Benjamin Tsai, Wave Financial – interviju sērijas prezidents un vadošais partneris

Benjamins Tsai ir prezidents & Uzņēmuma vadošais partneris Wave Financial. Lai veicinātu kriptogrāfijas un digitālo aktīvu ekosistēmas izaugsmi, Wave Financial piedāvā agrīnās stadijas ieguldījumus, aktīvu pārvaldīšanu un finanšu līdzekļu pārvaldību

Kas sākotnēji piesaistīja to, lai kļūtu par Wave Financial prezidentu un vadošo partneri, agrīnās stadijas riska fonds, kas koncentrējās uz kriptogrāfijas valūtu?

Mana pieredze galvenokārt ir saistīta ar finanšu jomu, gan 12 gadus pārdodot BofA Merrill Lynch, gan 3 gadus – AllianceBernstein. Atgriežoties Losandželosā, es sāku iesaistīties blokķēdes tehnoloģijā un tās dažādos pielietojumos. Visdabiskākais bija to piemērot finansēm, un šī lietojumprogramma man bija visinteresantākā. Tāpēc, kad es tikos ar Deividu Siemeru, mūsu izpilddirektoru, mēs nolēmām apvienot Wave Financial, aktīvu pārvaldīšanas firmu, kas koncentrējas uz blokķēdi / kriptovalūtām.

Šī platforma ļauj man izpētīt telpas robežas, piemēram, kriptogrāfijas atvasinājumus. Mēs nesen esam uzsākuši Wave BTC ienākumus & Izaugsmes fonds, kas ir fonds, kas katru mēnesi maksā mērķa likmi 1,5% no ienesīguma, pārdodot Bitcoin iespējas tirgū. Mēs uzskatām, ka tas ir novatorisks produkts, vispirms tirgū, un tam vajadzētu būt pievilcīgam gan ilgu laiku bitcoin īpašniekiem, gan arī jauniem investoriem kriptogrāfijā.

Viens no Wave Financial piedāvātajiem indeksu fondiem ir ‘Select 20 Index’, kas ir fonds, kas katru mēnesi atjauno līdzsvaru un nodrošina ekspozīciju ar 20 labākajiem digitālajiem aktīviem. Kā šis fonds darbojas, salīdzinot ar aktīvāku tirdzniecības fondu pieeju?

Vienmēr ir grūti salīdzināt aktīvo un pasīvo vadību. Īpaši grūti tas ir kriptogrāfijas pasaulē, kur nav noteikta standarta. Mēs izstrādājām Select 20 indeksu, lai kalpotu kā kriptogrāfijas tirgus etalons, kas labāk atspoguļo tirgu salīdzinājumā ar tikai Bitcoin. Ņemot vērā indeksu kā bāzes līniju, mums ir arī mūsu fonds, kas seko indeksam. Zemo maksu dēļ mēs uzskatām, ka mums labi veicas, lai investoriem nodrošinātu tirgus beta versiju.

Ir aktīvi pārvaldīti fondi, kuriem, iespējams, klājas labāk un sliktāk, taču tie būtu uzņēmušies lielāku risku, salīdzinot ar tirgus beta versiju, un tiem būtu arī augstākas maksas. Pārspējošie būtu spējuši attaisnot augstāku risku un maksas, bet nepietiekami labākie acīmredzami to nedara. Investoram noteikt, kuri fondi varētu pārspēt labāk, būtu ļoti grūti, jo sasniegumi ir ļoti īsi, un kriptogrāfijas tirgus joprojām ir sākuma stadijā. Būtu grūti parādīt, kā šo alfa uztveršanu var atkārtot turpmāk.

Rezumējot, būs fondi, kas pārspēj labākus, un tādi, kas pārspēj mūsu indeksu un / vai fondu. Bet, lai klienti varētu izmantot tīru tirgus beta versiju, līdzīgi kā pašu kapitāla ETF, mūsu produkts nodrošina ekspozīciju ar zemām izmaksām un ir efektīvs instruments, lai ieguldītājiem to sasniegtu.

Wave Financial ir izteikti vērojams, jo digitālo vērtspapīru nākotne ir ieguldīta gan Securitize, gan Vertalo. Kas ir šajā nozarē, kas jūs visvairāk satraukti?

Es uzskatu, ka esošā kapitāla, fiksētā ienākuma un dažādu aktīvu kategoriju infrastruktūra ir veidota un uzlabota uz vecākām sistēmām, kuras tika pārveidotas. Tā kā investīcijas pašas kļūst elastīgākas, tradicionālā infrastruktūra vairs efektīvi neatbalsta jauno aktīvu pārvaldīšanas veidu. Piemēram, parasti izmanto tikai obligāciju ieguldītājus un kapitāla ieguldītājus, tad mums bija 60/40 mērķa piešķīrumi, tad dotāciju modelis, kas ietvēra alternatīvus riska ieguldījumu fondu, nekustamā īpašuma, izejvielu un vairāk eksotisko aktīvu ieguldījumus utt. Nākamās paaudzes ieguldītājiem piekļuvei šīm aktīvu klasēm un iespējai iegūt un iegūt no šiem aktīviem vajadzētu kļūt vienkāršākai un pieejamākai plašākai auditorijai. Es uzskatu, ka digitālie aktīvi to spēj.

Piemēram, mēs šobrīd strādājam pie viskija viskija fonda. Šis fonds akreditētiem ieguldītājiem dos piekļuvi ieguldījumiem viskijā, nodrošinot iespēju īpašumtiesības uz blokķēdi tirgot privātā apmaiņā. Šāda veida elastība par saprātīgām izmaksām vienkārši nebija pieejama pirms digitālo vērtspapīru parādīšanās.

Kādi ir daži jautājumi, kas drošības marķieriem jāpārvar, lai panāktu vispārēju pieņemšanu?

Es uzskatu, ka izglītība un infrastruktūra ir divas lietas, kas šajā nozarē pietrūkst, pirms mēs varam pieņemt vispārēju adopciju. Izglītības jomā mums ir jāpanāk, lai ieguldītāji būtu apmierināti ar tokenizāciju kā tehnoloģiju, kas tiek izmantota esošajiem finanšu instrumentiem, kas uzlabo tās efektivitāti. Mantotie ICO mārketinga jautājumi un slikti pārdomātie projekti (kopā ar krāpšanām) noteikti ir devuši koncepcijai negatīvu neobjektivitāti. Bet izglītība to pārvarēs ar laiku.

Otrā daļa ir infrastruktūra; mums ir jābūt labi pieņemtai stabilai infrastruktūrai drošības žetonu veikšanai. Tas nozīmē emisijas platformas (piemēram, Securitize un Vertalo), kurām ir pārsūtīšanas aģenta licence, kas ļauj izsekot / mainīt vērtspapīru īpašumtiesības, kvalificēti turētāji (piemēram, Coinbase un Kingdom Trust), kas var palīdzēt klientiem mierīgi turēt drošības žetonus, un drošības marķieru apmaiņa (piemēram, OpenFinance Network un tZero), kas var nodrošināt vietu marķieru tirdzniecībai.

Kā infrastruktūras papildinājums mums ir nepieciešama arī labāka lietotāja saskarne, lai klienti varētu koncentrēties uz drošības marķieru investīciju aspektiem, nevis uztraukties par to, kādā ķēdē tā atrodas, un citām tehniskām problēmām, kas patiesībā nav būtiskas viņu pamatinvestīciju tēzei. Kad es piesakos Schwab, lai veiktu tirdzniecību, es nedomāju par to, kuru OS es izmantoju un kādā valodā interfeiss ir ieprogrammēts, lai pabeigtu manu tirdzniecību. Kad tas ir izdarīts pareizi, tas lietotājiem būs ļoti pārredzams un neatbilstošs.

No visiem dažādajiem aktīvu veidiem, kurus var marķēt, piemēram, nekustamo īpašumu vai mākslu, kāda nozare, jūsuprāt, ir vislabāk piemērota marķēšanai?

Vai tas ir triks jautājums vai softbols? Es domāju, ka viskija mucas ir labākais, uz ko koncentrēties!

Ja nopietni, es domāju, ka jebkurš aktīvs, kas dod naudas plūsmu, būtu interesants. Mēs esam apskatījuši nekustamo īpašumu, sacīkšu zirgus, saules baterijas un citas idejas, ko var izdarīt. Viskijs bija labs nevis tāpēc, ka portfelis atdod naudas plūsmu, bet gan tāpēc, ka mēs varam pārdot dažas mucas, lai radītu naudu, kā arī nodrošināt ieguldītājiem tirgus cenu. To ir grūti izdarīt ar vienu Pikaso; man būtu neiespējami pārdot daļu no tā.

Nekustamā īpašuma telpa ir interesanta. Es personīgi esmu nekustamo īpašumu ieguldītājs Kalifornijas dienvidos, tāpēc es to uzmanīgi sekoju. ASV darījumi parasti nav bijuši pārāk veiksmīgi, jo nekustamā īpašuma pircēji nav īsti ieinteresēti marķēšanā, un ir daudz pircēju, kas atbalsta biznesu bez tā. Es uzskatu, ka attīstība Āzijā būs atšķirīga, jo vairāk cilvēku meklē gan nekustamo īpašumu, gan blokķēdes tehnoloģiju. Abiem kopā jābūt pietiekami pievilcīgiem Āzijas investoriem, un tiem vajadzētu piesaistīties labāk nekā šeit ASV. Esmu runājis ar vairākām Japānas augstākā līmeņa finanšu institūcijām, un viņiem uzmanība tiek pievērsta nekustamajiem īpašumiem, kad viņi aplūko tokenizāciju.

Ritiniet atpakaļ pie iepriekš minētā Wave Kentucky viskija (WKW20). Investoriem, kuri to nepārzina, vai jūs varētu paskaidrot, kas tas ir un kādas priekšrocības dod ieguldījumi šajā aktīvu klasē?

Lai gan mēs sākām diskusiju ar cieto aktīvu marķēšanu, Wave Financial ir Kalifornijā reģistrēts ieguldījumu konsultants (lielākā daļa no mums ir FINRA reģistrēti), tāpēc mums ir uzticības pienākums pret mūsu investoriem nodrošināt labus produktus. Mēs pārskatījām vairākus dažādus aktīvus un nolēmām koncentrēties uz viskiju, jo atgriešanās profils ir ļoti pievilcīgs.

Mēs varam piegādāt mucu Kentuki viskija un uzglabāt / apdrošināt vairāk nekā 5 gadus par aptuveni 1000 ASV dolāriem. Tiek lēsts, ka 5 gadu laikā šīs viskija mucas vērtība ir no 3000 līdz 5000 USD, ņemot vērā konservatīvu aprēķinu. Tas ir 3x-5x atdeve 5 gadu laikā, un mainīgums ir ļoti zems. Tā kā šī ir prece, mēs varam iegūt apdrošināšanu savam krājumam, kas sedz zaudējumu vērtību, ja mēs nomestu mucu vai ja noliktava sadedzinātu līdz pamatiem. (Tas ir noticis jau iepriekš, jo viskija saturs pārsniedz 50% alkohola!) Negatīvais risks ir ierobežots. Pēdējais punkts, ko es gribētu minēt, ir tas, ka mēs esam uzskatījuši, ka viskijs ir ļoti izturīgs lejupslīdes tirgos. Pēc rūpniecības izpētes līdz finanšu krīzei amerikāņu viskijam 2009. gadā bija tikai viens lejupslīdes gads, un kritums bija par 1.4% par dolāru un 0.7% no pārdošanas apjoma. (Tā nav anomālija, skotu viskija vērtība pieauga 2009. gadā.) Tas viss nozīmē, ka viskijs ir ļoti pievilcīga ieguldījumu aktīvu klase kopumā un jo īpaši šajā tirgū.

2018. gada sākumā jūs esat līdzdibinātājs un kļuvāt par LA Blockchain Lab CFO. Vai jūs varētu kopīgot ar mums kādu informāciju par to, kas ir LA Blockchain Lab?

LA Blockchain laboratorija ir bezpeļņas organizācija, kas tika dibināta, lai savienotu akadēmisko aprindu un valdību Dienvidkalifornijā, lai veicinātu blokķēžu izmantošanu. Mēs uzskatām UCLA, USC, UC Irvine un Caltech par dibinātājām skolām, un mēs sadarbojamies ar Losandželosas pilsētas un apgabala valdībām, lai izglītotu un izplatītu informāciju par notikumiem šajā telpā.

Kādi ir daži interesanti projekti, kurus esat redzējis iznācis no LA Blockchain Lab?

Viena no mūsu uzņemtajām lomām ir sniegt konsultācijas lielajiem uzņēmumiem, kad viņi pēta blokķēdes izmantošanu. Piemēram, mēs kādu laiku strādājām pie Lamborghini projekta, kurā tika pētīts, kā viņi var izmantot tehnoloģiju. Tas bija aizraujoši, kad mēs prezentējām tāfeli un dzīvīgi apspriedāmies Pebble Beach. Mēs arī konsultējāmies ar Panasonic un palīdzējām viņiem rīkot semināru par viedajām pilsētām, kopā ar LA City CTO un USC profesoriem iepazīstinot ar tehnoloģiskajiem sasniegumiem pilsētās un to, ko vēl var darīt. Mēs plānojam turpināt seminārus izklaides, finanšu, veselības aprūpes un citās tēmās, lai gan mēs novērtējam situāciju ar esošo patversmi mājās kārtību.

Vai vēl kaut ko vēlaties dalīties ar Wave Financial?

Mēs esam ļoti lepni par darbu, ko esam paveikuši dažu pēdējo gadu laikā, laižot klajā produktus un sniedzot kases pārvaldības pakalpojumus korporatīvajiem un lielas neto vērtības cilvēkiem. Mēs domājam, ka tas ir profesionāls un pareizais veids, kā veikt uzņēmējdarbību, un ceram uz sava biznesa paplašināšanu, lai laika gaitā apkalpotu vairāk klientu.

Paldies par šo fantastisko interviju. Lasītājiem, kuri vēlas uzzināt vairāk, apmeklējiet vietni Wave Financial.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me