Kas ir Tether? Viss, kas jums jāzina

Kas ir Tether?

Piesiet (USDT) ir pasaulē vispopulārākā stablecoin. Kā tāds tas tirgū kalpo vairākiem mērķiem, padarot to par galveno kriptovalūtu daudzās investoru stratēģijās. Lai gan var būt neiespējami iedomāties kriptogrāfijas tirgu bez Tether, tas ne vienmēr ir noticis. Tether projekts pārvarēja daudz diskusiju, lai nokļūtu pirmajā vietā.

Mūsdienās Tether palīdz nodrošināt likviditāti un nodrošināt pret tirgus svārstībām. Tas spēj izpildīt šo uzdevumu, jo tas ir tā dēvētais Stablecoin.

Kas ir Stablecoins?

Stablecoins ir blokķēdes instrumenti, kuru vērtība ir piesaistīta ārējām precēm.

Priekšrocības, ko šīs monētas dod tirgum, nav noliedzamas. Pirmkārt, to stabilitāte palīdz mazināt kriptovalūtu svārstīgumu kopumā. Investori ir atkarīgi no stabiliem naudas veidiem, kā izvairīties no lāču tirgiem, nepārvēršot līdzekļus atpakaļ fiat valūtās.

Lielākajā daļā stablecoin scenāriju marķiera vērtība būs piesaistīta fiat valūtai. Tether gadījumā USDT dala savu vērtību ar ASV dolāru. Būtībā 1 USDT ir 1 USD vērts. Turklāt ikviens jebkurā laikā var izvēlēties izpirkt savu 1 USD fiat valūtu, izmantojot Tether Unlimited.

Piesaistes piegādes grafiks - Bitcoin News

Piesaistes piegādes grafiks – Bitcoin News

Interesanti, ka Tether palīdzēja nārstot jaunu stablecoīnu klasi. Mūsdienās ir vairākas fiat stabilas monētas. Turklāt gandrīz visām lielākajām precēm ir piesaistītas stabilas monētas. Ir monētas, kas piesaistītas zelta, dimantu un pat eļļas vērtībai.

Piesaistes vēsture

Tether vēsture sākas ar Realcoin projektu. Realcoin ienāca tirgū, izmantojot savu baltā grāmata 2014. gada jūlijā. Baltais dokuments izraisīja milzīgu satraukumu sabiedrībā vairāku iemeslu dēļ. Neatkarīgi no tā revolucionārajiem tehniskajiem aspektiem, izdevēja izdevēji ir vieni no cienījamākajiem nosaukumiem tirgū. Konkrēti, Tethers baltā grāmatā ir uzskaitīti līdzdibinātāji Broks Pīrss, Rīvs Kolinss, un Kreigs Sellars.

Interesanti, ka Realcoin vārds nebija ilgs. 2014. gada novembrī Santa Monikā bāzēts jaunuzņēmums nolēma bija pienācis laiks ausīt jaunu nosaukumu – Piesiet. Īpaši Tether ienāca tirgū ar trīs virzienu pieeju.

Platforma ievades stratēģijas ietvaros ieviesa trīs stablecoīnus. Pirmā monēta bija USTether. Šajā marķierī tika parādīts piesiets ASV dolāram 1: 1. Otrā monēta savu vērtību piesaistīja eiro, un pēdējā monēta koncentrējās uz Japānas jenu, pēdējo saucot par YenTether.

Bitfinex Savienojums

Bitfinex kļuva par pirmo biržu, kas 2015. gada janvārī ieviesa Tether savā platformā. Uzreiz stablecoins guva panākumus. Apmaiņā tika novērota milzīga lietotāju aktivitāte saistībā ar šo marķieri. Līdz ar to Bitfinex kļuva par vadošo biržu Tether tirdzniecības ziņā.

Nepagāja ilgs laiks, kad pētnieki sāka apšaubīt Tether maksātspēju. Tas bija pirmais stablecoin tirgū, un tā bezprecedenta panākumi nebija bez bažām. Šīs bažas lika pētniekiem iedziļināties Tether Bitfinex savienojumā.

2017. gadā neatkarīgu pētnieku grupa no Starptautiskā pētniecisko žurnālistu konsorcija izlaida Paradīzes dokumenti. Šis dokuments apstiprināja dažas no vissliktākajām bailēm no tiem, kas tajā laikā bija tirgū. Dokumenti parādīja, ka gan Tether, gan Bitfinex ir vienāda vadības un korporatīvā struktūra.

Pētnieki atklāja, ka abas struktūras korporatīvajā dokumentācijā uzskaitīja vienu un to pašu izpilddirektoru, galveno finanšu vadītāju, stratēģijas vadītāju un ģenerāladvokātu. Tether dibinātājs, Jeila universitātes absolvents Filips Poters, arī veica galvenās Bitfinex operācijas.

Tālāk ziņojumā tika sīki aprakstīts, kā abi uzņēmumi patiešām vairāk līdzinājās vienam konglomerātam. Dokumenti parādīja, kā lielākā daļa Tether kontu ienāca tirgū Bitfinex platformā. Turklāt šie pētnieki devās tik tālu, lai iezīmētu Tether par 2017. gada kriptogrāfijas sākuma gadu virzošo spēku.

Buļļu skrējiens

Tie, kas kreditēja USDT ieplūdi tirgū kā vienu no galvenajiem faktoriem 2017. gada buļļu skrējienam, sāka izteikt savu viedokli. Nākamajā gadā publicēts cits pētījums ar nosaukumu “Vai Bitcoin tiešām nav piesaistīts?’Padziļināti aplūko Tether ietekmi kriptogrāfijas nozarē.

Pētījuma autori Džons M. Grifins un Amins Šams ir labi pazīstami akadēmiķi no Teksasas universitātes. Viņu pētījumos secināts, ka Bitfinex un Tether strādāja kopā, lai mākslīgi sasistu Bitcoin cenas. Abi apgalvo, ka Bitfinex piegādāja tirgum Tether, cenšoties radīt likviditātes pieplūdumu.

Tad šie USDT ieplūstu neskaitāmās kriptovalūtās. Tomēr, kad šo mazāko monētu vērtība samazināsies, lielākā daļa investoru atpirka Bitcoin. Tieši šīs darbības, pēc pētnieku domām, veicināja Bitcoin episko 20 000 USD vērto skrējienu.

Piesaistes izsniegšanas grafiks - piesaistes ziņojums

Piesaistes izsniegšanas grafiks – piesaistes ziņojums

Lai viss būtu vēl sliktāk, pētnieki savos pieņēmumos nebija vieni. Litecoin radītājs, Čārlijs Lī izveidoja 30. novembra Twitter ierakstu, ja viņš tirgū aicināja ievērot piesardzību. Konkrēti, Lī ievietoja:

“Pastāv bažas, ka neseno cenu kāpumu veicināja USDT (Tether) drukāšana, kuru bankas kontā nenodrošina USD.”

Rodas jautājumi

Kad Tether sāka parādīties negatīvā prese, viņi sāka pievērst regulatoru uzmanību. Tā paša gada 6. decembrī ASV preču nākotnes līgumu tirdzniecības komisija gan Bitfinex, gan Tether nosūtīja vairākus pavēstes. Iekš pavēstes, Ņujorkas ģenerālprokurors apgalvoja, ka Tether nelikumīgi piešķīra līdzekļus, lai segtu zaudējumus līdz USD 850 miljoniem.

Pievienojieties bankas

Šī negatīvā prese galu galā lika izbeigt uzņēmuma banku partnerības. 2017. gada otrajā pusē platformas zaudēja ASV banku un Wells Fargo kā banku partnerus. Lai gan tas tajā laikā bija liels trieciens operācijām, neilgi pirms Tether atrada draudzīgākas banku attiecības tādās kriptogrāfiskās valstīs kā Taivāna.

Kā darbojas saite?

Tas izklausās viegli piesaistot kriptovalūtu reālās pasaules aktīvu cenai. Tomēr daudzu iemeslu dēļ uzdevums ir ļoti grūti. Lai veiktu šo uzdevumu, Honkongā bāzētā Tether Limited sākotnēji apgalvoja, ka par katru emitēto ASDT uzņēmums turēja līdzvērtīgu summu dolāru, kas tika turēts rezervē.

Tā kā USDT emisija sasniedza miljardus, šīs prasības tika nopietni pārbaudītas. 2019. gada martā uzņēmums mainīja USDT atbalstu, iekļaujot aizdevumus saistītajiem uzņēmumiem. Neskatoties uz izmaiņām, Tether joprojām ir visaugstākā pasaules monēta.

Omni

USDT ir unikāls ar to, ka tas darbojas Omni blockchain protokols. Omni ir daudzpusīga platforma, kas ir visslavenākā ar savām Bitcoin stiprināšanas iespējām. Pašlaik Omni piedāvā šo pakalpojumu vairākām firmām.

Pirmajās dienās katram Omni darījumam bija divējāda reģistrēšanas stratēģija, kas ierakstu ievietotu gan OMNI sistēmā, gan ierakstītu to Bitcoin darījumā, kurā ir kopīgs darījuma hash.

Omni šodien

Mūsdienās Omni aktīvos ir piesaistes vairākiem blokķēdēm. Jāatzīmē, ka ir Litecoin Omni slānis. Pavisam nesen izstrādātāji ieviesa papildu ERC-20 marķieru variantus. Visas šīs variācijas palīdz vēl vairāk nodrošināt Tether un pierāda tās pielāgošanās spējas tirgū.

Kāpēc piesiešana ir svarīga

Piesaiste ir viena no dominējošākajām kriptovalūtām tirgū. Tas nodrošina ieguldītājiem papildu elastību, jo tas kalpo kā dolāra aizstājējs daudzās populārās biržās. Šeit ir tikai daži no iemesliem, kādēļ Tether joprojām redz adopciju:

Iziet no stratēģijas

Tirgus nepastāvība rada lielas bažas kriptogrāfijas nozarē. Kad lāči sāk pārņemt tirgu, investoriem ir jāapsver tikai dažas iespējas. Viņi var pārdot savu saimniecību un pārveidot tos atpakaļ par fiat. Šis process ir laikietilpīgs, un tas ietver pēc iespējas lielāku maksu. Vai arī viņi var izbraukt lāču tirgu un uzņemties zaudējumus. Piesiešana vienādojumam pievieno trešo opciju. Konvertējiet uz Tether un izvairieties no maksām un svārstībām.

Samaziniet berzi

Tā kā Tether ir vēl viens blokķēdes aktīvs, konvertēšana no Bitcoin vai jebkuras kriptovalūtas uz Tether ir tikpat vienkārša kā Bitcoin apmaiņa pret Ethereum. Šī konversija ieguldītājiem ieviesa berzes veidu, kā izvairīties no svārstībām un palikt kriptotirgū

Naudas pārvedums

Tāpat kā lielākajai daļai kriptovalūtu, arī Tether ir spēja pārveidot starptautiskās darījumu sistēmas. USDT var nosūtīt jebkur pasaulē, bez nepieciešamības konvertēt līdzekļus vai maksāt papildu nodevas. Lieta ir tāda, ka Tether ir tikpat viegli nosūtīt kā Bitcoin visā pasaulē.

Grāmatvedība

Vēl viena liela priekšrocība, izmantojot Tether kā maksāšanas līdzekli, ir atbildība. Kopš Bitcoin darbības sākuma ir radušās neskaidrības par tā izmantošanu kā maksājumu grāmatvedības ziņā. Uzņēmumiem, kas maksā par precēm vai pakalpojumiem, izmantojot kriptogrāfiju, bieži tiek likts novērtēt sava maksājuma vērtību attiecībā pret ASV dolāru. Stablecoins novērš šīs bažas, jo tie vienmēr ir līdzvērtīgi viņu fiat kolēģiem.

Tranzīta kriptonauda

Svarīgi ir tas, ka Tether atvieglo reālas naudas pārskaitīšanu uz digitālo naudu. Dažos pasaules reģionos tas ir galvenais uzdevums. Atcerieties, ka dažās vietās kriptogrāfijas konvertēšana fiat valūtā ir grūts uzdevums. Dažās valstīs prakse ir nelikumīga. Visiem šiem reģioniem Tether ir gudra alternatīva.

Pieņemšana

Pa to pašu domu griezumu Tether nodrošina apmaiņu ar paaugstinātu likviditāti. Šis marķieris ļauj biržām atteikties no darījumiem tieši ar fiat valūtu. Tādā veidā apmaiņa var samazināt to platformas KYC un AML noteikumu apjomu.

Pēc tik veiksmīgiem gadiem tirgū neviens nevar apgalvot, cik svarīga loma ir Tetheram. Mūsdienās šajā nozarē stablecoīnu netrūkst. Tomēr Tether bija sākotnējais stablecoin, kas aizsāka šo revolūciju. Par to Tether ir pelnījis atzinību.

Kur nopirkt piesiet (USDT)

Kas ir Tether? Viss, kas jums jāzina Kas ir Tether? Viss, kas jums jāzina Kas ir Tether? Viss, kas jums jāzina
★★★★★ ★★★★★ Binance pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Kraken pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Kriptomat pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Vislabāk

Pieredzējuši lietotāji

Vislabāk

ASV tirgotāji

Vislabāk

Eiropas tirgotāji

Konta minimums

Nav

Konta minimums

1,00 USD

Konta minimums

35 €

Akcijas

10% naudas atmaksa

Atlaides kods: EE59L0QP

Akcijas

Nav

Akcijas

Nav

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me