Labākās kriptovalūtas apraides: 2020. gada vispopulārākās ar Bitcoin un Blockchain saistītās izrādes + kā sākt savu

Contents

40 labāko zināmāko kriptogrāfisko aplāžu saraksts, kuru vērts pārskatīt

Kā jau daudzi mūsu lasītāji var zināt, 30. septembris visā pasaulē tiek svinēts kā Starptautiskā Podcast diena. Tāpēc, lai pieminētu šo notikumu, mēs šeit, MasterTheCrypto, nolēmām sastādīt sarakstu ar dažiem labākajiem, visvairāk runātajiem ar kriptonauda saistītajiem podcast apraidēm, kas joprojām ir apgrozībā. Kā īpašs bonuss, kamēr jūs pārbaudāt lielāko Bitcoin aplāžu sarakstu, mēs iekļāvām arī “2. daļas” ceļvedi par to, kā sākt savu kriptovalūtas podcast, ja jūs interesē.

Tajā ir pieminēts, ka šis saraksts ir subjektīvs, tāpēc, ja daži no jūsu iecienītākajiem vārdiem sarakstā trūkst, lūdzu, pieņemiet mūsu sirsnīgo atvainošanos. Ņemot to vērā, pieņemsim pāriet tieši uz lietas būtību un pārskatīt 40 populārākās kripto Podcast šovus, lai klausītos un mācītos. Pēc uz bitkoiniem vērsto Podcast aprašu saraksta jūs atradīsit lietotāja rokasgrāmatu par to, kā sākt savu kriptovalūtas aplādi, kad parādās decentralizēto blokķēdes finanšu jaunā ēra.

Pie ķēdes

Entonijs Pompliano – viens no lielākajiem un populārākajiem vārdiem kriptogrāfijas pasaulē – ir resursdators ‘Off the Chain’, kas ir apraide, kurā tiek padziļināti apskatīti jautājumi, kas saistīti ar digitālajām valūtām. Kā zināms, Pomps, uz kuru viņu atsaucas globālā kriptogrāfijas kopiena, sniedz lielisku saturu, vienlaikus nevairoties no nopietnām debatēm ar dažādiem nozares darbiniekiem. Visbeidzot, pateicoties savam milzīgajam galvenajam kredītam (Pomp ir Morgan Creek Digital līdzdibinātājs), viņš ir spējis intervēt daudzas personības ar lielu vārdu, tostarp Peter Schiff, Erik Vorhees (cita starpā).

Stefans Livera Podkāsts

Stefans Livera ir labi cienīts analītiķis, kuram ir stabila pieredze finanšu, grāmatvedības un banku jomā. Pateicoties savam darbam ar vairākām agrāk izveidotām saimnieciskām vienībām, ir zināms, ka Livera sniedz saviem sekotājiem visprogresīvākās atziņas, kas viņiem palīdzēja pieņemt apzinātus monetāros lēmumus. Pašreizējā situācijā viņš rīko pats savu izglītojošo kriptogrāfisko apraidi, kas nodarbojas ar daudziem tehniskajiem aspektiem, kas saistīti ar Bitcoin un tā digitālajiem kolēģiem. Visbeidzot, tajā ir arī pieminēts, ka aptuveni pēdējā gada laikā Livera ir izstādījusi vairākas augsta līmeņa personības, tostarp Džeks Dorsija un Adams Beks.

Nepateikti stāsti

Čārlijs Šrems, BTC fonda dibinātājs, ir bijis saistīts ar kriptogrāfiju kopš tās pirmsākumiem. Šajā sakarā viņa aplāde – Untold Stories – ir kļuvusi diezgan plaši pazīstama šajā telpā, un tas ir spējis piesaistīt vairākus augsta līmeņa viesus, piemēram:

Ēriks Voorheess – ShapeShift aizbildnis

Tailers un Kamerons Vinklevosi – populārās kriptovalūtas apmaiņas Gemini dibinātāji.

Čārlijs Lī – Litecoin dibinātājs

Kaut arī Crypto Campfire Podcast izmanto nepiespiestu pieeju dažiem no jautājumiem, kas pašlaik skar kriptogrāfisko pasauli, Shrem šovs vairāk koncentrējas uz dažādu ar šo nozari saistīto līderu personiskajiem stāstiem..

Neapķēdīts un neapstiprināts

Laura Šina uzsāka ‘UnChained’ apraidi jau 2016. gadā – laikā, kad bija tikai dažas izrādes, kurās tika apspriesti ar kriptogrāfiju saistīti jautājumi. Šina izrāde izceļas ar spēju līdzsvaroti sarunāties ar viesiem, vienlaikus uzdodot viņiem pareizos jautājumus. Turklāt tajā ir arī pieminēts, ka Laura iepriekš ir bijusi Forbes vecākā redaktore un bija viena no pirmajiem žurnālistiem, kas diezgan dziļi aprakstīja ar kriptogrāfiju / blokķēdi saistītas tehnoloģijas. Visbeidzot, Neapstiprināts, kas ir Laura jaunākais plašsaziņas līdzekļu piedāvājums, aplūko daudzus ar BTC pasauli saistītus jaunumus, kā arī piedāvā ieskatu daudziem ar šo vietu saistītiem iekšējiem.

Bitcoin zināšanu Podcast

Trace Mayer dažus gadus atpakaļ uzsāka Bitcoin Knowledge Podcast kā veidu, kā palīdzēt saviem sekotājiem maksimāli maksimāli palielināt ar kriptogrāfiju saistīto atdevi pēc iespējas vienkāršāk. Tiem no mūsu lasītājiem, kuri, iespējams, nezina, kas ir Majers, viņš ir viens no agrākajiem Bitcoin aizstāvjiem un ir arī viens no pirmajiem lielajiem cilvēkiem, kas ieguldījis tādos projektos kā Krakena un Armory. Ja ar to nepietika, viņš arī 2013. gadā palīdzēja organizēt pirmo Bitcoin konferenci.

Runājot par savu apraidi, Majers ir spējis piesaistīt daudzus nozares darbiniekus, kas dalītos savās domās. Daži no viņa viesiem ir iekļāvuši Keitlina Garā, Saifedean Ammous, un Džeimsons Lops.

Kripto ielas aplāde

Vēl viena populāra kriptogrāfijas aplāde, kas, šķiet, pēdējos mēnešos ir ieguvusi lielu atsaucību, ir Crypto Street Podcast. To vada kriptogrāfijas uzņēmēji Deils, Valis, un Princis, un ir strukturēts tā, ka tas risina daudzus jautājumus, kas saistīti ar:

 • Bagātības pārvaldība
 • Nākotnes valūtas novērtēšana
 • Tirgus nosacījumi

Kripto ugunskura Podcast

Pašlaik viena no populārākajām ar digitālo valūtu saistītajām izstādēm internetā, Crypto Campfire Podcast to izjūt ārkārtīgi neformāli. To rīko digitālās valūtas entuziasti Mičs un Prefessers un risina plašu ar kriptogrāfijas nozari saistīto priekšmetu klāstu, tostarp globālu ieviešanu, mērogojamību, tehnisko analīzi (vienlaikus izmantojot valodu, kas ir viegli saprotama un kuru jūsu vidējais kriptogrāfijas investors var interpretēt.)

Nugget’s News Crypto Podcast

Alekss Saunders, kurš ir Nugget’s News, savu kripto aplādi darbojas jau diezgan ilgu laiku. Viņa galvenais nolūks ar izrādi ir palīdzēt piegādāt altcoin entuziastus ar ievērības cienīgām intervijām, kas viņiem var palīdzēt, piemēram:

 • Tirgus psiholoģijas novērtēšana
 • Novērtēt tirgus noskaņojumu

Ne tikai tas, bet ir zināms, ka Saunders risina arī virkni pamatjautājumu, kas pašlaik ap šo vietu, lai palīdzētu viņa klausītājiem veidot zināšanu bāzi un visvieglāk pārvietoties pa šo jomu..

Kripto uzņēmēji

Crypto Entrepreneurs Podcast rīko populārs digitālās valūtas aizstāvis Čārlzs ETH. Viņš ir pazīstams ar savām asajām analītiskajām prasmēm, kas izmanto visdažādākos statistikas datus un tehnisko informāciju. Visbeidzot, Čārlzs gadu gaitā ir intervējis diezgan daudz ievērojamu tehnoloģiju personību, kā rezultātā viņa izrādi (daudzi uzskata) par vienu no labākajiem šajā telpā.

Ko darīja Bitcoin

Pīters Makormaks ir vispārpieņemts vārds, kad runa ir par visām kriptogrāfijas lietām – kā to izceļ fakts, ka viņam pašlaik Twitter ir vairāk nekā 72 tūkstoši sekotāju. Kā What Bitcoin Did vadītājs, Pīters ir spējis intervēt vairākus cilvēkus, piemēram, Pītu Rizzo, Pēteri Todu un Erilu Voorheesu, par daudziem jautājumiem, kas saistīti ar Bitcoin, mērogojamību, altkoīniem utt.

Bitcoin Podcast tīkls

Tiem, kas nepazīst Bitcoin Podcast tīkls (BPN), tā būtībā ir neatkarīga mediju organizācija, kas tika dibināta dažus gadus atpakaļ, lai izplatītu izpratni par digitālajām valūtām. Līdz šim tīkls ir pieredzējis vairāk nekā 1 miljonu lejupielāžu un (gadu gaitā) ir spējis dažādoties, iekļaujot dažādas ilgtermiņa sarunas podkāstu veidā..

Dažādas izrādes, kas pašlaik tiek izplatītas BPN, ir spējušas piesaistīt dažas no pasaules vadošajām tehnoloģiju personībām un domātājiem.

Bitcoin necenzēts

Bitcoin uncensored podcast sāka pastāvēt 2015. gadā, kad kriptogrāfijas entuziasti Chris DeRose un Joshua Unseth nolēma izveidot izrādi, kas risinātu daudzus pamatjautājumus, kas saistīti ar BTC un ar to saistītajiem kriptogrāfijas laikabiedriem. Lai gan aplāde tagad ir nedarbojusies, daudzas no iepriekšējām epizodēm joprojām ir pieejamas tiešsaistē, un tās var daudz izmantot cilvēkiem, kuri vēlas izpētīt digitālo valūtu pasauli.

Tima Ferrisa šovs

Lai arī Tima Ferrisa šovs nenodarbojas tikai ar kriptogrāfiju, tas regulāri aptver plašu ar šo telpu saistīto tēmu klāstu. Piemēram, nesenā podkāsta atkārtojuma laikā Ferriss intervēja Niku Szabo (vienu no atpazīstamākajiem vārdiem digitālo valūtu pasaulē), kur viņš runāja ar viņu par daudziem jautājumiem, kas pašlaik skar kriptogrāfisko maksājumu tirgu un Bitcoin. Līdzīgi epizode ar tehnoloģiju uzņēmēju Naval Ravikant izskatīja arī daudzus jautājumus, kas saistīti ar Bitcoin.

Vienkārši sakot, sērija ir paredzēta tiem indivīdiem, kuri vēlas izpētīt kriptogrāfijas sfēru no jauna.

Slikta kriptogrāfiskā aplāde

Pretēji tam, ko var nozīmēt tās nosaukums, Bad Crypto Podcast ir izrāde, kas, domājams, demistificē BTC, blokķēdes, altkoīnu utt. Mulsinošo pasauli. Programmu vada kriptogrāfijas eksperti Treviss Raits un Džoels Koms, kuriem ir humoristisks, tomēr kodolīgs raksturs. veids, kā izskaidrot klausītājiem sarežģītus ar kriptogrāfiju saistītus jēdzienus.

Epicentrs

Vada kriptogrāfijas uzņēmēji Fabians Kreins, Sebastjēns Kutūrs un Mehers Rojs, Epicentrs ir iknedēļas podkāsts, kura mērķis ir sniegt altcoin entuziastiem virkni padziļinātu diskusiju par šādām lietām:

 • Gaidāmie / esošie blokķēdes projekti
 • Nesenie ar kriptogrāfiju saistītie notikumi, idejas utt.

Ne tikai tas, ka izrāde pēdējo pāris gadu laikā ir spējusi uzkrāt diezgan ievērojamu sekotāju skaitu – kā rezultātā daži no šīs telpas spilgtākajiem prātiem ir parādījušies kā viesi šovā.

Investējiet kā labākais

Kā norāda nosaukums, Invest Like the Best ir aplāde, kuras mērķis ir palīdzēt investoriem maksimāli palielināt savu atdevi. Tomēr izstādes darbības joma neaprobežojas tikai ar kriptogrāfiju un sniedzas arī tradicionālo finanšu jomā. To vada Patrick O’Shaughnessy, un tas aptver vairākas būtiskas tēmas, kas saistītas ar blokķēdes tehnoloģiju, digitālās valūtas ieguldījumiem, Bitcoin utt..

Bloķēt nulli

Bloķēt nulli ir Kevina Rouza ideja – amerikāņu uzņēmējs, kurš ir atbildīgs arī par vairāku citu izveidotu uzņēmumu, piemēram, Digg, Powner un Revision3, radīšanu. Nesenā intervijā Rouzs paziņoja, ka iemesls, kāpēc viņš sāka iepriekš minēto podcast, ir palīdzēt topošajiem kriptogrāfijas entuziastiem uzzināt par Bitcoin, Ethereum, Ripple, kā arī citām decentralizētām tehnoloģijām.

Bitcoin Podcast

Kā šķiet, liek domāt nosaukums, Bitcoin Podcast nodarbojas ar visdažādākajām tēmām, kas saistītas ar kriptogrāfijas pasauli. Kopš savas darbības sākuma šovs ir spējis iegūt plašu sekotāju loku, kā rezultātā šodien tas ir kļuvis par vienu no uzticamākajiem avotiem ar BTC / kripto saistītai informācijai internetā..

Turklāt tajā ir arī pieminēts, ka aplādi apstrādā daudzi augsti kvalificēti cilvēki – no kuriem daudziem ir PHD un kvalificēti matemātiķi. Līdz šim tiešsaistē tika pārraidītas nedaudz vairāk par 140 epizodēm.

Parunāsim par Bitcoin!

Andreas Antonopolous vadītais ‘Let’s Talk Bitcoin’ apraide pēdējo pāris gadu laikā ir kļuvusi diezgan populāra. Tas galvenokārt ir tāpēc, ka Andreasa reputācija digitālo aktīvu nozarē ir pieaugusi viņa dažādības dēļ grāmatas, emuāri, mediju parādīšanās. Līdz šim viņš ir saņēmis milzīgu summu 2 miljoni dolāru Bitcoin ziedojumos BTC kopienas locekļi, lai paustu pateicību par viņa netraucēto padomu.

Parunāsim par Bitcoin! Podcast apraide darbojas jau vairāk nekā 6 gadus.

Kopš tās darbības sākuma ir bijušas vairāk nekā 340 izrādes epizodes, kuras ir iekļuvušas tiešsaistē.

Apraide aptver plašu tēmu klāstu, kas saistītas ar digitālajām valūtām.

a16z Podcast

Tiem no mūsu lasītājiem, kuri, iespējams, nezina, ko patiesībā nozīmē ‘a16z’, tas būtībā ir Silīcija ielejā bāzēta VC uzņēmuma Andreessen Horowitz numurvārds. Podcast aplūko vairākas nišas detaļas, kas saistītas ar digitālo tehnoloģiju pasauli, kultūras tendencēm utt. Visbeidzot, pateicoties pārsteidzošajiem panākumiem pēdējo pāris gadu laikā, saimnieki ir spējuši virvīt daudzus zināmus spēlētājus, piemēram, Alekss Rampels, Kāpēc kriptogrāfijas žetoni, Kriss Diksons un Freds Ehrsams padziļinātām intervijām.

Bitkoīni un mērce

The Bitkoīni un mērce Podcast ir viena no vecākajām ar BTC saistītām šovām, kas pastāv šodien un ir bijusi ēterā kopš 2014. gada (laiks, kad Mt Gox joprojām darbojās). To vada Džons Barets, kurš iepriekš ir strādājis daudzās aizraujošās jomās, piemēram:

 • Masu mediji un komunikācija.
 • Radio apraide.
 • Mūzikas producēšana.

Visbeidzot, “Bitcoins and Gravy” galvenais mērķis ir palīdzēt investoriem viegli sagremojamā veidā izprast sarežģītas tehnoloģiju koncepcijas.

Monētu saruna

Coin Talk, salīdzinot ar daudziem tā digitālajiem kolēģiem, joprojām ir salīdzinoši jauna podkāsts. Izrādes mērķis ir palīdzēt informēt sabiedrību par Bitcoin finansiālo potenciālu, kā arī atklāt daudzus izkrāpšanu, kas, šķiet, jau gandrīz desmit gadus ir nomocījuši šo tirgu.

Izrādi vada:

 • Ārons Lammers
 • Kaspijas kanga

Kopumā ir 12 epizodes, kuru katra ir aptuveni viena stunda un kuras var atrast internetā.

Boost VC Podcast

The Palieliniet VC Podcast to vada Adams Draperis, un tas nodarbojas ar pārpilnību unikālu priekšmetu, piemēram, bitcoin, virtuālā realitāte, AI, robotika, bezpilota lidaparāti un kosmoss. Tomēr, kā šķiet, liek domāt nosaukums, izstādes galvenais mērķis ir palīdzēt investoriem iekļūt riska kapitālista prātā.

Visbeidzot, jānorāda, ka podkāsta darbības laiks ir tikai 30 minūtes – tas nozīmē, ka tas apskata tikai visaktuālākos jautājumus, kas mūsdienās ietekmē kriptogrāfijas pasauli..

Trešais tīmeklis

Arthur Falls, neatkarīgs blokķēdes analītiķis / kriptogrāfijas eksperts, sāka apraidi “Trešais tīmeklis” jau 2013. gadā. Izrāde ir daļa no Let’s Talk Bitcoin! tīklā, un tajā ir plaši jaunumi, viedokļi, analīze un intervijas no ekspertiem visā pasaulē.

Monētu meistarība

Monētu meistarība ir ideja par Kārters Tomass, kurš agrāk ir iedziļinājies vairākās tēmās, piemēram, kriptogrāfijas ieguve, tirgus manipulācijas utt. Pēc viņa vārdiem, viņš vēlas palīdzēt ikvienam, kurš, iespējams, vēlas gūt peļņu, ieguldot tādos digitālajos aktīvos kā Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple , Monero un daudz ko citu. Turklāt, kā paredzēts Tomā, viņa izrāde galvenokārt paredzēta kriptogrāfijas entuziastiem, kuriem jau ir darba zināšanas par to, kas blokķēde un tā rīcībā esošo monetāro potenciālu.

Kripto brālēni

Neskatoties uz dīvaino izrādes nosaukumu, tās vadītāji Gerijs Lelands un Tonijs Cecala ir kļuvuši diezgan populāri kriptogrāfijas entuziastu vidū visā pasaulē. Vienkārši liec, Kripto brālēni ir izrāde, kuras mērķis ir pakļaut altcoin investorus dažādām dažādām tēmām, kas saistītas ar digitālajiem aktīviem, piemēram:

 • Tirdzniecības stratēģijas
 • Kripto īpašumtiesības
 • Tirgus / noskaņojuma analīze utt.

Kas slīpē manu zobratu

ko-sasmalcina-mani-zobrati-kriptogrāfiskā podkāsts

What Grinds My Gears (WTMG) ir vēl viens populārs podkāsts, kura mērķis ir aptvert visus galvenos notikumus, kas notiek kriptogrāfisko / digitālo finanšu pasaulē. Vada Meltem Demirors un Džila Karlsone, izrāde ir bijusi jau diezgan ilgu laiku. Gadu gaitā WTMG ir ieguvis daudz galveno vilces spēku, jo īpaši tāpēc, ka katru nedēļu saimnieki aptver noteiktas galvenās tēmas, kas saistītas ar digitālajiem aktīviem, izmantojot plašu objektīvu klāstu, kas ietver šādus domēnus:

 • Globālās finanses
 • Politika
 • Kultūra

Visbeidzot, izmantojot savu podkāstu, Meltems un Džila regulāri iedziļinās kriptogrāfijas nākotnē un pārbauda tirgus apstākļus, kas visvairāk ietekmē šo augošo nozari. Dažas no populārākajām epizodēm, kas var palīdzēt jaunākiem klausītājiem iekļūt programmā Kas ir Grinds My Gears – Kapitālisma neierobežota orģija un Darvots & Piesiets.

Cilvēki no Bitcoin

BITCOINU CILVĒKI

Podcast apraide Humans of Bitcoin pēdējā laikā ir pievērsusi lielu uzmanību, jo tā aptver daudzu cilvēku stāstus, kuru dzīvi ļoti ietekmē bitkoīns, blokķēde un kriptogrāfijas tehnoloģija kopumā. Izrādi vada Keidija Voge, un katru otro otrdienu tiek pārraidītas jaunas epizodes. No satura viedokļa Humcast of Bitcoin podcast saviem klausītājiem piedāvā intervijas no plaša viesu klāsta, kuri dalās pieredzē par to, kā kriptogrāfija lielā mērā pārveidoja viņu dzīvi. Intervētie ir no digitālajiem aktīvistiem līdz biznesu uzņēmējiem, līdz bēgļiem.

Pasakas no kriptas

PASAKAS NO KRIPTA

Pasakas no kriptas piedāvā daudz ar kriptogrāfiju saistītu saturu, piemēram, intervijas, kā arī dažādus nozīmīgus stāstus, kas pašlaik notiek visā digitālo finanšu pasaulē. To vada Marty Bent, “labākā kriptogrāfijas informatīvā izdevuma” galvenais redaktors, kurš regulāri apsēžas ar vairākām augsta līmeņa personām, piemēram, Pjēru Ročardu, Santjago Siri, lai apspriestu plašu ar Bitcoin saistītu tēmu klāstu (kā kā arī ar to saistītie kriptogrāfijas kolēģi).

Tiem mūsu lasītājiem, kuri vēlas izpētīt šo aplādi, vislabākā vieta, kur sākt, būtu Tales from the Crypt Ep1: The History of Bitcoin Pt. 1.

Flippening

THE-FLIPPENING-PODCAST

Podcast apraide Flippening ir vairāk paredzēta cilvēkiem, kuri jau labi pārzina plašu ar kriptogrāfiju saistītu jautājumu klāstu, un tas ir paredzēts galvenokārt kriptonauda ieguldītājiem. Izrādi vada Māls Kolinss (labi cienīts analītiķis), kurš ar saviem klausītājiem regulāri apspriež daudzas kriptoekonomiskās teorijas, kā arī ieguldījumu stratēģijas. Ne tikai tas, bet viņš arī regulāri dalās ar vairākiem atbilstošiem stāstiem, kas saistīti ar finanšu traucējumiem, kas notiek visā pasaulē, pateicoties blokķēdei.

No tehniskā POV Flippening podcast ļoti detalizēti aplūko daudzus nišas priekšmetus, tostarp:

 • Kripto kasetes
 • Blokķēde
 • Altkoīni
 • izplatītās virsgrāmatas tehnoloģija.

Dažas epizodes, kuras mūsu lasītāji var pārbaudīt, lai iegūtu labāku priekšstatu par to, kas ir Flippening:

 • Stratēģijas BTC uzkrāšanai (USD vietā) ar Tuuru Demeesteru no Adamant Capital
 • Kripto kases tirgu ekonomika ar profesoru Stīvenu Makkeonu

Ķēdes reakcijas aplāde

ĶĒDES-REAKCIJAS-PODCAST

Ķēdes reakcijas apraidi vada Toms Šaugness Delphi Digital un aptver daudzus jautājumus, kas pašlaik ietekmē kriptogrāfijas investorus visā pasaulē. Turklāt Toms ir intervējis arī vairākus galvenos cilvēkus, kas saistīti ar šo domēnu, piemēram, ConsenSys Joe Lubin un Vision Hill’s Scott Army.

Noteiktas tēmas, kuras agrāk ir apskatījis ķēdes reakcijas aplāde, ir šādas:

Neapskatītais apraide

THE-NELIETOTS PODCAST

Unhashed ir izstrādāts ar vienīgo mērķi sadalīt dažus jaunākos ar Bitcoin saistītos jaunumus. Ne tikai tas, bet izrāde aptver arī dažus jaunākos notikumus, kas saistīti ar šo domēnu (arī to, runājot par visiem saprotamiem un nemanāmi saistītiem jautājumiem). Daži no citiem galvenajiem apraides aspektiem ir:

 • Izrāde nodrošina perfektu līdzsvaru diskusijās, kas saistītas ar kriptovalūtām un blokķēdi, izmantojot izglītojošu, kā arī humoristisku saturu.
 • Nešauts nirt dziļi tādu nišas tēmu virknē kā – Cik efektīvi ir aparatūras maki? Kuras kriptogrāfijas apmaiņas ir visuzticamākās un kuras rada lielākos draudus mūsdienu jaunizveidotajai BTC ekosistēmai? Vai tādas valūtas kā Litecoin palīdz vai kavē Bitcoin ilgtermiņa attīstību?

Dažas no epizodēm, kuras ir vērts apskatīt saistībā ar šo izcilo izrādi, ir šādas:

Liekšķere

THE-SCOOP-PODCAST

Scoop vada Frank Chaparro no Bloķēt un tajā ir daži no visatbildīgākajiem materiāliem, kas saistīti ar kriptogrāfijas tehnoloģiju, kas šodien ir pieejams tiešsaistē. Turklāt Frenks arī regulāri intervē vairākas augsta līmeņa personas, kas saistītas ar Volstrītu, Fortune 500 un kriptogrāfisko ekosistēmu kopumā. Daži no tiem ir Marks Jusko, Morgan Creek Capital Management izpilddirektors un CIO, Stephen Palley, Anderson Kill partneris un Emilie Choi, Coinbase Biznesa un datu viceprezidents.

IBM Blockchain Pulse

IBM-BLOCKCHAIN-PULSE

IBM Blockchain Pulse apraidi vada labi pazīstams tehnoloģiju entuziasts Mets Hūpers, kurš regulāri runā ar dažiem lielākajiem un cienītākajiem blokķēdes (piemēram, Adama Gintera un Drammonda Rīda) tehnoloģiju atbalstītājiem visā pasaulē. Izstādes ietvaros Hoopers arī sadarbojas ar neatkarīgiem pētniekiem, novatoriem, mēģinot izpētīt daudzus jaunus veidus, kā blokķēde ietekmē dažādas tradicionālās tirgus nozares, piemēram, izklaidi, globālos maksājumus, piegādes ķēdes efektivitāti.

Cilvēkiem, kuri vēlas iekļūt aplādē, šādām epizodēm klausītājiem jānodrošina lielisks ceļš, lai uzzinātu, kas ir izrāde:

Žetonu dienasgrāmata

DARBINIEKI-DIENĀ

Token Daily rīko Soona Amhaz kurš regulāri aicina dažādus globālās kriptogrāfijas nozares pārstāvjus apspriest plašu jautājumu klāstu, kas saistīts ar šo augošo tirgu. Savas izstādes ietvaros Soona risina plašu tēmu loku, sākot no gaidāmajām nozares tendencēm līdz nākotnes tirgus projektiem un beidzot ar visu, kas viņas viesiem varētu būt prātā intervijas laikā. Daži no daudzajiem augsta līmeņa indivīdiem, kuri parādījušies Token Daily podcast, ir:

Ledger Cast

LEDGER-CAST

Vēl viena populāra šifrēšanas tēma, kas pēdējā laikā ir guvusi lielu popularitāti, ir Ledger Cast. Tas risina gandrīz visus jaunumus, kas var būt saistīti ar kriptonauda un blokķēdes ekosistēmu, un pat piedāvā vairākus nišas segmentus, kas saistīti ar:

 • Tirdzniecība
 • Intervijas ar izveidotu kriptogrāfijas personālu
 • Tehniskā un tirdzniecības analīze
 • Pamata analīze

Izrādi vada Ledger Status un CarpeNoctom – divi labi cienīti neatkarīgi neatkarīgie analītiķi, kuri jau ilgu laiku ir saistīti ar šo domēnu.

Messari’s Unqualified Opinions

MESSARIS-NEKVALIFICĒTI ATZINUMI

Messari izpilddirektors Raiens Selkis vada podcast Unqualified Opinions – šovu, kurā ir vairākas vaļsirdīgas, ātras intervijas ar to, kas ir kurš no kriptogrāfijas pasaules (ieskaitot dažādus uzņēmējus un investorus, kas saistīti ar šo domēnu). Kā daļu no sava apraides Messari ir intervējis šādus cilvēkus:

Bāzes slānis

PAMATSLĀNIS

Bāzes slāni vada Deivids Nedžs un tas ir piepildīts ar ar kriptogrāfiju saistītu saturu, kas tiek iegūts no dažādu blokķēdes jaunizveidotu uzņēmumu un dibinātāju dibinātājiem. Izrādes pamatnosacījums ir palīdzēt vienkāršot sarežģītus projektus, dekonstruējot to pamattehnoloģijas pēc iespējas vienkāršākā un vienkāršākā veidā. Programmas ietvaros Nage ir spējis intervēt nozares lielās parūkas, piemēram Zaki Manian (SkuChain, Cosmos, Tendermint), Diogo Monika (Līdzdibinātājs, Anchorage) un Aleksandrs Skidanovs (TUVU).

Blockchain Insider

Bloķēšanas ķēdes iekšpuse

Blockchain Insider ir kriptogrāfijas entuziastu ideja Saimons Teilors un Kolins Plats. Izrāde ir veltīta BTC, blokķēdes un izplatītās virsgrāmatas tehnoloģijas (DLT) popularizēšanai viegli saprotamā un saistāmā veidā. Pateicoties Simona un Kolina padziļinātai visu kriptogrāfisko lietu analīzei, viņu podkāstu popularitāte pēdējā laikā ir pieaugusi.

Daži no viesiem, kas iepriekš ir parādījušies vietnē Blockchain Insider, ietver tādus lielu vārdu spēlētājus kā Čārlzs Hoskinsons – Cardano dibinātājs un Dzintars Baldets – Clovyr izpilddirektors.

Blockchain 2025

Bloķētava-2025

Blockchain 2025 ir uz nākotni orientēta tehnoloģiju aplāde, kas pēta blokķēdes ietekmi visdažādākajās rūpniecības jomās, piemēram, izklaides, mākslas, mūzikas un pat tiešsaistes reklāmās. Turklāt izstādē uzmanīgi tiek aplūkoti arī daudzi no daudzsološajiem blokķēdes projektiem, kas pašlaik tiek izstrādāti un kuriem ir potenciāls pilnībā pārskatīt, kā mēs skatāmies uz daudzām tirgus nozarēm.

Visbeidzot, aplādi vada Mets Ārons un Bleiks Mūrs – divas personas, kuras jau gandrīz desmit gadus ir cieši saistītas ar šo telpu. Dažas no Blockchain 2025 epizodēm, kuras jāpārbauda katram jaunajam klausītājam, ietver:

Kriptogrāfijas apraides sākšana [Lietotāja rokasgrāmata]

kā sākt šifrēšanas aplādi

Kripto Podcast apraides apvieno divas no pēdējo gadu karstākajām tendencēm: kriptonauda un Podcasting. Bet kā sākt savu kriptogrāfisko aplādi? Kā jūs varat piesaistīt auditoriju, veidot sekotāju un izveidot ar kriptogrāfiju saistītu saturu, kuru cilvēki vēlas klausīties?

Šodien mēs atbildam uz šiem jautājumiem un izskaidrojam visu, kas jums jāzina par to, kā sākt šifrēšanas aplādi.

Kripto Podcast sākšanas plusi un mīnusi

Tāpat kā jebkurš lēmums dzīvē, arī kriptogrāfiskās aplādes sākšana ir piepildīta ar plusiem un mīnusiem. Šeit ir dažas priekšrocības un trūkumi, lai palaistu savu ar kriptovalūtu saistīto podcast.

Plusi

Kļūsti par ietekmētāju: Uzsākot labu aplādi, jums ir tiesības ietekmēt kriptogrāfijas kopienu. Ja jūs pastāvīgi ražojat inteliģentu saturu, tad jūsu vārdi būs svarīgi klausītājiem. Jums būs šūpoles, ietekme, ietekme vai kā citādi vēlaties to nosaukt.

Veiciniet kriptogrāfiju: Lielākā daļa aplāžu ir izglītojošas. Viņi māca jūs par jaunākajām ziņām. Viņi informē sabiedrību par jaunākajiem notikumiem. Sākot aplādi, jūs dodat ieguldījumu kriptogrāfijas pasaulē.

Nopelniet ieņēmumus no reklāmas: Galu galā šodien visaugstāk tirgotās aplādes nopelna milzīgus reklāmas ieņēmumus. Kriptogrāfijas palaišana var lūgt reklamēt jūsu podcast apmaiņā pret, piemēram, pirms IPO marķieriem. Kripto multivides vietnes varētu maksāt par reklamēšanu. Kripto ir vairāku miljardu dolāru nozare, un visai šai reklāmas naudai kaut kur ir jāiet.

Cons

Tas jau ir pārpildīts: Jūs neesat pirmais, kurš iedomājas sākt kriptogrāfijas aplādi. Patiesībā jūs pat neesat 1000. persona, kas iedomājas sākt kriptogrāfisko aplādi. Mūsdienās internetā ir simtiem kripto aplāžu. Daži ir izcēlušies no pūļa, bet lielākā daļa turpina nīkt neziņā.

Kriptogrāfija ir sarežģīta: Daudzi cilvēki nav kvalificēti, lai sīkāk runātu par kriptovalūtu vai blokķēdes tehnoloģiju. Ja esat nepieredzējis vai nezinošs, jūsu aplāde tiks ignorēta.

1. solis. Atrodiet savu kriptogrāfisko apraides nišu

Tur jau ir vispārīgi kriptogrāfijas apraidi. Ir daudz cilvēku, kuri var prasmīgi runāt par vispārējiem kriptogrāfisko apraidi. Šīm aplodēm jau ir ievērojams sekojums. Var būt grūti konkurēt ar šiem kriptogrāfijas milžiem.

Tomēr īpašās nišās joprojām ir daudz vietas kriptogrāfijas aplādēm.

Kripto telpā identificējiet nišu, kuru tradicionālie mediji nepietiekami apkalpo. Dažas no potenciālajām nišām ietver:

Monētām raksturīgas aplādes: Runājiet par visiem jaunumiem, kas saistīti ar konkrētu monētu. Vai arī apspriediet līdzīgu kriptovalūtu grozu vai noteiktu kriptovalūtu kategoriju. Runājiet par, piemēram, ERC20 marķieriem vai visiem marķieriem, kas pieejami decentralizētām lietotņu platformām.

Reģionam vai valstij raksturīgas šifrēšanas aplādes: Kādas ir jaunākās ziņas par kriptovalūtu Etiopijā? Jūs varētu izsmiet, bet Etiopija ir vairāk nekā 100 miljonu cilvēku tauta. Dažas no lielākajām potenciālās kriptogrāfiskās izaugsmes jomām ir jaunajos tirgos, tostarp reģionos, kurus tradicionālās bankas nepietiekami apkalpo. Sāciet aplādi, kas koncentrēta uz reģionālajām kriptogrāfijas tēmām, un jūs varētu ātri izveidot sekotāju, kas tikai pieaugs, pieaugot kriptogrāfijas pieņemšanai.

Intervijas eksperti: Iespējams, ka jūs daudz nezināt par kriptogrāfiju, taču jūs joprojām varat intervēt cilvēkus, kuri daudz zina par kriptogrāfiju. Sazinieties ar ekspertiem uz īsām, 5 minūšu intervijām. Uzdodiet viņiem savas domas par jaunākajām ziņām un notikumiem no kriptogrāfijas pasaules.

Ekskluzīvas piekļuves aplādes: Vai jūs dzīvojat Silīcija ielejā vai Zugā (Kripto ielejā), Šveicē? Ja tā, jums var būt ekskluzīva piekļuve privātpersonām un uzņēmumiem, kuriem var piekļūt tikai daži citi cilvēki. Kriptā jūs ieskauj daži no spilgtākajiem prātiem. Izmantojiet to, sākot podcast, izceļot jūsu ekskluzīvo piekļuvi.

Tehnoloģijai raksturīgs Podcast: Vai jums ir datorzinātņu grāds? Vai jūs esat kvalificēts Solidity? Vai jūs zināt vairāk par blokķēdi nekā 90% pasaules? Ja tā, tad varat sākt aplādi, kas koncentrējas uz tehnoloģijām raksturīgām tēmām. Apspriediet, piemēram, jaunākos Solidity un viedo līgumu programmēšanas atjauninājumus. Vai arī pārbaudiet, kā darbojas dažādas blokķēdes un izplatītās virsgrāmatas tehnoloģijas.

Pielāgojiet savu unikālo izglītību vai iepriekšējo pieredzi: Vai jums ir MBA? Izmantojiet savas MBA prasmes, lai analizētu kriptogrāfijas uzņēmumu uzņēmējdarbības pamatus. Vai jums ir doktora grāds ekonomikā? Runājiet par to, kā kriptogrāfija izjauks pasaules ekonomiku. Vai esat veiksmīgi izgājis no vairākiem jaunizveidotiem uzņēmumiem? Palaidiet aplādi, kurā paskaidroti turpmākie soļi kriptogrāfijas uzņēmumu dibinātājiem. Nosakiet savas unikālās prasmes un pēc tam izmantojiet tās kriptogrāfijai.

Galvenais, lai jūs, izmantojot aplādi, būtu: padari sevi noderīgu kāda veida auditorijai. Dažreiz tas ietver koncentrēšanos uz konkrētu tēmu. Citos gadījumos tas attiecas uz vispārēju ziņu tēmu risināšanu, izmantojot jūsu ekspertu zināšanas.

2. solis) Ieskicējiet Podcast epizodi

Jūs esat atradis savu nišu. Jūs esat nolēmis sākt podcast. Nākamais solis ir izveidot epizodes aprakstu.

Kā plūdīs jūsu aplāde? Par ko tu runāsi katru reizi? Vai tikai jūs pats runājat mikrofonā? Vai jūs intervēsit citus cilvēkus? Kā jūs pāriet starp segmentiem?

Protams, dažiem cilvēkiem nav vajadzīgs kontūrs: viņi var vienkārši sēdēt pie mikrofona, nospiest ierakstu un sākt dalīties ar noderīgu informāciju.

Tomēr lielākajai daļai cilvēku skaidra un saskaņota struktūra palīdzēs jūsu apraidei palikt uz pareizā ceļa.

Kad esat izveidojis pamata formātu, varat sākt iesaistīties podcasting smalkajā smalkumā. Tālāk mēs runāsim par to, kas jums nepieciešams, un kā ierakstīt savu pirmo kriptogrāfisko aplādi.

3. solis) Iegūstiet nepieciešamos rīkus, lai ierakstītu kripto Podcast

Ir pienācis laiks iepirkties. Dažas no lietām, kas jums būs nepieciešamas pirms pirmās kriptogrāfiskās aplādes ierakstīšanas, ir:

 • Labas kvalitātes USB mikrofons
 • Podcasting lietotne vai apraides programmatūra (piemēram, Squadcast)
 • Programmatūras rediģēšana (Hindenberg ir īpaši populārs, lai gan Alitu, Audacity, Spreaker un Garageband ir citas labas iespējas)

Par laimi jums, jūs ievadāt apraidi īstajā laikā. Pēdējos gados ir notikusi apraides programmatūras un lietotņu eksplozija. Jūs varat atrast daudz bezmaksas un augstākās kvalitātes apraides programmatūras iespējas mobilo un darbvirsmas iestatījumiem.

4. solis) Podcast apraides mārketings kriptosfērā

Tātad esat izveidojis lielisku aplādi. Tagad jums ir nepieciešams, lai cilvēki to klausītos.

Kriptosfēra ir plaša. Jūs varat tirgot savu apraidi jebkurā vietā, sākot no YouTube līdz Telegram līdz Twitter un citur.

Dažas no potenciālajām mārketinga stratēģijām, lai kopīgotu savu apraidi ar pasauli, ietver:

Sākt vietni: Pirmkārt, jums jāpārliecinās, ka cilvēki var atrast jūsu aplādi internetā. Izveidojiet vietni, kas veltīta jūsu aplādei. Izmantojiet SEO, lai nodrošinātu, ka jūsu vietne ir ierindota tādiem atslēgvārdiem kā “[jūsu aplāde]”. Kad kāds redz jūsu aplādi sociālajos tīklos, viņš to var Google tīklā atrast un atrast jūsu vietni.

Twitter mārketings: Tirgojiet savu apraidi pasaulei, izmantojot čivināt. Izmantojiet populāras atsauces, lai ievietotu savu apraidi tūkstošiem skatītāju priekšā.

Pieprasiet slavenību akcijas: Vai savā aplādē intervējāt ievērojamu kriptogrāfiskās kopienas locekli? Pastāv lielas izredzes, ka šī persona retvīto vai kopīgos jūsu aplādes epizodi.

Tirgus līdz konkrētām monētu kopienām: Dažām monētu kopienām tradicionālās aplādes nepietiekami kalpo. Ir viegli atrast podkastus, kas runā, piemēram, par bitcoin, taču var būt grūtāk atrast aplādes, kurās tiek runāts par Tezos (XTZ), Chainlink (LINK) un Cosmos (ATOM), neskatoties uz to, ka šīs kriptovalūtas ir dažas no lielākajām pasaule. Šīs kopienas ir izslāpušas pēc plašsaziņas līdzekļu uzmanības – tāpēc dodiet to viņiem.

Telegramma: Kopīgojiet savu apraidi, izmantojot telegrammu. Ir daudz telegrammu kopienu, kas veltītas konkrētiem projektiem vai kriptovalūtām. Kriptogrāfijai kopumā ir arī plašākas telegrammu kopienas.

Rakstīt viesu ziņas: Ja jūs varat prasmīgi runāt par unikālu tēmu, apsveriet iespēju rakstīt viesu ziņas. Uzrakstiet viesa ziņu, kas koncentrēta uz tēmu, par kuru esat zinošs, un pēc tam virziet lasītājus uz savu podcast.

5. solis. Nosakiet iespējamos sponsorus un reklāmas iespējas

Kad esat pārdevis savu apraidi un piesaistījis sekotājus, iespējams, vēlēsities reklamēt auditoriju, lai gūtu ieņēmumus no reklāmas.

Reklāmas ieņēmumu gūšana nav mantkārīga; Tas ir arī par to, kā iegūt nepieciešamos līdzekļus, lai paplašinātu savu apraidi.

Reklāmas ieņēmumi varētu maksāt, piemēram, par braucienu uz kriptogrāfijas konferenci. Tas varētu segt lidojuma uz Ķīnu izmaksas, lai intervētu vadošo kriptogrāfijas vadītāju.

Pieaugot jūsu aplādes auditorijai, jūsu interesēs ir atrast sponsorus un reklāmas partnerus. Daži podkasti izmanto reklāmas tīklus, piemēram, Midroll vai Advertisecast, lai viegli atrastu sponsorus.

Alternatīvi, daži podkasti nopelna naudu, izmantojot Patreon. Klausītāji maksā, ko viņi var, lai piekļūtu jūsu aplādei.

Top 5 visvairāk lejupielādētās kriptogrāfiskās aplādes

Dažu kriptogrāfisko aplāžu popularitāte pēdējos gados ir palielinājusies. Mūsdienās internetā ir 5 populārākās kriptogrāfijas aplādes:

Bez ķēdes: Hosted by Forbes bijušā reportiere Laura Šina, Unchained ir viena no pazīstamākajām mūsdienās pieejamajām kriptogrāfijas un blokķēdes aplādēm. Podcast epizodē ir padziļinātas intervijas ar galvenajiem personāžiem kosmosā. Iepriekšējie viesi ir Binance vadītājs Changpeng Zhao, Monero vadošais Riccardo Spagni un Bitcoin izstrādātājs Jimmy Song, kā arī citi vadošie vārdi. Tas ir orientēts uz tehnoloģijām, tāpēc tas varētu būt iebiedējoši, lai bloķētu iesācējus, taču tas joprojām ir pieejams lietotājiem ar visu pieredzes līmeni.

Pie ķēdes: Anthony Pompliano’s Off the Chain ir vēl viens labi pazīstams podcast. Pomp ļauj kriptogrāfijas uzņēmējiem runāt par visu, ko viņi vēlas, ieskaitot konkurentu izmantoto ēnaino taktiku.

Neapstiprināts: Neapstiprinātu producē arī Laura Šīna, taču tas darbojas citādi. Kamēr Unchained atspoguļo jaunākās ziņas un notikumus, Unconfirmed dziļi ienirst kriptosfēras spilgtākajos prātos.

Maģiskie šifrēšanas draugi: Ja vēlaties dzirdēt, kā daži no lielākajiem bitcoin faniem runā par to, kāpēc bitcoīns ir labākā kriptonauda pasaulē, tad Magical Crypto Friends ir viena no iespējām. Apraidi vada Monero vadošais Rikardo Spagni, Litecoin radītājs Čārlijs Lī, Blockstream CSO Samson Mow un WhalePanda (kurš joprojām ir anonīms). Sērijas tiek izlaistas katru mēnesi. Četri eksperti runā par tādiem jautājumiem kā regulēšana un decentralizācija. Viņi arī identificē izaicinājumus, ar kuriem Bitcoin saskarsies nākamajos gados, un to, kā tas ir pārvarējis izaicinājumus pagātnē.

Bitcoin Podcast tīkls: Bitcoin Podcast tīkls ir multivides entītiju kolekcija, kas sākās ar The Bitcoin Podcast. Šodien šī podkāsta komandu veido augsta līmeņa biznesa vadītāji, doktora grādi un matemātiķi. Līdz šim ir publicētas vairāk nekā 150 epizodes, un daudzas no tām ir garākas par 100 minūtēm.

Visvairāk klausītie godājamie pieminējumi

 • Ledger Cast
 • Kripto ielas aplāde
 • Monētu saruna
 • Monētu meistarība

Labākais kriptogrāfisko aplāžu ceļvedis: pēdējais vārds

kriptogrāfisko aplāžu pārskata izpēte

Master The Crypto ar lepnumu izceļ galvenos uz kriptovalūtu orientētos podkastus, parādot ikvienam interesentam dažus padomus, kā sākt savu bitcoin šovu. Analīze, atziņas un ekspertīze, kas tiek izplatīta, izmantojot apraidi, ir ļoti svarīga bitcoin ekosistēmai, jo tā atver dialogu, izplatot dažādas idejas, domas un viedokļus, kas visi palīdz veicināt kopienu un kriptovalūtas kustību kopumā..

Ja jums ir aizraušanās ar kriptogrāfiju, unikālas zināšanas par konkrētu tēmu vai esat vienkārši interesants klausīties, podcast sākšana var būt jums pareizā izvēle.

Izmantojiet iepriekš sniegto ceļvedi, lai palaistu savu kriptogrāfisko aplādi. Dažu mēnešu laikā jūs varētu būt viens no pieciem visvairāk lejupielādētajiem kriptogrāfisko aplāžu veidiem. Apskatiet iepriekšminētos 40 populārākos kriptovalūtas podkastus un mēģiniet modelēt to, ko viņi dara un kā viņi strādā, jo tie ir visiecienītākie un veiksmīgākie aplādes, lai klausītos un uzzinātu par kriptonauda.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me