Kripto ienākumi reizi ceturksnī: Palm Beach’s Tech Royalty Pensionēšanās plāns

kriptogrāfisko ienākumu-ceturkšņa tehnoloģiju-autoratlīdzības-pensionēšanās plāns

Teeka Tiwari ir uzsācis jaunu sava Crypto Income Quarterly biļetena mārketinga kampaņu. To sauc par “tehnoloģiju autoratlīdzības pensijas plānu”.

Ievērojot Teeka ieguldījumu padomus tehnoloģiju autoratlīdzības pensiju plānā, jūs varat “katru gadu iekasēt 180 472 ASV dolārus” un “baudīt ienākumus uz mūžu”, vienlaikus “sākot ar tikai 100 ASV dolāriem” – vismaz saskaņā ar Teeka Tiwari teikto.

Tāpat kā citās Teeka Tiwari mārketinga lapās, Tech Royalty pārdošanas lapa ir piepildīta ar grandioziem sekotāju apgalvojumiem, kas nelielus ieguldījumus pārvērš par milzīgiem likteņiem.

“Es nedaudz vairāk nekā gada laikā esmu pārveidojis 12 000 USD par 1 032 763 USD? !! Oho. Paldies, šķiet, ir nepietiekams, ”raksta viens no Teekas uzticīgajiem sekotājiem pēc viņa ieguldījumu ieteikumu ievērošanas.

“Pateicoties jums, man ir vairāk nekā 4,5 miljoni ASV dolāru,” raksta cits sekotājs.

Tātad, kāds ir Teeka Tiwari tehnoloģiju autoratlīdzības ieguldījumu sistēmas noslēpums? Apskatīsim tuvāk, kā tas darbojas – un vai tā ir krāpšanās vai likumīga ieguldījumu iespēja.

Pārskatīsim Crypto Income Quarterly un redzēsim, kas ir Teekas Palm Beach Tech Royalty pensionēšanās plāns 2020. gadā.

Kāds ir Tech Royalty pensiju plāns?

Teeka Tiwari tehnoloģiju autoratlīdzības pensiju plāns ir aprakstīts kā “autoratlīdzības plūsma, kas ļauj katru dienu, nedēļu vai mēnesi savākt skaidru naudu jūsu rokās – par jauno tehnoloģiju”.

Šīs tehniskās autoratlīdzības ir līdzīgas tradicionālajām autoratlīdzībām, kad periodisku izmaksu saņemat kaut ko tādu, kas jums pieder, piemēram, filmu, dziesmu vai grāmatu.

Acīmredzot daudzi tehnoloģiju uzņēmumi atdod dividendes. Bet kāda ir atšķirība starp Teeka “tehnoloģiju honorāriem” un dividendēm?

Teeka atbild uz šo jautājumu, norādot, ka tehnoloģiju honorāri maksā ievērojami labāk nekā dividendes.

“Parasto dividenžu ieguldījumu vidējā gada atdeve ir tikai 1,85% … bet tehnoloģiju autoratlīdzība jau varētu būt devusi jums maksimālo atdevi 517%, 770%, 987% … pat 9,161% un vairāk.”

Teeka arī apgalvo, ka, šodien izmantojot šīs tehnoloģiju autoratlīdzības, jūs varat nopelnīt 180 472 USD gadā uz mūžu, ieguldot tikai 100 USD..

“Padomājiet par to … jūs varat sākt ar jau 100 ASV dolāriem … aiziet pensijā gada laikā … un baudīt ienākumus visu mūžu.”

Acīmredzot tas viss izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība – it īpaši no tāda uzņēmuma kā Palm Beach Research Group, kas pazīstams ar pārspīlētām klientu atsauksmēm.

Tātad, ko īsti runā Teeka Tiwari? Kas ir tehnoloģiju honorārs?

Tehniskie honorāri ir kriptonauda

Apžilbinājis jūs ar smieklīgiem apgalvojumiem par to, cik daudz naudas jūs varat nopelnīt, ievērojot viņa ieteikumus par ieguldījumiem, Teeka Tiwari beidzot sasniedz savu argumentu: viņa “tehnoloģiju honorāri” ir tikai kriptonauda.

Šķiet, ka Teeka ir īpaši vērojama attiecībā uz kriptovalūtu pamatā esošo blokķēdes tehnoloģiju. Pārdošanas lapā nekad nav teikts “blockchain” pēc nosaukuma, lai gan Teeka apraksta, cik daudz viņa tehnisko honorāru / kriptovalūtu ir veidoti uz šīs tehnoloģijas.

Kāpēc ir iespēja šādai eksponenciālai izaugsmei šajā jomā? Kāpēc Teeka apgalvo, ka ieguldījums 100 ASV dolāru vērtībā var kļūt par miljonāru?

Nu, Teeka apraksta kriptogrāfijas un blokķēdes tehnoloģijas “tīkla efektu”:

“Izmantojot tehnoloģiju honorārus, jūs iegūstat iespēju gūt labumu no tīkla efekta. Tehniskā autoratlīdzības programmatūra [kriptogrāfijas / blokķēdes programmatūra] var tikt mērogota miljoniem lietotāju – praktiski visu nakti. Tā kā adopcija nenotiek pa vienam cilvēkam vienlaikus … tā notiek eksponenciāli. ”

Teeka arī apgalvo, ka viņam ir kāda slepena ieguldījumu stratēģija, kas ļauj viņam pēc vajadzības iekasēt dividendes katru stundu, katru dienu, nedēļu vai katru mēnesi. Nav skaidrs, par ko viņš šeit runā, bet šķiet, ka viņš runā par periodisku dažu jūsu kriptogrāfisko aktīvu pārdošanu, lai bloķētu peļņu, un pēc tam šo peļņu sauc par “honorāriem”.

Noklikšķiniet šeit, lai tūlīt skatītos Teeka Tiwari kriptogrāfisko ienākumu ceturkšņa prezentāciju.

Teeka uzskata, ka kriptokaseši ir lielākā jaunā ieguldījumu klase

Galu galā Teeka “tehnoloģiju autoratlīdzības” arguments ir balstīts uz ideju, ka iestādes gatavojas plūst kriptonauda.

Teeka norāda uz pierādījumiem, piemēram, to, ka Fidelity katram starpniecības kontam pievieno kriptogrāfijas atbalstu. TD Ameritrade gatavojas darīt to pašu. Tā kā vairāk brokeru platformu seko šim piemēram, nauda tiks ielejta kriptogrāfijā – vismaz, pēc Teeka domām.

Teeka piemin arī Bakkt, kriptogrāfijas apmaiņas platformu, kuru uzsāka Starpkontinentālā birža (ICE), Ņujorkas fondu biržas (NYSE) īpašnieki. Kopš tā darbības uzsākšanas 2019. gada septembrī Bakkt apjoms pēdējos mēnešos ir nepārtraukti pieaudzis.

Paturot to prātā, Teeka uzskata, ka citi brokeri ātri sekos šim piemēram un pievienos šifrēšanas atbalstu:

“Vai jūs domājat, ka Schwab … TD Ameritrade … Interaktīvie brokeri … un visi citi tiešsaistes brokeri … tikai stāvēs blakus un ļaus Fidelity būt vienīgajam? Nevar būt! Tas nenotiek tādā konkurētspējīgā nozarē kā finanses. ”

Šī efekta dēļ Teeka uzskata, ka kriptogrāfija ir jauna aktīvu klase tāpat kā REIT, ETF, indeksu fondi un tehnoloģiju akcijas. Tomēr, atšķirībā no šīm aktīvu klasēm, parastie investori var ieguldīt šodien tieši kopā ar agrīnajiem lietotājiem un iestādēm. Pirms pērkat, jums nav jāgaida, kamēr uzņēmums kļūst publisks vai visi par to dzird:

Protams, kritiķi teiks, ka kriptogrāfija jau ir pagājusi tālu pāri punktam “jums šeit jāpērk”. Kritiķi apgalvo, ka kriptogrāfijai jau ir bijis vēsturiskais uzplaukuma un krūtis. Vai bitkoīns kādreiz atgriezīsies pie 20 000 USD vai vairāk? Teeka Tiwari noteikti tā domā. Ja arī jūs tā domājat, tad varat ņemt vērā viņa ieguldījumu ieteikumus, lai nopelnītu miljonus – vismaz, pēc Teekas domām.

Kas ir kriptogrāfijas ienākumi reizi ceturksnī?

Teeka Tiwari “tehnoloģiju autoratlīdzības pensiju plāns” ir tikai viņa Crypto Income Quarterly biļetena mārketinga kampaņa.

Reizi trijos mēnešos Teeka uz jūsu iesūtni nosūtīs Crypto Income Quarterly kopiju. Biļetenā ir iekļauti ieguldījumu ieteikumi – piemēram, kriptovalūtu veidi, kurus jums vajadzētu iegādāties tieši tagad, lai iegūtu milzīgu peļņu.

Tāpat kā ar citiem Palm Beach Research Group produktiem, arī Crypto Income Quarterly sola vieglu naudu un ātru bagātību. Ievērojot informatīvajā izdevumā ietvertos ieteikumus par ieguldījumiem, jūs varat iegūt milzīgu peļņu ar ierobežotu zaudējumu iespējamību – vismaz saskaņā ar Palmbīčas izpētes grupas komandu.

Teeka apgalvo, ka viņš varētu pārdot Crypto Income Quarterly par daudz vairāk, nekā viņš to šobrīd pārdod. Tomēr no sava sirds labestības Teeka ir izvēlējies saglabāt zemas cenas:

“Jūs saņemat piekļuvi vienīgajiem riska ieguldījumu fondu kvalitātes pētījumiem, kas pašlaik ir pieejami par šo pilnīgi jauno iespēju bagātināties ārpus akciju tirgus. Protams, es varētu pārdot savus pētījumus riska ieguldījumu fondiem un citiem lielās līgas investoriem un veikt apmēram 20 – 40 reizes lielāku ieguldījumu, ko es tagad daru. Bet patiesība ir … Man ir visa nauda, ​​kas man jebkad būs vajadzīga. ”

Kripto ienākumi reizi ceturksnī

Crypto Income Quarterly ir savāda un dārga cenu sistēma:

  • Jauna dalības maksa: 2000 USD
  • Atjaunošanas maksa: Ik pēc trim mēnešiem 249 USD

Jā, jūs maksājat 2000 USD tikai par pievienošanos Crypto Income Quarterly. Pēc tam jums ir jāmaksā 249 USD par katru nākamo numuru (996 USD gadā).

Visa šī informācija ir paslēpta smalkajā drukā kriptogrāfisko ienākumu ceturkšņa pārdošanas lapas apakšdaļā, tāpēc ir grūti precīzi redzēt, uz ko reģistrējaties, ievadot kredītkartes informāciju..

Kas ir iekļauts kriptogrāfisko ienākumu ceturksnī?

Ja abonējat Crypto Income Quarterly, izmantojot tehnoloģiju autoratlīdzības pārdošanas lapu, jūs saņemsit nedaudzus bonusu produktus, tostarp:

Viena gada abonēšana kriptogrāfijas ienākumiem reizi ceturksnī: Jūs saņemat Crypto Income Quarterly gada abonementu, kas tiek piegādāts uz jūsu e-pasta iesūtni reizi ceturksnī.

Mani trīs galvenie tehniskie honorāri 2020. gadā par priekšlaicīgu pensionēšanos: Teeka uzskaita trīs “tehnoloģiju autoratlīdzības” (t.i., kriptovalūtas vai blokķēdes uzņēmumus), ko viņš iesaka iegādāties šodien. Teeka apgalvo, ka 100 USD ieguldījums šodien novedīs pie 100 000 USD gadā vai vairāk, sākot ar šo gadu.

10 īpašas kriptovalūtas ienākumu situācijas, kas varētu jums nodot 81 624 USD gadā vai vairāk uz mūžu: Šajā e-grāmatā ir uzskaitītas desmit īpašas kriptovalūtas ienākumu situācijas, kas varētu jums nodot 81 624 USD gadā vai vairāk uz mūžu.

Vilsona kripto ieskats: Palmbīčas izpētes grupas Gregs Vilsons publicē biļetenu ar nosaukumu Vilsona kriptogrāfiskais ieskats. Biļetens apgalvo, ka nodrošina “riska ieguldījumu fondu līmeņa analīzi”. Teeka arī apgalvo, ka “to tagad saņem tikai 52 profesionāļi pasaulē”.

Periodiski e-pasta atjauninājumi: Teeka periodiski nosūtīs e-pastus abonentiem, lai tos informētu par jaunumiem, jaunākajām kriptogrāfijas izmaiņām vai pozīcijas izmaiņām.

Ienākumu kriptogrāfijas ātrās lietošanas pamācība: Jūsu abonementā ir e-grāmata, kurā paskaidrots, kā darbojas kriptovalūtas, kā sākt darbu šodien un kā tās iekļaujas jūsu pensiju portfelī..

Kripto video ceļveži: Kriptogrāfijas instruktors Hektors Pena ir salicis kriptogrāfijas video ceļvežus, kas iepazīstina jūs ar pirmajiem kriptovalūtas pirkšanas soļiem..

Visi šie bonusa produkti ir e-grāmatas. Tie tiks piegādāti jūsu iesūtnē pēc tam, kad būsit samaksājis jauno USD 2 000 par Crypto Income Quarterly dalības maksu.

Pēdējais vārds par Tech Royalty pensionēšanās plānu

Crypto Income Quarterly ir Palm Beach Research Group un Teeka Tiwari informatīvais izdevums. Teeka Tiwari ir bijušais riska ieguldījumu fondu pārvaldnieks, kurš nesen specializējies kriptogrāfijas jomā.

Teeka ir ļoti vērojama attiecībā uz kriptovalūtu. Viņš, šķiet, domā, ka kriptogrāfija gatavojas eksplodēt ar izaugsmi. Kā pierādījumu viņš norāda uz faktu, ka Bakkt, TD Ameritrade, Fidelity un citas galvenās brokeru platformas atbalsta kriptogrāfiju – un citām brokeru aģentūrām drīz vajadzētu sekot šim piemēram.

Teeka Tiwari ir publicējis jaunu pārdošanas lapu, lai reklamētu Crypto Income Quarterly. Pārdošanas lapā tiek runāts par “tehnoloģiju autoratlīdzības pensiju plānu” un “tehnoloģiju honorāriem”, kuros varat ieguldīt.

Tāpat kā ar citiem Palm Beach Research Group produktiem, pārdošanas lapa ir piepildīta ar smieklīgiem apgalvojumiem par peļņas potenciālu: piemēram, šodien ieguldot 100 USD Teeka ieteiktās kriptovalūtās, jūs varat nopelnīt garantētos ienākumus 100 000 USD gadā uz mūžu. Pat cilvēki, kuri 2009. gadā nopirka 100 ASV dolārus bitcoin, nenopelna šāda veida naudu!

Crypto Income Quarterly ir arī neparasti dārga cenu iestatīšana. Jūs maksājat 2000 USD tikai par pievienošanos biļetenam. Pēc tam jūs katru ceturksni maksājat 249 USD par katru papildu biļetena numuru. Padarot lietas sarežģītākas ir tas, ka visa šī cenu informācija ir paslēpta smalkā, gaišā krāsā drukātā veidā pārdošanas lapas apakšdaļā.

Galu galā ir būtiskas problēmas ar Crypto Income Quarterly un to, kā biļetens tirgo sevi tiešsaistē, un tehnoloģiju autoratlīdzības pensiju plāns ir vēl viens piemērs tam.

Tomēr, ja jūs esat vērojams kriptovalūtās un ticat Teeka Tiwari investīciju gudrībai, iespējams, vēlēsities reģistrēties kriptogrāfisko ienākumu ceturksnī, izmantojot tehnoloģiju autoratlīdzības pensiju plāna pārdošanas lapu.

Atklājiet to, kas ir Teeka Tiwari Tech Royalty pensiju plāns par viņa kriptogrāfisko ienākumu ceturkšņa biļetenu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me