Kas yra „Decentraland“ (MANA)? Viskas, ką reikia žinoti

„Decentraland“ (MANA) yra virtualios realybės platforma ir „blockchain“ tinklas, kurio tikslas – pakeisti kūrėjų ir kūrėjų pajamų iš turinio ir programų pelną. Didelė 3D patirtis „Decentraland“ siūlo visapusišką patirtį ir vartotojams, kūrėjams ir investuotojams. 

Šiame straipsnyje mes paaiškinsime, kas yra „Decentraland“, kaip jis veikia ir kodėl verta pažvelgti į šį ateities projektą. 

Kas yra „Decentraland“: įvadas

Kai kriptovaliutų rinka ir toliau plečiasi, išleidžiami nauji projektai. Nors daugelis jų jau išnyko, operatyvūs lieka tik patys klestinčiausi ir pažangiausi. „Decentraland“ buvo sukurtas surengus pradinį monetų aukojimą (ICO) dar 2017 m. Rugpjūčio mėn. ICO buvo toks sėkmingas, kad MANA žetonai buvo parduoti vos per kelias sekundes. 

Remiantis projekto aprašymu, skaitmeninė valiuta MANA vartotojams leistų įsigyti LAND virtualios realybės ekonomikoje. 

Projekte paminėta:

„MANA leis vartotojams pirkti ir parduoti virtualų nekilnojamąjį turtą, vadinamą LAND, ir visiškai pasinerti į„ Decentraland “virtualios realybės ekonomiką.“ 

Projekto komanda pradėjo dirbti „Decentraland“ dar 2015 m., Kurioje jie pateikė skaitmeninio nekilnojamojo turto nuosavybės paskirstymo vartotojams „blockchain“ tinkle koncepcijos įrodymą. Technologija yra Esteban ORdano, kuri įkūrė „Smart Contract Solutions“. Projektui vadovauja Ari Meilichas, kuris buvo CRV rinkos tyrimų analitikas. 

Pagal „Ethereum“ (ETH) išmaniąją sutartį „LAND“ nuosavybė išlaikoma „blockchain“. Tai reiškia, kad šiandien „Decentraland“ yra vienas didžiausių projektų, pagrįstų „Ethereum“ tinklu. 

Šiais laikais tinklas ir toliau plečiasi, vykstant skirtingoms plėtroms įvairiais lygmenimis. Tai apima avatarų kūrimą, patobulintus žemėlapių sudarymo įrankius, žemės aukcionus ir dar daugiau. 

„Decentraland“ jau pasirašė daugelį partnerysčių su kitais projektais, įskaitant Aragoną, „district0x“ ir „imToken“. Kai kurie tinklo patarėjai yra Luisas Cuende, Aragono projekto vadovas, Jake’as Brukhmanas, „CoinFund“ įkūrėjas ir Xiolai Li, „INBlockchain“ įkūrėjas.. 

Kas yra ŽEMĖ ir MANA? Kur juos įsigyti?

Kaip minėta anksčiau, LAND yra „blockchain“ technologija paremtas turtas, kurio pasiūla yra ribota ir kurio plotas yra 33 × 33. Tačiau asmenys ir kūrėjai gali pastatyti aukštus bokštus ar bet kokį kitą kūrinį. 

MANA yra virtuali valiuta, valdanti visą Decentraland ekosistemą, pradedant aukcionais ir baigiant pervedimais. „MANA“ skaitmeninė valiuta yra viena iš 45 geriausių „ERC-20“ žetonų ir ji yra tarp 120 geriausių „CoinMarketCap“. Daugeliu atvejų ja buvo prekiaujama tarp 80 geriausių žetonų. 

Šiuo metu kiekviena MANA moneta yra prekiaujama maždaug 0,0422 USD, o jos rinkos kapitalizacija yra 44 milijonai USD, praėjus vos keleriems metams po jos išleidimo į rinką. Nors 2017 m. Buvo didelis susidomėjimas ICO ir daugybė projektų žlugo, „Decentraland“ ir toliau rodo, koks jis atsparus, tęsdamas plėtrą.

Jei norite įsigyti MANA žetonus, geriausias būdas tai padaryti yra per „Coinbase“, vieną iš populiariausių skaitmeninių valiutų platformų pasaulyje. Jei paspausite šią nuorodą ir investuokite 100 USD į kai kurias monetas, kurias šiuo metu siūlo „Coinbase“, gausite 10 USD pasveikinimo premiją. 

Kitas būdas įsigyti skaitmeninę valiutą yra naudojimas Binansas, viena iš labiausiai pripažintų ir didžiausių kriptografinių biržų rinkoje pagal prekybos apimtį. 

Asmenys, norintys įsigyti LAND, gali tai padaryti įvesdami turgavietėje „Decentralnad“ turi. Rašant šį straipsnį, pigiausias LAND kainuoja 10 388 MANA, tai lygi ~ 436 USD. Apskritai, žemės sklypai, esantys netoli Pradžios miesto centro, yra daug brangesni nei tie, kurie yra miesto pakraščiuose. 

Kiekvieną kartą, kai vartotojas įsigyja LAND, jam naudojamas MANA sudega. Taip pat galima nusipirkti LAND už kelis milijonus ar net milijardus MANA (jei kas nors jų turi). Tikimasi, kad didžiausias tiekimas bus 2 644 403 343 MANA, o cirkuliuojantis tiekimas šiuo metu yra 1 050 141 509. 

Taip pat galima įsigyti MANA naudojantis keliomis biržomis, įskaitant „Bittrex“ ir „Upbit“. Šiuo metu skaitmeniniu turtu prekiaujama „Tether“ (USDT), ETH, „Bitcoin“ (BTC) arba „USD Coin“ (USDC). 

Dešimtinės šalies plėtra ir augimas

„Decentraland“ komanda dirba su vystymo koncepcija, suskirstyta į etapus arba „Amžius“. Pirmasis etapas yra žinomas kaip „akmens amžius“, kaip jį pavadino pagrindiniai „Decentraland“ kūrėjai. 

Antrasis etapas vadinamas „bronzos amžiumi“ ir prasideda virtualiu pasauliu, sukurtu 3d, kuris yra padalintas į žemės sklypus. Kiekviename iš šių siuntinių yra informacijos apie savininkus, o informacija saugoma „blockchain“. 

Kitas etapas yra „geležies amžius“, kurio naujovės ir plėtra padaro „Decentraland“ labai patrauklų tinklą ir projektą. Šiuo metu galima pamatyti programų kūrimą ir galimybę gauti pajamų iš turinio. Tai pirmas kartas, kai kūrėjai gali gauti pajamų iš savo kūrinių ir programų per šią platformą. 

Viena iš pagrindinių „Decentraland“ savybių yra tai, kad tai tikrai decentralizuotas pasaulis, kuriame žemės kūrėjai ir savininkai gali diegti savo programas be centralizuotos valdžios, kuri visko kontroliuoja. Kadangi tinklas yra pagrįstas „Ethereum“, viskas yra užregistruota šioje viešojoje „blockchain“. 

„Decentraland“ yra pirmoji VR platforma, leidžianti vartotojams turėti nuosavybės teisę į savo žemę naudojant „blockchain“ technologiją. Ne tik prieigą prie tinklo galima pasiekti per interneto naršyklę, bet ir per VR įrenginius. Apskritai šias VR platformas visame pasaulyje paprastai valdo viena įmonė, turinti centralizuotus serverius. 

„Decentraland“ paprastai rengia LAND aukcionus, kuriuose vartotojai ir suinteresuoti pirkėjai gali įsigyti bendrovės parduodamą LAND. Pirmasis aukcionas buvo surengtas 2017 m. Gruodžio mėn., O antrasis – 2018 m. Gruodžio mėn. Stebėtina, „Binance“ bendradarbiavo su „Decentraland“ antram LAND aukcionui, leidžiančiam vartotojams įsigyti LAND naudojant „Binance Coin“ (BNB) žetonus. 

Pradžios miestas

Pagrindinis „Decentaland“ pasaulio miestas vadinamas „Genesis City“, kurio kvadratūra yra maždaug Vašingtono DC dydžio. Vartotojai gali susikurti savo vietas visame mieste ir daugelyje galimų vietovių. Yra tokių zonų kaip komercinės, pramoninės ir gyvenamosios vietos. 

Be jo, miestas turi savo „Genesis“ turinio programa tai leidžia kūrėjų komandoms pateikti pasiūlymus dėl „blockchain“ žaidimų ir interaktyvios patirties. „Decentraland“ komanda investuoja iš viso 5 milijonus dolerių, kad paskatintų šiuos projektus ir suteiktų finansavimą tiems, kuriems to reikia.

Šis miestas atveria duris kūrėjams pradėti kurti „blockchain“ žaidimus. Dėl to, kad kiekvienam projektui skirta žemė yra ribota, tai yra iššūkis įmonėms, norinčioms kurti skirtingus žaidimus šiame „Genesis City“. 

Tuo pačiu metu „Decentraland“ dirba su ribota grafika, kad pasiektų kuo daugiau vartotojų visame pasaulyje. Yra keletas žaidimų, kuriuos galima sukurti, pavyzdžiui, medžiotojų ieškojimas, įgūdžių varžybos, meistriškumas, siuntiniai kaip žaidimų aikštės, grobio dėžutės žaidimai ir daugelis kitų. 

Paskutinės mintys apie Decentraland

„Decentraland“ platforma pasirodė esanti potenciali konkurentė tarp geriausių kriptovaliutų rinkoje. Tikslas yra pasiūlyti virtualų pasaulį, kuriame įmonės, privatūs asmenys ir kitos šalys galėtų plėtoti ekonominę veiklą per įsigytą ŽEMAND. 

MANA skaitmeninės valiutos kaina buvo stabilesnė nei kito skaitmeninio turto, kuris šoktelėjo kelis tūkstančius kartų. Skaitmeninė valiuta pasiekė maksimalią 0,24 USD kainą per ICO bulių bėgimą 2018 m. Pradžioje, o žemiausias taškas po to, kai buvo išleistas į rinką, šių metų vasarį buvo beveik 0,033 USD už monetą.. 

Tai „Decentraland“ MANA kainų diagrama

Jei tinklo plėtra tęsis ir pažadai pasirodys realūs, platforma turi aiškų potencialą išsivystyti į labai pelningą ir pripažintą kriptovaliutų rinkos projektą.. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me