukumu Hazelcast. Ozturks izveidoja Evercoin sadarbībā ar nelielu komandu Silīcija ielejā. Evercoin izpilddirektors to nesen teica:

“Evercoin lietotāji ir pelnījuši mieru. Mēs aizsargājam lietotājus no hakeriem, izmantojot YubiKey aparatūru. ”[…]“ Bet mēs tos pasargājam arī no nelaimes gadījumiem, kad viņi ir pazaudējuši tālruni, YubiKey vai paroli. Negadījumi tiešām notiek, un mēs vēlamies nodrošināt, lai līdzekļi vienmēr būtu droši un atgūstami. ”

Papildus šiem paziņojumiem par Evercoin kriptogrāfijas maka un apmaiņas lietotņu platformas drošību Evercoin dibinātājs un krēsls Miko Matsumura piebilda:

“[T] šeit ir teiciens:” Jūsu atslēgas, jūsu kriptogrāfija. “Tas nozīmē, ka, ja jums nav privātas kriptogrāfiskās atslēgas, tad kāds cits kontrolē jūsu Bitcoins,” […] “Problēma ir tā, ka cilvēki mēdza pazaudēt vai nepareizi rīkojieties ar šiem taustiņiem. Tas, ko mēs esam darījuši, ir sadarboties ar Yubico, lai pārvērstu viņu YubiKey par aparatūras drošības ierīci Bitcoin un citu kriptovalūtu glabāšanai. “

Turpinot paplašināties pēc tā, kā lielākā daļa kriptogrāfijas īpašnieku pieraksta savas paroles uz papīra, datoriem vai USB ierīcēm (ņemot vērā, ka tiek lēsts, ka 3 miljoni bitkoīnu tiek pazaudēti vai nozagti):

“Tātad Evercoin lielākā lieta ir tā, ka mums ir patentējams veids, kā dublēt privāto atslēgu bez pakalpojumu sniedzēja (Evercoin) pat atslēgas.” […] “Tas nozīmē, ka esat pasargāts no sevis (lietotāja kļūda), bet jūs esat pasargāts arī no tā, ka Evercoin kādreiz nonāk negodprātīgi un mēģina nozagt savu naudu. ”

Izstrādes laikā Evercoin saņēma vairāk nekā miljonu dolāru finansējumu no Gumi Cryptos Capital, Roger Ver, Ross Mason, Marc Fleury, John Pigott un Eman Pulis. Četru cilvēku komanda aiz Evercoin ir pārredzami norādīta vietnē Evercoin.com/about, ieskaitot saites uz viņu LinkedIn profiliem un citiem publisko sociālo mediju profiliem..

evercoin-bankas konts

Evercoin sāka dzīvi kā vienkāršu apmaiņas platformu. Tomēr lietotne tagad piedāvā pilnu seifa pakalpojumus, ļaujot naudu uzglabāt tieši lietotnē. Tas joprojām nav brīvības atņemšana, kas nozīmē, ka Evercoin nekontrolē jūsu privātās atslēgas. Tomēr jūs varat saistīt bankas kontus, pēc tam pārskaitīt USD tieši uz Evercoin maku un no tā uz konkrētām kriptovalūtām..

Atjauninājums – 2019. gada novembris: 2019. gada 12. novembrī Evercoin paziņoja par Evercoin 2 palaišanu Ņujorkas Consensus Invest sammitā. Evercoin apgalvo, ka tā jaunais maks ir drošākais aparatūras maks tirgū, piedāvājot lietotājiem kriptogrāfijas valūtas glabāšanai pilnīgu šifrētu īpašumtiesību risinājumu. Seifu darbina YubiKey 5ci, un tas tiek tieši savienots ar tālruni.

Evercoin maks: galvenās iezīmes

evercoin-hardware-wallet-security

Papildus Evercoin, izmantojot kriptogrāfijas API no YubiKey, lai šifrētu lietotāja privātās atslēgas, tādējādi apgrūtinot atslēgu pazaudēšanu.

Citas Evercoin maka galvenās funkcijas ietver:

Nav nepieciešama reģistrācija: Evercoin ļauj tirgot kriptovalūtas bez jebkādas reģistrācijas. Vienkārši lejupielādējiet mobilo lietotni, un jūs varat nekavējoties sākt tirdzniecību.

Kriptogrāfijas tirdzniecība bez brīvības atņemšanas: Jums nekad nav jānosūta uz Evercoin vairāk kriptogrāfijas, nekā tiek tirgots. Tā ir ar brīvības atņemšanu nesaistīta kriptogrāfijas apmaiņas platforma.

19 kriptovalūtas: Evercoin pašlaik atbalsta 19 dažādas kriptovalūtas, tostarp BTC, USDC, ETH, LTC, XRP, EOS, BCH, BSV, DASH, ETC, XMR, ZEC, BTG, DOGE, DCR, QTUM, BTT, DGB un TRX.

Iebūvētā Silīcija ieleja: Evercoin Silīcija ielejā uzcēla pieredzējusi attīstības komanda. To atbalstīja arī tādi ievērojami investori kā Gumi Cryptos Capital un Roger Ver.

Caurspīdīgs: Evercoin ir pilnībā pārredzams par savu komandu, finansējumu un kodu. Šis pārredzamības līmenis nav neparasts kriptogrāfijas lietotnēm un blokķēdēm, taču joprojām ir daudz apmaiņu, kas atsakās no jebkura līmeņa pārredzamības.

Minimālistiska, ērti lietojama saskarne: Evercoin ir labi izstrādāta mobilā lietotne, kas ir pārsteidzoši minimālistiska. Galvenajā tirdzniecības ekrānā ir divas rūtiņas. Ievadiet pērkamās monētas mērķa adresi un atmaksas adresi (ja darījums neizdodas).

Biometriskā aizsardzība: Evercoin papildu drošībai izmanto ierīces biometriskos autentifikācijas faktorus, piemēram, pirkstu nospiedumus un sejas pārbaudi. Jūs varat iestatīt Evercoin, lai pieprasītu identitātes pārbaudi pirms jebkādas tirdzniecības pabeigšanas.

Bez izņemšanas ierobežojumiem: Tā kā Evercoin ir ar brīvības atņemšanu nesaistīta tirdzniecības platforma, nav izņemšanas ierobežojumu. Evercoin nekad netur jūsu naudu, tāpēc jums tā nekad nav jāizņem.

Nav nepieciešama AML vai KYC: Atšķirībā no regulētajām apmaiņas platformām, Evercoin nepieprasa lietotājiem pabeigt AML vai KYC verifikāciju, kas nozīmē, ka lietotāji var sākt tirdzniecību, augšupielādējot identifikāciju, selfiju vai jebkuru citu pierādījumu, ko pieprasa šodienas biržas..

Bez darbvirsmas tirdzniecības: Evercoin galddatoriem vispār nepieder. Visa jūsu mijiedarbība ar apmaiņu notiek iOS vai Android lietotnē.

Nav iespējas nopirkt Fiat valūtu: Evercoin atbalsta tikai kriptovalūtas pirkšanu un pārdošanu. Izmantojot platformu, nav iespējams iegādāties fiat valūtu.

Ierobežotas iespējas pieredzējušiem tirgotājiem: Evercoin nav piemērots aktīviem tirgotājiem vai tirgotājiem ar modernākiem pasūtījumu veidiem. Tā nav tradicionāla apmaiņa un neatbalsta uzlabotas vai augstākas frekvences darījumus.

Nav diagrammu: Atkal Evercoin ir vienkārša kriptogrāfijas apmaiņas lietotne. Tā nav apmaiņa. Jūs nevarat redzēt diagrammas, kurās redzamas nesenās bitcoin cenu kustības.

Tiešsaistes tērzēšanas klientu atbalsts: Kriptogrāfijas apmaiņas pasaulē tiešraides tērzēšanas klientu atbalsts ir reti sastopams. Tomēr Evercoin ar prieku nodrošina klientu atbalstu, izmantojot tiešsaistes tērzēšanu. Pat pasaules lielākajās biržās parasti tiek izmantotas lēnas, uz e-pastu balstītas atbalsta sistēmas, tāpēc tas ir ievērojams uzlabojums.

evercoin maku atbalsts

YubiKey atbalsts: Evercoin nesen pievienoja atbalstu YubiKey. YubiKey ir aparatūras ierīce, kas tiek pievienota jūsu tālrunim, dodot jums otro autentifikācijas slāni. Varat iestatīt tālruni, lai atļautu noteiktas darbības tikai tad, kad ir izveidots savienojums YubiKey. Jūs varat bloķēt tādu lietotņu kā Gmail, Dropbox, LastPass, Facebook vai Evercoin atvēršanu, ja vien nav pievienots, piemēram, YubiKey.

Bankas konta saite: Evercoin tagad atbalsta bankas kontu saites noteiktiem ASV klientiem. Jūs varat saistīt tādas bankas kā Chase, Bank of America, Wells Fargo, Citi, US Bank, CapitalOne un TD Bank ar savu Evercoin kontu, pēc tam pārskaitīt USD tieši uz un no sava Evercoin maka..

Evercoin 2 maks: Evercoin nesen paziņoja par sava Evercoin 2 aparatūras maka palaišanu. Seifs tiek tieši savienots ar jūsu Android vai iPhone. Tas ir apmēram mājas atslēgas izmērs. Evercoin apgalvo, ka viņu seifs ir drošākais aparatūras maks tirgū, piedāvājot pilnīgu šifrētu īpašumtiesību risinājumu kriptogrāfijas krātuvei.

Evercoin valūtas un pāri

Evercoin atbalsta 19 kriptovalūtas, tostarp BTC, USDC, ETH, LTC, XRP, EOS, BCH, BSV, DASH, ETC, XMR, ZEC, BTG, DOGE, DCR, QTUM, BTT, DGB un TRX.

Evercoin atbalstītās depozīta un izņemšanas metodes

Evercoin atbalsta tirdzniecību visās 19 atbalstītajās kriptovalūtās, kas uzskaitītas iepriekš. Tomēr, tā kā Evercoin ir ar brīvības atņemšanu nesaistīta birža, Evercoin tehniski nav depozītu vai izmaksu.

Tomēr, ja izmantojat Evercoin kā mobilo maku, jūs varat pārskaitīt USD no visām šīm bankām: Chase, Bank of America, Wells Fargo, Citi, USBank, CapitalOne, PNC, USAA, TD Bank, SunTrust, Regions un Navy Federālā.

Evercoin reģistrācijas un pieteikšanās process

Evercoin ir viena no nedaudzajām tirdzniecības lietotnēm vai biržām, kurai nav nepieciešama nekāda reģistrācija. Tas ir vienkāršs apmaiņas pakalpojums, kuru varat izmantot bez reģistrēšanās vai verifikācijas.

Evercoin tirdzniecība

Evercoin tirdzniecības process ir ļoti vienkāršs. Atveriet lietotni. Tiks parādīti divi logi. Atlasiet pirkto kriptovalūtu un pārdoto kriptovalūtu. Pēc tam ievadiet divas seifa adreses: vienu, lai saņemtu jaunās monētas, un otru kā atmaksas adresi, ja darījums kāda iemesla dēļ neizdodas. Visbeidzot, apskatiet kopējo monētu daudzumu, kas jums jānosūta (kas ietver paša Evercoin maksu un tīkla maksu), pēc tam 10 minūšu laikā pārskaitiet līdzekļus uz Evercoin parādīto maku. Tiklīdz Evercoin saņems jūsu monētas, Evercoin jums atbrīvos jūsu iegādātās monētas.

Evercoin maksas

Evercoin iekasē tirdzniecības maksu no 0,5% līdz 0,8%. Evercoin pārredzami atklāj visas maksas abām tirdzniecības pusēm. Piemēram, Evercoin parādīs kumulatīvo summu, kas lietotājiem jāsaņem darījuma iestatīšanas pēdējā posmā. Šī summa ietver tīkla maksu un Evercoin tirdzniecības maksu no 0,5% līdz 0,8%.

Evercoin drošības jautājumi un dīkstāves

Evercoin uzsāka darbību 2017. gadā, un sabiedrībai nav bijuši lieli drošības pārkāpumi, uzlaušanas, datu zudumi vai dīkstāves..

Evercoin lietošanas ērtums

Evercoin nav paredzēts iesācēju kriptovalūtas lietotājiem. Pirmkārt, lai izmantotu Evercoin, jums jau ir jābūt kriptogrāfijas valūtai (Evercoin nepieņem fiat depozītus vai naudas izņemšanu). Otrkārt, jums ir jābūt arī diviem esošiem seifiem – vienam valūtai, kuru mēģināt pārdot, un otrai – tai, kuru mēģināt iegādāties. Tomēr, ja jums ir pamata zināšanas par kriptonauda un kā tā darbojas, jums nevajadzētu būt grūtībām, izmantojot Evercoin lietotni.

Evercoin uzticība un konfidencialitāte

Viena no labākajām Evercoin daļām ir tā, ka lietotājiem nekad nav jādala savi līdzekļi, izņemot summu, kuru viņi veic darījumos ar Evercoin. Jums nav jāuzticas monētām, kas pārsniedz darījuma summu.

Evercoin klientu apkalpošana

Evercoin ir tiešraides tērzēšanas iespēja, kas ir labāka nekā lielākajā daļā apmaiņas iespēju piedāvātā e-pasta atbalsta iespēja. Evercoin ir arī oficiāli Facebook un Twitter konti, kur viņi pieņem jautājumus un klientu apkalpošanas jautājumus.

Lietotāja rokasgrāmata Evercoin: kā iestatīt un lietot Evercoin

1. Pierakstieties

Lejupielādējiet vietni Evercoin Exchange iOS vai Android tieši no lietotņu veikala.

evercoin-crypto-wallet-exchange-app

2. Sāciet tirdzniecību

Tas ir pareizi: jūs varat sākt tirdzniecību ar Evercoin tūlīt pēc reģistrēšanās.

evercoin kriptogrāfiskā tirdzniecība

Augšējā lodziņā ievadiet kriptonauda, ​​kuru vēlaties nosūtīt, bet apakšējā lodziņā – kriptovalūta, kuru vēlaties pārdot..

evercoin kriptogrāfijas apmaiņa

Pēc tam ievadiet summu, kuru vēlaties nosūtīt, un summu, kuru vēlaties saņemt. Jūs varat iestatīt noteiktu limitu (ar limita uzdevumu) vai izvēlēties tirgus likmi.

Evercoin maiņas kursu parādīs tirdzniecības lodziņa apakšdaļā. Šis valūtas kurss ietver Evercoin maksu no 0,5% līdz 0,8%.

Kad esat apmierināts ar tirdzniecību, noklikšķiniet uz “Apmaiņa”, lai apmainītu abas kriptogrāfijas valūtas.

3. Pabeidziet tirdzniecību

Evercoin parādīs saņēmēja maka adresi. Lai jūsu darījums tiktu pabeigts, 10 minūšu laikā jums būs jānosūta līdzekļi uz šo seifa adresi.

Tiklīdz Evercoin saņems līdzekļus uz šo maka adresi, Evercoin jums atbrīvos jūsu iegādātās monētas.

evercoin kriptogrāfijas mijmaiņas darījumi

4. Divu faktoru autentifikācija

Izmantojot Evercoin, varat iestatīt divu faktoru autentifikāciju. Labākais veids, kā iestatīt 2FA, ir tālrunī esošās biometriskās verifikācijas sistēmas. Jūs varat iestatīt, piemēram, pirkstu nospiedumu un sejas pārbaudi.

evercoin crypto security

Varat arī iestatīt 12 vārdu atkopšanas frāzi vai pievienot Evercoin atiestatīšanas e-pastu un paroli.

Papildu drošībai varat arī saistīt YubiKey fizisko aparatūru ar Evercoin. Jūs varat iestatīt Evercoin tā, lai tirdzniecība tiktu apstrādāta tikai tad, kad YubiKey ir pievienots jūsu tālrunim.

Pēdējais vārds

Palielinoties kriptogrāfijas pieņemšanas viedajai glabāšanai, Evercoin mobilā maka lietotne un kriptogrāfijas apmaiņa, šķiet, ir reāla iespēja, kas parādās ekosistēmā “nauda kā programmatūra”, salīdzinot ar virsgrāmatu, Trezor un KeepKey (vai baletu, Bitski utt.).

Galu galā Evercoin ir līdzīgs ShapeShift, bet ar pievienotu tirdzniecības maksu no 0,5% līdz 0,8%. Jūs maksājat šīs tirdzniecības nodevas, lai ērtāk nebūtu jāreģistrējas biržā. Evercoin, kas tiek reklamēts kā skaisti izstrādāta patērētāju lietotāju pieredzes lietotne, kas paredzēta, lai izvairītos no 2FA uzbrukumiem, tiešsaistes identitātes zādzībām un pikšķerēšanas uzbrukumiem, ir pieejama kā bezmaksas lejupielāde iOS vai Android ierīcēm.

Tas, vai mobilais pirmais Evercoin kriptogrāfijas maks ar iebūvētu apmaiņu jums ir piemērots, ir atkarīgs no jūsu vajadzībām un vēlmēm pēc sevis aizbildnības (pilnībā kontrolējot privāto atslēgu), no drošas atslēgas atkopšanas (nav neviena kļūmes punkta un biometriskas autentifikācijas faktori, piemēram, pirksta nospieduma ID vai sejas ID), viedtālruņa lietotne, kas nodrošina tūlītēju apmaiņu (bez ierobežojumiem, kas nav saistīti ar brīvības atņemšanu).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me