Abra seifs: kriptovalūtas ieguldījumu lietotņu pārskata ceļvedis

abra maku apskats

Abra seifs ir mobilā lietotne un seifs, kas ļauj lietotājiem no vienas ērtas platformas ieguldīt kriptovalūtās, akcijās un ETF. Mūsu pārskatā uzziniet visu, kas jums šodien jāzina par Abra.

Kas ir Abra?

Abra ir mobilā lietotne, kas lietotājiem ļauj ceļā iegādāties kriptovalūtas, akcijas, ETF un citus aktīvus, izmantojot jebkuru Android vai iOS ierīci. Izveidots 2014. gadā, Abra kriptogrāfijas maks tagad atbalsta 200+ kriptovalūtas un 50+ fiat valūtas. Mobilā lietotne ir slavēta par tās ērto lietotāja saskarni, spēcīgo atbalstu kriptonauda un vienkāršotu pieeju ieguldījumiem.

Kas ir Abra

Šodien Ābra sevi raksturo kā “pasaulē pirmo globālo ieguldījumu lietotni, kas paredzēta finanšu nākotnei”. Pateicoties Abrai, lietotāji vairāk nekā 150 valstīs var ieguldīt kriptovalūtās, pēc tam pirkt, pārdot vai turēt šīs kriptovalūtas tik ilgi, cik viņiem patīk.

kā darbojas abra maks

Abra darbojas kā parasts kriptogrāfijas maks: jūs varat turēt savu bitcoin (BTC) maku ilgtermiņā, tādā gadījumā jūsu privātās atslēgas tiek turētas jūsu ierīcē Abra lietotnē. Abra (uzņēmums) nekad neiegūst jūsu privātās atslēgas, un jūs pilnībā kontrolējat savu bitcoin, kamēr jūs paturat savas privātās atslēgas.

abra kriptogrāfijas maka ceļvedis

Tāpat kā citi kriptogrāfijas maki, Abra iestatīšanas laikā sniedz jums atkopšanas frāzi (sēklas). jūs varat izmantot šo 13 vārdu atkopšanas frāzi, lai jebkurā laikā no jebkuras ierīces atjaunotu savus šifrēšanas līdzekļus. Ja zaudējat piekļuvi mobilajai ierīcei, kurā ir instalēta lietotne Abra, piekļuves atjaunošanai varat izmantot šo frāzi.

Abra iezīmes

200+ kriptonauda: Ābra visā pasaulē atbalsta 200 kriptovalūtas. Kriptovalūtas pieejamība tomēr atšķiras visā pasaulē (piemēram, ASV lietotāji var piekļūt tikai vairāk nekā 90 + kriptovalūtām). Jūs varat apskatīt pilnu kriptovalūtu sarakstu, ko atbalsta Abra šeit.

abra seifa priekšrocības

40+ Fiat valūtas: Abra bitcoin maku atbalsta USD, GBP, EUR, JPY, SGD, CAD, HKD, AUD un vēl 40 + citas fiat valūtas. Jūs varat apskatīt pilnu atbalstīto fiat valūtu sarakstu šeit.

Pārskaitījumi “Bezmaksas” valūtā: Naudas pārskaitīšana starp valūtām, izmantojot Abra, ir oficiāli bezmaksas (par jebkuru tirdzniecību nemaksājat fiksētu procentu likmi vai vienotas likmes maksu). Tomēr Abra joprojām pelna naudu, izmantojot starpību (starpība tiek atklāta lietotnē pirms mijmaiņas veikšanas).

Mobilā lietotne: Abra ir bezmaksas mobilā lietotne iOS vai Android. Nav pieejama neviena darbvirsmas versija vai tīmekļa versija.

Vienkārši lietojams: Tāpat kā jebkurai labai lietotnei, arī Abrai ir vienkāršota saskarne, kas padara kriptogrāfijas tirdzniecību un brīzes ieguldīšanu. Lietotne ir vairākkārt slavēta par ērto lietotāja saskarni.

Stablecoin depozīts un izņemšanas iespējas: Abra nesen sāka atbalstīt jaunas stablecoin depozīta un izņemšanas iespējas, tostarp Tether, Paxos, TrueUSD un DAI stablecoin noguldījumus un izņemšanu.

Pieejamie tradicionālie aktīvi: Tāpat kā Robinhood un citas lietotnes, arī Abra ļauj pirkt un pārdot kriptovalūtas tajā pašā lietotnē, kurā tirgojat akcijas, obligācijas, ETF un citus tradicionālos aktīvus..

Veidojiet portfeli: Jūs varat izmantot Abra, lai izveidotu ieguldījumu portfeli.

Noguldīt līdzekļus, izmantojot kredītkarti vai bankas pārskaitījumus: Abra ļauj jums iemaksāt naudu, izmantojot MasterCard, Visa, American Express vai bankas pārskaitījumus. Pat ja jums nav kriptogrāfijas, jūs varat iegādāties savu pirmo kriptovalūtu pie Abra.

Kripto noguldījumi un izņemšana: Ābra arī atbalsta noguldījumus un izņemšanu kriptogrāfijā. Jūs varat pārvietot līdzekļus uz Abra maku vai pārskaitīt savas kriptovalūtas uz citu maku.

Mobilais maks: Abra neglabā jūsu kriptonauda savos serveros vai savā centrā; tā vietā visas kriptogrāfijas valūtas tiek turētas jūsu pašu Abra makā savā ierīcē. Abra mobilais maks ir vienas daļas ieguldījumu lietotne, viena daļa seifa.

Pieejams vairāk nekā 150 valstīs: Abra ir pieejama vairāk nekā 150 valstīs, izmantojot Google Play veikalu vai Apple App Store.

Nav pieejams 3 valstīs: Abra ir pieejams vairāk nekā 150 valstīs, tostarp ASV. Tomēr lietotne nav pieejama lietotājiem Ņujorkā, Konektikutā vai Havaju salās.

Naudas pārskaitījumi bez berzes: Abra ļauj lietotājiem sūtīt naudu jebkurā vietā un laikā bezrīvē un bez maksas. Abra vienādranga naudas pārskaitījumi ļauj jums nekavējoties nosūtīt un saņemt fiat vai kriptovalūtas jebkurā pasaules malā.

10 dienu kriptogrāfijas kurss: Abra ir izveidojusi kriptogrāfijas kursu, kas balstīts uz e-pastu. Abra 10 dienu kurss aptver visu, sākot no galvenajiem nozares noteikumiem līdz kriptogrāfijas maka izveidei un beidzot ar labāko drošības praksi. Ja jūs esat jauns kripto lietotājs un vēlaties uzzināt vairāk, tad Abra katru rītu var piegādāt bezmaksas nodarbību jūsu e-pasta iesūtnē.

Ideāli lietotājiem Amerikas Savienotajās Valstīs, Eiropā un Filipīnās: Abra galvenā mītne atrodas Silīcija ielejā un birojs atrodas Manilā. Sākumā Abra sāka darboties Amerikas Savienotajās Valstīs un Filipīnās, pirms paplašinājās vairāk nekā 150 valstīs. Šodien Abra turpina spēcīgi atbalstīt bankas Amerikas Savienotajās Valstīs un Filipīnās (ieskaitot lietotāju skaita skaitītāju izņemšanu Filipīnās). Tikai bankas, piemēram, Amerikas Savienotajās Valstīs, Eiropā un Filipīnās, var pārskaitīt naudu Abrā, izmantojot bankas pārskaitījumus.

Jūs turat savas privātās atslēgas: Tāpat kā visi labie kriptogrāfijas maki, arī Abra ļauj jums turēt privātās atslēgas. Abra nepiekļūst jūsu privātajām atslēgām, un jūsu kriptovalūta ir pilnībā jūsu kontrolē.

Atkopšanas frāze: Abra seifs iestatīs atkopšanas frāzi, kad pirmo reizi reģistrēsieties makā. Jūs jebkurā laikā varat izmantot 13 vārdu atkopšanas frāzi, lai atkoptu savu Abra maku citā ierīcē.

Pērciet kriptogrāfiju ar skaidru naudu: Lietotāji Filipīnās var apmeklēt noteiktas 7-Eleven vietas (jebkuras 7-Eleven ar ECPay) vai kādu no Abras pilnvarotajām kasierēm, lai nopirktu kriptogrāfiju ar skaidru naudu.

Kā darbojas Abra?

Abra ir ieguldījumu lietotnes (piemēram, Robinhood) un kriptogrāfijas maciņa (piemēram, Mycelium) kombinācija. Lietotnē varat pārvaldīt savu portfeli, pērkot simtiem dažādu kriptovalūtu. Starp citiem aktīviem jūs varat iegādāties arī parastās akcijas, obligācijas un ETF.

Kā darbojas Abra

Lielākajai daļai lietotāju Abra darbojas tāpat kā standarta ieguldījumu vai seifa lietotne. Tomēr aizkulisēs ir viena būtiska atšķirība ar to, kā darbojas Abra: visi jūsu līdzekļi pēc noklusējuma faktiski tiek turēti kā bitcoin. Ja izvēlaties noteiktas sava konta daļas apzīmēt kā dažādas valūtas, tad šīs daļas tiek fiksētas šai cenai, nevis bitcoin cenai. Abra izmanto šo sistēmu, jo tā cilvēkiem nodrošina ātrāku un lētāku piekļuvi savai naudai, vienlaikus nodrošinot arī lielāku kontroli. Tas arī ļauj Abra automatizēt jebkuru sistēmu, izmantojot viedos līgumus. Ābras viedie līgumi automātiski apstrādā Bitcoin cenu izmaiņas lietotnē.

Ir svarīgi izvēlēties, vai nominēt savu Abra seifa kontu BTC vai USD. Lūk, kāpēc:

Persona A savā Abra kontā tur 1 BTC 10 000 USD vērtībā. Ja bitkoina cena nokrītas par 50%, personai A joprojām pieder 1 BTC, bet šī 1 BTC vērtība tagad ir 2500 USD. Ja bitcoīna cena paaugstinās par 50%, personai A joprojām pieder 1 BTC, bet šī 1 BTC vērtība tagad ir 15 000 USD.

Persona B savā Abra kontā tur 1 BTC 10 000 USD vērtībā, izņemot to, ka viņš izvēlas denominēt savu kontu USD. Ja bitcoin cena nokrītas par 50%, personai B tagad pieder 2 BTC, taču to vērtība joprojām būs 10 000 USD (kopā). Ja bitkoina cena pieaug par 50%, personai B tagad pieder 0,66 BTC, taču tā joprojām būs 10 000 USD vērta.

Jūs varat izvēlēties, kā nominēt kontu, pēc tam viegli nomainīt nominālvērtības, lai gan jūsu Abra līdzekļi vienmēr tiek turēti BTC. Tas viss ir bitcoin, taču jūs varat izvēlēties, kā to nominēt vienā no simtiem atbalstīto valūtu lietotnē Abra.

abra maka ceļvedis

Attiecībā uz Abra faktisko izmantošanu jūs reģistrēsieties Abra, noguldīsit līdzekļus ar bankas pārskaitījumu vai kredītkarti, pēc tam izveidosiet savu portfeli, pērkot dažādus aktīvus. Jūs varat turēt savu naudu Abra ilgtermiņā, tādā gadījumā līdzekļi tiek aizsargāti jūsu ierīcē. Vai arī jūs varat pārskaitīt savu naudu uz citu maku.

Šis ir pamatprocess, ko izmantosiet, mijiedarbojoties ar Abru:

1. darbība) Lejupielādējiet lietotni iOS vai Android

2. solis) Finansējiet savu maku, izmantojot MasterCard, Visa, American Express vai bankas pārskaitījumu

3. solis) Veidojiet savu portfeli, izvēloties no simtiem atbalstīto kriptovalūtu kopā ar akcijām, ETF un citiem tradicionālajiem ieguldījumu aktīviem

4. solis) Apmainiet ieguldījumus, turiet tos vai izņemiet ārējo maku

Saglabājiet Abra savā mobilajā ierīcē, lai skatītu un pārvaldītu savu portfeli. Apmainiet kriptovalūtas, pamatojoties uz cenu kustību un pozīcijām. Ja kādreiz zaudējat piekļuvi savai iOS vai Android mobilajai ierīcei, varat izmantot savu 13 vārdu atkopšanas frāzi, lai atjaunotu piekļuvi savām Abra saimniecībām.

nopirkt bitcoin ar abra

Abra cenas un nodevas

Abra var bez maksas lejupielādēt iOS vai Android ierīcēm.

Lielākā daļa Abra depozītu un izmaksu ir bezmaksas, lai gan, maksājot kriptonauda, ​​jūs maksāsiet tīkla maksu. Par visiem depozītiem, kas veikti, izmantojot ASV reģistrētas American Express kredītkartes, tiks iekasēta 4% maksa. Abra izmanto Simplex Visa un MasterCard depozītos, un jūs maksāsiet līdzīgas maksas, izmantojot Simplex.

abra maksas

Naudas maiņa starp valūtām (fiat valūtām vai kriptovalūtām) ir bezmaksas. Tomēr Abra patiešām rada ienākumus, izmantojot starpību. Šī starpība tiek parādīta lietotnē pirms valūtas pārskaitījuma pabeigšanas.

abra seifa iezīmes

Līdzekļu pievienošana, izmantojot ASV vai PH banku (izmantojot ACH), ir bezmaksas, tāpat kā izņemšana no ASV vai PH bankas (Abra nekad neiekasē maksu par bankas izņemšanu).

abra maku apmaiņa

Ja izmantojat Abra’s Teller depozīta un izņemšanas iespējas, jūs varat maksāt maksu līdz 2%.

Var redzēt pilnu informāciju par Abra maksas struktūru šeit.

Kā lietot Abra

Kā lietot Abra

Tālāk ir sniegts soli pa solim ceļvedis, kā pirmo reizi iestatīt un lietot Abra:

1. solis) Lejupielādējiet Abra

Lejupielādējiet Abra bez maksas par iOS vai Android. Abra ir pieejama vairāk nekā 150 valstīs visā pasaulē (lai gan tā nav pieejama Ņujorkas, Konektikutas un Havaju salu iedzīvotājiem).

2. darbība. Iestatiet savu maku un depozīta līdzekļus

Jūs varat finansēt savu Abra maku, izmantojot bankas pārskaitījums (ja atrodaties Amerikas Savienotajās Valstīs, Eiropā vai Filipīnās) vai kredītkarte no jebkuras vietas (MasterCard, Visa vai American Express).

Varat arī izveidot kriptovalūtas depozīts izmantojot jebkuru no 200+ atbalstītajām kriptovalūtām.

Pārskaitījumi ar pārskaitījumu ir pieejami arī ASV banku lietotājiem.

Lietotāji Filipīnās var konvertēt skaidru naudu uz kriptogrāfiju apmeklējot kādu no Abra pilnvarotajām kasierēm vai jebkuru 7-Eleven ECPay tirgotāju.

Kad līdzekļi ir pievienoti Abra, varat sākt ieguldīt jebkurā no Abra atbalstītajiem ieguldījumu aktīviem.

Bankas depozīta un izņemšanas limiti ir noteikti 4000 USD dienā, 8000 USD nedēļā vai 16 000 USD mēnesī.

3. darbība. Pārbaudiet atkopšanas frāzi

Kad pirmo reizi instalējat lietotni, Abra parādīs jūsu atkopšanas frāzi. Šī 13 vārdu atkopšanas frāze ir unikāla jūsu tālrunim, un nevienam citam nav šīs frāzes kopijas. Šo 13 vārdu frāzi, kas pazīstama arī kā maka sēklas vai rezerves frāze, var izmantot, lai atgūtu savus līdzekļus jebkurā laikā no jebkuras vietas.

Ir trīs veidi, kā iegūt Abra atkopšanas frāzi:

Kad pirmo reizi instalējat lietotni

Kad Abra nosūta atgādinājumu, lai pārbaudītu jūsu atkopšanas frāzi

Kad lietotnes galvenajā izvēlnē nospiedīsit pogu “Dublēt”

Izmantojiet kādu no šīm opcijām, lai skatītu 13 vārdu atkopšanas frāzi. Pierakstiet atkopšanas frāzes kopiju un glabājiet to drošā vietā. Ja kāds redz vai atrod jūsu atkopšanas frāzi, viņi var uzreiz piekļūt visiem jūsu kriptonauda krājumiem.

Kad esat atkopis atkopšanas frāzi uz leju, varat noklikšķināt uz “Apstiprināt frāzi”, lai pārbaudītu atkopšanas frāzi. Ja frāzi ievadāt pareizi, jūs saņemsit apstiprinājuma paziņojumu. Tagad jūsu maks ir oficiāli aizsargāts.

4. solis. Pārvaldiet aktīvus un pērciet

Kad jūsu seifs ir finansēts, jūs varat pārvaldīt savu portfeli un iegādāties aktīvus.

Lietotnes augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz ‘Pievienot’, lai savam portfelim pievienotu aktīvus – tostarp kriptovalūtas, akcijas, ETF un daudz ko citu. Pieskarieties īpašumam, kuru vēlaties pievienot savam portfelim. Šis īpašums tiks parādīts jūsu sākuma ekrānā. Sākuma ekrānā pieskarieties apmaiņas pogai un atlasiet finansējuma avotu.

Lai tirgotu aktīvus, atlasiet aktīvu, kuru vēlaties tirgot. Ja to neredzat sākumlapā, pieskarieties ‘skatīt visus līdzekļus.

Pārskatiet tirdzniecību un pārbaudiet likmi. Pēc tam apstipriniet tirdzniecību.

5. solis) Investīciju izņemšana

Jūs varat noguldīt un izņemt no Abra maka dažādos veidos, tostarp izmantojot bankas, kasierus vai jebkuru kriptovalūtu..

Detalizētas instrukcijas par to, kā pirkt un pārdot dažādas kriptovalūtas, izņemt, izmantojot dažādas depozīta iespējas, un veikt citas funkcijas, var atrast oficiālajā Abra apmācībā šeit.

Par Abru

par abra maku

Abra 2014. gadā dibināja Bils Barhids, sērijveida uzņēmējs ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi maksājumu nozarē. Abra galvenā mītne atrodas Silīcija ielejā un papildu birojs atrodas Manilā, Filipīnās.

Ābra drīz pēc darbības uzsākšanas piesaistīja lielu vārdu investoru uzmanību. 2015. gadā Abra paziņoja par A sērijas ieguldījumiem no tādiem partneriem kā First Round Capital, Ratan Tata un American Express Ventures. Abra beta versija iOS un Android ierīcēm tika palaista vēlāk tajā pašā gadā.

Sākumā Abra darbojās kā parasta ieguldījumu lietotne, ļaujot lietotājiem noguldīt fiat valūtas un iegādāties akcijas, obligācijas un ETF. 2017. gada sākumā Abra tomēr nolēma atbalstīt bitkoinu. Līdz gada beigām Abra atbalstīja ETH un vairāk nekā 50 fiat valūtas. 2018. gadā Abra pievienoja lietotnei 20 jaunas kriptovalūtas.

Mūsdienās Abra atrodas Mountain View, Kalifornijā. Pilna komandas informācija un kontaktinformācija ir pieejama tiešsaistē vietnē Abra.com.

Pēdējais vārds

Abra ir globāla ieguldījumu lietotne, kas pieejama vairāk nekā 150 valstīs. Lietotne ļauj jums iemaksāt naudu, izmantojot kredītkartes, bankas pārskaitījumus vai skaidru naudu, pēc tam izmantojiet šo naudu, lai iegādātos vairāk nekā 200 kriptonauda, ​​vairāk nekā 40 fiat valūtas, akcijas, ETF un citus aktīvus.

Abra darbojas kā portfeļa lietotne un Bitcoin maks. Jūsu Abra kontā esošos līdzekļus var denominēt jebkurā valūtā, lai gan tas viss oficiāli tiek turēts bitcoin. Lietotne Abra ierīcē tur jūsu privātās atslēgas, un šīs privātās atslēgas nekad neatstāj jūsu ierīci. Jebkurā laikā varat atgūt savu bitcoīnu, izmantojot 13 vārdu atkopšanas frāzi, kas izveidota, iestatot lietotni.

Galu galā Abra padara kriptogrāfijas ieguldīšanu ātru, ērtu un pieejamu lietotājiem visā pasaulē – un lietotnes funkcionalitāte katru gadu turpina pieaugt.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me