Coinomi maks: apgūstiet kriptogrāfijas lietotāju pārskatīšanas rokasgrāmatu

Coinomi

Coinomi ir blokķēdes maks, kuru lieto miljoniem cilvēku visā pasaulē. Mūsu pārskatā uzziniet visu, kas jums jāzina par populāro, sen izmantoto kriptogrāfijas maku.

Kas ir Coinomi?

Coinomi, kas atrodams tiešsaistē vietnē Coinomi.com, ir blokķēdes maks, kas ļauj droši uzglabāt, pārvaldīt un apmainīties ar vairāk nekā 1500 blokķēdes aktīviem. Maks atbalsta Bitcoin un tūkstošiem citu digitālo valūtu.

Coinomi ir pieejams Mac OS, Windows, Linux, Android un iOS. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties aizsargāt savu kriptogrāfiju galddatorā vai mobilajā ierīcē, atradīsit jums piemērotu Coinomi versiju.

Coinomi maks

Sākot ar 2019. gada decembri, Coinomi atbalsta vairāk nekā 125 blokķēdes, kas ir vairāk nekā jebkurš cits ar brīvības atņemšanu nesaistīts maku nozarē. Kopumā vienā Coinomi makā varat droši uzglabāt tūkstošiem žetonu. Coinomi ir iespējots arī SegWit, un jūs varat nominēt savu maku 168 fiat valūtās.

Coinomi tika dibināta 2014. gadā, kas arī padara to par vecāko pieejamo daudzbloku ķēdes maku. Vēl iespaidīgāk ir tas, ka neviens Coinomi seifs nekad nav uzlauzts vai citādi apdraudēts. Coinomi ir ideāls ieraksts pēc 5+ gadiem kriptogrāfijas nozarē (lai gan neliela ievainojamība tika atklāta Coinomi darbvirsmas maka lietojumprogrammā 2019. gada februārī).

Tāpat kā daudzi citi kriptogrāfijas maki, arī Coinomi ļauj apmainīt monētas savā makā, izmantojot esošos apmaiņas pakalpojumus. Coinomi ir iebūvēts atbalsts ShapeShift un Changelly. Neatkarīgi no tā, kurš no vairāk nekā 1500 atbalstītajiem kriptogrāfijas aktīviem ir jūsu makā, jums vajadzētu būt iespējai tos uzreiz nomainīt, lai pielāgotu savu portfeli.

Coinomi komanda, saskaņā ar oficiālo vietni, sastāv no “blokķēdes tehnoloģiju ekspertiem ar pierādītu pieredzi fintech, kriptovalūtās un uzņēmējdarbībā”. Komanda vienojās par “drošu risinājumu izveidošanu blokķēdes lietojumprogrammām” koncepciju. Šodien Coinomi komanda ir izplatīta visā pasaulē. Uzņēmumam nav fiksētas galvenās mītnes vai biroju, un visas pozīcijas ir attālinātas.

Coinomi funkcijas

Coinomi pārskats

1500+ kriptonauda: Coinomi atbalsta vairāk nekā 1500 kriptovalūtas. jebkuru no šīm 1500 kriptovalūtām varat droši uzglabāt savā Coinomi makā.

125+ blokķēdes: Coinomi kopumā atbalsta 125 dažādas blokķēdes. Neatkarīgi no tā, kāda veida monēta jums ir vai kādu blokķēdi šī monēta izmanto, jums vajadzētu būt iespējai šo monētu uzglabāt, izmantojot Coinomi.

Pieejams galddatoriem: Coinomi ir pieejams operētājsistēmām Windows, Mac OS un Linux.

Pieejams mobilajām ierīcēm: Coinomi ir pieejams iOS un Android, izmantojot katru attiecīgo lietotņu veikalu. A.apk ir pieejams lejupielādei arī vietnē Coinomi.com.

Nekad nav uzlauzts kopš tā izlaišanas 2014. gadā: Coinomi pirmo reizi tika palaists 2014. gadā. Kopš izlaišanas seifs nekad nav bijis uzlauzts vai apdraudēts – apgalvojums, ka daži citi maki var.

25+ valodas: Coinomi ir pilnībā tulkots un pieejams vairāk nekā 25 valodās.

Changelly un Shapeshift atbalsts: Coinomi ir iebūvēts atbalsts Changelly un ShapeShift, kas nozīmē, ka jūs varat uzreiz apmainīt jebkuru savu monētu savā makā, nenoguldot un neatsakoties no valūtas maiņas.

SegWit: Coinomi piedāvā vietējo nošķirto liecinieku (SegWit) atbalstu. Tas nozīmē, ka jūs varat izbaudīt ātrākus darījumus ar kriptovalūtām, kas atbalsta SegWit (BTC un LTC).

Aukstā likšana: Coinomi ļauj jums izmantot savu kriptogrāfiju, lai tā darbotos jums ar aukstu mietu. Izmantojot Coinomi, varat iesaldēt atbalstītos aktīvus un nopelnīt atlīdzības pat bezsaistē.

Dinamiskās darījumu un kalnraču nodevas: Coinomi dinamiski aprēķina darījumu maksu, kas nozīmē, ka lietotāji, veicot darījumus, vienmēr saņem vislabāko cenas un kvalitātes attiecību. Lietotāji var arī noteikt un izmantot savus maksājumus. Piemēram, ja jums nepieciešams apstiprinājums un tūlītējs nosūtīts darījums, iespējams, esat gatavs maksāt lielāku kalnraču maksu. Ja jums nav iebildumu gaidīt 30 līdz 60 minūtes, tad jūs varat maksāt zemāku kalnraču maksu.

24/7/365 klientu atbalsts: Pārsteidzoši, ka Coinomi ir ievērojami ieguldījis klientu apkalpošanā. Coinomi piedāvā klientu apkalpošanu 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā. Jūs varat iesniegt biļeti Coinomi un saņemt ātru atbildi jebkurā diennakts laikā. Tikai daži citi maki piedāvā šāda veida pakalpojumus.

DApp pārlūks: Coinomi piedāvā decentralizētu lietotņu (DApp) pārlūku, ļaujot droši izmantot Ethereum decentralizētās lietotnes un citus blokķēdes DApps tieši no jūsu Coinomi maka.

Pērciet dāvanu kartes: Coinomi ir arī viena no nedaudzajām seifa lietotnēm, kas ļauj iegādāties dāvanu kartes tieši lietotnē. Jūs varat iztērēt savus kriptogrāfijas līdzekļus Target vai Walmart dāvanu kartei, piemēram, neatstājot Coinomi lietotni, un pēc tam tos iztērēt jebkurā mazumtirdzniecības vietā. Coinomi dāvanu kartes tiek nodrošinātas ar maka partnerību ar Bidali.

Uzticamais mezgls: Coinomi ļauj jums iegūt pilnīgu finanšu suverenitāti, izveidojot savienojumu ar savu pilnu bitcoīna mezglu.

Kripto DNS: Izvairieties no neskaidrajām, kļūdām pakļautajām adresēm, izmantojot Coinomi Crypto DNS funkcijas priekšrocības, ļaujot aizstāt visbiežāk izmantotās adreses ar cilvēkiem lasāmiem aizstājvārdiem dažādos pakalpojumos un blokķēdēs. Ja vēlaties, lai jūsu apmaiņas maks tiktu parādīts, piemēram, kā “Binance BTC”, to varat izdarīt, izmantojot Coinomi.

Savietojams ar citiem makiem: Coinomi ir savietojams ar visiem FIA makiem vai Unstoppable Domain adrešu makiem, ļaujot jums izveidot blockchain-agnostic maksājumu pieprasījumus lietotājiem ar jebkura veida kriptogrāfijas maku..

Lietotāju draudzīgs: Coinomi, tāpat kā vairums daudzplatformu maku, ir ļoti draudzīgs lietotājam. Pirmo reizi ir ērti iestatīt seifu, lietot seifu un veikt darījumus ar maku neatkarīgi no tā, vai esat kriptogrāfijas eksperts vai iesācējs..

Nav nepieciešama KYC vai identitātes pārbaude: Tāpat kā Coinomi, tāpat kā lielākajai daļai seifu, pirms maka izmantošanas jums nav jāpiesakās vai jāpārbauda visa informācija. Lai kaut ko spertu soli tālāk, Coinomi serveri anonimizēs jūsu pieprasījumus, slēpjot jūsu IP adresi no nevēlamiem skatieniem.

Nulles maksa: Tāpat kā lielākajā daļā maku, arī Coinomi neiekasē maksu par darījumu sūtīšanu un saņemšanu (tīkla maksu maksājat tikai par to, kuru kriptovalūtu izmantojat).

Pārsvarā atvērtais avots: Sākotnēji Coinomi bija atvērta pirmkoda maks. Šodien Coinomi GitHub lapa joprojām ir pieejama ikvienam, ļaujot lietotājiem apskatīt maka izšķirošo kodu. Tomēr dažas seifa daļas nav pilnībā atvērtā koda.

Kā darbojas Coinomi?

Kā darbojas Coinomi

Coinomi darbojas tāpat kā lielākā daļa citu klienta puses maku. Seifa programmatūru lejupielādējat savā darbvirsmā vai mobilajā ierīcē. Pēc tam uz šo maku nosūtiet privātās atslēgas.

Visas privātās atslēgas tiek turētas jūsu ierīcē. Sākot ar 2019. gadu, Coinomi atbalsta vairāk nekā 125 blokķēdes un 1500 + digitālās valūtas. Tas nozīmē, neatkarīgi no tā, kura kriptogrāfijas valūta jums pieder, jums vajadzētu būt iespējai to uzglabāt, izmantojot Coinomi – izņemot dažas no pasaules neskaidrākajām kriptovalūtām.

Kā minēts iepriekš, Coinomi nekad nav bijis maka pārkāpums vai kompromiss kopš tā darbības uzsākšanas 2014. gadā. Pateicoties Coinomi spēcīgajai šifrēšanai un kriptogrāfijai, maks ir saglabājis 100% drošības rekordu.

Vienīgais nozīmīgais drošības incidents ar Coinomi notika 2019. gada 27. februārī, kad Coinomi darbvirsmas makā tika atklāta kritiska drošības ievainojamība. Drošības ievainojamība bija salīdzinoši neliela, un tādēļ netika apdraudēti līdzekļi: ja importējāt sākotnējo frāzi savā Coinomi makā, izmantojot datoru, kas savienots ar internetu, tad Google nosūtīja šo sākotnējo frāzi ārējam dienestam pareizrakstības pārbaudei.

Neskatoties uz šo ļoti nelielo drošības kļūdu, Coinomi joprojām ir viens no drošākajiem un uzticamākajiem kriptovalūtas maciņiem pasaulē. Praktiski jebkurā ierīcē varat droši turēt līdzekļus savā makā. Varat arī pārskaitīt līdzekļus savā makā, izmantojot ShapeShift un Changelly.

Mēs arī novērtējam to, ka Coinomi ļauj jums noteikt darījumu maksas. Tāpat kā lielākā daļa seifu, arī Coinomi ļauj iestatīt pielāgotu maksu par jūsu darījumiem, pamatojoties uz vēlamo ātrumu. Ja vēlaties ātrāku apstiprināšanas laiku un esat gatavs par to maksāt, Coinomi makā varat pielāgot savu maksu..

Coinomi cenas

kas ir Coinomi

Coinomi ir pilnīgi bez maksas izmantot jebkurai darbvirsmai vai mobilajai platformai.

Pārskaitot līdzekļus uz Coinomi maku vai no tā, jūs nemaksāsit Coinomi maksu. Tomēr jūs maksāsiet tīkla maksu jebkuram kriptovalūtas tīklam, kuru izmantojat.

Ja vēlaties apmainīt kriptovalūtas savā Coinomi makā, izmantojot Changelly vai ShapeShift, tad par katru tirdzniecību būs jāmaksā tirdzniecības maksa no 0,25% līdz 0,50%..

Kā lietot Coinomi

Coinomi ir pieejams visām galvenajām galddatoru un mobilajām operētājsistēmām. Šeit ir īss paskaidrojums par to, kā pirmo reizi iestatīt un lietot Coinomi.

1. solis) Lejupielādējiet Coinomi

Lejupielādējiet Coinomi jebkurai mobilajai vai darbvirsmas platformai vietnē Coinomi.com/downloads

Kā lietot Coinomi

Coinomi ir bezmaksas lejupielāde Android ierīcēm (izmantojot Google Play veikalu vai.apk), iOS (izmantojot App Store), Windows, Mac OS vai Linux.

lejupielādēt Coinomi

2. solis. Instalējiet Coinomi

Instalējiet Coinomi un pieņemiet licences līgumu.

Instalējiet Coinomi

3. solis) Palaidiet programmu Coinomi

Pirmo reizi palaižot programmu Coinomi, jums būs iespēja izveidot jaunu maku vai atjaunot esošu maku.

izmantojot Coinomi

Ja atjaunojat esošu maku, Coinomi ievadiet 24 vārdu atkopšanas frāzi, lai atgūtu piekļuvi saviem līdzekļiem.

Coinomi maka pārskats

Ja izveidojat jaunu maku, nākamajā ekrānā redzēsit 24 vārdu atkopšanas frāzi. Pierakstiet šo atkopšanas frāzi un glabājiet to drošā vietā. Ja pazaudējat atkopšanas frāzi, zaudējot piekļuvi ierīcei, maku nevar atgūt. Ja kāds iegūst piekļuvi jūsu atkopšanas frāzei, viņš var piekļūt jūsu seifam. Saglabājiet to drošībā.

Coinomi maka atkopšana

Pēc atkopšanas frāzes pieņemšanas un pierakstīšanas nākamajā ekrānā būs jāievada atkopšanas frāze. Coinomi pārbauda, ​​vai esat pierakstījis atkopšanas frāzi.

Pēc tam jūs iestatīsit savu paroli. Programmai Coinomi nepieciešama parole, kuras garums ir vismaz 10 rakstzīmes.

Atlasiet monētas, kuras vēlaties izmantot ar Coinomi. Coinomi izveidos maku katrai izvēlētajai monētai. Nākotnē varat pievienot vairāk monētu.

Coinomi monētas

Pieņemiet pakalpojumu sniegšanas noteikumus un pēc tam palaidiet programmu Coinomi.

Coinomi kriptogrāfijas maks

4. solis. Turiet, glabājiet vai apmainiet kriptonauda

Jūsu Coinomi maks ir iestatīts. Katrai monētai, kuru izvēlējāties iestatīšanas laikā, jums būs maki. Jebkurām jaunām monētām varat pievienot arī jaunus seifus.

Coinomi kriptovalūtas pārskats

Šajā brīdī jūs varat pārsūtīt monētas uz savu Coinomi maku, lai ierīcē būtu privātās atslēgas. Ja jums, piemēram, šobrīd ir 1 BTC biržā, bet vēlaties pats turēt privātās atslēgas, varat pārsūtīt šo 1 BTC uz savu Coinomi bitcoin maku..

Coinomi bitcoin maks

Lai nosūtītu vai saņemtu līdzekļus uz Coinomi maku vai no tā, kreisajā pusē noklikšķiniet uz opcijas Maka.

Coinomi apmaiņa

Ja vēlaties apmainīt monētas Coinomi ietvaros, to varat izdarīt, lietojumprogrammā noklikšķinot uz pogas ‘Apmaiņa’. Coinomi ir iebūvēts atbalsts ShapeShift un Changelly. Jums vajadzētu būt iespējai tirgot jebkuru no savām 1500 glabātajām kriptovalūtām, izmantojot kādu no šīm platformām, maksājot tirdzniecības maksu no 0,25% līdz 0,50%.

Tieši tā! Jūs tagad esat oficiāls Coinomi lietotājs. Izmantojot Coinomi, varat pastāvīgi uzglabāt monētas, izmantot Coinomi kā ikdienas maku vai atvienot ierīci no interneta, lai izveidotu Coinomi saldētavas iestatījumus.

Par Coinomi

Coinomi 2014. gadā dibināja Džordžs Kimionis (Dibinātājs un izpilddirektors). Kimionis vēlējās izveidot drošu maku blokķēdes lietojumprogrammām.

Šodien Coinomi ir aptuveni 10 darbinieki, kas izplatīti visā pasaulē. Coinomi neuzskaita nevienu fizisku galveno biroju vai biroju. Oficiālajā Coinomi vietnē ir uzskaitītas vairākas atvērtas darba vietas. Visas pozīcijas ir attālinātas. Jūs varat izvēlēties saņemt samaksu fiat valūtā vai kādā no 200+ kriptovalūtām.

Coinomi tiešsaistē nepublicē nevienu tālruņa numuru vai e-pasta adresi. Ja vēlaties sazināties ar Coinomi, jums būs jāizstrādā Coinomi atbalsta centrs.

Pēdējais vārds

Coinomi ir kriptonauda maks, kas nekad nav uzlauzts. Kopš palaišanas 2014. gadā neviens Coinomi seifs nekad nav bijis uzlauzts vai apdraudēts. Šodien Coinomi atbalsta tūkstošiem kriptovalūtu un vairāk nekā 125 blokķēdes, padarot to par ideālu maku ikvienam, kurš tur jebkura veida kriptovalūtu.

Vēl viena Coinomi priekšrocība ir tā, ka seifs ir pieejams mobilajām ierīcēm (Android un iOS) un galddatoriem (Windows, Mac OS un Linux). Mēs arī novērtējam 24/7/365 klientu apkalpošanu, kas ir klientu apkalpošanas līmenis, ko piedāvā daži citi šodien pieejamie kriptogrāfijas maki..

Vienīgais reālais “trūkums” Coinomi ir tas, ka maks vairs nav pilnībā atvērts avots. Neskatoties uz to, ka izšķirošie komponenti ir pieejami ar atvērtu pirmkodu, daži citi komponenti joprojām ir slēgti.

Neatkarīgi no tā, kuras kriptovalūtas jums pieder, vai kur vēlaties nodrošināt šīs kriptovalūtas, Coinomi šodien ir viens no populārākajiem makiem kriptogrāfijas pasaulē. Apmeklējiet vietni Coinomi.com šodien, lai lejupielādētu maku jebkurai mobilajai vai darbvirsmas operētājsistēmai.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me