CoinGecko: Kripto cenu un monētu tirgus datu pārskata ceļvedis

coingecko pārskats

CoinGecko ir kriptovalūtu tirgus reitinga vietne, kas ierindo digitālās valūtas, pamatojoties uz vairākiem faktoriem. Šodien mēs izskaidrojam visu, kas jums jāzina par CoinGecko.

Kas ir CoinGecko?

CoinGecko, kas tiešsaistē atrodama vietnē CoinGecko.com, ir vietne, kas sniedz 360 grādu tirgus pārskatu par kriptogrāfijas telpu. Tāpat kā CoinMarketCap, CoinGecko parāda galvenās kriptovalūtas pēc tirdzniecības apjoma, cenas, apgrozībā esošā piedāvājuma un citas atbilstošas ​​metrikas.

Tomēr atšķirībā no CoinMarketCap, CoinGecko ir noteiktas papildu pielāgošanas iespējas. Jūs varat klasificēt kriptovalūtas pēc to cenu izmaiņām, piemēram, pēdējās 1 stundas laikā. Varat arī uzreiz apskatīt dažādu kriptovalūtu visu laiku augstākos līmeņus.

CoinGecko ir arī sadaļa “izstrādātājs”, kurā varat apskatīt katru kriptonauda, ​​pamatojoties uz tās neseno izstrādes darbību. Jūs varat pārbaudīt, piemēram, zvaigžņu, dakšiņu, vērotāju un līdzautoru skaitu konkrētai kriptovalūtai. CoinGecko pat parāda saistību diagrammu pēdējo četru nedēļu laikā, ļaujot viegli redzēt, kā attīstījusies un samazinājusies katras monētas izstrāde.

Varat skatīt līdzīgu metriku par katras monētas sociālo statusu (tostarp Reddit abonentu, Telegram lietotāju, Twitter sekotāju un Facebook simpātiju skaitu)..

Pamatojoties uz visiem iepriekš minētajiem rādītājiem, katrai monētai tiek piešķirts Gecko rezultāts. Piemēram, Bitcoin ir Developer Gecko rādītājs 92% un Social Gecko rādītājs 82%, dodot tam kopējo rezultātu 88%. Nākamās augstākās monētas ir ETH (77%), XRP (71%) un BCH (71%).

Visu šo un vēl vairāk iemeslu dēļ daudzi cilvēki dod priekšroku CoinGecko, nevis CoinMarketCap un tamlīdzīgām monētu vērtēšanas vietnēm. Jūs varat iegūt to pašu reitinga informāciju no pirmā acu uzmetiena, bet jūs varat arī atklāt tik daudz vairāk informācijas, izņemot Bitcoin cenu.

CoinGecko tika palaists 2014. gada aprīlī, padarot to par vienu no lielākajiem un vecākajiem kriptovalūtu datu apkopotājiem pasaulē. Uzņēmums atrodas Kualalumpurā, Malaizijā.

CoinGecko funkcijas

Galvenās CoinGecko funkcijas ietver:

100 labākās monētas: CoinGecko uzskaita 100 labākās monētas pēc tirgus kapitalizācijas. Jūs varat apskatīt monētas pēc to tirgus ierobežojuma USD vai desmitiem citu fiat valūtu vai kriptovalūtu.

Filtrējiet monētas pēc jaukšanas algoritma: Vai vēlaties apskatīt tikai marķierus, kas izmanto Ethash jaukšanas algoritmu? Vai vēlaties salīdzināt tikai deleģētos apliecinājumus par likmju žetoniem? Izmantojot CoinGecko, jūs varat filtrēt monētas, pamatojoties uz vairākiem dažādiem faktoriem.

coingecko funkcijas

Filtrējiet monētas pēc platformas: Monētas varat filtrēt, pamatojoties uz platformu, uz kuras tās ir veidotas, piemēram, Zvaigžņu, Viļņi vai VeChain.

coingecko priekšrocības

Filtrējiet monētas pēc citām kategorijām: Monētas varat filtrēt pēc vairākām citām kategorijām, tostarp “ar aktīviem nodrošināti marķieri”, “saziņa”, “enerģija”, “azartspēles” un “apmaiņas žetoni” starp desmitiem citu metriku..

coingecko iespējas

Skatīt visu laiku augstāko līmeni: CoinGecko ļauj jums vienā acumirklī apskatīt visu laiku lielāko kriptovalūtu maksimumus, ieskaitot šīs kriptovalūtas vērtības kritumu kopš visu laiku augstākā līmeņa un datuma, kurā sasniegts visu laiku augstākais rādītājs. Jūs varat viegli salīdzināt 100 labākās kriptovalūtas, pamatojoties uz to visu laiku augstāko līmeni. Var redzēt, ka BTC sasniedza visu laiku augstāko līmeni, piemēram, 19 665,39 USD, piemēram, 2017. gada 16. decembrī, un kopš šī brīža tā ir kritusies par 52,8%. Varat arī redzēt, ka BCH 2017. gada 20. decembrī sasniedza visu laiku augstāko līmeni – 3 785,82 USD, un kopš šī brīža tā ir kritusies par 92,4%.

coingecko tirgus ierobežojumu dati

Ranga monētas pēc izstrādātāja darbības: Viena no populārākajām CoinGecko funkcijām ir tā, ka jūs varat apskatīt monētu klasifikāciju, pamatojoties uz izstrādātāja darbību. CoinGecko ir diagrammas, kas parāda zvaigžņu, dakšiņu, vērotāju un līdzdalībnieku skaitu, piemēram, jebkuram marķiera projektam, kā arī pēdējo četru nedēļu laikā veikto darbību skaitu. Saistību aktivitāšu diagramma ļauj viegli redzēt, kuru projektu aktivitāte pieaug, bet kuru saraušanās. Jūs varat būt pārsteigts, uzzinot, ka Monero (XMR) ir trešais visvairāk ieguldītāju kriptogrāfiskajā telpā (aiz tikai BTC un ETH), neskatoties uz kopējo 13. vietu tirgus ierobežojumā.

coingecko monētu klasifikācija

Ranga monētas pēc sociālās aktivitātes: CoinGecko ir populāra arī ar spēju monētas sarindot pēc sociālās aktivitātes. CoinGecko parāda Reddit abonentu, Telegram lietotāju, Facebook patīk un Twitter sekotāju skaitu, kas pievienoti projektam. Tas ne vienmēr ir ideāli, jo noteiktām monētām – piemēram, bitcoin un – nav oficiālas Telegram vai Facebook lapas. Tomēr tas sniedz tūlītēju informāciju par to, kuras monētas ir plaukstošas ​​sociālās kopienas.

coingecko kriptogrāfijas tirgus darbība

Ranga monētas pēc Blockchain Metrics: Visbeidzot, CoinGecko ļauj salīdzināt monētas pēc noteiktas blokķēdes metrikas. Varat skatīt, piemēram, vienprātības mehānismu, ko izmanto katra no 100 populārākajām kriptovalūtām, kā arī mezglu skaitu, darījumus sekundē, blokus, apgrozībā esošo piegādi, kopējo piegādi un apgrozībā esošos procentus. Tikai dažas citas monētu salīdzināšanas vietnes sniedz šādu īslaicīgu informāciju.

coingecko marķiera dati

Skatīt atvasinājumu tirgus: CoinGecko ļauj pārbaudīt atvasināto finanšu instrumentu tirgus, ieskaitot bitcoin pastāvīgo līgumu, bitcoin nākotnes līgumu un citu kriptogrāfisko atvasinājumu apjomu. Jūs varat redzēt, kuras biržas ir vispopulārākās, kuru līgumu apjoms palielinās, un citu informāciju par kriptogrāfijas nākotnes līgumiem.

Informācija par atvasinātajiem tirgiem: CoinGecko arī ļauj pārbaudīt atvasināto instrumentu tirgus, lai iegūtu noteiktu informāciju. Jūs varat redzēt, piemēram, pamatu, izplatību, finansēšanas likmi, atvērtos procentus un 24 stundu tirdzniecības apjomu katrai biržai ar bitcoin nākotnes līgumiem..

Stara atjauninājumi: CoinGecko publicē “staru atjauninājumus”, kas ietver atjauninājumus tieši no katra kriptogrāfijas projekta izstrādātājiem. Varat izvēlēties skatīt atjauninājumus tikai no noteiktām kategorijām. Vai arī jūs varat apskatīt visus atjauninājumus no visiem projektiem.

Tendences: CoinGecko uzskaita populāras kriptovalūtas, ieskaitot lielus virzītājus, liela apjoma žetonus un nesen pievienotos žetonus.

Maiņas rangs: CoinGecko sarindo biržas pēc vairākiem rādītājiem, tostarp 24 stundu tirdzniecības apjoma (normalizēts un nenormalizēts), apmeklējumu (no SimilarWeb), monētu skaita un tirdzniecības pāru skaita. Katrai apmaiņai ir arī CoinGecko Trust rādītājs. Sākot ar 2019. gada novembri, sešām biržām ir ideāls 10 TrustScore, tostarp Binance, Bitfinex, Kraken, KuCoin, Poloniex un Bittrex.

Kripto ziņas un atjauninājumi: CoinGecko savā vietnē ir pieejams daudz kriptogrāfijas pētījumu, ziņu un analīzes, tostarp jaunāko notikumu pārskats, API atjauninājumi, profesionālie pētījumi un ziņojumi, biļeteni, buzz ziņojumi, bitkoinu samazināšanas uz pusi grafiki un daudz kas cits. Ja vēlaties īsumā iegūt informāciju par jaunākajiem kriptogrāfijas atjauninājumiem, tad CoinGecko ir lielisks resurss.

Monētām raksturīga informācija: CoinGecko katrai kriptovalūtai ir individuāli profili. Atsevišķie profili sniedz pārskatu par katru valūtu. Varat skatīt saites uz monētas vietni, bloķēt, piemēram, pētniekus, makus, pirmkodu un kopienas. Jūs varat apskatīt kriptovalūtas cenu kustības diagrammu laika gaitā, tās neseno blokķēdes darbību un daudz ko citu.

Tehniskā analīze: CoinGecko automātiski aprēķina katras monētas tehnisko analīzi. Šī tehniskā analīze tiek nodrošināta, izmantojot TradingView. Var redzēt, ka, piemēram, pēdējo 15 minūšu tehniskā analīze dod BTCUSDT signālu “pirkt”, pamatojoties uz 17 pirkšanas signāliem, 9 neitrāliem signāliem un 2 pārdošanas signāliem.

Mobilās lietotnes: CoinGecko piedāvā mobilās lietotnes iOS vai Android. CoinGecko lietotne ļauj izsekot 2000+ kriptogrāfijas cenām visā pasaulē, pamatojoties uz pašreizējo tirdzniecības apjomu.

Chrome paplašinājums: CoinGecko ir Google Chrome paplašinājums, kas darbojas līdzīgi kā CoinGecko mobilās lietotnes.

Dienas un nakts režīms: CoinGecko piedāvā dienu (gaisma) un nakti (tumšais režīms.

Vairāku valodu atbalsts: CoinGecko ir pieejams angļu, vācu, spāņu, franču, itāļu, poļu, rumāņu, ungāru, holandiešu, portugāļu, zviedru, vjetnamiešu, turku, krievu, korejiešu, japāņu, ķīniešu, arābu, taizemiešu, malajiešu un indonēziešu valodā..

Pārredzama metodika: CoinGecko publicē vairāk informācijas par savu metodiku nekā jebkura cita monētu vērtēšanas vietne. Uzņēmums ir pilnībā pārredzams, kā monētas tiek kotētas, piemēram, kā tiek aprēķināti reitingi biržā un kā darbojas visa pārējā informācija vietnē..

Bez saraksta maksas: CoinGecko no monētām neiekasē nekādas iekasēšanas maksas. Monētām jāatbilst pamatprasībām, lai tās varētu iekļaut sarakstā (piemēram, darbojoša vietne un papīrs). CoinGecko uzskaita vairāk nekā 6000 digitālo žetonu.

Gecko rādītāji: CoinGecko katram marķierim piešķir kopējo CoinGecko rezultātu, pamatojoties uz tā izstrādātāja un sociālo metriku. Piemēram, BTC kopējais Gecko rādītājs ir 88%, jo tā iegūst 92% izstrādātāju rādītājiem un 82% sociālajiem rādītājiem.

coingecko monētu saraksti

Kā lietot CoinGecko

CoinGecko lietošana ir vienkārša. Lai sāktu, vienkārši apmeklējiet vietni CoinGecko.com.

Vietnes pirmajā lapā ir saraksts ar top 100 monētām pēc tirgus kapitalizācijas. CoinGecko pēc noklusējuma izmanto USD. Jūs varat kārtot monētas, pamatojoties uz to cenu, tirdzniecības apjomu vai apgrozībā esošo krājumu. Varat arī apskatīt 1h, 24h un 7d cenu izmaiņas.

coingecko tirgus diagrammas

Lai skatītu informāciju par jebkuru konkrētu monētu, sarakstā varat vienkārši noklikšķināt uz šīs monētas. Katras monētas lapā ir pieejama plaša informācija par vēsturiskajām cenu kustībām, jaukšanas algoritms, blokķēde un daudz kas cits. Tā ir vairāk informācijas, nekā atrodat tipiskajā CoinMarketCap lapā.

coingecko bitcoin cenu diagramma

CoinGecko ir atsevišķas monētu vērtēšanas lapas, pamatojoties uz visu laiku augstākajiem rādītājiem, izstrādātāju rādītājiem, sociālajiem rādītājiem, blokķēdēm un kopējiem Gecko rādītājiem. Vienkārši noklikšķiniet uz jebkuras saites CoinGecko lapā, lai skatītu diagrammas katram rādītājam.

Vai vēlaties filtrēt monētas pēc noteiktām kategorijām vai kritērijiem? To var izdarīt, noklikšķinot uz cilnes Filtrs. Jūs varat filtrēt monētas, piemēram, pamatojoties uz to jaukšanas algoritmu vai platformu. Varat arī filtrēt monētas noteiktām kategorijām, piemēram, sakaru žetoniem vai gig economy marķieriem.

Lai skatītu citu informāciju vietnē CoinGecko, noklikšķiniet uz saitēm augšējā reklāmkarogā.

Jūs varat noklikšķināt uz ‘Atvasinātie instrumenti’, lai uzzinātu vairāk par, piemēram, nākotnes tirgiem. Jūs varat uzreiz apskatīt, piemēram, dažādu nākotnes līgumu tirdzniecības apjomu, finansējuma likmi un 24 stundu cenu izmaiņas.

coingecko kriptogrāfisko atvasinājumu diagrammas

CoinGecko sarindo biržas arī pēc tirdzniecības apjoma, monētu skaita un tirdzniecības pāru skaita. Augšējā joslā noklikšķiniet uz ‘Apmaiņa’, lai īsumā apskatītu apmaiņai specifisku informāciju.

coingecko izsekošanas apjomi

Citas augšējā reklāmkaroga sadaļas ietver vispārīgu ziņu sadaļu, kurā ir atjauninājumi no CoinGecko emuāra un saistītajiem emuāriem.

Ir arī sadaļa “Beam”, kas izceļ nesenos atjauninājumus no galvenajām kriptogrāfijas izstrādes komandām. Ja vēlaties filtrēt troksni un apskatīt tikai jaunākos kriptogrāfijas izstrādātāju atjauninājumus, sadaļa “Beam” ir lieliska vieta, kur sākt.

coingecko blockchain komandas

Pārējā CoinGecko reklāmkarogā ir saites uz salīdzinājumiem, videoklipiem, notikumiem, kriptogrāfijas indeksiem, informāciju par Bitcoin samazināšanu uz pusi un vēl.

Kā darbojas CoinGecko?

CoinGecko darbojas, tieši izmantojot API, izveidojot savienojumu ar lielākajām apmaiņām. CoinGecko ņem datus no šīm apmaiņām, pēc tam automātiski publicē šos datus savā vietnē 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

CoinGecko arī apkopo datu analīzi no populārās tirgus analīzes platformas TradingView, kā arī dažas citas trešo pušu organizācijas (piemēram, SimilarWeb, lai izsekotu unikālus katras biržas vietnes apmeklējumus)..

Sākot ar 2019. gada novembri, CoinGecko uzskaita 392 maiņas un 6036 monētas.

CoinGecko ne tikai ņem neapstrādātus datus no katras apmaiņas un tos publicē. Platforma izmanto savu iekšējo formulu, lai atklātu atšķirības un neprecīzus datus. Tad tā publicē šo informāciju krāsainās, viegli lasāmās diagrammās.

kā darbojas coingecko

CoinGecko sarakstā iekļautā marķiera iegūšana ir bezmaksas. uzņēmums nekad neiekasē nekādas saraksta maksas. Lai kriptogrāfijas aktīvs būtu iekļauts CoinGecko, jums jāatbilst noteiktiem iekļaušanas kritērijiem. Jums ir jābūt darbojošai vietnei, darbojošam bloku pārlūkam, sarakstam apmaiņā ar API atbalstu un skaidrai saziņai par pieejamo piegādi.

CoinGecko uzskaitīs arī ICO, ja tai ir darbojoša vietne, pilnībā caurspīdīga un identificējama komanda un baltā grāmata.

CoinGecko uzskaitīs jebkuru apmaiņu ar strādājošu biržas vietni, precīzu tirdzniecības apjomu, kas atbilst API, darbojošos REST API dokumentāciju un pārstāvi, ar kuru komanda var sazināties jebkuros jautājumos..

coingecko iekļaušanas kritēriji

CoinGecko ir pilnīgi pārredzams attiecībā uz savu metodiku. Jūs varat apskatīt platformas metodiku kripto aktīvu izsekošanai, kartēšanai un ranžēšanai šeit.

CoinGecko cenu noteikšana

CoinGecko var izmantot bez maksas. Vietnei nav maksas abonēšanas iespējas. Arī mobilās lietotnes un Chrome paplašinājums ir pilnīgi bez maksas.

Šodien CoinGecko galvenajā lapā ir tikai trīs reklāmas.

CoinGecko vietnes apakšdaļā atradīsit vairākas ziedošanas saites.

Par CoinGecko

CoinGecko atrodas Kualalumpurā, Malaizijā. Uzņēmums tika dibināts 2014. gada aprīlī.

Gadu gaitā CoinGecko ir iemantojis profesionālu pētījumu piedāvājumu telpā, kurai tas arvien vairāk vajadzīgs. CoinGecko sadarbojas ar Rietumu universitāti un Humbolta Universitāti Zu Berlīni, lai veiktu kriptovalūtas izpēti. CoinGecko pētījums ir publicēts tādās grāmatās kā Digitālās valūtas rokasgrāmata un Blokķēdes, digitālo finanšu un iekļaušanas rokasgrāmata.

coingecko kriptogrāfijas komanda

CoinGecko atbalsta arī Malaizijas globālās inovācijas & Radošuma centrs (MaGIC).

Galvenie CoinGecko komandas locekļi ir TM Lee (līdzdibinātājs) un Bobby Ong (līdzdibinātājs).

Pēdējais vārds

CoinGecko ir daudz vairāk nekā tikai monētu salīdzināšanas vietne. Vietne sniedz fundamentālu kriptogrāfijas tirgu analīzi, pamatojoties uz vairākiem faktoriem.

Papildus cenu, apjoma un tirgus ierobežojuma izsekošanai CoinGecko analizē sociālo metriku, izstrādātāju aktivitātes un ķēdes metriku. Izmantojot CoinGecko, lietotāji var ātri piekļūt informācijai par jebkuru konkrētu kriptogrāfijas projektu un redzēt, kā galvenie kriptogrāfijas projekti salīdzina ar konkurenci.

Ja meklējat plašu informāciju par monētām, biržām, atvasināto instrumentu tirgiem un daudz ko citu par kriptogrāfijas telpu, tad CoinGecko ir viena no labākajām interneta iespējām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me