Nexo: tūlītējas kriptogrāfijas aizdevumu un kredītlīniju pārskatīšanas rokasgrāmata

nexo-crypto-aizdevuma-kreditēšanas-pārskatīšana

Nexo, pasaulē lielākais un uzticamākais kriptogrāfijas aizdevējs, ir vadošā uz blokķēdēm balstīta finanšu aizdevumu iestāde, kas ļauj uzreiz aizņemties 45 + fiat valūtās (vairāk nekā 250 + jurisdikcijās) un nopelnīt bitkoinu, izmantojot ikdienas procentus par tukšgaitas digitālajiem aktīviem.

Pirms mēs iepazīstamies ar visām detaļām par to, kā darbojas Nexo tūlītējās kriptogrāfijas kredītlīnija un aizdevuma platforma, kas piedāvā garantētus apstiprinājumus, kredīta pārbaudes, slēptas maksas un minimālās atmaksas prasības attiecībā uz kriptogrāfijas bankas kontu, pārskatīsim Nexo cipari:

 • oficiālais uzņēmuma nosaukums: NEXO (nodrošina Credissimo)
 • oficiālā uzņēmuma vietne: Nexo.io
 • oficiāla uzņēmuma pieteikšanās: platform.nexo.io
 • oficiāla uzņēmuma tagline: Pasaulē pirmie tūlītējie kriptogrāfijas nodrošinātie aizdevumi
 • lietotāju skaits: 300 000+ cilvēku ar vairāk nekā 700 miljonu ASV dolāru aizdevumiem
 • produktiem: tūlītēja kriptogrāfiskā kredītlīnija, nopelna procentus un nexo karti
 • tūlītējas kriptogrāfijas aizdevuma pieprasījumi: pirmajos 18 mēnešos apstrādāts vairāk nekā 1 miljards ASV dolāru
 • informācija par kriptogrāfijas aizdevumu: 5,9% GPL kredītlīnija ar minimālo summu USD 500 līdz USD 2 miljoniem
 • krātuves tips: bezsaistes saldētavas maki, ko nodrošina BitGO, SEC apstiprināts glabātājs
 • dibinātāji: Kosta Kantčevs, Antoni Trenčevs, Georgijs Šulevs
 • atrašanās vieta un gads sākās: 2018. gada janvāris Londonā
 • monētu depozīta atbalsts: BTC, ETH, XRP, LTC, XLM, BCH, NEXO, BNB un stablecoīni
 • monētas nosaukums: NEXO marķieris (palaists 2018. gada maijā, piesaistīja 52,5 miljonus ASV dolāru ar augstāko 0,40 ASV dolāru un zemāko 0,04 USD)
 • klientiem: kriptovalūtu investori, kalnrači, biržas, riska ieguldījumu fondi, ICO uzņēmumi un spēlētāji
 • drošības elementi: 24/7 krāpšanas uzraudzība un palīdzība tiešraidē, maksājumi vietējā valūtā, šifrēšana
 • normatīvo aktu ievērošana: Onfido KYC un AML (lieto Coinbase, Bittrex, Revolut, HSBC)
 • sociālie profili: Twitter, Facebook, GitHub, Reddit, LinkedIn, Telegramma
 • kontakta detaļas: E-pasts [email protected]

Mūsu pārskatā uzziniet visu, kas jums jāzina par Nexo tūlītējās kriptogrāfijas aizdevuma platformu.

Kas ir Nexo?

Nexo, kurš nesen nodrošināja ilgtermiņa rentablu finansējumu un darbojas, balstoties uz viņu iniciatīvu #ZeroFees, ir uz kriptogrāfijas centru orientēta finanšu platforma, kas sola “ļaut jūsu kriptogrāfijai darboties jūsu labā”. Līdzīgi kā BlockFi, Nexo ļauj nopelnīt procentus par saviem aktīviem. Jūs noguldāt līdzekļus savā Nexo kontā, pēc tam katru dienu nopelnāt procentus.

kas-ir-nexo

Sākot ar 2019. gada oktobri, Nexo piedāvā procentu likmes 8%. Salīdzinājumam – BlockFi pašlaik piedāvā procentu likmes 8,6%, ņemot vērā ikmēneša procentu likmes.

Tāpat kā BlockFi, arī Nexo piedāvā aizdevumus, kas nodrošināti ar kriptogrāfiju. Jūs iemaksājat naudu savā Nexo kontā un pēc tam piekļūstat kredītlīnijai, pamatojoties uz šiem līdzekļiem. Nexo bezsaistes glabāšanai bezsaistē izmanto BitGo, kas ir apdrošināti līdz 100 000 000 USD, izmantojot apdrošināšanas un pārapdrošināšanas tirgus speciālistu Lloyd’s. Šeit Nexo būtiski atšķiras no BlockFi. BlockFi piedāvā 4,5% gada aprīļa finansējumu, savukārt Nexo piedāvā 8% gadā.

nexo-instant-crypto-backed-aizdevumu cikls

Nexo tiek uzskatīta par licencētu un regulētu finanšu iestādi. Lai pretendētu uz šo statusu, Nexo bija jāpierāda, ka tam ir pietiekams operatīvais kapitāls, pamatota prakse cīņā pret naudas atmazgāšanu (AML), laba datu aizsardzība un drošība. Nexo ir jāveic arī iekšējo un ārējo auditoru pārbaudes.

nexo-crypto-credit-kreditēšana

Nexo ir arī liels institucionālais atbalsts. Uzņēmums izmanto Onfido KYC / AML globālajiem atbilstības standartiem. Nexo ir sadarbojies arī ar Coinbase, Revolut, HSBC, Nationwide, TransferWise un Bittrex, starp citiem lielākajiem pakalpojumu sniedzējiem. Nexo ir cieši saistīts arī ar Credissimo, Eiropas banku uzņēmumu ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi (dibināts 2007. gadā), strādājot regulētos tirgos visā kontinentā, izmantojot saukli “Technology Driven Consumer Finance”. Tie tiek uzskatīti par tiešsaistes patērētāju kreditēšanas tirgus līderiem ES, un, izmantojot tiešsaistes tehnoloģiju, viņi veic jauninājumus tūlītējos tiešsaistes patēriņa aizdevumos, e-komercijas finansēšanā un rēķinu apmaksas pakalpojumos..

Nexo atrodas Šveicē, lai gan aizdevumi ir pieejami ikvienam visā pasaulē.

Nexo funkcijas

Nexo un tā tūlītējās kredītlīnijas, kas nodrošinātas ar kriptogrāfijas lietām, izskatās kā risinājums sešām galvenajām problēmām. Uzskaitīsim šīs Nexo kriptogrāfijas kreditēšanas priekšrocības problēmas un risinājuma ziņā:

1) digitālo aktīvu dīkstāves vērtība = atbloķētu digitālo aktīvu vērtību

2) lēns likvidācijas process = ātra piekļuve naudai

3) īpašumtiesību zaudēšana = saglabāt īpašumtiesības

4) dārgi & neefektīvs nodoklis = izmaksas & nodokļu ziņā efektīvs

5) apgrūtinošas kredīta pārbaudes = nav kredīta pārbaudes

6) neuzticēšanās un pārredzamības trūkums = caurspīdīgi blokķēdes līgumi

Pārskatīsim, kā Nexo novērš iepriekš minēto atbilžu problēmas, piedāvājot visas šīs funkcijas:

nexo-instant-crypto-aizdevumi

Piekļūstiet skaidrai naudai, nepārdodot savu kriptogrāfiju: Galvenā aizdevuma saņemšanas priekšrocība, izmantojot Nexo, ir tā, ka jūs varat piekļūt naudai, nepārdodot savu kriptogrāfiju.

Vairāk nekā 200 000 Nexo lietotāju: Nexo apgalvo, ka ir pasaulē lielākais un uzticamākais kriptogrāfijas aizdevējs. Uzņēmums ir apstrādājis 700 miljonus USD 200 000+ lietotājiem, tostarp vairāk nekā 1 miljards USD tūlītēju kriptogrāfijas aizdevuma pieprasījumu.

Atbalstītās 250+ jurisdikcijas: Nexo pieņem lietotājus no vairāk nekā 250 jurisdikcijām visā pasaulē, ieskaitot štatus un valstis.

45+ Fiat valūtas: Nexo atbalsta 45 dažādas fiat valūtas. Salīdzinājumam, tā galvenais konkurents BlockFi darbojas tikai ar ASV dolāriem un nelielu skaitu kriptovalūtu.

Tiešsaistes automatizētā platforma: Nexo ir pilnībā funkcionējoša tūlītējās kreditēšanas platforma ar militāra līmeņa drošību un 256 bitu šifrēšanu. Kā reklamēts, jūs varat saņemt aizdevumu uzreiz, ja vien esat nokārtojis verifikāciju un kā ķīla ir nodrošinājums.

Nexo Oracle: Nexo uzrauga savu platformu, izmantojot tehnoloģiju, ko sauc par Nexo Oracle. Oracle regulē aizdevumu sadali, uzrauga aktīvus, uztur naudas makus un veic citas svarīgas funkcijas.

nexo-crypto-loan-user-guide

Šeit ir vēl viena detalizēta grafika, kas ilustrē Nexo kriptogrāfijas kreditēšanas plūsmas diagrammu:

nexo-oracle-flow-diagram-for-crypto-Aizdevumi

Apdrošinātais turētājs: Nexo sadarbojas ar BitGo kā apdrošinātu, drošu glabātāju. BitGo ir viens no uzticamākajiem aizbildnības risinājumiem nozarē, jo uzņēmums ir apdrošināts Lloyd’s, kuru atbalsta Goldman Sachs, un tas ir saderīgs ar CCSS 3. un SOC 2. BitGo savā glabāšanas dienestā ir apdrošināšanas polise 100 miljonu ASV dolāru apmērā, kas aizsargā līdzekļus no zaudējumiem uzlaušanas, zādzības, atslēgu nozaudēšanas un citu problēmu gadījumā..

Kripto kredītlīnija: Kamēr jūsu Nexo kontā ir kriptogrāfijas aktīvi, jums ir piekļuve Nexo kriptogrāfijas kredītlīnijai. Turklāt jūs uzreiz iegūstat papildu kredītu, jo jūsu kriptogrāfiskā vērtība novērtē.

nexo-cryptocurrency-kreditēšanas modelis

Mobilās lietotnes: Nexo ir mobilās lietotnes iOS un Android ierīcēm, kas ļauj pārvaldīt kontu, skatīt bilanci un piekļūt kriptogrāfijas kredītlīnijai..

Nexo marķieris (NEXO): Nexo ir savs marķieris, ko sauc par NEXO. Tas ir dividendes maksājošs lietderības marķieris. Palielinoties platformas lietojumam, sagaidāms, ka palielināsies arī jūsu dividendes. Pašlaik Nexo maksā žetonu īpašniekiem 30% dividendes par uzņēmuma peļņu. NEXO marķieris ir arī noderīgs: klienti var atmaksāt procentus par saviem Nexo aizdevumiem, izmantojot, piemēram, NEXO žetonus, vienlaikus saņemot zemāku procentu likmi. NEXO žetonus var izmantot arī jūsu Nexo kontā, lai iegūtu tūlītēju finansējumu, pamatojoties uz žetonu vērtību ar procentu likmju atlaidēm.

Nexo karte: Nexo piedāvā savu karti. Jūs varat iegūt fizisku karti vai piekļūt tai, izmantojot iOS vai Android lietotni. Nexo karte ļauj piekļūt jūsu kredītlīnijai visā pasaulē, saņemt tūlītēju naudas atmaksu par visiem pirkumiem un norēķināties vietējās valūtās bez ārvalstu darījumu maksas. Nexo kartei nav jāmaksā ikmēneša vai gada maksa. Turklāt ir bezmaksas izveidot papildu virtuālās kartes. Šodien jūs varat pasūtīt savu Nexo karti no mobilās lietotnes Nexo, pēc tam izmantot šo karti vairāk nekā 40 miljonos tirgotāju visā pasaulē..

nexo-karte

Licencēta un regulēta finanšu iestāde: Nexo ir licencēta un regulēta finanšu iestāde, kurai juridiski ir jāievēro noteiktas AML procedūras, datu aizsardzības noteikumi, kā arī iekšējās un ārējās revīzijas prasības.

Nopelniet procentus par USD, EUR, GBP un ​​Stablecoins: Savā Nexo kontā varat noguldīt vairākas dažādas fiat valūtas vai stekus, ieskaitot USD, EUR un GBP. Nexo ļauj arī nopelnīt procentus par stablecoins.

Izņemt jebkurā laikā bez maksas: Nexo ļauj jums izņemt naudu jebkurā laikā bez maksas vai komisijas maksas.

Nav kriptogrāfijas krājkontu: Viens no lielākajiem Nexo trūkumiem salīdzinājumā ar konkurentiem ir tas, ka Nexo pašlaik nepiedāvā kriptogrāfijas krājkontus. Šodien jūs varat izmantot tikai USD, EUR, GBP vai stablecoins, lai gan Bitcoin krājkonti ir uzskaitīti kā “drīzumā”.

Katru dienu maksātie procenti: Nexo maksā procentus katru dienu, dodot jums nelielu priekšrocību salīdzinājumā ar konkurējošām platformām, piemēram, BlockFi, kas katru mēnesi palielina procentus.

Kā darbojas Nexo?

Pateicoties Nexo, ikviens, kam ir kriptonauda, ​​var saņemt aizdevumu. Vienkārši iemaksājiet līdzekļus savā Nexo kontā, tad uzreiz iegūstiet fiat valūtu. Pieejamas 45 dažādas Fiat valūtas. Visi aizdevumi tiek nodrošināti ar jūsu pašu kriptovalūtu proporcijā 2: 1. Piemēram, ja vēlaties aizņemties 16 000 USD, tad Nexo kontā būs jāiemaksā 4 BTC (pieņemot, ka 1 BTC = 8 000 USD).

kā darbojas nexo-crypto-credit-line

Lielākā daļa konta darbību notiek lietotnē Nexo. Šodien jūs varat pasūtīt Nexo karti arī caur lietotni.

Nexo karte var būt galvenā Nexo pieredzes sastāvdaļa, lai gan tā oficiāli nav obligāta. Jūs varat uzreiz iemaksāt aizdevumu savā Nexo kartē. Vai arī jūs varat saņemt aizdevumu ar pārskaitījumu uz savu banku. Ja izmantojat Nexo karti, procentus maksāsiet tikai par iztērētajiem līdzekļiem. Karte arī ļauj piekļūt jūsu kredītlīnijai visā pasaulē un baudīt tūlītēju naudas atmaksu par visiem pirkumiem bez mēneša vai gada maksām (vai ārvalstu valūtas nodevām).

nexo-kriptogrāfisko aizdevumu-finanšu salīdzinājums

Kopumā ar Nexo ir pieejami divi galvenie produkti, tostarp:

Tūlītējs ar kriptogrāfiju nodrošināts aizdevums: Nexo Instant Crypto Loan ļauj klientiem iemaksāt kriptogrāfiju Nexo, pēc tam uzreiz piekļūt aizdevumam, izmantojot bankas pārskaitījumu (SWIFT, SEPA vai ACH) uz personas vai uzņēmuma bankas kontu.

Nexo karte: Nexo karte ir Mastercard maksājumu karte, kas ļauj piekļūt aizdevumam vai iztērēt līdzekļus Nexo kontā.

Nexo augsto procentu konts: Nexo piedāvā lielu procentu uzkrājumu kontu klientiem, kuri vēlas noguldīt platformā fiat valūtu. Pašlaik šajā kontā katru dienu tiek maksāti procenti 8% apmērā.

Nexo apgalvo, ka ir pasaulē lielākais un uzticamākais kriptogrāfijas aizdevējs. Tās galvenie konkurenti ir BlockFi un tradicionālās bankas. BlockFi ļauj jums iekasēt procentus par kriptogrāfijas kontu atlikumiem, savukārt Nexo to nedara. Nexo ir Nexo karte, bet BlockFi nav.

Reģistrēšanās process izskatās šādi, lai izveidotu Nexo kontu, un video, kurā paskaidroti trīs soļi, lai konkurētu par Nexo aizdevuma konta izveidi:

pievienoties nexo-kriptogrāfiskā aizdevuma tīklam

Kā pieprasīt aizdevumu ar Nexo

nexo-crypto-aizdevuma pieprasījums

Pieprasīt aizdevumu Nexo ir vienkārši. Lūk, kā tas darbojas:

1. darbība) Reģistrējieties personīgam vai biznesa kontam vietnē Nexo.io un pabeidziet KYC / AML verifikāciju

2. solis) Noguldiet kriptokassetus savā Nexo makā

3. solis) Aizdevums kļūst uzreiz pieejams bez kredīta pārbaudes

4. solis) Tūlīt iztērējiet naudu ar karti vai izņemiet naudu bankas kontā

5. solis) Maksājiet procentu likmes no 8% līdz 16% GPL tikai par jūsu izmantoto naudu; procentu maksājumi tiek norakstīti no jūsu pieejamā limita, un jūs varat veikt atmaksas jebkurā laikā

Kā reģistrēties Nexo krājkontam

nexo-crypto-nopelnīt procentus

Nexo ir ļoti vienkārša platforma, kuru ikviens var izmantot. Šis ir pamatprocess, ko izmantojat, noguldot naudu platformā, lai ietaupītu:

1. darbība) Apmeklējiet vietni Nexo.io un atveriet personīgo vai biznesa kontu

2. solis) Pārskaitiet USD, EUR vai GBP uz savu Nexo kontu

3. solis) Sāciet pelnīt pasīvus ienākumus, baudot Nexo 100% ar aktīviem nodrošinātu garantiju

Par Nexo

Viņu oficiālajā Nexo vietnē ir norādīta šāda misija:

Pēdējo 10 gadu laikā mēs esam piešķīruši tūlītējus aizdevumus miljoniem cilvēku visā Eiropā. Mēs uzskatām, ka digitālās pasaules paplašināšanās palīdz uzlabot mūsu dzīvi. Mēs vēlētos sniegt savu ieguldījumu, sniedzot Pasaulē pirmie tūlītējie kriptogrāfijas nodrošinātie aizdevumi – Nexo – šodien izbaudiet savu kriptogrāfisko bagātību, nepārdodot savus kriptogrāfijas aktīvus!

Nexo pamatsastāvā ir 14 cilvēki. Lielākā daļa komandas locekļu ieņem augsta līmeņa amatus Eiropā bāzētajā fintech uzņēmumā Credissimo.

kāpēc-nexo-kriptogrāfiskā platforma

Nexo vada Kosta Kantčevs (galvenais vadošais partneris un līdzdibinātājs). Kantčevs ir arī Credissimo līdzdibinātājs. Citi galvenie komandas locekļi ir Antoni Trenchev (līdzdibinātājs), kurš iepriekš bija parlamenta loceklis Bulgārijas Nacionālajā asamblejā. Ir arī Georgi Shulev (līdzdibinātājs), kurš sniedz ieguldījumu investīciju banku nozarē vairāk nekā 6 gadus un ir līdzdibinātājs Consestimate, kas ir atvērta finanšu aprēķinu platforma.

nexo-credissimo-licencēta-regulēta-finanšu iestāde

Svarīgi ir tas, ka Nexo ir cieši saistīts ar Credissimo. Credissimo ir vairāk nekā 10 gadu fintech panākumi, kas kalpo miljoniem cilvēku visā Eiropā. Uzņēmumu stingri uzrauga arī vairāki Eiropas banku un finanšu pakalpojumu regulatori.

Nexo galvenā mītne atrodas Londonā, un biroji atrodas Šveicē.

Nexo vs SALT kreditēšana pret ETHLend

Kā varētu iedomāties, Nexo nav vienīgā kriptovalūtas kreditēšanas platforma bloku ķēdes sektorā, jo ir pieejami arī divi citi populāri, piemēram, SALT un ETHLend. Šeit ir diagramma, kas parāda visas funkcijas, ko Nexo piedāvā, izmantojot ETHLend un SALT (drošas automatizētas kreditēšanas tehnoloģijas):

nexo-salt-ethlend

Kā redzat, daudzi faktori atbalsta Nexo vecuma un pieredzes, lietojumprogrammu apstrādes, produktu piedāvājuma, nodrošinājuma detaļu, atmaksas izvēles, slēpto maksu, simbolisko priekšrocību un piekļuves visā pasaulē ziņā. Ir arī vērts pieminēt, ka Nexo pārbauda viena no 4 lielākajām grāmatvedības firmām pasaulē Deloitte.

NEXO žetonu ICO

Pēc oficiālās vietnes reģistrēšanas 2018. gada janvārī kriptogrāfijas kreditēšanas uzņēmumam sākotnējais monētu piedāvājums (ICO) bija 208. gada 1. aprīlī, kur tā pārdeva žetonus 52,5 miljonu dolāru vērtībā par 0,10 ASV dolāriem katrā. Pirmais ieraksts vietnē CoinMarketCap notika 2018. gada 1. maijā, kad tas debitēja pie 0,18 USD un ātri sasniedza visu laiku augstāko līmeni pēc 9. maija aptuveni 0,41 USD par monētu.

nexo-token-coin-market-cap-chart

Kā daudzi jau zina, tas notika 2018. gada kriptogrāfijas ziemas lāču tirgū, jo NEXO marķieris aptuveni septembra vidū nokritās līdz 0,04 USD un kopš tā laika ir tirgojies ap sākotnējo ICO cenu, kas ir aptuveni dimetānnaftalīns.

Pēdējais vārds

Nexo pārskats

Nexo ir populāra kriptogrāfijas uzkrājumu un kreditēšanas platforma. Lietotāji var noguldīt valūtā (USD, GBP, EUR un stablecoins) valūtā, lai nopelnītu 8% ieguldījumu atdevi. Lietotāji var arī aizņemties naudu, vienkārši iemaksājot kriptogrāfiju kā nodrošinājumu. Tiklīdz kriptogrāfija atrodas jūsu kontā, varat piekļūt kredītlīnijai. Aizdevumi tiek nosūtīti, izmantojot Nexo karti vai ar pārskaitījumu uz jūsu banku.

Galvenais Nexo trūkums ir tas, ka lietotāji nevar nopelnīt procentus par bitcoin vai citām kriptogrāfijas saimniecībām (atšķirībā no BlockFi). Tomēr paredzams, ka šī funkcija drīz tiks palaista.

Ja jūs meklējat cienījamu, viegli lietojamu veidu, kā aizņemties vai ietaupīt naudu, tad Nexo may ir viena no labākajām iespējām, kas šodien pieejama.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me