Lolli: Bitcoin Cash Back Rewards lietotne, iepērkoties tiešsaistē

lolli bitcoin apskats

Lolli bitcoin atlīdzības lietotne ļauj lietotājiem nopelnīt bezmaksas Bitcoin, iepērkoties tiešsaistē. Pārskatīsim, kā darbojas pasaulē vispopulārākā kripto naudas atmaksas atlīdzības iespēja.

Visvienkāršākajā nozīmē Lolli.com var uzskatīt par digitālu atlīdzības platformu (salīdzinājumā ar vecās skolas tūlītējo kuponu mašīnu), kas ļauj tās lietotājiem nopelnīt, piederēt un izmantot bitkoinu, iepērkoties tiešsaistē. Uzņēmums ir apvienojies ar vairāk nekā 750 pasaules labākajiem zīmoliem, lai palīdzētu viņiem palielināt pārdošanas apjomus un reklāmguvumus. Šajā sakarā tajā ir pieminēts, ka jebkurā laikā, kad persona iepērkas pie kāda no Lolli tiešsaistes partneriem, abas puses saņem nelielu atlaidi no katras pārdošanas. Šis agrākais minimālais procents tiek sadalīts ar pircēju Bitcoin formā.

Lolli, kurš oficiāli uzsāka 2018. gada 22. augustu, atrodas vilcienā “kraušanas sats”, nesen kopīgoja statistiku par savu pieaugošo lietotāju bāzi, lai teiktu, ka viņi visiem Chrome un Firefox saderīgās Lolli bitcoin atlīdzības pārlūkprogrammas spraudņa lietotnes lietotājiem piešķir vidēji 7% atpakaļ bezmaksas bitcoin.

Pašreizējā situācijā Bitcoin pirkšana / pārdošana nav tik viegls uzdevums, it īpaši dažās valstīs, kurās digitālās valūtas īpašumtiesības ir pilnībā aizliegtas (piemēram, Indijā, Ķīnā). Tomēr, ja kriptonauda pēdējās desmitgades laikā ir ieguvusi tik lielu galveno vilces spēku, šķiet, ka arvien vairāk cilvēku ir ieinteresēti iegūt tādas digitālās valūtas kā Bitcoin, Ethereum, XRP.

Kopš desmitgades mijas iepirkšanās tiešsaistē ir kļuvusi par ārkārtīgi populāru darbību interneta lietotāju vidū visā pasaulē. Šajā sakarā Lolli kalpo kā tilts, kas ne tikai var palīdzēt lietotājiem labāk izprast dažādas iespējas, ko digitālā iepirkšanās sniedz pie galda, bet arī ļauj viņiem piekļūt Bitcoin, neizmantojot vairākus likumīgus lokus..

Vienkārši sakot, pievilcība nopelnīt bezmaksas bitkoinu, lai iepirktos internetā par lietām, kuras jūs jau gatavojāties iegādāties, šķiet gudra, ticama un iespējama iespēja izpētīt, ko vērts darīt. Sniegsim tiešu lietotāja rokasgrāmatas pieredzi par to, kā darbojas Lolli kriptogrāfiskās naudas atlīdzības lietotne, lai palīdzētu jums nopelnīt Bitcoin atpakaļ par pirkumiem.

Kas ir Lolli? Ciešāk apskatiet lietotni Bitcoin Rewards

Kas ir Lolli

Kā jau minēts iepriekš, Lolli platforma ir bitcoin atlīdzības pārlūka paplašinājums, kuru tiešsaistes pircēji var izmantot, lai nopelnītu BTC par katru darījumu, ko viņi veic no jebkura uzņēmuma 750+ tirdzniecības partnera. Turklāt par katru pārdošanu Lolli saņem fiksētu procentuālo daudzumu no MRP, ko nosaka iesaistītais tirgotājs. Tomēr tā vietā, lai saglabātu sev visu griezumu, Lolli dalās ar saviem lietotājiem mazliet ar lielu devumu (kas viņiem tiek nosūtīta Bitcoin formā).

Lai izmantotu pakalpojumu, atliek vien doties uz oficiālo uzņēmuma vietni un lejupielādēt Lolli pārlūka paplašinājumu. Kad tas ir izdarīts, lietotāji var doties iepirkties jebkurā no uzņēmuma biznesa saistītajiem uzņēmumiem, jo ​​iepriekšminētais paplašinājums pēc tam automātiski ir nepieciešams (ņemot vērā, ka attiecīgais pirkums ir piemērots BTC atgriešanai). Pēc tam, kad darījums ir pabeigts, Lolli saglabā cilni par mūsu pirkumu un nosūta saistīto bitcoīna summu uz lietotāju maku..

lolli-nopelnīt-bitcoin pirkt

Lai persona varētu pretendēt uz Lolli atlīdzības programmu, viņam / viņai ir jāatvieglo viņu pirkšana, tikai izmantojot Lolli iepirkšanās paplašinājumu. un ne ar kādu citu pārlūka lietotni, kuponu vietni, uzkrājumu programmu vai citu naudas atmaksas programmu. Turklāt daži tirgotāji izvēlas nesniegt saviem lietotājiem nekādas BTC atlīdzības, ja viņi izmanto iekšējo kupona kodu kopā ar Lolli iepirkšanās paplašināšanas moduli.

Iepriekš minētā veida izslēgšana tiek atstāta tikai iesaistītā tirgotāja ziņā, un tādējādi noteikumi un nosacījumi jebkurā brīdī var tikt mainīti.

Mērķis un lietošanas ērtums: Svarīga informācija, kuru vērts paturēt prātā

kā darbojas loilli Bitcoin atlīdzības

Ierobežots atbalsts: Šī raksta tapšanas laikā Lolli atbalsta tikai Google Chrome un Firefox. Tomēr oficiālajā uzņēmuma vietnē tiek norādīts, ka arī citi pārlūki (piemēram, Brave, Opera) tuvākajā nākotnē varēs atbalstīt Lolli pirkumus.

Nav Apple / Mac / Safari integrācijas: Ir vērts pieminēt, ka iepriekš Lolli atbalstīja Apple Safari tīmekļa pārlūkprogramma, tomēr, ņemot vērā nesen veiktās izmaiņas uzņēmuma pakalpojumu sniegšanas noteikumos, paplašinājumu vairs nevar izmantot kopā ar pārlūku.

Nav mobilās lietotnes: Pašreizējā situācijā Lolli nav mobilās lietotnes, ko varētu izmantot tās lietotāju bāze. Tomēr, kā norādīts nesenajā emuāra ziņā, uzņēmuma galvenā izstrādātāju komanda strādā pie vietējās mobilās lietotnes izlaišanas nākamajos 6–12 mēnešos..

Pieejams tikai Amerikas Savienotajās Valstīs: Galvenais Lolli lietošanas trūkums ir tas, ka tas pašlaik ir pieejams lietošanai tikai Amerikas Savienotajās Valstīs. Tomēr lietotāji ar pietiekamu digitālo prasmi var izmantot VPN un citas līdzīgas digitālās iespējas, lai apietu visus šādus ierobežojumus.

Galvenie termini, kurus vērts atzīmēt

lolli Bitcoin iepirkšanās priekšrocības

Bitcoin: Tā kā daudzi no mūsu lasītājiem jau var labi zināt, Bitcoin ir digitāla valūta, kas pēdējās desmitgades laikā ir kļuvusi ārkārtīgi populāra, pateicoties spējai kalpot ne tikai kā ilgtermiņa vērtības uzkrājumam, bet arī kā efektīvam darījumam. vidējs. Tā kā Bitcoin ir decentralizēts, neviena atsevišķa valsts iestāde nevar kontrolēt valūtu.

Sats: Saukts arī kā Satoshi, Satsu var uzskatīt par valūtas pamata vienību, kas ir simtmiljonā daļa viena bitcoin (0,00000001 BTC).

Bitcoin Back: Bitcoin Back ir termins, ko parasti lieto, atsaucoties uz atlīdzībām, kuras lietotāji nopelna, kad viņi izmanto Lolli (lai atvieglotu pirkumus tiešsaistē).

HODL: HODL ir slengs, kuru globālās Bitcoin kopienas locekļi parasti izmanto bitkoina turēšanai, nevis pārdošanai.

Vai Lolli ir droši lietot?

lolli naudas atmaksas sistēma

Saskaņā ar uzņēmuma dev kopienas teikto, Lolli izmanto ļoti drošu sistēmu, kas nodrošina, ka klientu līdzekļi vienmēr ir droši. Tomēr, atvieglojot trešo pušu naudas pārskaitījumus, lietotājiem jānodrošina, lai viņu nauda vienmēr tiktu uzskaitīta. No datu konfidencialitātes viedokļa Lolli vietne pilnīgi skaidri norāda, ka tā neizseko sava lietotāja tīmekļa kustības, tā vietā uzņēmums iegūst tikai noteiktus datus, kas saistīti ar tā tirdzniecības uzņēmumiem. Turklāt Lolli nepārdod savus personu identificējošos datus – prakse, kas mūsdienās ir kļuvusi izplatīta, pat ar reģistrētiem uzņēmumiem.

Alekss Adelmans, kurš ir Lolli izpilddirektors un līdzdibinātājs (arī Matt Senter ir viens no līdzdibinātājiem), arī 2019. gada jūlijā Yahoo Finance paziņoja, ka kriptogrāfijas atlīdzības platforma lietotājiem izsniegs ar bitkoinu pamatotu karti. arī.

Visbeidzot, ir arī jānorāda, ka gadījumā, ja lietotājs nejauši zaudē piekļuvi sava maka vai konta informācijai, viņš var viegli iegūt savus krājumus, izmantojot atjaunošanas funkciju, kas iegulta vietnē Lolli. Viss process ir diezgan racionalizēts, un to var pabeigt dažu minūšu laikā.

Kā darbojas Lolli atlīdzības sistēma?

Lolli izmantotā atlīdzības sistēma ir diezgan vienkārša un viegli lietojama. Piemēram, tiklīdz tirgotājs apstiprina pirkumu, Lolli PR komanda nosūta klientam e-pastu, kurā informē viņu par plānotajām atlīdzībām un kad tās var sagaidīt. Tomēr viss process var aizņemt nedaudz laika (parasti no 30 līdz 90 dienām pēc sākotnējā pirkuma datuma), jo katrs saistītais darījums ir neatkarīgi jāpārbauda Lolli mazumtirdzniecības partneriem. Ne tikai tas, ka pat aplēstā atlīdzības summa nav galīga un var mainīties vērtības svārstību dēļ.

nopelnīt-bitcoin-ar-lolli-atlīdzības-lietotni

Visbeidzot, tas ir jānorāda, tiklīdz Lolli saņem no tirgotāja apstiprinājumu, ka darījums ir pabeigts, lietotājiem tiek nosūtīts automatizēts e-pasts, kurā skaidri izklāstītas atlīdzības, kuras vajadzētu sagaidīt tuvākajā nākotnē. Aprēķināto atlikumu var apskatīt arī piegādes vēsturē (to var atrast pārlūkprogrammas rīkjoslā zem seifa opcijas).

Reģistrēties ir ļoti viegli, izmantojot Lolli naudas atmaksas iepirkšanās lietotni:

 1. instalējiet tīmekļa pārlūka paplašinājuma lietotni Lolli
 2. iepērcieties tīmeklī jebkurā no partneru veikaliem
 3. ātri un viegli nopelniet bitkoinu tiešsaistē

how-to-use-lolli-to-nopelnīt bitcoin

Daži galvenie punkti, kurus vērts paturēt prātā

Šeit ir daži pamatjēdzieni, kas jāpatur prātā, izmantojot bitcoin back pakalpojumu:

(i) Paredzamas vērtības svārstības: Kad kāds izmanto Lolli, lai atvieglotu pirkumus tiešsaistē, iesaistītie tirgotāji saviem lietotājiem nodrošina paredzamo BTC atlīdzību, ko viņi var sagaidīt. Tomēr šī vērtība ir tikai aplēse un BTC svārstību dēļ ir pakļauta dažādām naudas svārstībām. Tomēr pēc tam, kad pārdevējs ir apstiprinājis pirkumu, BTC atlīdzības vērtība tiek bloķēta neatkarīgi no iespējamām ārējām monetārām izmaiņām.

(ii) Reklāmas pasākumi: Kripto entuziastiem, kuri vēlas izveidot dažus BTC, ir iespēja piedalīties vienā no daudzajiem Lolli reklāmas pasākumiem, kas regulāri notiek, izmantojot uzņēmuma oficiālo Twitter rokturi. Ne tikai tas, bet uzņēmumam ir arī vietējā nodošanas sistēma, kas maksā dalībniekiem par jaunu darbinieku pieņemšanu pie virves.

iii) izņemšana: Lai nopelnīto kriptogrāfiju pārvietotu no Lolli dzimtā maka uz trešās puses krātuves risinājumu, lietotājiem ir jābūt minimālajam BTC atlikumam 15 USD. Turklāt ir arī aptuveni 30–90 dienu ilgs bloķēšanas periods, kas lietotājiem jāiztur, lai piekļūtu savām atlīdzībām..

iv) maksas likmes: Lai atvieglotu USD pārskaitījumu uz Lolli, lietotājiem ir jāmaksā neliela Tx maksa aptuveni USD 0,25. Tomēr bitcoin pārskaitījumi ir bezmaksas, un lietotājiem ir jāmaksā tikai saistītā gāzes maksa, kas saistīta ar attiecīgo darījumu.

Nopelniet Bitcoin atlīdzību, kamēr iepirkšanās lietotne atrodas Ņujorkā, Ņujorkā, ar savu lietotņu izstrādātāju Durhamā, Ziemeļkarolīnā..

Ar ko Lolli atšķiras no pārējiem?

lolli bitcoin atalgo lietotnes funkcijas

Pirmais veids, kā atšķirt sevi, kad tiek piedāvāta naudas atmaksa par iepirkšanos, ir daudz partneru un attiecību. Tāpēc lietotne Lolli ir vispazīstamākais un visbiežāk izmantotais bitcoin iepirkšanās atlīdzību piedāvājums kriptogrāfijas ekosistēmā.

Viena no galvenajām Lolli iezīmēm, kas piedāvā bitcoin atpakaļ atlīdzību, ir tā, ka tās mazumtirdzniecības partneru saraksts, šķiet, pieaug gandrīz katru dienu. Piemēram, tiešsaistes iepirkšanās firmai patlaban ir vairāk nekā 750 filiāļu – visi viņi saviem patroniem nodrošina dažādas kriptogrāfiskās atlīdzības. Turklāt visi mazumtirgotāji, kuri varētu būt ieinteresēti sadarboties ar Lolli, var vienkārši uzrakstīt e-pastu uz [email protected]

Līdzīga informācija, kuru vērts paturēt prātā:

Lielisks klientu atbalsts: Lolli saviem klientiem nodrošina diennakts atbalstu. Lai saņemtu jebkādu palīdzību, lietotāji var sūtīt firmai e-pastu [email protected]

Pieaugošā kopiena: Pēdējo pāris gadu laikā Lolli klātbūtne tiešsaistē ir ievērojami pieaugusi. Tā rezultātā uzņēmuma digitālā kopiena ir uzplaukusi. Lai kļūtu par daļu no Lolli ģimenes, lietotāji var izvēlēties pievienoties firmas Facebook kopienai, sekot tās Twitter lapai vai pat vērsties tieši uzņēmumā, aizpildot attiecīgo pieteikuma veidlapu, kas pieejama vietnē.

Lietošanas ērtums un vispārēja pieejamība: Salīdzinot ar vairākiem citiem iepirkšanās portāliem, kuru pamatā ir kriptogrāfija, Lolli ir diezgan vienkāršs un viegli lietojams. Tīmekļa vietnē netiek izmantots arī kāds tehnisks žargons, kā arī tajā nav sarežģītu tx mehānismu, lai atvieglotu naudas darījumus.

Uzticēšanās: Lolli e-komercijas iepirkšanās sistēmai ir vairākas lieliskas atsauksmes tiešsaistē, un to ir pārbaudījuši vairāki neatkarīgi pircēji, kuri apgalvo, ka lietojumprogramma darbojas tieši tā, kā reklamēta. Ar to sakot, ir daži cilvēki, kuri apgalvoja, ka nekad nav saņēmuši BTC atlīdzību, kas viņiem tika solīta.

Apskatīsim pieaugošo Lolli bitcoin iepirkšanās partneru sarakstu, lai redzētu, kā izpildīt savus “sats back” > naudas atmaksa ”devīze.

Lolli Reward App partneru saraksts, lai nopelnītu bezmaksas Bitcoin

Šeit ir saraksts ar lielākajiem tiešsaistes veikalu nosaukumiem, kuros varat iepirkties, lai nopelnītu bezmaksas bitcoin apmaiņā pret bezriska Lolli kriptogrāfisko atlīdzību lietotnes lejupielādi un instalēšanu:

lolli-bitcoin-cashback-uzņēmumi

 • Nike / Adidas / Macy’s / Walmart / Samsung / Best Buy
 • Eaze kaņepju piegādes pakalpojums
 • Saks Fifth Avenue / Sephora / Bloomingdale’s
 • GoDaddy / Glossier / Groupon /
 • Albertsons / Safeway / Sema klubs
 • Office Depot un OfficeMax / H&R Bloķēt
 • Hotels.com / Priceline / Hotwire / CheapOair
 • Hilton / Marriott
 • Vecā flote / Toms / Lululemon
 • Kaviārs / Moosejaw / Bērnu vieta
 • ASOS / Petco / Postmates
 • Udemy / goTenna
 • 1-800-Ziedi
 • un TIK daudz vairāk

Kā redz jebkurš tiešsaistes pircējs, Lolli saraksts ar vietām, kur nopelnīt bitcoin atpakaļ, ir iespaidīgs, un, kā izteicās viens klients:

“Ja tas turpināsies, viss, ko es nopirku, būtu bez maksas.”

Ko jūs, puiši, domājat? Ja jūs pasīvi sakrautat sats, izmantojot Lolli BTC back lojalitātes programmu?

Secinājums

lolli-bitcoin-shopping-balvas

Noslēdzot šo Lolli pārskatu, ir jāpaskaidro, ka, lai gan tiešsaistes bitcoin iepirkšanās lietotne šķiet diezgan droša un droša no ārpuses, fakts, ka platforma izmanto aukstu maku, lai uzglabātu savu klientu naudu, nozīmē, ka tur vienmēr ir iespēja, ka daži hakeri var mēģināt ielauzties platformā. Kaut arī Lolli ir jauns Bitcoin pieņemšanas katalizators nozarē, kurš nesen tika iekļauts CNBC 2019. gada Upstart 100 sarakstā, galīgā izvēle vienmēr ir lietotāja rokās, un tādējādi viņu pienākums ir pārliecināties, ka viņu atlīdzība vispār paliek droša. reizes. Tiešsaistes pircēju stimuli iegūt bezmaksas Bitcoin apmaiņā pret preču iegādi internetā turpinās pieaugt, kad kriptogrāfijas ekosistēma parādās galvenajos lietošanas gadījumos.

Ciktāl tas attiecas uz atlīdzības lietotni Lolli ‘Nopelniet Bitcoin, kad iepērkaties’, tas var būt gudrs ikvienam, kurš tiešsaistē pērk preces jebkurā no veikaliem, ar kuriem tas strādā, lai ietaupītu naudu un saņemtu atpakaļ bezmaksas Bitcoin apmaiņā pret viņu kā misiju padarīt pasaulei pieejamāks bitcoīns ir labi veicies.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me