CryptoCompare: Crypto Market Exchange cenu datu ceļvedis

kriptogrāfijas salīdzināšanas ceļvedis

CryptoCompare ir tirgus un cenu datu platforma, kas dibināta 2014. gadā, lai mazajiem un institucionālajiem investoriem sniegtu nepieciešamos datus. Mūsu pārskatā uzziniet visu, kas jums jāzina par to, kā darbojas CryptoCompare un ko viņi piedāvā kriptovalūtas entuziastiem..

Kas ir CryptoCompare?

CryptoCompare ir kriptogrāfijas tirgus informācijas pakalpojums, kura mērķis ir pārvarēt plaisu starp kriptogrāfijas aktīvu tirgiem un tradicionālajiem finanšu tirgiem.

oficiālā kriptogrāfijas salīdzināšanas vietne

CryptoCompare, kas dibināts 2014. gadā, ir pieaudzis, lai kriptovalūtas datus sniegtu uzņēmumiem visā pasaulē, dodot privātiem un institucionāliem investoriem piekļuvi reāllaika, augstas kvalitātes, uzticamiem tirgus un cenu datiem par 5300+ monētām un 240 000+ valūtu pāriem.

kriptogrāfija salīdzināt kriptogrāfijas tirgus cenu noteikšanu

CryptoCompare iegūst informāciju, apkopojot un analizējot ērču datus no galvenajām kriptovalūtas apmaiņām. Tad CryptoCompare integrē dažādas datu kopas, lai izveidotu kriptonauda cenas. Rezultāts ir ne tikai Bitcoin cena, bet visaptverošs tirgus pārskats. CryptoCompare nodrošina arī datus granulētā līmenī, ieskaitot kriptovalūtu tirdzniecības datus, pasūtījumu grāmatas datus, blokķēdes un vēsturiskos datus, sociālos datus, pārskatus un kriptovalūtas indeksu komplektu..

kriptogrāfija salīdzina kriptogrāfijas biržas cenu noteikšanu

CryptoCompare, kas atrodas Londonā, Alexa rangs pasaulē ir mazāks par 17 000, un tas ir bez maksas personīgiem un nekomerciāliem mērķiem. Tas ir bezmaksas arī komerciāliem izmēģinājumiem. Tikmēr komerciālie klienti par CryptoCompare abonementu var maksāt 80–200 USD mēnesī, turklāt ir pieejamas arī pielāgotas uzņēmuma cenas.

kriptogrāfija salīdzina kriptogrāfijas datus

CryptoCompare Features

CryptoCompare piedāvā šādas galvenās funkcijas un priekšrocības:

Vēsturiskie un reāllaika digitālo aktīvu dati: CryptoCompare pamatpakalpojums ir tā dati. Uzņēmums, izmantojot API, nodrošina iestādes ar galīgiem reālā laika digitālo aktīvu datiem. Uzņēmuma API un WebSocket risinājumi piedāvā institucionāla līmeņa kriptogrāfijas datus miljoniem klientu visā pasaulē.

Pielāgoti individuālo digitālo aktīvu datu pakalpojumu risinājumi: CryptoCompare piedāvā individuālu, pielāgotu ieviešanu, tostarp uzņēmuma datu piekļuves paketes un digitālo aktīvu indeksus, kas pielāgoti organizāciju unikālajām vajadzībām.

cryptocompare cryptoasset rīkus

5,300+ monētas: CryptoCompare atbalsta praktiski visas ievērojamās monētas kriptogrāfiskajā sfērā. Sākot ar 2019. gada novembri, CryptoCompare atbalsta vairāk nekā 5300 monētas, tostarp tādas lielas kā Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) un Ripple (XRP).

240 000+ valūtu pāri: CryptoCompare izseko 240 000+ valūtu pārus pasaules tirgos.

kriptogrāfiski salīdzināt valūtu pārus

Mobilās lietotnes: CryptoCompare piedāvā mobilās lietotnes iOS un Android. Mobilās lietotnes ļauj reāllaikā sekot reāllaika kriptogrāfijas cenām, pievienot monētas savam novērošanas sarakstam un sekot līdzi kriptogrāfijas jaunumiem. Jūs varat arī uzturēt vairākus portfeļus, skatīt detalizētu informāciju par katru monētu un piemērot tehnisko analīzi, kā arī citas funkcijas.

Apmaiņas atsauksmes: CryptoCompare katru mēnesi izlaiž kriptogrāfijas apmaiņas pārskatus. Šie apmaiņas pārskati aptver jaunākos kriptovalūtu biržu pasaules atjauninājumus, tostarp ikmēneša tirdzniecības apjomu, unikālas valūtu pāru kustības, sadalījumu pa biržām un citu. CryptoCompare pārskata tikai uzticamas apmaiņas, tostarp apmaiņas, no kurām CryptoCompare vāc datus.

Populārākie saraksti: CryptoCompare savā vietnē ir vairāki ‘top saraksti’, kur tie piedāvā labākos no noteiktas kategorijas. Viņiem ir saraksts ar top monētām, apmaiņas, ICO, kalnrūpniecības platformām, makiem, kartēm un azartspēļu platformām, piemēram,.

Pētījumi: CryptoCompare periodiski izdod augstas kvalitātes pētījumus, tostarp apmaiņas pārskatus, etalonus un detalizētas rokasgrāmatas par konkrētām monētām. Uzņēmuma iekšējā analītiķu un datu zinātnieku komanda piedāvā objektīvu ieskatu visos dažādajos digitālo aktīvu nozares aspektos.

40 000 zvani sekundē: CryptoCompare API atbalsta līdz pat 40 000+ zvanu sekundē un 800 + darījumu sekundē.

Digitālo aktīvu samits: CryptoCompare ir uzsācis pasākumu ar nosaukumu CryptoCompare Digital Asset Summit. Pasākums notiek Londonā, pulcējot ekspertus no visas digitālo aktīvu un datu analīzes nozares.

Bezmaksas un apmaksāti abonementi: CryptoCompare ir bezmaksas personīgiem un nekomerciāliem lietotājiem. Tikmēr komerciālie lietotāji var maksāt no 80 līdz 200 ASV dolāriem mēnesī, turklāt ir pieejamas arī pielāgotas uzņēmuma cenas.

Unikāla digitālo aktīvu cenu un indeksa metodika: Lai aprēķinātu biržās tirgoto kriptogrāfisko pāru tirgus cenu, CryptoCompare izmanto savu patentēto indeksu metodiku CCCAGG. Pamatojoties uz šo informāciju, CryptoCompare var izveidot apkopotus digitālo aktīvu indeksus.

Digitālo aktīvu indeksi: CryptoCompare piedāvā plašu digitālo aktīvu indeksu klāstu, izmantojot sevi vai partnerus, tostarp Amun Crypto Basket (HODL5), Crescent Crypto Alt (CCALT), MVIS Bitcoin OTC Spot (MVBTCO) un MVIS CryptoCompare Ethereum (MVETH) , starp desmitiem citu indeksu. Daudzi no šiem indeksiem tiek veidoti sadarbībā ar MV Index Solutions (MVIS), kas ir VanEck meitasuzņēmums.

kriptogrāfiski salīdzināt digitālo aktīvu indeksus

Pielāgoti un baltā marķējuma risinājumi: CryptoCompare piedāvā indeksu kopumu, kas nodrošina visaptverošus tirgus vērtēšanas etalonus. Klienti var sadarboties ar CryptoCompare, lai izveidotu savu indeksu, piemēram, izmantojot CryptoCompare pielāgoto un balto etiķešu risinājumus. CryptoCompare pasūtījuma un baltā etiķetes risinājumi ietver neatkarīgu indeksa aizmugurējo testēšanu, dienas beigu un reāllaika indeksu aprēķināšanu, metodikas konsultēšanu un atbalstu, indeksa uzturēšanu un administrēšanu, indeksa dokumentēšanu un publisku izplatīšanu ar vadošo pārdevēju starpniecību (Bloomberg, Factset, Morningstar un Refinitiv).

cryptocompare API

Kā lietot CryptoCompare

CryptoCompare lietošana ir vienkārša. Vienkārši apmeklējiet vietni CryptoCompare.com, izvēlieties plānu un pēc tam iegūstiet atslēgu.

Ja esat personisks vai nekomerciāls lietotājs vai vēlaties izmēģināt, varat nekavējoties iegūt bezmaksas atslēgu. Lai reģistrētos platformā, CryptoCompare ir nepieciešama tikai e-pasta adrese un parole.

Ja esat komerciāls lietotājs vai jums ir augstākas klases datu vajadzības, varat reģistrēties komerciālam plānam, izmantojot CryptoCompare. Plāni svārstās no 80 līdz 200 ASV dolāriem mēnesī maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Vēl nesen CryptoCompare piedāvāja tikai bezmaksas, publiski pieejamu API ar IP balstītu ātruma ierobežojumu. Sākot ar 2018. gada beigām, CryptoCompare tomēr ieviesa jaunu API datu pakalpojumu, kas nodrošina gan individuālos, gan komerciālos lietotājus ar API atslēgu autentifikāciju.

Tikmēr uzņēmuma lietotāji var sazināties ar CryptoCompare, lai iegūtu pielāgotas cenas un pielāgotus datu risinājumus.

Kā darbojas CryptoCompare?

CryptoCompare nodrošina iestādes un privātos ieguldītājus ar reāllaika digitālo aktīvu datiem. Pamatojoties uz abonēšanas paketi, varat piekļūt noteiktam zvanu skaitam mēnesī un vairāk nekā 60 tirgus datu galapunktiem.

Varat arī skatīt visus ikdienas un stundas vēsturiskos datus. Visiem abonēšanas plāniem ir piekļuve 7 dienu minūšu vēsturiskajiem datiem, lai gan uzņēmuma lietotāji iegūst piekļuvi arī visa gada minūšu vēsturiskajiem datiem.

CryptoCompare izveido savienojumu ar vadošajām apmaiņām, lai savāktu šos datus. Pēc tam klienti piekļūst CryptoCompare datiem, izmantojot API un WebSocket risinājumus.

CryptoCompare piedāvā arī pielāgotus integrācijas risinājumus, tostarp īpašas iespējas uzņēmumu lietotājiem, kuri vēlas integrēt CryptoCompare datu plūsmu esošajās sistēmās.

CryptoCompare piedāvā arī kriptogrāfijas indeksus, ļaujot iestādēm un privātajiem investoriem viegli apskatīt tirgus informāciju īsumā. CryptoCompare reālā laika apkopotā indeksa metodoloģija (CCCAGG) aprēķina kriptovalūtu pāru tirgus cenu, kas tiek tirgoti biržās. Apkopojot darījumu datus no vairāk nekā 170 biržām, CryptoCompare izmanto 24 stundu vidējo svērto vērtību katram valūtu pārim, galu galā izveidojot kaut ko līdzīgu CCCAGG BTC-USD.

kā darbojas kriptokomparācija

Tajā pašā laikā CryptoCompare atzīst, ka dati apmaiņā var būt pretrunīgi tādu faktoru dēļ kā uzlaušana, sadalīti API, zems likviditātes līmenis, darījumu maksas un tirgus manipulācijas. Tāpēc CryptoCompare metodoloģija aptver visaptverošu parametru klāstu, tostarp izskaidrošanu ārpus darījumiem, lai klientiem sniegtu pēc iespējas precīzākus datus.

Visbeidzot, CryptoCompare publicē ikmēneša apmaiņas pārskatu, lai uzturētu CCCAGG apmaiņas kopumu, kas atbilst minimālajam datu standartam. CryptoCompare katru mēnesi pārskata un groza šo kopu, lai nodrošinātu, ka CCCAGG aprēķinos tiek izmantoti reprezentatīvākie un uzticamākie tirgus dati no apmaiņas sastāvdaļām..

CryptoCompare Cenu noteikšana

CryptoCompare ir četri dažādi cenu līmeņi, kas paredzēti dažādiem lietotāju tipiem, tostarp visi šie:

Personīgais (bezmaksas)

Bezmaksas atslēga personīgiem / nekomerciāliem projektiem vai komerciāliem izmēģinājumiem

 • 100 000 zvanu mēnesī
 • 60+ tirgus datu galapunkti
 • Pilni dienas un stundas vēsturiskie dati
 • 7 dienu minūšu vēsturiskie dati
 • Binance (BTC-USDT) pasūtījumu grāmatas momentuzņēmums
 • Klientu atbalsts, izmantojot sadaļu FAQ

Komerciāla ($ 79,99 mēnesī, kas tiek apmaksāta gadā / $ 95, 99 mēnesī, kas tiek apmaksāta mēnesī)

Maza mēroga komerciāliem projektiem, kuriem nepieciešams pamata kriptogrāfijas datu risinājums

 • 250 000 zvanu mēnesī
 • 60+ tirgus datu galapunkti
 • Pilni dienas un stundas vēsturiskie dati
 • 7 dienu minūšu vēsturiskie dati
 • Binance (BTC & ETH) pasūtījumu grāmatas momentuzņēmums
 • Klientu atbalsts pa e-pastu

Commercial Pro (199,99 ASV dolāri mēnesī, kas tiek apmaksāts gadā / 239,99 USD mēnesī, kas tiek apmaksāts mēnesī)

Vidēja lieluma organizācijām un institucionāliem klientiem, kuriem nepieciešami uzlaboti kriptogrāfijas datu risinājumi

 • 750 000 zvanu mēnesī
 • 60+ tirgus datu galapunkti
 • Pilni dienas un stundas vēsturiskie dati
 • 7 dienu minūšu vēsturiskie dati
 • Pilns Binance pasūtījumu grāmatas momentuzņēmums
 • Klientu atbalsts, izmantojot prioritāru e-pastu

Uzņēmējdarbība (pielāgotas cenas uzņēmumu lietotājiem)

Lielu uzņēmumu organizācijām un iestādēm, kurām nepieciešams pilnībā pielāgojams kriptogrāfijas datu risinājums ar neierobežotu piekļuvi datiem

 • Pielāgots zvanu skaits mēnesī
 • 60+ un pielāgoti tirgus datu galapunkti
 • Pilni dienas un stundas vēsturiskie dati
 • Gads + minūšu vēsturiskie dati
 • Pasūtiet grāmatu momentuzņēmumus un straumēšanu no vairākām apmaiņas vietām
 • Klientu atbalsts, izmantojot konta pārvaldnieku
 • Bonusa funkcijas, piemēram, indeksēšanas pakalpojumi, FIX savienojamība, privātie serveri
 • Jūs varat apmaksāt CryptoCompare abonementus, izmantojot Visa, MasterCard, American Express, BTC vai ETH.

kriptogrāfija salīdzina kriptogrāfijas plānus

CryptoCompare piedāvā atmaksu 30 dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas. CryptoCompare piedāvā arī godīgas izmantošanas atmaksas politiku: ja esat izmantojis mazāk nekā 10% no mēneša zvanu limita, 30 dienu laikā pēc maksājuma varat piezvanīt CryptoCompare atbalsta komandai, un uzņēmums pārskatīs jūsu darbību, lai noteiktu, vai jums ir tiesības pretendēt uz pilna kompensācija.

Par CryptoCompare

CryptoCompare tika dibināta 2014. gadā. Uzņēmums atrodas Londonā, Lielbritānijā.

kriptocompare vadības komanda

Uzņēmumu vada Charles Hayter (izpilddirektors & Līdzdibinātājs) un Vlad Cealicu (CTO & Līdzdibinātājs). Hayter iepriekš strādāja par kapitāla izpētes analītiķi CitiBank un Westhall Capital, savukārt Cealicu strādāja kā ADVFN tīmekļa izstrādātājs un LSBF programmatūras attīstības vadītājs.

CryptoCompare tiešsaistē pārredzami uzskaita visu komandas informāciju, ieskaitot komandas kontaktinformāciju, LinkedIn profilus un citu informāciju.

CryptoCompare ir sadarbojies arī ar dažiem galvenajiem vārdiem šajā telpā. Šīs stratēģiskās partnerības palīdz CryptoCompare nodrošināt reāllaika informāciju saviem klientiem.

CryptoCompare ir sadarbojies ar VanEck indeksu nodaļu MVIS, piemēram, lai piegādātu indeksu komplektu kriptovalūtām (līdzīgi kā FSTE vai NYSE matricā). CryptoCompare arī sniedz datus Refinitiv un sadarbojas ar Nasdaq, Binance, Coinbase un citām lielām korporācijām.

Pēdējais vārds

CryptoCompare ir viens no vadošajiem digitālo aktīvu datu sniedzējiem nozarē kopā ar populāriem kriptovalūtu tirgus pakalpojumiem, piemēram, CoinMarketCap un CoinGecko. Uzņēmumam uzticas daži no lielākajiem nosaukumiem šajā telpā, tostarp Refinitiv, Binance, Coinbase un MVIS. Londonā bāzētā organizācija piedāvā bezmaksas plānus personīgiem, nekomerciāliem lietotājiem, kā arī maksas abonementus maziem, vidējiem un uzņēmumu lietotājiem.

.tve-Lead-Conversion-Object.thrv_heading h1, .tve-Lead-Conversion-Object.thrv_heading H2, .tve-Lead-Conversion-Object.thrv_heading H3 {margin: 0; polsterējums: 0} .tve-Lead-Conversion- object.thrv_text_element p, .tve-lead-conversion-object.thrv_text_element h1, .tve-lead-conversion-object.thrv_text_element h2, .tve-Lead-Conversion-object.thrv_text_element h3 {margin: 0}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me