10 labākās kriptovalūtas naudas atmaksas atlīdzības un atlaižu lietotnes

Bitcoin un kriptovalūtas lietotājiem, kuri iepērkas tiešsaistē, jāiepazīstas ar labākajām kripto naudas atmaksas un atlaižu platformām. Lai gan mēs esam apskatījuši labākos veidus, kā nopelnīt bitkoinu, nākamās 10 atlīdzības lietotnes un atlaižu vietnes ir obligāti izmantojamas iespējas, kas ļauj cilvēkiem atgūt naudu par jūsu pirkumiem, kas tiek apmaksāti kriptogrāfijas valūtā..

Daudzi, iespējams, ir pazīstami ar tādiem populāriem naudas atmaksas pakalpojumiem kā, piemēram, Rakuten, Honey, Ibotta vai Drop, taču, parādoties bitkoīnam, daudzi pāriet, lai redzētu, kā viņi var atgūt kriptogrāfijas naudu kā lielisku iespēju ievietot papildu monētas bez maksas.

Ir simtiem miljonu amerikāņu un vēl daudzu simtu miljonu visā pasaulē, kuri mīl atklāt piedāvājumus, klipēt kuponus, izmantot reklāmas kodus un piesaistīt lojalitātes programmas – un tagad šī naudas taupīšanas kustība iekļūst kriptonauda tirgū.

Kaut arī uz kriptonauda orientētas naudas atmaksas programmas ir salīdzinoši jaunas, veikalu un krājumu atlīdzības platformas vēl nav tehnoloģija, kas atkal izgudro to izmantošanas gadījumu un atzinību. Uzzinot, kā sākt gudrāk iepirkties (ceļa jūdzes, kredītkaršu punkti, lielapjoma atlaides utt.), Saņemot naudas atmaksas piedāvājumus, tiek apvienota iespēja tērēt naudu ar naudas atgūšanu no iecienītākajiem veikaliem..

Mēs visi zinām, cik viegli ir tērēt naudu tiešsaistē, taču izpratne par to, kā ietaupīt naudu, iepērkoties internetā, nav tik vienkārši, un šī Bitcoin atmaksas atlīdzības rokasgrāmata ir paredzēta, lai palīdzētu jums uzzināt, kā viegli nopelnīt kriptogrāfijas atlaides ikdienas pirkumos..

Protams, ne visas kriptogrāfijas atlīdzības programmas tiek veidotas vienādi, kā sakot, “nav tādas lietas kā bezmaksas pusdienas”, taču, izmantojot izpērkamus naudas atmaksas lietotņu pakalpojumus, naudas ietaupīšana var būt jautra un vienkārša, vienlaikus optimizējot ieņēmumus. Lai gan tas var būt acīmredzams, bitkoina izkrāpšana notiek savvaļā, tāpēc pievērsiet īpašu uzmanību un veiciet pats savu rūpību.

Sākot no kuponu izciršanas līdz atlaižu nosūtīšanai, mēs aicinām visus kriptogrāfijas lietotājus pilnībā izmantot 10 labākās bitkoinu bāzes naudas atmaksas programmas, kas norādītas zemāk, lai bloķētu ietaupījumus.

Top 10 izmantojamās kripto naudas atmaksas atlīdzības programmas

Var droši teikt, ka jebkurš digitāli balstīts pakalpojums, kurā tiek piedāvāta bezmaksas nauda, ​​jāsaskaras ar tūlītēju skepsi un daudz acīm, taču šāds saraksts ar Bitcoin saistītajām tiešsaistes iepirkšanās atlīdzības platformām ir pārbaudītas un patiesas, labākās no daudzām programmām apsvērt.

Šīs kripto naudas atmaksas lietotnes palīdz nopelnīt naudu pretī pēc preces vai pakalpojuma iegādes (kur pirms izrakstīšanās tiek piemērots kupona vai reklāmas kods), kas līdzinās atlaidei.

Kriptovalūtas ir attīstījušās no nišas tehnoloģiju rotaļlietām par vērtīgām žetoniem ar plašu pielietojumu.

Pirms mēs iekļaujamies 10 labākajos naudas atmaksas atlīdzības nodrošinātājos, ir trīs izmaksu atšķirības, kuras ir vērts pārskatīt katram no uzskaitītajiem:

  • apmaksas veids: izpētiet, kā katra no šīm naudas atmaksas atlīdzības programmām jums sūta jūsu ieņēmumus (maka iestatīšanas instrukcijas)
  • maksājumu biežums: izpētiet, vai jūs uzreiz saņemat atalgojumu vai nē, vai arī izmaksas tiek veiktas katru nedēļu vai mēnesi
  • maksājuma sliekšņa kvalifikācija: izpētiet vajadzīgās summas par summu, kas jums jāgūst pirms atlīdzību izmantošanas, kā arī pārbaudiet katra mazumtirgotāja smalku druku

Tagad lemsim tieši populārākajās kriptovalūtas naudas atmaksas un atlaižu programmās, kas palīdzēs ietaupīt naudu un nopelnīt bitkoinu, iepērkoties tiešsaistē.

1) Lolli – kriptogrāfijas medus

Tas ir vairāk nekā tikai neliela korelācija. Lolli darbojas līdzīgi kā uz darbvirsmas balstītas atlīdzības platformas, piemēram, Honey. Lietotājiem atliek tikai lejupielādēt darbvirsmas spraudni, kas pašlaik ir pieejams tikai pārlūkam Chrome.

No turienes viss, kas jums jādara, ir pārbaudīt dažādas veikalu kategorijas, kuriem Lolli piedāvā stimulus, veikt pirkumu un pabeigt norēķināšanos, izmantojot Lolli spraudni, un nopelnīt līdz pat 10% Bitcoin naudas atmaksāšanā par jūsu pirkumiem.

Kopumā Lolli atbalsta simtiem dažādu digitālo veikalu, no kuriem katrs piedāvā savu naudas atmaksas līmeni par pirkumiem. Tas ietver vairākus pazīstamus vārdus, piemēram, Macy’s, TopShop, Sears, Rag & Kaulu un vairāk.

Šis ir ierindots 3. vietā, pateicoties relatīvai ērtībai un intuitivitātei, ne tikai pievienojot to pārlūkprogrammai, bet arī tīram lietotāja interfeisam un vienkāršotajam stilam.

2) Pei – automātiska naudas atmaksa Bitcoin

Mobilajai lietotnei Pei, šķiet, ir līdzīga maksājumu sistēma, piemēram, MoneyBox, kurā tā tūlīt veic skaidras naudas vai Bitcoin iemaksas jūsu kontā ikreiz, kad veicat pirkumu ar saistīto karti.

Lietotājiem ir nepieciešams tikai lejupielādēt mobilo lietotni, kas ir bezmaksas Android vai iOS. Turpmāk jums jāveic reģistrācija, jāpievieno izvēlētā karte un jāsāk ģenerēt sekundāras atlaides no jūsu maksājumiem.

Maksājumi netiek uzreiz akreditēti jūsu kontā kā fiat vai Bitcoin, kas ir divas lietotājiem piedāvātās iespējas. Tomēr katrs maksājums no jūsu kartes, kas tiek parādīts jūsu lietotnē, norāda uz jūsu kopējo summu.

Viena no lietām, kas Pei atšķir, ir tā, ka, jo vairāk jūs to izmantojat, jo labāka ir naudas atmaksa un saņemtie punkti.

Šobrīd lietotāji var iegūt USD vai BTC tikai caur Pei, uzņēmums ir paziņojis, ka tuvākajā nākotnē tas pievienos papildu kriptogrāfijas.

3) Earn.com – ieguldījumu kriptogrāfija

Koncertu ekonomika pēdējos gados ir pieaugusi diezgan dramatiski, un lietotājiem ir izdevies iegūt papildu ienākumus, izmantojot tādas lietojumprogrammas kā Lyft, UberEats.

Vēl viena koncertu ekonomikas lietotne ir Earn.com, kas ļauj nopelnīt kriptovalūtas dažādu uzdevumu veikšanai. Šie uzdevumi var būt tikpat vienkārši kā atbildes uz jautājumiem no īpašām anketām, piedalīšanās pētījumos vai atbildēšana uz konkrētiem e-pastiem.

Katrs uzdevums nodrošina nelielu Bitcoin nominālu. Tātad sava laika nepietiekamības nodrošināšana nākotnē var būt līdzvērtīga diezgan pienācīgai atdevei.

Lietotāji izveido Earn.com publisko profilu, ļaujot citiem nosūtīt lietotājam ziņas un uzdevumus, neatklājot personīgo kontaktinformāciju. Pēc atbildes uz ziņojumu vai uzdevuma izpildes jūs saņemsiet uzdevuma atlīdzību bitcoin. Pēc tam jūs varat izņemt naudu savā Bitcoin makā vai Coinbase kontā.

4) Storm X – monetizācija ar mikrouzdevumiem

Kopā ar diezgan nopietnām atsauksmēm pakalpojumā Google Play kā salīdzinoši labi saņemtu mobilo lietotni, Storm X uzsver ikdienas dzīves un digitālo uzdevumu spēlēšanu, ar kuriem mēs bieži sastopamies..

Lietotāji var viegli pieslēgties lietotnei, vienkārši lejupielādējot to, izmantojot Google Play vai iOS lietotņu veikalu. No turienes jums vienkārši jāiestata savs konts un jāsāk pelnīt naudu no uzdevumiem.

Katrs lietotnes uzdevums apbalvo lietotājus ar noteiktu daudzumu platformas valūtas lietotnē, kas pazīstams kā “Bultskrūves”. Lai iegūtu finansiālu atlīdzību, jums jāpārsniedz noteikta summa, veicot virkni jums piešķirtu uzdevumu.

Viens uzdevums var lūgt jūs aizpildīt anketu tādam biznesam kā Lyft. Cits uzdevums var likt jums spēlēt pārlūka spēli un nopelnīt Bolts par piedalīšanos, draugu uzaicināšanu vai atsauksmju sniegšanu.

Uzņēmums apgalvo, ka kopš pirmās darbības uzsākšanas 2014. gadā ir izplatījis vairāk nekā 249 BTC un 570 ETH.

Paralēli spēlētiem uzdevumiem Storm ir arī lietotņu veikals, kas pazīstams kā StormShop. Izmantojot šo specializēto veikalu, ikreiz, kad lietotāji iepērkas un norēķinās, izmantojot lietotni, viņi var nopelnīt kriptogrāfijas atlīdzības par saviem pirkumiem.

Kaut arī naudas atmaksas likmes katram no šiem veikaliem atšķiras, pēc uzņēmuma domām, naudas atmaksa var sasniegt 30% augstāko līmeni.

5) CoinRebates – tieši tas, ko saka uz alvas

“Iepērcieties savos iecienītākajos tiešsaistes veikalos un saņemiet bezmaksas Bitcoin naudas atlīdzības.”

Cik norāda nosaukums, CoinRebates nodrošina mainīgu naudas atmaksas līmeni, kas ir fiksēts, neatkarīgi no tā, cik iztērējat.

Tas, kas padara šo rangu tik augstu plašajā (un pieaugošajā) naudas atmaksas un atlīdzības platformu skaitā, ir saistīts ar milzīgo to uzņēmumu skaitu, kuri gadu gaitā ir sadarbojušies ar to, ka tas ir bijis aptuveni.

Partneruzņēmumos ietilpst galvenie mājsaimniecību nosaukumi, piemēram, Walmart, Macy’s, Expedia, un pat tiešsaistes nosaukumi, piemēram, Udemy, Microsoft un Groupon. Atkarībā no tā, kuru uzņēmumu jūs interesējat, naudas atmaksa svārstās no 1,5 līdz pat 20%, uzņēmumiem, piemēram, Udemy, nodrošinot 24 bitus (platformas valūtu) par iztērēto dolāru.

Lai gan šis uzņēmums vairāk rūpējas par patērētāju bāzi Amerikas Savienotajās Valstīs vai tās kaimiņos, tas neierobežo Eiropas iedzīvotājus izmantot CoinRebates. Kamēr uzņēmums atrodas Amerikā, lietotāji var izmantot šīs atlaides kriptogrāfijā, ja vien konkurējošie veikali nodrošina piegādi šī lietotāja izcelsmes valstij..

6) BitcoinRewards – atlīdzības vairākos kriptos

Līdzīgi kā Lolli un CoinRebates, BitcoinRewards piedāvā lietotājiem diezgan intuitīvu veidu, kā iekāpt, savienot savu kontu un kriptogrāfijas maku un iepirkties..

BitcoinRewards piedāvā lielu ekspozīciju daudziem veikaliem, sākot no mēbelēm, augstās modes, ceļojumiem un skaistumkopšanas. Naudas atmaksas līmenis, ko lietotāji var iegūt, mainās atkarībā no veikala, kurā pērkat. Bet tie parasti svārstās no 1,6% pirkumiem no tādiem veikaliem kā Game, līdz pat 16% tiešsaistes izglītības platformai – Udemy.

Līdz ar ievērojama daudzveidības nodrošināšanu attiecībā uz veikaliem un atlaidēm. Viens no citiem neto pozitīvajiem aspektiem, lietojot BitcoinRewards, ir tas, ka tas pastāvīgi atsvaidzina savus sociālos medijus un sākumlapu ar dažādiem laika ziņā jūtīgiem reklāmas piedāvājumiem. Pašlaik tie ietver atlaižu kodus un lielākas naudas atmaksas no Rosegal un Contiki.

Viens no trūkumiem, kas jums ir, ir tas, ka pati platforma ir pārāk aizņemta, kas patiešām var izmest cilvēkus un atstāt viņus sajukumu par iespēju izmantot platformu.

7) Steem – kriptokopienas atbilde uz vidēju

Lai arī Steem būtībā neietilpst atalgojuma lietotnes kategorijā, tā piedāvā kādu labāku kompensācijas sistēmu par jūsu laiku. Līdzīgi kā vietnē Earn.com lietotāji, kuri nolemj kļūt par Steem līdzautoriem kā satura veidotājiem, var nopelnīt Steem marķierus atkarībā no tā, cik labi saņemti viņu raksti..

Ar to saistītās kriptovalūtas apmaiņa nozīmē, ka visus Steem marķierus, ko iegūstat, veidojot saturu, var nekavējoties pārdot par USD vai citiem kriptovalūtas nomināliem, efektīvi monetizējot savu laiku..

Pierakstīšanās darbojas tāpat kā Medium – padarot to diezgan viegli iesāktu kā satura veidotāju vai vienkārši iepazīstoties ar dažādiem platformā jau esošajiem jaunumiem..

8) TV-TWO – monetizējiet skatīšanās laiku

Viens no iespaidīgākajiem un, pieņemsim to patiesībā, ļoti pieprasītiem veidiem, kā nopelnīt savu laiku, ir laika pavadīšana, ko parasti tērējat, skatoties televizoru vai skatoties videoklipus tiešsaistē, un nopelnot no tiem naudu.

Nu, tas ir TV-TWO pamatā, kas piedāvā digitālus stimulus lietotājiem, kuri izmanto savu īpašo lietotni, lai skatītos saturu no tiešo un saistīto satura veidotāju kopas..

Pašlaik lietotne ir pieejama operētājsistēmām Android, iOS, kā arī populāriem televizoru ražotājiem, piemēram, LG un Samsung.

Lai sāktu, viss, kas jums jādara, ir lejupielādējiet lietotni izvēlētajā operētājsistēmā, televizorā vai lietotņu veikalā. No turienes jums būs jāskenē QR kods, kas tiek parādīts jūsu ierīces ekrānā. Tas ļauj jūsu lietotnei sinhronizēt televizoru vai planšetdatorus, kuros plānojat izmantot TV-TWO.

TV-TWO stimulē lietotājus skatīties saturu, izmantojot savu lietotni, izmantojot Ethereum bāzes ERC20 žetonus, kurus var apmainīt pret citiem aizstājamiem marķieriem.

9) Kapteinis Bitcoin – kriptogrāfija reklāmu skatīšanai

Nevienam nepatīk, ja tiek piespiests skatīties YouTube sekundes 30 sekundes. Par reklāmas skatīšanu jūs neiegūstat nekādu atlīdzību.

Tāpēc ir patīkami redzēt tādas platformas kā Captain Bitcoin, kas piedāvā interesantu alternatīvu. Tā vietā, lai vienkārši izmestu reklāmas lietotāju priekšā, CB piedāvā lietotājiem finansiālus stimulus, lai skatītos konkrētus plaši pazīstamu uzņēmumu sludinājumus vairāk nišas blokķēdes balstītiem uzņēmumiem, piemēram, Decentraland.

Iemesls, kāpēc kapteinis Bitcoin ierindojas šeit, ir atkarīgs tikai no tā, ka tas ir salīdzinoši jauns projekts, kas tika uzsākts tikai nesen. Ņemot to vērā, no šī projekta ir daudz ko gaidīt.

10) SatsApp

SatsApp ir labi zināms kriptas projekts, kuru uzsāka tā pati komanda aiz SatsBack un CasaHODL. Lai gan SatsApp ir plaši pazīstams, platformai līdz šim ir atšķirīgas atsauksmes, galvenokārt ierobežotās pieejamības dēļ.

Pēc komandas domām, SatsApp ir pieejams tikai Casa Gold, Platinum un Diamond dalībniekiem. Tas pats, tā ir viena no nedaudzajām platformām, kas izmanto gan Bitcoin, gan tā 2. slāņa zibens tīklu.

Lietojumprogramma, kas ir pieejama gan Android, gan iOS, ļauj lietotājiem ātri veikt maksājumus, izmantojot platformu, vienlaikus nopelnot atlaides no tām pašām..

Kripto naudas atmaksas uzņēmumi, kuriem jāraugās

  • FOLD
  • Monētu sēklas
  • Metāla samaksa
  • Nuo tīkla
  • Crypto.com
  • Putnu ķēde

Viens konkrēts uzņēmums, kuru ir vērts uzmanīt šajā mēnesī, ir FOLD, kas tikko paziņoja par veiksmīgu kapitāla palielināšanu vairāk nekā 2,5 miljonu ASV dolāru apmērā. Vispārējais mērķis, kas tiek domāts ar šo jauno kapitālu, ir nodrošināt mazumtirdzniecības veikaliem nevainojamu veidu, kā veikt maksājumus, izmantojot Bitcoin.

FOLD produkta vadība Will Reeves ir paziņojis, ka produkts tiks piedāvāts uzņēmumiem, kurus interesē uzņēmuma abonēšanas pakalpojums:

“Kad cilvēki iztērē mazumtirgotājus, viņi saņems BTC atlīdzības. Viņi var iztērēt šīs atlīdzības vai izņemt to uz ķēdes adresi. Nākotnē mēs izlaižam atjauninājumu, kas ļauj cilvēkiem izņemt atlīdzību tieši no zibens, kas samazinās maksu un padarīs to lietojamāku. ”

Ir vēl viena kriptonauda naudas atmaksas lietotne ar nosaukumu Coinseed, kas koncentrējas uz to, lai padarītu kriptogrāfijas līdzekļu ieguldīšanu vienkāršu, bet arī uz skaidras naudas atgūšanu kriptogrāfijā no tādām vietām kā Amazon, Walmart, Ebay un vietējiem restorāniem.

Kriptogrāfijas valūtu atlaižu un naudas atlīdzības platformām nākotne izskatās spoža.

Pēdējais vārds: naudas atmaksas atlīdzības iegūšana kriptogrāfijā

Daudzas no iepriekš uzskaitītajām vietnēm un mobilajām lietotnēm ļauj likumīgi nopelnīt kriptogrāfiju tiešsaistē ar ierobežotu risku. Apmaiņā pret vienkāršu uzdevumu izpildi, noteiktu produktu iegādi vai noteiktu spēļu spēlēšanu, jūs varat nopelnīt ievērojamas kriptogrāfijas atlīdzības apmaiņā pret viņu pakalpojumu izmantošanu.

Tuvākajā nākotnē mēs arī pārskatīsim katru atsevišķo platformu, tāpēc noteikti pārbaudiet vēlreiz un pārliecinieties, kā darbojas visi šie atsevišķie kriptogrāfiskās naudas atmaksas pakalpojumu sniedzēji.

Izmēģiniet kādu no iepriekš minētajām vietnēm šodien un sāciet nopelnīt kriptogrāfiju, izmantojot atlaižu, naudas atmaksas un atlīdzības platformas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me