Litecoin uz pusēm izskaidrots: kas tas ir un kā tas varētu ietekmēt tā cenu?

Litecoin (LTC), kas ir viena no vecākajām un populārākajām tirgū esošajām kriptovalūtām, 5. augustā piedzīvos otro pusi. Daudzi analītiķi un ziņojumi par to runā, bet ko nozīmē uz pusi? Kā tas var ietekmēt Litecoin cenu? Cik bieži notiek uz pusi samazināti notikumi? Uz šiem un vēl citiem jautājumiem tiks sniegtas atbildes šajā rakstā.

Litecoin Halving paskaidrots

Tirgū ir dažādas virtuālās valūtas, kas darbojas ar dažādiem vienprātības algoritmiem. Viens no tiem ir pazīstams kā Proof-of-Work (PoW), ko arī popularizējis Bitcoin (BTC). PoW tīkli, piemēram, BTC un LTC, prasa, lai kalnrači apstrādā tīkla darījumus, nodrošinot kalnrūpniecības jaudu.

Tas tiek panākts ar aparatūras ierīcēm, kas patērē lielu enerģijas daudzumu un nodrošina tīkla drošību. Apstiprinot, ka darījumi ir reāli un nav mainīti, kalnrači nopelna atlīdzību par enerģijas patēriņu un laiku, kas vajadzīgs šo digitālo aktīvu iegūšanai.

Šajā gadījumā Litecoin kalnrači vienā blokā saņem 25 LTC monētas, salīdzinot ar BTC kalnračiem, kuri par bloku saņem 12,5 BTC. Ik pēc 840 000 blokiem Litecoin tīklā un 210 000 uz Bitcoin blokķēdes atlīdzība kalnračiem tiek samazināta uz pusi. Tas nozīmē, ka nākamajā uz pusi, ko Litecoin piedzīvos, ogļrači ik pēc 2,5 minūtēm tiks apbalvoti ar 12,5 LTC. Bitcoin kalnračiem tiks atalgota 6,25 BTC ik pēc 10 minūtēm, ņemot vērā, ka Litecoin bloķēšanas laiki ir četras reizes ātrāki nekā Bitcoin bloki.

Vai Litecoin cena tiks ietekmēta?

Avots: http://blog.abrok.eu/inflation-rates-of-crypto-currencies/

Bitcoin un Litecoin ir valūtas ar inflācijas shēmu, kas tiek samazināta ik pēc četriem gadiem. Litecoin inflācija tiks samazināta no 8,72% gadā līdz 4,26% gadā, tuvāk tam, ko centrālās bankas visā pasaulē parasti nosaka kā “veselīgu inflācijas līmeni” savai ekonomikai.

Kriptovalūtas ir atšķirīgas. Ir nepārprotami ierobežots piedāvājums, ko nevar mainīt, radot pārliecību par to, kas notiks un kā attīstīsies inflācijas līmenis. Ar mazāku LTC emisiju mēnesī tirgum būs daudz vieglāk absorbēt jauno drukāto LTC. Tas varētu ļoti pozitīvi ietekmēt cenu.

Paplašinoties virtuālajām valūtām, palielinās pieprasījums pēc tām. Pēdējo gadu laikā ir pieaudzis pieprasījums no lielākiem investoriem un institūcijām, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, kad digitālās valūtas galvenokārt tirgoja privātie ieguldītāji. Paredzams, ka pieaugs arī interese par Litecoin, taču zemāka LTC emisija galu galā varētu ietekmēt ceturtās lielākās kriptovalūtas cenu.

Bitcoin jau ir piedzīvojis vairākas pazemināšanās, 2012. un 2016. gadā. Paredzams, ka nākamā puse samazināsies nākamā gada maijā. Pirms un pēc šīm divām pazeminājumiem populārā digitālā aktīva cenai bija pozitīva tendence.

Avots: https://www.tradingview.com/

Ir atšķirība ar Litecoin. Digitālā valūta tika izlaista tirgū tikai 2011. gadā, kas nozīmē, ka kriptonauda piedzīvos savu otro pusi samazināšanas notikumu, nevis trešo. Tādējādi, novērtējot ietekmi uz aktīvu, izrādās grūtāk nekā ar Bitcoin. Neskatoties uz to, sagaidāms, ka Litecoin izturēsies līdzīgi kā Bitcoin, pat ja LTC nedarbojās labi pēc pirmās uz pusi samazināšanas pieredzes 2015. gadā.

2015. gada 25. augustā Litecoin piedzīvoja pirmo uz pusi samazinošo notikumu, kurā kalnrači sāka saņemt 25 LTC, nevis 50 LTC, kā tas bija kopš 2011. gada. Diagrammas rāda, ka mēnesi pirms uz pusi samazināšanās digitālā aktīva cena bija 306%. noteikti vadīja fakts, ka tirgus bija sajūsmā par šo notikumu.

Avots: https://www.tradingview.com/

Neskatoties uz to, eiforija beidzās tikai dažās nedēļās, un Litecoin cena nemainījās vairāk nekā 1 gadu, tirgojoties ap 2,73 USD un 4,7 USD ar īsu periodu, kurā LTC pārsniedza šo līmeni un sasniedza 5,7 USD.

Šogad mēs varam redzēt, ka Litecoin uzsāka buļļu darbību 2018. gada decembrī pēc lāču tirgus, kas ilga gadu. Kopš tā sasniegšanas Litecoin jau pieauga par 550%, kas liek domāt, ka uz pusi samazināšana jau ir noteikta. Cenu darbība, ko esam redzējuši šajos sešos mēnešos, ir līdzīga tai, kurai cena sekoja 2015. gadā, kad tā pārsniedza 600% no 1,18 līdz 8,79 dolāriem.

Avots: https://www.tradingview.com/ Avots: https://www.tradingview.com/

Kaut arī PoW valūtas mēdz uzvesties uz pusi, ar zemāku korelāciju ar citiem digitālajiem aktīviem, sagaidāms, ka Litecoin kaut kā rīkosies atbilstoši visam kriptogrāfijas tirgum. Tas nozīmē, ka mazākā mērā vērtspapīri vai lācīgums kosmosā ietekmēs digitālo valūtu pirms un pēc 5. augusta notikuma uz pusi.

Vietnē UseTheBitcoin mēs esam uzrakstījuši rakstu par Litecoin cenu prognozēšanu, kas tika izveidota, ņemot vērā dažādus notikumus, tostarp gaidāmo pusi..

Rakstīšanas laikā mums ir 11 dienas līdz pusei paredzētajam pasākumam. Saskaņā ar CoinMarketCap sniegtajiem datiem Litecoin cena ir 95,55 USD un tirgus kapitalizācija pārsniedz 6 miljardus USD.

Litecoin piegādes un jaukšanas līmenis

Litecoin maksimālais piegādes apjoms ir 84 000 000 LTC, no kuriem vairāk nekā 62 840 000 LTC jau ir iegūti. Tas ir vienāds ar 75% no visa Litecoin, kuru paredzēts iegūt vēsturē. Ir atlicis raktuvēs 21 160 000 LTC.

Pašlaik tiek ģenerēts 14 400 LTC dienā, un jauno LTC skaits tiks samazināts līdz 7 200, katru dienu ģenerējot aptuveni 576 blokus.

Litecoin hash likme ir arī sasniegts jauni visu laiku rekordi pirms dažām dienām ar aptuveni 300 GH / s. Tāpēc arī Litecoin ieguves grūtības ir ievērojami palielinājušās, sasniedzot jaunus rekordus. Lai gan kalnrači, šķiet, ir bullish attiecībā uz tīkla nākotni, ir skaidrs, ka viņi būs mazāk rentabli pēc pusi.

Intervijas laikā ar Mickey 10. jūlijā Čārlijs Lī, Litecoin dibinātājs, pieminēja, ka Litecoin kalnrūpniecības ekosistēmai būs zināmas sekas.

Šajā jautājumā viņš komentēja:

“Kad ieguves atlīdzība tiek samazināta uz pusi, daži kalnrači nebūs rentabli, un viņi izslēgs savu mašīnu. Ja to dara liels procents, tad bloki kādu laiku palēnināsies. Litecoin ir trīsarpus dienas pirms nākamajām izmaiņām [grūtībās], iespējams, piemēram, septiņas dienas ar lēnākiem blokiem, un pēc tam grūtības tiks pielāgotas un viss būs kārtībā. “

Ir iespējams sākt Litecoin ieguvi, iegādājoties nepieciešamo aprīkojumu un pieslēdzoties kalnrūpniecības baseinam, kas piedāvātu labus pakalpojumus jurisdikcijā, kurā atrodas kalnračnieks. Vēl viens veids, kā piekļūt Litecoin, ir tā iegāde. Vietnē UseTheBitcoin mēs esam uzrakstījuši, kuri ir 5 galvenie veidi, kā iegādāties Litecoin šogad.

Litecoin samazināšanas secinājums

Litecoin 5. augustā samazināsies uz pusi. Šis ir viens no vissvarīgākajiem PoW tīkla notikumiem. Saskaņā ar mūsu analizēto, šķiet, ka tirgus jau ir noteicis cenu uz pusi, kas sakrita ar atkopšanos kriptonauda telpā.

Kalnrači, šķiet, neuztraucas par atlīdzības samazināšanu, kas ir kaut kā bullish, ņemot vērā, ka viņi sagaida cenas pieaugumu. Ja tas nenotiks, būs īss periods, kurā kalnraču aizplūšana no tīkla būs. Kad grūtības pielāgojas, lietām vajadzētu atgriezties normālā stāvoklī.

Ilgtermiņā uz pusi vienmēr ir pozitīva virtuālās valūtas cena. Ar zemāku LTC emisiju, bet lielāku pieprasījumu pēc kriptovalūtas, ja ir vēršu tirgus, sagaidāms, ka digitālā aktīva cena pieaugs.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me