Tradicionālās bankas palielina brīvības atņemšanas pakalpojumus digitālajiem aktīviem

Pēdējo nedēļu laikā mēs esam redzējuši pieaugumu blockchain pakalpojumu pieņemšanā tradicionālo banku vidū. Pirmkārt, ASV bankām tika dota zaļā gaisma kriptovalūtu glabāšanai Valūtas kontroliera birojs (OCC).  Tagad mēs uzzinām, ka viena no lielākajām bankām Dienvidkorejā, KB Kookmin banka, jau strādā, lai izstrādātu līdzīgus pakalpojumus.

Kas ir iesaistīts?

Attiecībā uz Dienvidkoreju ir paredzēts, ka KB Kookmin Bank sāks piedāvāt digitālo aktīvu glabāšanas pakalpojumus. Tas ir grupas darbs, kurā iesaistīti šādi uzņēmumi,

Šī sadarbība ir īpaši ievērības cienīga, jo KB Kookmin Bank nav tikai jebkura veca banka. Patlaban tās ir lielākā Dienvidkorejas banka. Šāda auguma bankas veiktajām kustībām daudzi cieši seko. Lai arī KB Kookmin Bank un tās partneri varētu būt pirmie, sagaidiet, ka tuvākajā nākotnē citi varēs ieņemt vietu.

Aktīvu paplašināšana nākotnē

Lai gan sākotnējie pakalpojumi koncentrēsies uz kriptovalūtu glabāšanu, tiek uzskatīts, ka šis atbalsts galu galā pieaugs, aptverot dažāda veida digitālos aktīvus. Konkrētāk, ir sagaidāms, ka ar laiku šie glabāšanas pakalpojumi atbalstīs digitālos vērtspapīrus.

Hashed publicētajā komentārā šī atbalstīto aktīvu paplašināšana tika skarta. Hashed norāda ka, izmantojot šo sadarbību, dalībnieki paredz: “… ka digitālo aktīvu nozarē būs iesaistītas ne tikai kriptonaudas, bet arī citi tradicionālie aktīvi, piemēram, nekustamais īpašums, mākslas darbi un citas atkārtotas tiesības, kas tiks izsniegtas un tirgotas blokķēdes platformās.”

Lai gan kriptovalūtas gūst labumu vispirms, šādu brīvības atņemšanas pakalpojumu attīstība var pārveidot un ieviest jaunu izaugsmi digitālo vērtspapīru nozarē.

Valūtas kontroliera birojs

Nedēļas pirms ziņām par KB Kookmin Bank un tās gaidāmo brīvības atņemšanas dienestu mēs redzējām OCC atbrīvošanu no interpretācijas vēstule par šo tēmu.

Šajā vēstulē OCC sadalās ne tikai to, kas ir digitālie aktīvi, bet arī to, kā bankas var atbalstīt pieaugošo izmantošanu. OCC apkopoja savu nostāju, norādot,

“OCC atzīst, ka, finanšu tirgiem kļūstot arvien tehnoloģiskākiem, bankām un citiem pakalpojumu sniedzējiem, visticamāk, būs arvien lielāka vajadzība izmantot jaunas tehnoloģijas un novatoriskus veidus, kā nodrošināt tradicionālos pakalpojumus klientu vārdā. Sniedzot šādus pakalpojumus, bankas var turpināt pildīt finanšu starpniecības funkciju, ko tās vēsturiski ir spēlējušas, sniedzot maksājumu, aizdevumu un depozītu pakalpojumus. ”

Tā turpinājās,

“… mēs secinām, ka valsts banka klientu vārdā var sniegt šos kriptovalūtu glabāšanas pakalpojumus, tostarp turot unikālas kriptogrāfijas atslēgas, kas saistītas ar kriptovalūtu. Šī vēstule arī apstiprina OCC nostāju, ka nacionālās bankas var sniegt atļautus banku pakalpojumus jebkuram izvēlētam likumīgam biznesam, tostarp kriptovalūtu uzņēmumiem, ja vien tās efektīvi pārvalda riskus un ievēro piemērojamos tiesību aktus. ”

Bankas pieņemšana

Kas bija pirmais, vistas? Vai ola? Šo veco teicienu viegli varēja attiecināt uz pašreizējo blokķēdes pasauli. Vai šīs tradicionālās bankas lec vilcienā, ņemot vērā nesen notikušo sektora atdzimšanu? Vai arī sektors strauji pieaug banku lēciena dēļ. Neatkarīgi no atbildes, blokķēdes pieņemšanas pazīmes tradicionālajās nozarēs ir noteikti pozitīvas.

Cerams, ka šī banku noskaņojuma maiņa turpina uzņemt impulsu, jo bankas ne vienmēr digitālos aktīvus ir vērtējušas pozitīvi. Tikai pirms mēnešiem mēs ziņojām par grūtībām, ar kurām saskaras Vācijas uzņēmumi, jo tradicionālās bankas viņiem atteicās sniegt pakalpojumus.

KB Kookmin banka

2000. gadā dibinātā KB Kookmin Bank uztur darbību Seulā, Dienvidkorejā. Kopš darbības uzsākšanas KB Kookmin Bank ir pieaudzis, nodarbinot vairāk nekā 25 000, vienlaikus nodrošinot klientiem globālu piekļuvi komercbanku pakalpojumiem.

Izpilddirektors Hurs Jins šobrīd pārrauga uzņēmuma darbību.

Valūtas kontroliera birojs (OCC)

OCC ir ASV bāzēta regulatīva iestāde, kuras uzdevums ir uzraudzīt valstu bankas. Šī uzraudzība tiek veikta ar mērķi nodrošināt godīgus un pārredzamus finanšu pakalpojumus visiem klientiem.

Kontroliera vietas izpildītājs Braiens P. Brūkss šobrīd pārrauga operācijas OCC.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me