Labākie kriptogrāfijas notikumi: 2020. gada top Bitcoin Blockchain konferences

Populārākie blokķēdes notikumi un kriptovalūtu konferences 2020. gadā

Contents

Lielākie Blockchain + kriptogrāfijas pasākumi, kas jāapmeklē 2020. gadā

Sāksim jauno 2020. gadu desmitgadi ar uzviju un uzskaitīsim visus galvenos bitcoin notikumus, kriptogrāfijas valūtas konferences un uz blokķēdi vērstās tikšanās šogad.

Tā kā 2019. gads tagad ir aiz muguras, ir grūti ignorēt to, cik pārveidojošs būs nākamais gads, jo satraukums globālajai blokķēdes kopienai nekad nav bijis lielāks kopumā. Šajā sakarā tajā ir pieminēts, ka pēc tam, kad pagājušā gada un visu 2018. gada lielākajā daļā bitcoīna cenas un lielāka kriptogrāfijas tirgus bija vērojami lācīgi apstākļi, digitālo aktīvu nozare ir sagatavota lielām pārmaiņām uz priekšu. Šie notikumi ir masveida katalizatori, kas sniedz bagātinošu pieredzi ekosistēmā, kā arī ir lieliski attaisnojumi pasaules izpētei un izkļūšanai no datora ekrāna.

Šajā 2020. gada kriptogrāfisko notikumu ceļvedī saraksts pārskata daudzu cienīgu konferenču, cienījamu gadatirgu un ievērojamu forumu, kuros daudzi tehniski lietpratīgi entuziasti gaida iespēju piedalīties ne tikai, lai palielinātu savu tehnisko, finansiālo un pat ekonomisko apetīti, bet arī lai tīkls ar dažiem no lielākajiem nosaukumiem, spēlētājiem un uzņēmumiem kriptogrāfijas nozarē.

Šīs uz kriptogrāfiju vērstās “prātu tikšanās” ir fantastiskas iespējas personīgi sazināties un klātienē sasaistīties ar nozares novatoriem un kriptogrāfijas ietekmētājiem, kuri noved uzlādēšanu jaunajā kriptogrāfisko kopu desmitgadē. Kaut arī ikdienas ziņas un aplādes ir lielisks veids, kā patērēt ziedošās bitkoina nozares būtību, pārvietošanās pa spēka cilvēkiem un novatoriskām personām, kas padara šo telpu tādu, kāda tā ir šodien, varētu mainīt jūsu dzīvi. Spēja nodibināt adatu pārvietojošās attiecības un potenciālās partnerības var ievērojami palielināties, ja jūs apmeklējat kādas no šīm kriptogrāfijas konferencēm 2020. gadā.

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties jaunu mārketinga stratēģiju, biznesa ideju vai uzzināt par dApp koncepciju; ja esat iesaistīts bitkoinā un blokķēdē, nav šaubu, ka pūļu ieguldīšana un laika pavadīšana, lai parādītu kādu no šiem kriptogrāfijas notikumiem, būs vērtīga, bet izglītojoši centieni, kas var dot degvielu jūsu finansiālajai nākotnei.

Bez papildu domām, sadalīsim lielākās kriptovalūtu konferences 2020. gadā un dalīsimies ar dažām būtiskām detaļām (datumiem, atrašanās vietām, skaļruņiem, galvenajām atrakcijām) par katru, lai, cerams, palīdzētu palielināt jūsu interesi un paplašināt zināšanas par visām bitcoin un blockchain lietām.

2020. gada janvāris

Digital Money Forum 2020

Digitālās naudas forums 2020

 • Datums: 2020. gada 7. janvāris
 • Atrašanās vieta: Venēcijas viesnīca, Lasvegasa, ASV

Līdzīgi kā pēdējās četras atkārtojumus, Digital Money Forum 2020 arī sponsorēs CES. Pasākums notiks janvāra pirmajā nedēļā, un tajā būs vairākas atrakcijas, kas ļaus pasaules tehnoloģiju kopienas locekļiem izpētīt daudzus galvenos jautājumus, ar kuriem šobrīd saskaras blokķēdes / kriptogrāfijas nozare..

Daži nozares darbinieki, kas apmeklēs pasākumu, ir:

 • Combiz Richard Abdolrahimi – Jaunās tehnoloģijas & Inovāciju līderis Deloitte
 • Džeremijs K. Balkins – HSBC inovāciju vadītājs
 • Stīvens Bekers – MakerDAO prezidents
 • Stens Bharti – Gear Capital priekšsēdētājs
 • Rick Bleszynski – Splend izpilddirektors
 • Mišela Bonda – Ripple valdības un pārvaldes lietu vadītāja, Ripple
 • Maikls Keisijs – satura kurators vadošajam kriptogrāfijas informācijas nesējam CoinDesk

Kripto finansēšanas konference 2020

Kripto finansēšanas konference 2020

 • Datums: 2020. gada 15. – 17. Janvāris
 • Atrašanās vieta: Suvretta māja, Sanktmorica

Crypto Finance konference, kas tiek dēvēta par “tikai ieguldītājiem paredzētu pasākumu”, kopā ar vairākiem kriptogrāfijas / blokķēdes ekspertiem pulcē dažus no lielākajiem privātajiem / institucionālajiem investoriem pasaulē. Trīs dienu pasākumā tiks aplūkotas daudzas tēmas par šo domēnu, un tā ļaus apmeklētājiem iegūt plašas investīciju un sadarbības iespējas. Šī gada konferencē piedalīsies Gemini’s Cameron un Tyler Winklevoss, Eva Kaili (Eiropas Parlamenta STOA priekšsēdētāja), Michael Sung, Bitfury Bill Tai, Coinshare Capital Meltem Demirors.

Ziemeļamerikas Bitcoin konference

Ziemeļamerikas Bitcoin konference

 • Datums: 2020. gada 15. – 17. Janvāris
 • Atrašanās vieta: Džeimsa L. Naita centrs, Maiami ASV

Ziemeļamerikas Bitcoin konferences 2020. gada versiju sponsorēs Keynote. Ne tikai tas, ka pasākumā būs divas pilnas dienas ar kriptogrāfiju / blokķēdi saistīti notikumi, kā arī dažādas diskusijas par graujošām tehnoloģijām, kuras daudzi eksperti mainīs globālās finanšu nozares darbību. Dažas pazīstamas tehnoloģiju personības, kas piedalīsies pasākumā, ir Binary Financial’s Harry Yeh, Crypto Pioneer’s Nick Spanos, Netki COO Dawn Newton, Alex Tapscott un Charlie Shrem.

Visbeidzot, tajā ir arī pieminēts, ka pasākums ir atvērts ikvienam un ikviens, kurš vēlas apmeklēt, var vienkārši parādīties konferencē, lai pievienotos.

2020. gada bloka sarunu samits

2020. gada bloka sarunu samits

 • Datums: 2020. gada 18. janvāris
 • Atrašanās vieta: Maknalija amfiteātris, Ņujorka

2020. gada Block Talk samitā galvenokārt tiks izskatīts jautājums “Kā blockchain nākotne izskatās Amerikas Savienotajās Valstīs un Ķīnā?”. Tajā ir arī pieminēts, ka šo notikuma atkārtojumu vadīs New Power Chain un tajā piedalīsies daži no labākajiem bloku ķēdes ekspertiem (saistīti ar dažādām apmaiņas platformām, advokātu birojiem, kriptogrāfijas platformām) no visām Amerikas Savienotajām Valstīm un Ķīnas..

Ženēvas Blockchain kongress 2020

Ženēvas Blockchain kongress 2020

 • Datums: 2020. gada 20. janvāris
 • Atrašanās vieta: Ženēva, Šveice

Ženēvas Blockchain kongresa otrajā izdevumā mēģināts iedziļināties tēmā “No laboratorijas līdz tirgum, izmantojot ētiku, regulējumu un pārvaldību”. Kā norādīts oficiālajā pasākuma vietnē, kongresa mērķis ir palīdzēt veicināt veselīgu viedokļu apmaiņu starp starptautiskām standartu noteikšanas struktūrām un valstu valdības aģentūrām, kurām uzdots izstrādāt uz kriptogrāfiju / blokķēdi orientētu tiesisko regulējumu. Apstiprinātie dalībnieki ietver:

 • Luijs de Bruins: IBM Global Business Services izpilddirektors
 • Kavita Gupta: Stenfordas universitātes profesore
 • Marta Piekarska-Geater: Hyperledger direktore
 • Tina Balzli: Kripto ielejas asociācijas locekle

Eiropas Blockchain konvencija (EBC)

Eiropas Blockchain konvencija (EBC)

 • Datums no 2020. gada 20. līdz 21. janvārim
 • Atrašanās vieta: Hotel Hesperia Barcelona Tower, Barselona, ​​Spānija

Eiropas Blockchain konvencija (ECB) ir paredzēta janvāra trešajā nedēļā, un tajā piedalīsies vairāk nekā 600 tehnoloģiju līderi, regulatori, investori, speciālisti no visas pasaules.

Pasākuma mērķis ir palīdzēt nodrošināt kriptogrāfijas entuziastus ar platformu, lai izveidotu tīklu, veidotu ilgstošas ​​biznesa partnerības un piesaistītu potenciālos partnerus viņu uzņēmējdarbībai..

Kā norādīts oficiālajā ECB vietnē, divu dienu pasākumā tiks mēģināts iedziļināties reālās dzīves gadījumos, kas saistīti ar blokķēdi un DLT dažādās jomās, piemēram, enerģijas sadale, finanses, piegādes ķēde, veselības aprūpe, mazumtirdzniecība utt..

Blocktech Connect 2020

Blocktech Connect 2020

Blocktech Connect konferences otrais atkārtojums notiks janvāra pēdējā nedēļā Hamiltonā, Ontario. Šī gada konferences galvenā uzmanība tiks pievērsta tādām jaunām tehnoloģijām kā blokķēde, mākslīgais intelekts (AI) un lietu internets (IoT). Dienas garais pasākums pulcēs vairākus nozares līderus, kuri ne tikai izklāstīs savu viedokli par iepriekšminētajām tēmām, bet arī mijiedarbosies ar apmeklētājiem, lai viņus izglītotu un iedvesmotu..

Daži galvenie runātāji, kuri uzrunās šo pasākumu, ir tādi nozares darbinieki kā Chetan Phull, Ramy Nassar, Stephen Worrall, Jerry Qian.

UNLOCK Blockchain 2020 forums

UNLOCK Blockchain 2020 forums

 • Datums: 2020. gada 28. – 29
 • Atrašanās vieta: Dubaija, Apvienotie Arābu Emirāti

UNLOCK Blockchain 2020 foruma trešais atkārtojums būs divu dienu pasākums, kas notiks Dubaijā. Pasākumā tiks apskatīti daudzi jautājumi, kas saistīti ar blokķēdi un decentralizāciju (galvenokārt no MENA reģionā dzīvojošo personu viedokļa).

Kopš savas darbības sākuma UNLOCK ir centies uzlabot saites starp vairākiem starptautiskiem un reģionāliem blokķēdes jaunizveidotajiem uzņēmumiem. Šajā sakarā tajā ir pieminēts, ka šogad konference centīsies apspriest un izcelt noteiktas nišas tēmas, piemēram:

 • Regulatīvās grūtības, kas saistītas ar blokķēdi / kriptogrāfiju MENA reģionā
 • Ieguvumi un trūkumi, kas saistīti ar drošības marķieru piedāvājumiem (STO)
 • Kriptogrāfijas apmaiņas un platformu pieaugums MENA reģionā

Visbeidzot, mums jānorāda, ka šī gada konferencē kopumā piedalīsies 800 dalībnieki, kā arī 115 runātāji no 70 dažādām blokķēdes firmām. Ja ar to nepietiek, programmā UNLOCK 2020 piedalīsies arī 70 mediju partneri un vairāk nekā 30 investori.

Kripto 2020 samits tiešsaistē

Kripto 2020 samits tiešsaistē

 • Datums: 2020. gada 29. – 31
 • Atrašanās vieta: tiešsaistē

Ir paredzēts, ka Crypto 2020 Online samits notiks janvāra pēdējā nedēļā. Tajā piedalīsies daudzu slavenu kripto personību, tostarp MakerDAO Mariano Conti, Pantera Capital Joey Krug, Bitcoin.com Roger Ver, Tone (cita starpā).

Konferences ietvaros dalībnieki piedalīsies diskusijās, kas saistītas ar konkrētām tēmām, piemēram:

 • Kāpēc 2020. gads ir noteikts par kriptogrāfijas gadu?
 • Perspektīvākie 2020. gada kriptogrāfijas projekti
 • Digitālās valūtas, kas, visticamāk, šogad pieaugs.

2020. gada februāris

4. starptautiskais Blockchain kongress (Blockress) 2020

Starptautiskais Blockchain kongress (Blockress) 2020

 • Datums: 2020. gada 6. februāris
 • Atrašanās vieta: AON centrs, Čikāga, ASV

Starptautiskā Blockchain kongresa (arī parasti saukta par Blockress) atkārtojums 2020. gadā notiks Čikāgā februāra pirmajā nedēļā. Pasākums galvenokārt ir vērsts uz vairākiem jautājumiem par tehniskām jomām, piemēram, blokķēdi, kriptovalūtām, digitālajiem viedajiem līgumiem, un tajā piedalīsies daudzas augsta līmeņa personības no šīs telpas. Dažas no šīm personām ietver:

 • Hesters M. Peirce: pašreizējais ASV SEC komisārs (saukts arī par Cryptomom)
 • Bils Fosters: ASV kongresmenis no Ilinoisas štata
 • Šogo Išida: QRC grupas izpilddirektors
 • Roberts Konsdorfs: EOS Detroitas izpilddirektors

Blockchain Dev konference 2020

Blockchain Dev konference 2020

 • Datums: 2020. gada 13. februāris – 14. februāris
 • Atrašanās vieta: Oklendas sanāksmju centrs, Sanfrancisko, Amerikas Savienotās Valstis

Pēdējo 4-5 gadu laikā blokķēde ir pārveidojusi to, kā daudzi cilvēki uztver dažādas ar kriptogrāfiju saistītas tehnoloģijas. Šajā sakarā Blockchain Dev konference 2020 centīsies izglītot masas par blokķēdes protokola, decentralizēto līgumu un citu šādu jauninājumu vispārējo lietderību..

Divu dienu pasākums būtībā ir daļa no Izstrādātāju nedēļa kas plānots darboties no 2020. gada 12. līdz 16. februārim un kurā vairākas augsta līmeņa tehnoloģiju personības (piemēram, Jesse Stockall, Synth, Wyatt Floch) iepazīstinās ar savām domām un viedokļiem par dažādiem jautājumiem, kas saistīti ar šo plaukstošo vietu.

DAS Londona

DAS Londona

 • Datums: 2020. gada 10. februāris.
 • Atrašanās vieta: The Rosewood Hotel, Londona.

Londonas Digital Asset Summit (DAS) ir viens no gaidītākajiem blokķēdes notikumiem 2020. gadā. Pasākums galvenokārt tiks koncentrēts uz institucionālajiem klientiem, kuri vēlas panākt savu zīmolu pasaules digitālo aktīvu ekosistēmā. Turklāt pasākuma ietvaros būs vairāk nekā 500 dalībnieku, kuriem tiks dota tieša iespēja runāt un mijiedarboties ar dažādu finanšu institūciju pārstāvjiem, aktīvu pārvaldniekiem un blokķēdes pionieriem daudzos jautājumos, sākot no digitālā finansēt, lai bloķētu ķēdes nākotnes potenciālu.

Saskaņā ar oficiālo DAS Londonas vietni šī gada konferences darba kārtībā galvenokārt būs galvenās tēmas, piemēram:

 • Tirgus infrastruktūra
 • Tirdzniecības mehānika biržas un ārpusbiržas tirgos
 • Atvasinātie finanšu instrumenti un kā tos vislabāk izmantot
 • ETF galvenie aspekti

Visus iepriekš minētos jautājumus tieši risinās jau izveidots personāls, kurš jau ilgu laiku ir saistīts ar blokķēdes / kriptogrāfijas arēnu. Daži no galvenajiem runātājiem, kuri jau ir apstiprinājuši savu dalību pasākumā, ir Steve Kokinos, Dr Ruth Wandhöfer, Diana Biggs, Michael Ippolito.

Blokķēdes ekonomika

Blokķēdes ekonomika

 • Datums: 2020. gada 20. – 21. Februāris.
 • Atrašanās vieta: WOW konferenču centrs, Stambula / Turcija

Plaši reklamēts kā viens no vissarežģītākajiem un visaptverošākajiem blokķēdes / kriptogrāfijas notikumiem MENA un Eirāzijas reģionā, Blockchain Economy konference februāra otrajā pusē notiks gleznainajā Stambulā..

Pasākumā uzstāsies vairāki pazīstami runātāji, tostarp kriptomiljardieris Džons Makafē, Fundstrat Tom Tom, Alex Alexandrov un Nithin Eapen. Ne tikai tas, bet arī ir sagaidāms, ka arī vairākas citas lielo tehnoloģiju personības apmeklēs pasākumu, tomēr informācija par to pašu vēl nav publicēta..

Saskaņā ar oficiālo Blockchain Economy vietni, pasākuma galvenā programma būs pievērsties daudzām tēmām, kas saistītas ar “nākotnes finanšu tehnoloģijām” un kurām ir potenciāls mainīt pasauli..

NFT. NYC 2020

NFT. NYC 2020

 • Datums: 2020. gada 20. februāris
 • Atrašanās vieta: Edisona balles zāle, Ņujorka, Amerikas Savienotās Valstis

NFT.NYC 2020, kas tiek uzskatīts par pasaulē vadošo notikumu Non-Fungible Token (NFT), ir bijis jau pāris gadus. Vienas dienas pasākumā NYC Laika laukumā kopā pulcēsies 500 dalībnieki un vairāk nekā 80 runātāji, lai risinātu daudzus jautājumus, kas šobrīd ietekmē jauno NFT ekosistēmu.

Konferences ietvaros dažādi NFT eksperti iepazīstinās pasauli ar dažādiem lietošanas gadījumiem, kad Non-Fungible Token ir ietekmējuši patērētāju pieredzi par digitālo valūtu īpašumtiesībām un identitāti. Turklāt saskaņā ar oficiālo pasākuma vietni dažas no tēmām, kas konferences laikā tiks apspriestas ilgstoši, ietver:

 • Dažādi ar uzņēmumiem saistīti NFT praktiski lietojuma gadījumi.
 • Kā var veicināt patērētāju mārketingu, izmantojot NFT?
 • Spēļu savietojamība, izmantojot NFT un dažādus NFT, kas nodrošina sporta entuziastiem digitālo īpašumtiesības.
 • NFT regulēšana un to, kā šos aktīvus var izmantot, lai izveidotu uzticību visā pasaules finanšu nozarē.

CoinGeek konference 2020

CoinGeek konference 2020

 • Datums: 2020. gada 20. februāris – 2020. gada 21. februāris
 • Atrašanās vieta: Londona, Lielbritānija

CoinGeek Conference 2020 ir kriptogrāfisks notikums, kas galvenokārt tiks koncentrēts uz Bitcoin SV, blokķēdes platformas attīstību, kas tiek uzskatīta par regulācijai draudzīgu un kuru var mērogot ārkārtīgi plašā mērogā (pārāk viegli un efektīvi).

Šī gada pasākuma ietvaros piedalīsies daži no galvenajiem saistītajiem uzņēmumiem, kas saistīti ar Bitcoin SV projektu. Viņu vidū ir Dr.Craig S. Wright, nChain galvenais zinātnieks un viens no galvenajiem BSV ekosistēmas aizstāvjiem, Jimmy Nguyen, nChain grupas dibinātājs prezidents un Steve Shadders, BSV Node projekta CTO.

2020. gada marts

Honkongas Blockchain nedēļa 2020

Honkongas Blockchain nedēļa 2020

 • Datums: 2020. gada 2. – 6. Marts
 • Atrašanās vieta: Ocean Park Marriott viesnīca, Honkonga

HongKong Blockchain nedēļu 2020 vadīs NexChange, un tā pulcēs dažus no lielākajiem līderiem, kas saistīti ar šo nepārtraukti augošo nozari. Saskaņā ar oficiālo pasākuma vietni konference kalpos par tikšanās vietu tehnoloģiju entuziastiem, investoriem, valdības darbiniekiem, uzņēmējiem, jaunuzņēmumu īpašniekiem utt. Turklāt tajā ir arī pieminēts, ka 2019. gada Honkongas Blockchain nedēļas atkārtojums notika vairāk nekā 3500 apmeklētāju, un līdz ar to sagaidāms, ka šī gada pasākuma versija neatšķirsies.

Londonas Blockchain nedēļa 2020

Londonas Blockchain nedēļa 2020

 • Datums: 2020. gada 4. marts – 11. marts
 • Atrašanās vieta: Londona, Lielbritānija

Šis būs Londonas Blockchain nedēļas (LBW) sestais izdevums, un paredzams, ka pasākumu apmeklēs vairāk nekā 3000 nepāra cilvēku. Nedēļas laikā dalībniekiem būs atļauts piedalīties vairākos tikšanās pasākumos, vakara pieņemšanās, darbnīcās, kā arī īpašā blokķēdes hakatonā. Ja ar to nepietiks, kā norādīts oficiālajā LBW vietnē, organizatori rīkos arī konkursu, kurā 10 dažādu kriptogrāfijas / blokķēdes projektu vadītājiem tiks lūgts izteikt savas idejas tiesnešu komisijai (kas galvenokārt sastāv no top riska) kapitālisti). No desmit dalībniekiem tiks izvēlēts viens uzvarētājs, un viņam būs atļauts bez maksas prezentēt savu platformu nākamajā Fintech Worldwide pasākumā.

Blockchain tehnoloģiju pasaule 2020

Blockchain tehnoloģiju pasaule 2020

 • Datums: 11. marts – 2020. gada marts
 • Atrašanās vieta: Londona, Lielbritānija

Kā šķiet, liek domāt nosaukums, Blockchain Technology World (BTW) 2020 ir notikums, kas ir veltīts tam, lai palīdzētu plaši izplatīt blokķēdes tehnoloģiju un digitālās valūtas daudzos unikālos rūpniecības domēnos. Tomēr šī gada pasākuma galvenā uzmanība tiek pievērsta dažādiem tehnoloģiju pielietojumiem reālajā pasaulē. Šajā sakarā BTW uzņems plašu satura klāstu no vairākiem kriptogrāfijas novatoriem, uzņēmējiem dažādos teātros.

Visbeidzot, tajā ir pieminēts, ka 2019. gadā konferencē piedalījās 20K tehnoloģiju pircēji un ietekmētāji no visas pasaules.

DC Blockchain samits 2020

DC Blockchain samits 2020

 • Datums: 2020. gada 11. marts – 12. marts
 • Atrašanās vieta: Džordžtaunas Universitāte, Vašingtona

DC Blockchain samita 5. izdevumā Digitālās tirdzniecības kameras locekļi sanāks kopā, lai apspriestu jautājumus, kas joprojām ietekmē blokķēdes un kriptogrāfijas nozari kopumā. Plānots, ka pasākums notiks marta otrajā nedēļā, un tas notiks sadarbībā ar Džordžtaunas universitātes Finanšu tirgu un politikas centru. Daži no dalībniekiem, kuri samita ietvaros izklāstīs savus uzskatus un viedokļus, ir EP deputāte STOA priekšsēdētāja Eva Kaili, bijušais ASV CFTC vadītājs Dž. Kristofers Giankarlo, CDC prezidente Perianne Boring un CDC CPO Amy Davine Kim.

Blockchain Africa konference 2020

Blockchain Africa konference 2020

 • Datums: 2020. gada 11. – 12. Marts
 • Atrašanās vieta: Johannesburga, Dienvidāfrika

Notikums ir viens no lielākajiem blokķēdes / kriptogrāfijas notikumiem, kas šogad notiks Āfrikā. Pasākuma mērķis būs demistificēt un risināt daudzas uzņēmējdarbības problēmas, kuras potenciāli var atrisināt, izmantojot blokķēdi visā šajā ekonomiski nogatavojušajā reģionā. Turklāt konferences mērķis būs arī izglītot dalībniekus par dažādām reālās pasaules lietojumprogrammām (šīs strauji augošās tehnoloģijas), kuras jau izmanto dažādi uzņēmumi visā pasaulē, un tādējādi tās var izmantot, lai palīdzētu daudzām Āfrikas jaunattīstības valstīm.

Daži no tehnoloģiju novatoriem un līderiem, kas priecēs šo notikumu, ir:

 • Tone Vays – cienījams kriptovalūtu tirgotājs un analītiķis, kurš bieži parādās daudzās pasaules televīzijas pārraidēs.
 • Akhona Damane – CSIR locekle
 • Gerijs de Als – BankservAfrica izstrādātājs un digitālais speciālists
 • Mervins Džordžs – SAP Africa stratēģijas vadītājs un padomnieks
 • Karmela Kadete – dibinātāja & EMTECH izpilddirektors

2020. gada blokķēde uzņēmējdarbībai

2020. gada blokķēde uzņēmējdarbībai

 • Datums: 2020. gada 13. marts
 • Atrašanās vieta: RCED, Fejetvila, ASV

Konferences Blockchain for Business 2020. gada izdevumu vadīs Sema M. Voltona Biznesa koledža. Tas pulcēs dažus no galvenajiem akadēmiskajiem / nozares ekspertiem no visas šīs jomas, lai nāktu un izpētītu, kā decentralizētas informācijas un uz vērtību apmaiņu balstītas tehnoloģijas lēnām, bet droši maina to, kā mūsdienās darbojas uzņēmumi.

Lai būtu vēl konkrētāk, pasākuma galvenie runātāji pievērsīsies daudzām nišas tēmām, piemēram:

 • Atvērto ietvaru priekšrocība un vispārējā lietderība
 • Kā regulām būtu jāattīstās, virzoties nākotnē?
 • Kādi ir galvenie pamati, kas saistīti ar publiskām, privātām, atļaujām un hibrīdām blokķēdēm?

Visbeidzot, tajā ir pieminēts, ka cilvēki, kas piedalīsies konferencē, ir Niks Szabo (viedo digitālo līgumu izgudrotājs), Caitlin Long (WyoHackathon priekšsēdētājs), Paul Brody (galvenais un globālo inovāciju vadītājs, EY) un Archana Mehta Sristy (Vecākais programmatūras inženierijas direktors, Walmart).

Blockchain Expo Global

Blockchain Expo Global

 • Datums: 2020. gada 17. – 18. Marts.
 • Atrašanās vieta: Olympia, Londona.

Blockchain Expo Global ir viens no pasaules lielākajiem tehnoloģiju notikumiem, kas koncentrējas tikai uz nākotnes digitālajām iespējām, piemēram, kriptogrāfijas tehnoloģijām un blokķēdēm. Konferencē piedalīsies dažas augsta līmeņa personības, tostarp Viljams Lovels, Ioana Surpateanu, Leanne Kemp, Mariana Gomez de la Villa, Johan Toll, un tā notiks Londonā marta trešajā nedēļā..

Izstādes ietvaros vairākas pasākumu vitrīnas rīkos dažādi uzņēmumi, kas ir ne tikai līderi šajā telpā, bet arī aktīvi strādā, lai izveidotu visprogresīvākās blokķēdes platformas un risinājumus.

Blockchain nedēļa Roma 2020

Blockchain nedēļa Roma 2020

 • Datums: 2020. gada 17. marts – 21. marts
 • Atrašanās vieta: Mercure Hotel, Roma, Itālija

Tā kā Bitcoin pēdējās desmitgades mijā ir pavēris ceļu globālai finanšu revolūcijai, Blockchain Week Rome centīsies atklāt dalībniekus daudziem nozares līderiem, starta īpašniekiem, ekspertiem, lai palīdzētu viņiem saprast šīs strauji attīstošās nozares nepilnības. Šajā sakarā tajā ir pieminēts, ka piecu dienu garajā pasākumā galvenās uzrunas sniegs cienījami nozares speciālisti, piemēram, Džakomo Zucco (pasaulē pazīstams BTC pētnieks un speciālists), Massimo Chiriatti (CTO Blockchain & Digital Currencies IBM) un Gian Luca Comandini (MiSE loceklis).

Parīzes Blockchain nedēļas samits 2020

Parīzes Blockchain nedēļas samits 2020

 • Datums: 2020. gada 31. marts – 1. aprīlis.
 • Atrašanās vieta: F stacija, 5 Parvis Alan Turing, 75013 Parīze.

Vienā no lielākajiem Eiropā blockchain + kriptogrāfijas notikumiem PBW samitā piedalīsies 2500 dalībnieki no visas pasaules. ne tikai to, bet konferencē piedalīsies arī vairāk nekā 150 runātāji kopā ar 50 sponsoriem. Visbeidzot, pasākums notiks skaistajā Parīzē, Francijā marta pēdējā nedēļā.

Saskaņā ar oficiālo PBWS vietni, divu dienu pasākums būs piepildīts ar vairākām ieskatīgām sarunām un semināriem, kurus vadīs cienījami globālās kriptogrāfijas / blokķēdes ekosistēmas pārstāvji. Šajā sakarā jāuzsver, ka daži lieli vārdi, kas jau ir parakstījušies, lai sniegtu sarunas samitā, ir Arthur Breitman, David Chaum, Hadas Gold, Jack Gavigan, Marjan Delatinne (ar vairākiem vārdiem tiks paziņots nākamajā pāris nedēļas).

Finnovex Tuvie Austrumi 2020

Finnovex Tuvie Austrumi 2020

 • Datums: 2020. gada 11. – 12. Marts
 • Atrašanās vieta: Conrad Hotel – Dubaija, AAE

Finnovex ir viens no mūsdienu vadošajiem tehnoloģiju notikumiem, kas nodarbojas tikai ar inovācijām, kas saistītas ar finanšu pakalpojumu jomu Tuvajos Austrumos – vienā no visātrāk augošajiem kapitāla tirgiem pasaulē. Konference ir paredzēta marta otrajā nedēļā, un tajā tiks aplūkoti vairāki saistīti jautājumi, piemēram:

 • Kā bankas un citas finanšu iestādes, kas atrodas Tuvajos Austrumos un to tuvumā, var samērot vai pārspēt savus starptautiskos vienaudžus?
 • Kā jaunizveidotie uzņēmumi un citas finanšu struktūras var dažādot savus produktus un pakalpojumus?
 • Kādas ir regulatīvās problēmas, ar kurām jāsaskaras uzņēmumiem, kas darbojas Tuvajos Austrumos, it īpaši attiecībā uz drošu finanšu sistēmu attīstību?
 • Kādas ir dažādas banku / nebanku institūciju, finanšu organizāciju, ieguldījumu sabiedrību lomas, palīdzot šai tirgus nišas straujai attīstībai?

Turklāt tajā ir arī pieminēts, ka Finnovex 2020. gada atkārtojumā daži no augstākajiem C līmeņa vadītājiem šodien darbosies finanšu pakalpojumu nozarē.

2020. gada aprīlis

Stambulas Blockchain nedēļa 2020

Stambulas Blockchain nedēļa 2020

 • Datums: 2020. gada 6. – 10. Aprīlis
 • Atrašanās vieta: Hilton Istanbul, Turcija

Stambulas Blockchain nedēļas pirmā iterācija ir paredzēta aprīļa 5 dienu laikā. Pasākums tiek uzskatīts par vienu no gaidītākajiem gada blokķēdes notikumiem, un tajā piedalīsies daži nozares lielie spēlētāji, tostarp kriptogrāfijas YouTuber un analītiķis Ivans Liljeqvists, CNBC Crypto Trader šova vadītājs Rans Neuners, EAK Digital dibinātājs Erhan Korhaliller , Cointelegraph izpilddirektore Kristīna Lukrēcija Kornēra un DataDash dibinātājs Nikolass Mertens (starp daudziem citiem).

Blockchain Revolution Global 2020

Blockchain Revolution Global 2020

 • Datums: 2020. gada 7. – 8. Aprīlis
 • Atrašanās vieta: Toronto, Kanāda

Blockchain Revolution Global (BRG) otrais izdevums pulcēs dažus no ievērojamākajiem uzņēmumiem, vadītājiem, domātājiem un vizionāriem no blokķēdes un šifrēšanas tehnoloģiju jomas. Pasākumu vada vadošā neatkarīgā domnīca Blockchain pētījumu institūts un MCI grupa un kā norādīts oficiālajā pasākuma vietnē, BRG mērķis ir palīdzēt “izglītot, iedvesmot un sagatavot līderus” ienākošajai blokķēdes revolūcijai.

Nākamais Blockchain samits 2020

Nākamais Blockchain samits 2020

 • Datums: 2020. gada 7. – 8. Aprīlis
 • Atrašanās vieta: Dubaija, Apvienotie Arābu Emirāti

Future Blockchain Summit 3. izdevums notiks aprīļa otrajā nedēļā Dubaijā. Pasākumu kopīgi vadīs Smart Dubai, kā arī Dubaijas Pasaules tirdzniecības centrs. Tajā redzēs, ka daži no pasaules vadošajiem tehnoloģiju līderiem, valdības pārstāvjiem, uzņēmumiem, jaunizveidotajiem uzņēmumiem sanāks kopā, lai apspriestu veselu virkni jautājumu, kas saistīti ar blokķēdes pieņemšanu pasaules mērogā. Dalībnieku vidū būs Zviedrijas infrastruktūras ministrs Deivids Suomalainens, Londonas Fondu biržas Blockchain stratēģijas vadītājs Dotuns Rominiyi, Dr. Aisha Bint Butti Bin Bishr un Hon. Silvio Schembri (Maltas valdības parlamentārais sekretārs).

ANON samits 2020

ANON samits 2020

 • Datums: 2020. gada 15. – 16. Aprīlis.
 • Atrašanās vieta: Gösserhalle, Vīne, Austrija.

ANON samits pamazām kļūst par vienu no karstākajiem tehnoloģiju entuziastu galamērķiem visā pasaulē. Divu dienu pasākums koncentrēsies uz daudzām tēmām, piemēram, mākslīgo intelektu, lietu internetu (IoT), kriptogrāfijas platformām, digitālajiem aktīviem un blokķēdes tehnoloģijām.

Šī raksta tapšanas laikā tiek lēsts, ka ANON kopumā piedalīsies 1500 apmeklētāji un 100 vieslektori (ieskaitot dažas personības ar lielu vārdu, piemēram, Andreasu M. Antonopulu, Valteru Koku, Mariju Gabrielu, Maksimiliānu Marenbahu). Turklāt pasākums kalpos arī par pamatu topošajiem uzņēmējiem, kuri, iespējams, vēlas sazināties ar nozares līderiem un ekspertiem.

FinnoSec Africa 2020

FinnoSec Africa 2020

 • Datums: 2020. gada 21. – 22
 • Atrašanās vieta: Nairobi, Kenija (precīza norises vieta tiks paziņota tuvāko nedēļu laikā)

Iespējams, ka daudzi no mūsu pastāvīgajiem lasītājiem jau zina, ka Āfrikas kontinentā atrodas dažas no visātrāk augošajām ekonomikām pasaulē. Šajā sakarā daudzi eksperti uzskata, ka, virzoties nākotnē, blokķēdes tehnoloģija palīdzēs šim reģionam pārveidoties gan sociāli, gan ekonomiski.

Saskaņā ar oficiālo pasākuma vietni FinnoSec 2020 kalpos kā prātu tikšanās vairākiem ekspertiem no finanšu, kiberdrošības jomas. Daži no dalībniekiem ietver:

 • Titus Mengich Kimaiyo: IKT apgabala direktors & e-pārvalde
 • Bamidele Oseni (FCA), FICA: grupas galvenais risku direktors I&M Bank Ltd
 • Raimonds Bets: starta Salaam izpilddirektors, kā arī ISACA prezidents (Kenija)
 • Pīters Njuguna: Kenijas kooperatīvās bankas CIO
 • Stīvs Njenga: Barclays Bank valsts galvenais informācijas vadītājs
 • Christian H. C. Ayiku: Ecobank Transnational Togo finanšu direktors

Blockchain Life 2020

Blockchain Life 2020

 • Datums: 2020. gada 22. – 23. aprīlis
 • Atrašanās vieta: Music Media Dome, Maskava, Krievija

Blockchain Life 2020 ir gatavs piesaistīt vairāk nekā 4800 dalībnieku no visas pasaules, lai apspriestu galvenos aspektus, kas saistīti ar šo augošo nozari. Turklāt pēdējo 3-4 gadu laikā pasākums ir kļuvis par diezgan prestižu platformu, kur vairāki tirgus līderi un valdības pārstāvji ierodas, lai apspriestu blokķēdes tehnoloģijas ietekmi uz dažādām nozarēm (piemēram, piegādes ķēdi, veselības aprūpi utt.).

2020. gada maijs

Blockchain for Europe Summit 2020

Blockchain for Europe Summit 2020

 • Datums: 2020. gada 2. maijs
 • Atrašanās vieta: Brisele, Beļģija

Maija pirmās nedēļas laikā Blockchain for Europe samits (BES) būs liecinieks tam, kā daži no reģiona top blockchain spēlētājiem sanāk kopā, lai apspriestu DLT iespējamo lietojumu daudzās dažādās nozarēs (kā arī iezīmētu tehnoloģiju sekas sabiedrībā kopumā).

Turklāt, kā norādīts oficiālajā pasākuma vietnē, BES mērķis ir atvieglot sadarbību starp nacionālajiem, reģionālajiem un globālajiem dalībniekiem, lai palīdzētu ātrāk pieņemt, popularizēt blokķēdes tehnoloģiju visā Eiropā..

IEEE Starptautiskā konference par blokķēdi un kriptovalūtu 2020

IEEE Starptautiskā konference par blokķēdi un kriptovalūtu 2020

 • Datums: 2020. gada 3. – 6. Maijs
 • Atrašanās vieta: Toronto, Kanāda

ICBC 2020 otro un pēdējo daļu uzņems IEEE, un tās notiks maija pirmajā nedēļā Toronto, Kanādā. Tajā būs dažas galvenās adreses, apmācības, salīdzinošu tehnisko dokumentu prezentācijas utt., Lai palīdzētu izglītot dalībniekus par šī arvien pieaugošā domēna nākotni. Turklāt oficiālajā konferences vietnē dažu atsevišķu darbu autori tiks uzaicināti iesniegt savus pētījumu rezultātus, kas pēc tam tiks publicēti IEEE Transactions on Network and Service Management periodiskajā izdevumā..

Ēteriskā Ņujorka 2020

Ēteriskā Ņujorka 2020

 • Datums: 2020. gada 8. – 9. maijs
 • Atrašanās vieta: NYC, Amerikas Savienotās Valstis

Kopā ar Consensys Ethereal samitu daudzi arī uzskata par go-to pasākumu blokķēdes / kriptogrāfijas entuziastiem visā pasaulē. Konferences mērķis ir apvienot vadošos izstrādātājus, uzņēmumus un ietekmētājus, lai viņi apvienotos un palīdzētu veidot šīs nozares nākotni. Šajā sakarā ir jāatzīmē, ka šī gada pasākuma versiju apmeklēs tādas lielas parūkas kā Džozefs Lubins, Teilore Monahana, Roberts Lešners un Laura Šina.

Vienprātība 2020

Vienprātība 2020

 • Datums: 2020. gada 11. – 13. Maijs
 • Atrašanās vieta: Hilton Midtown, Ņujorka, Amerikas Savienotās Valstis

Daudzi vienprātību plaši atzīst (kopš 2015. gada) kā vienu no galvenajiem nenovēršamo tehnoloģiju personību kriptogrāfiskajiem sapulcēm, kas notiek katru gadu. Šajā sakarā šī gada pasākums, visticamāk, piesaistīs arī gandrīz visus lielākos ar šo jomu saistītos uzņēmumus, izstrādātājus, dibinātājus un investorus, lai apspriestu galvenos jautājumus, kas pašlaik ietekmē šo nozari kopumā. Trīs dienu pasākums kalpos arī kā lieliska tikšanās vieta uzņēmējiem, starta īpašniekiem, lai sazinātos savā starpā, kā arī ar dažādiem Volstrītas un Fortune 500 vadītājiem.

Kaut arī konsensa 2020 dalībnieku saraksts vēl nav izlaists, sagaidāms, ka pasākumā piedalīsies daži no lielākajiem vārdiem no kriptogrāfijas pasaules.

Izpratne par Bitcoin 2020

Izpratne par Bitcoin 2020

 • Datums: 2020. gada 28. – 31. maijs
 • Atrašanās vieta: Westin Dragonara, Sentdžilians, Malta

Izpratne par Bitcoin 2020 ir 3 dienu notikums, kura mērķis būs nodrošināt kriptogrāfijas entuziastus ar taustāmiem veidiem, kā novērst daudzus pārpratumus / FUD, kas šobrīd ir saistīts ar Bitcoin Trustless Network. Turklāt konferencē tiks apspriesta arī neuzticamas decentralizētas vērtības pārsūtīšanas nākotne, un tajā tiks uzstādītas galvenās uzrunas no nozares profesionāļiem, piemēram, Tone Vays (cienījams kriptogrāfijas tirgotājs un analītiķis), Dr. Adam Back (dibinātājs). & CEO, Blockstream), Alekss Petrovs (BitFury CIO).

2020. gada jūnijs

Telco Blockchain forums

Telco Blockchain forums

 • Datums: 2020. gada 9. jūnijs
 • Atrašanās vieta: Londona, Lielbritānija

Saskaņā ar šī gada Telco Blockchain foruma oficiālo darba kārtību pasākums centīsies panākt blokķēdes pieņemšanu visā pasaules telekomunikāciju nozarē. Turklāt konferencē būs daudz plašu runātāju, kas apspriedīs blokķēdes potenciālu telekomunikāciju nozarē, kā arī pārbaudīs dažādus tā biznesa gadījumus (saistībā ar šo nišas domēnu).

Turklāt forumā arī tiks padziļināti apskatīti dažādi telekomunikāciju blokķēdes reālie izmantošanas veidi (piemēram, vai tehnoloģija var kalpot par dzīvotspējīgu ieņēmumu ģeneratoru vai arī galvenokārt darboties kā atvērta slīpsvītra nozarei kopumā?)

Blockchain for Business Summit 2020

Blockchain for Business Summit 2020

 • Datums: 2020. gada 10. – 11. jūnijs
 • Atrašanās vieta: Excel Londona, Lielbritānija

Pēc panākumiem pagājušajā gadā, Blockchain for Business samita 2020. gada atkārtojums mēģinās novērst digitālo aktīvu tirgus satraukumu un spekulācijas. Turklāt pasākumā tiks aplūkoti arī dažādi tehnoloģiju izmantošanas gadījumi reālajā pasaulē daudzās dažādās rūpniecības jomās un tirgus sektoros..

Samitā piedalīsies daudzi lieli spēlētāji, piemēram, GE Power inovāciju vadītājs Mahers Čebbo, Nordea Ville Sointu, Anglijas Bankas Viljams Lovels un ING Mariana Gómez de la Villa (cita starpā).

Kripto ielejas blokķēdes konference

Kripto ielejas blokķēdes konference

 • Datums: 2020. gada 11. – 12. Jūnijs.
 • Atrašanās vieta: Rotkreuz, Šveice

Kripto ielejas konferences (CVC) trešais un jaunākais izdevums notiks jūnija otrajā nedēļā Rotkreuzā, Šveicē. Divu dienu pasākumā notiks daudzas diskusijas, kurās tiks risināti ar blokķēdes tehnoloģiju saistītie jautājumi. Kā norādīts oficiālajā konferences vietnē, CVC rīkos vairāk nekā 50 + prezentācijas no pasaules nozares līderiem.

Turklāt pasākuma apmeklētājiem tiks piedāvāti arī:

 • Rūpīgi atlasīti pētījumi, kas attiecas uz kriptogrāfijas un blokķēdes tehnoloģiju akadēmisko aspektu.
 • Mijiedarbība ar vairākiem augsta līmeņa indivīdiem no dažādas korporatīvās vides, akadēmiskām institūcijām, jaunizveidotiem uzņēmumiem un valdības struktūrām.
 • Produktu vitrīnas no daudziem uzņēmumiem.
 • Paneļu diskusijas, kas piedāvā izaicinošus viedokļus.

Visbeidzot, tajā ir pieminēts, ka Kripto ielejas konferencē piedalīsies vairāk nekā 700 personas, 100+ investori, 10+ izstādes dalībnieki un 200+ uzņēmumi.

2020. gada jūlijs

Blockchain samits: Blockchain bizness

Blockchain samits: Blockchain bizness

 • Datums: 2020. gada 1. – 2. jūlijs
 • Atrašanās vieta: Olympia konferenču centrs, Londona, Lielbritānija

Blockchain Summit 2020 piedāvās apmeklētājiem piekļuvi vairākiem tehnoloģiju ietekmētājiem un traucētājiem no visas pasaules. Šī gada konferences izdevumā piedalīsies vairāk nekā 200 skaļruņu, kas apsveic no dažādām nozarēm, piemēram, blokķēdes, AI, finanšu, un kalpos kā platforma dažādiem pārdevējiem, lai apspriestu, demonstrētu un demonstrētu savus produktus pasaules tehnoloģiju tirgū kopumā..

Piegādes ķēde par Blockchain konferenci 2020

Piegādes ķēde par Blockchain konferenci 2020

 • Datums: 2020. gada 13. jūlijs
 • Atrašanās vieta: Fishburners Event Space, Brisbena, Austrālija

Kā šķiet, liecina nosaukums, Blockchain konferences piegādes ķēdes mērķis ir apvienot piegādes ķēdes operatorus ar dažādiem blokķēdes pētniekiem, neatkarīgiem izstrādātājiem, valdības amatpersonām, lai apspriestu plašu ar šo jomu saistīto nišas jautājumu loku (piemēram, izcelsme, piegādes ķēdes finansēšana) , darījumu sarunas un loģistika).

Blockchain Expo Europe

Blockchain Expo Europe

 • Datums: 2020. gada 17. – 18. Jūlijs.
 • Atrašanās vieta: RAI Amsterdam.

Pasākums, kas tiek plaši uzskatīts par vienu no pasaules lielākajām uz blokķēdi orientētajām konferencēm, galvenokārt koncentrējas uz šādām lietām:

 • Uzņēmumu tehnoloģiju nākotne
 • Blokķēdes un kriptogrāfijas potenciāls

Papildus tam divu dienu pasākuma ietvaros notiks arī vairākas pasākumu vitrīnas, kuras vadīs dažādi vadošie zīmoli no šīs strauji attīstošās nozares.

Kalnrūpniecības traucējumu konference (MDC) 2020

Kalnrūpniecības traucējumu konference (MDC) 2020

 • Datums: 2020. gada 22. – 23. jūlijs
 • Atrašanās vieta: DoubleTree by Hilton, Maiami, Amerikas Savienotās Valstis

MDC tiek plaši atzīta par vienu no pasaules lielākajām uz šifrēšanu orientētajām konferencēm, kurā piedalās vairāki pazīstami kalnrači, uzņēmēji un pat ASIC veidotāji. Šī gada pasākuma ietvaros dalībniekiem būs iespēja uzzināt par dažādiem traucējošiem bloku ķēdes jaunizveidotajiem uzņēmumiem un platformām, kas var pilnībā pārveidot šo nozari. Ne tikai tas, ka sagaidāms, ka MDC 2020 piedalīsies vairāk nekā 1000+ ekspertu, ietekmētāju un stratēģu no visas pasaules. Dažas no šīm personām ietver:

 • Irēna Gao – Bitmain starptautiskā pārdošanas vadītāja
 • Deivids Voriks – izpilddirektors, Obelisk ASIC ražotāja līdzdibinātājs + Sia galvenais izstrādātājs
 • Navdeep Garg – BitTorrent tehniskais vadītājs
 • Filips Zalteris – kalnrūpniecības operāciju vadītājs, Genesis Mining

2020. gada augusts

Blockchain samits Singapūrā

Blockchain samits Singapūrā

 • Datums: jāizlemj
 • Atrašanās vieta: Suntec, Singapūra

Dienas garajā pasākumā piedalīsies vairāk nekā 700 nozares vadītāji, novatori un lēmumu pieņēmēji, kuri pulcēsies, lai palīdzētu klātesošajiem izprast dažādos trūkumus un saistības, kas saistītas ar šo nepārtraukti attīstīto tehnoloģiju. Lai gan šī gada samita viesu saraksts vēl nav paziņots, personālu, kas iepriekšējos gados apmeklēja šo pasākumu, sagaidāms, ka daži no šīs vietas ievērojamākajiem vārdiem piedalīsies šī gada konferencē.

Blockchain apmācības konference

Blockchain apmācības konference

 • Datums: jāizlemj
 • Atrašanās vieta: Denvera, Kolorādo

Šī gada Blockchain apmācības konferencē ir paredzēts veikt vairākas padziļinātas mijiedarbības ar globālā blockchain sektora pārstāvjiem. Kā norādīts oficiālajā pasākuma vietnē, konferencē būs pilns 16 stundu izglītojošs saturs, kas ir pielāgots, lai palīdzētu cilvēkiem maksimāli palielināt zināšanas par visām lietām, kas saistītas ar šo augošo domēnu..

Foruma blokmeistars

Foruma blokmeistars

 • Datums: jāizlemj
 • Atrašanās vieta: Sanpaulu, Brazīlija

Forums Blockmaster tiek plaši uzskatīts par Brazīlijas galveno kriptogrāfijas / blokķēdes notikumu. Šī gada pasākuma versijā vairāki Dienvidamerikas vadošie tehnoloģiju izstrādātāji, uzņēmumu īpašnieki un kriptogrāfijas entuziasti sapulcēsies, lai ne tikai izveidotu sadarbības tīklu, bet arī dalītos savās zināšanās, atziņās un sazinātos ar reģionālajiem un starptautiskajiem dalībniekiem..

2020. gada septembris

Blokķēde eļļā & Gāzes konference

Blokķēde eļļā & amp; Gāzes konference

 • Datums: 2020. gada 16. – 17. Septembris
 • Atrašanās vieta: JW Marriott Houston, Amerikas Savienotās Valstis

Ikgadējā Blockchain in Oil 4. izdevums & Gāzes konference notiks septembra trešajā nedēļā, un līdzīgi kā tās priekšgājējs būs vairāk nekā 40+ runātāju un 200 + apmeklētāju liecinieks. Turklāt tajā ir pieminēts, ka pasākums notiks sadarbībā ar Naftas un gāzes bloku ķēdes konsorciju – uzņēmumu, kas sastāv no pazīstamiem nozares milžiem, tostarp Shell, Equinor, Chevron, Hess, Repsol (cita starpā).

Kā norādīts oficiālajā pasākuma vietnē, šī gada konferencē tiks meklēti dažādi veidi, kā eļļa var izmantot blokķēdi & racionalizēt savu iekšējo darbību, kā arī palielināt kopējo produktivitāti. Ne tikai tas, bet konferencē tiks demonstrētas arī dažādas uz blokķēdi balstītas pārvaldības sistēmas demonstrācijas, kuras var izmantot, lai aizstātu nozares esošās mantotās sistēmas.

2020. gada oktobris

Blockchain 2020 balss

Blockchain 2020 balss

 • Datums: 2020. gada 5. – 5. Oktobris
 • Atrašanās vieta SIX10, Čikāga, Amerikas Savienotās Valstis

Saskaņā ar tiešsaistē pieejamo informācijas klāstu, šī gada Blockchain Voice (VoB) konferences versija mēģinās nodrošināt globālās blokķēdes ekosistēmas dalībniekiem platformu, lai savstarpēji mijiedarbotos ļoti racionalizēti – tādējādi ļaujot viņiem maksimāli palielināt viņu sadarbības iespējas.

Paredzams, ka pasākuma pamatprogramma tiks paziņota līdz 31.01.20.

Crypto Invest samits 2020

Crypto Invest samits 2020

 • Datums: 2020. gada 6. oktobris – 7. oktobris
 • Atrašanās vieta: Losandželosas konferenču centrs, Losandželosa, Amerikas Savienotās Valstis

Šis pasākums tiek saukts arī par NVS, un tiek plaši uzskatīts par vienu no pasaulē vadošajām kriptogrāfijas konferencēm / izstādēm, kas koncentrējas uz nišas tēmām, piemēram, blokķēdes ieguldījumiem, kriptogrāfijas pieņemšanu utt. Turklāt jānorāda, ka šī gada konference būs rīko Goren Holm Ventures, un tajā piedalīsies vairāki novatori, līderi, uzņēmēji, jaunizveidoti uzņēmumi, eņģeļu investori, riska kapitāla investori, privātie investori, ģimenes biroji, nekustamā īpašuma investori, kuri jau daudzus gadus ir saistīti ar blokķēdes telpu.

Iepriekšējie apmeklētāji bija Stīvs Vozņaks, Tims Drapers, Dens Morheds, Bils Barhīds un Apolo Ohno.

2020. gada novembris

MoneyConf

MoneyConf

 • Datums: 2020. gada 2. – 3. Novembris
 • Atrašanās vieta: Lisabona, Portugāle

MoneConf 2020 ir divu dienu pasākums, kurā uzņems vairāk nekā 5000 dalībnieku no vairāk nekā simts dažādām valstīm. Runājot par pasākuma piedāvājumu, konference būs piepildīta ar vairākām galvenajām uzrunām, praktiskām darbnīcām, tīkla sesijām, kas ļaus indivīdiem maksimizēt zināšanas par tādām tēmām kā blokķēde, kriptogrāfija, AI, decentralizācija, DLT utt..

Blockchain Expo Ziemeļamerika

Blockchain Expo Ziemeļamerika

 • Datums: 2020. gada 4. – 4. Novembris
 • Atrašanās vieta: Santa Clara sanāksmju centrs, Amerikas Savienotās Valstis

Ikgadējās N.American Blockchain Expo ceturtajā izdevumā piedalīsies līderi, eksperti no vairākām nozarēm, lai apspriestu jautājumus, kas saistīti ar dažādām nišas jomām, piemēram, blokķēdi, IoT, 5G, kiberdrošību, mākoņu tehnoloģiju, AI un lielajiem datiem.

Turklāt tajā ir arī pieminēts, ka pasākumā notiks vairākas galvenās runas, interaktīvas paneļdiskusijas un uz risinājumiem balstītas gadījumu izpētes, kas ļaus dalībniekiem ne tikai uzzināt par šīs pastāvīgi mainīgās telpas dažādajiem aspektiem, bet arī ļaut viņiem gūt labāk izprast dažas šīs tehnoloģijas sīkākās detaļas.

Visbeidzot, kā paredzēts pasākuma oficiālajā darba kārtībā, konference cenšas palīdzēt cilvēkiem atklāt galvenās nozares, kuras var izjaukt, izmantojot blokķēdes tehnoloģiju. Dažas no šīm tirgus nozarēm ietver mazumtirdzniecību, finanses, veselības aprūpi, apdrošināšanu, enerģētiku, mūziku, valdību, nekustamo īpašumu.

Decentralizēts 2020. gads

Decentralizēts 2020. gads

 • Datums: 2020. gada 11. – 13. Novembris
 • Atrašanās vieta: Limasola, Kipra

Nikosijas universitātes rīkotā ceturtā ikgadējā decentralizētā konference notiks novembra otrajā nedēļā. Kā jau daudzi no mūsu lasītājiem, iespējams, zina, notikums tiek plaši uzskatīts par vienu no Eiropas vadošajām konferencēm par blokķēdēm un digitālajām valūtām. Šajā sakarā tajā ir pieminēts, ka Decentralizētā 2020. gadā daži no pasaules vadošajiem uzņēmējdarbības veicējiem, kā arī akadēmiskie eksperti sanāks kopā, lai apspriestu dažādas tendences un attīstību, kas ietekmē šo telpu. Iepriekšējo dalībnieku vidū bija blockstream doktors Ādams Beks, CDC Perianne Boring un Eva Kaili.

IMTC 2020

IMTC 2020

 • Datums: 2020. gada 16. – 19. Novembris
 • Atrašanās vieta: Maiami, Amerikas Savienotās Valstis

IMTC 2020 kopā būs 500 nepāra dalībnieki, kas pulcēsies no visas pasaules, lai ne tikai izveidotu tīkla savienojumu, bet arī uzzinātu par jaunākajiem notikumiem, kas notiek blokķēdes un ar kriptogrāfiju saistīto finanšu pasaulē. Šī gada pasākuma runātāju vidū būs tādas personības kā Džordžs Haraps, Leons Issacs, Ņina Hulskena.

Labākie 2020. gada kriptogrāfijas pasākumi un konferences: pēdējais vārds

Kāds ievārījuma iesaiņots gads būs bitcoin zemē. Tā kā uz blokķēdes balstītais laikmets mūs sagaida 2020. gadā un pēc tam, sākot ar pusi samazinošo notikumu līdz jebkurai no šīm uzskaitītajām kriptovalūtām veltītajām konferencēm, gudrs vārds visiem kriptogrāfijas entuziastiem, aizstāvjiem un zelotiem ir veikt apļus un sākt veidojiet kontaktus ar vienaudžiem, atrodiet jaunus interesantus piegādātājus vai pārdevējus un sāciet sevi pozicionēt, lai iegūtu vislabākās iespējas gūt panākumus šajā apbrīnojamajā kriptogrāfijas pasaulē.

Neatkarīgi no tā, vai tas ir jūsu izpratnes palielināšana vai skaidrības iegūšana, šie ar blokķēdi saistītie kriptogrāfijas notikumi atklās atšķirīgu iedvesmas un motivācijas līmeni, kuru varat paņemt atpakaļ mājās. Ak, un vēl viena pēdējā doma – noteikti izklaidējieties! Apmeklējot kādu no šiem bitcoin notikumiem, būs izdevīgi uzņemt stratēģijas, ieskatus un analīzes, kuras jūs vienkārši neatradīsit kriptogrāfijas čivināt.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me