Investīcijas Kavā – viss, kas jums jāzina

Kas ir Kava?

Kava ir nākamās paaudzes decentralizēta kreditēšana platforma kas cenšas tirgū ieviest jaunu elastību. Tīkls ir pazīstams ar savām ķēdes iespējām un unikālo kreditēšanas stratēģiju. Mūsdienās platforma piedāvā virkni produktu, no kuriem divi ir nodrošināti aizdevumi un stabilie kredīti. Līdz šim Kava saviem lietotājiem ir izmaksājusi procentu maksājumus 1 129 883,32 ASV dolāru apmērā.

Kādas problēmas mēģina novērst Kava?

Kava izstrādātāji cenšas racionalizēt decentralizēto kreditēšanas sektoru, integrējot dažādus īpašumtiesības tehnoloģijām. Izstrādātāji īpaši izstrādāja sistēmu, lai nodrošinātu stabilākus un decentralizētus aizdevumus pārredzamākā un vienkāršotā veidā pret visiem galvenajiem kriptogrāfijas aktīviem. Līdz ar to Kava ir pionieris DeFi nozarē, kas turpina pievērst starptautisko mediju uzmanību.

Kā darbojas Kava

Tīkla lietotāji var nodrošināt savus kriptogrāfijas aktīvus apmaiņā pret USDX. USDX tīklā darbojas kā Kava stablecoin. Lai saņemtu USDX aizdevumus, lietotājiem vienkārši jānoslēdz sava kriptogrāfija viedajā līgumā platformā. Šī bloķētā kriptonauda kalpo kā ķīla pret jūsu aizdevumu.

Lietotāji var ņemt vairākus nodrošinājumus, lai radītu sintētisku sviru jebkuram atbalstītam kriptogrāfijas aktīvam sistēmā. Piemēram, jūs varat izvēlēties bloķēt savu Bitcoin vai XRP, izmantojot protokolu. Jūs saņemtu ekvivalentu summu no jauna kaltas USDX, lai iegādātos vairāk Bitcoin. Tādā veidā jūs iegūstat sviras pozīciju tirgū.

Kava ietver arī plašu sabiedrībā veidotu lietojumu klāstu. Katrs no šiem Dapps papildina platformas kopējo UX. Šī savietojamība ļauj uzglabāt savus aktīvus, izmantojot dažādus aparatūras maciņus un institucionālas klases glabātājus. Šī elastība ir viens no galvenajiem Kavas un konkurences piesaistes veidiem.

Decentralizēti aizdevumi un kredītplecs

Platformas Kava galvenais produkts ir decentralizētie aizdevumi. Visiem Kava lietotājiem ir atvērta piekļuve aizdevumiem, svirām un stabilajiem naudas līdzekļiem riska ierobežošanai. Tādā veidā Kava darbojas kā spēcīgs instruments ieguldītājiem tirgū.

Stablecoin riska ierobežošana + procenti:

Vēl viena unikāla Kava iezīme ir tā stablecoin iespējas. Jūs varat likt un piesaistīt USDX stablecoin, lai sāktu gūt veselīgus pasīvos ienākumus.

Paplašināšanās

Kava piedāvā unikālu atvērto arhitektūru, kas nodrošina izaugsmi nākotnē. Tuvāko mēnešu laikā platforma atbalstīs plašu jaunu kriptogrāfijas aktīvu un piedāvājumu klāstu. Šie jaunie sintētiskie un atvasinātie produkti Kava adopciju virzīs uz jaunām virsotnēm.

Divi žetoni

Kava izmanto divu marķieru stratēģiju, lai nodrošinātu, ka katrs lietotājs iegūst pēc iespējas lielāku elastību un lietojamību. Divkāršu marķieru platformas tirgū ir izplatītas vairāk nekā jebkad agrāk. Šī stratēģija ļauj izstrādātājiem un lietotājiem maksimāli palielināt savu funkcionalitāti, nemazinot nevienu no sektoriem. Divas Kavai kritiskās monētas ir USDX un KAVA.

KAVA žetoni

KAVA ir šīs bloku ķēdes vietējais marķieris. Šī monēta darbojas kā pārvaldības marķieris ekosistēmā. Lietotājiem ir nepieciešami šie marķieri, lai balsotu par kritiskajiem parametriem. Šie balsojumi ir tie, kas virza tīkla jauninājumus. Tos izmanto arī priekšlikumiem un balsošanai par nodrošināto parāda pozīciju (CDP) īpašiem parametriem.

Drošība

Šim kripto ir arī būtiska loma tīkla drošības uzturēšanā. Lietotāji, lai izpildītu šo uzdevumu, spēlē KAVA. Konkrēti, tikai 100 labākie tīkla mezgli apstiprina šīs sistēmas blokus. Galvenie žetonu turētāji tiek noteikti, izmantojot algoritmu, kas pārbauda katra lietotāja svērto saistīto KAVA žetonu daļu. Par viņu pūlēm interesenti nopelna kriptogrāfiju kā bloku atlīdzību.

Iegūstamais aktīvs

Tīkla dalībniekiem ir arī pāris pienākumi. Līdztekus blokķēdes nodrošināšanai, šie lietotāji var turpināt ieguldīt savā īpašumā, izmantojot tīkla validatoru savienošanas līknes. Ļaunprātīgi mezgli var zaudēt savu Kava. Tādas darbības kā nenodrošināšana ar augstu darbspējas laiku un divkāršas parakstīšanas darījumi noteikti jūs noņems no šī tīkla. Kava ir pazīstama ar nulles toleranci pret ļaunprātīgiem mezgliem.

Pēdējās iespējas aizdevējs

KAVA var darboties arī kā rezerves valūta tīklam. Ja USDX tiks pārsniegts nodrošinājums, tīkls izgatavos jaunu KAVA, ko izmantot USDX iegādei. Tas ļauj Kava nodrošināt, ka tā stabilā monēta saglabā savu vērtību.

USDX- Kava

USDX ir Kava tīkla stabilā monēta. Šis finanšu instruments ir tas, ko jūs saņemat un atmaksājat savus aizdevumus. Tas darbojas arī kā vispārēja maksājumu sistēma. USDX piedāvā ātru darījumu laiku, padarot to par ideālu monētu algu un citiem ar korporāciju saistītiem maksājumu procesiem.

Maržas tirdzniecība / aizņemtais līdzeklis

Kava lietotāji izmantos arī USDX, lai platformā iegādātos papildu kriptogrāfijas aktīvus. Šī stratēģija ļauj kvalificētiem investoriem efektīvi piesaistīt savu risku jaunos veidos.

Riska ierobežošana ar interesi

Jūs varat arī turēt USDX kā stabilu aktīvu. Tādā veidā USDX darbojas kā drošs patvērums tirgus nestabilitātes laikā. Dedzīgi, kad USDX turētāji piesaista savus žetonus, viņi saņem uzkrātos procentus, kas ir vienādi ar pašreizējo USDX ietaupījumu likmi.

COSMOS Blockchain

Kava dzīvo futūristiskajā Cosmos blokķēdē. Cosmos ir ceturtās paaudzes blokķēde, kas cenšas palīdzēt kategorizēt un piesaistīt arvien pieaugošo blokķēžu skaitu tirgū. Konkrēti, platforma tika uzbūvēta, izmantojot Cosmos-SDK. Šis protokols ir atvērtā koda ietvars, lai izveidotu publiskas Proof-of-Stake blokķēdes. Cosmos ir vietējais marķieris ar nosaukumu ATOM.

Vienprātība

Kava darbojas ar konsensusa mehānismu, kas balstīts uz Tendermint balstītu pro-of-stake (PoS). Šajā modernizētajā PoS vienprātības mehānismā tiek izmantots Bizantijas defektu tolerantu vienprātības dzinējs. Iespaidīgi, šis mehānisms ir daudz energoefektīvāks nekā agrīnās blokķēdes, piemēram, Bitcoin vai Ethereum. Daudzos veidos tīkls ir līdzīgs MakerDAO ar CDP integrāciju. Tomēr Kava labāk izmanto zonas no Cosmos lai pievienotu piekļuvi kriptovalūtām, kas darbojas neatkarīgos tīklos

KAVA Statistika

KAVA Statistika

Modularitāte

Cosmos ir vislabāk pazīstams ar atvērtā koda moduļu izmantošanu. Šie protokoli ļauj izstrādātājiem ātri ieviest vēlamās funkcijas savos Dapps. Piemēram, Kava izmanto Inter Blockchain Communication (IBC) moduli, lai platformai nodrošinātu iespēju sazināties ar visām Cosmos-SDK blokķēdēm..

Kava ekosistēmā izmantotie moduļi

Kava ekosistēmā tiek izmantoti četri galvenie moduļi. Šie moduļi palīdz tīklam darboties pareizi un nodrošina lietotājiem piekļuvi dažiem unikāliem finanšu rīkiem.

Cenu plūsmas modulis

Pirmais šajā tīklā integrētais modulis ir cenu plūsmas mehānisms. Šis modulis ir vienkāršs cenu orākuls. Oracle ir ārpusķēdes sensori, kas var sniegt datus blokķēdēm. Baltā saraksta orākulu grupa sistēmā izsaka dažādu aktīvu cenas. Tad protokols nosaka visu derīgo orākulu cenu vidējo cenu. Šie dati nosaka arī pašreizējo cenu sistēmā.

Izsoles modulis

Izsoles modulis ļauj lietotājiem izmantot trīs veidu izsoles protokolus. Pirmais variants ir nākotnes izsole. Šī ir tradicionāla izsole, kurā pircējs lūgs paaugstināt preces cenu. Šī stratēģija tiek izmantota vienmēr, kad platforma saskata iekasēto maksu pārpalikumu. Šis mehānisms ļauj sistēmai pārvērst pārpalikumu vairāk stabilizolos.

Nākamais izsoles veids, ko tīkls pieļauj, ir reversās izsoles. Kā norāda nosaukums, šī izsole sastāv no cenu samazināšanas par konkrētu priekšmetu vai priekšmetu partiju. Galvenokārt šis protokols darbojas, lai pārdotu pārvaldības žetonus, lai kaltu jaunas stabilas monētas. Šo stratēģiju izmanto, lai izveidotu starpību starp neveiksmīgām nodrošinājuma izsolēm un parādiem.

CDP (nodrošināta parāda pozīcija) modulis

CDP modulis kalpo kritiskai funkcijai. Tas ļauj lietotājiem izveidot, modificēt un aizvērt CDP jebkuram nodrošinājuma veidam. Turklāt tas ir kods, ko izmanto, lai iestatītu sistēmas globālos parametrus. Šie iestatījumi attiecas uz tādiem priekšmetiem kā parāda ierobežojumi un kopējā stablecoīnu apgrozība tirgū.

Likvidatora modulis

Likvidatora modulis ir repo vīrietis tīklā. Šis ir protokols, kas ir atbildīgs par nodrošinājuma izņemšanu no CDP, kuru nodrošinājuma koeficients ir zemāks par šim nodrošinājuma veidam noteikto slieksni. Šis modulis automātiski izseko CDP statusu, lai veiktu noteikšanu. Galīgais moduļa lēmums ir balstīts uz cenām, kas saņemtas no Price-feed moduļa.

Izmantotais nodrošinājums

Jebkurš nodrošinājums, ko izmanto likvidatora modulis, nonāk Izsoles modulī. Šeit nodrošinājuma izsoles stablecoins, izmantojot forward-reverse izsoli. Šī procesa mērķis ir iznīcināt sākotnēji turēto parādu, kā arī pievienojot nelielu repo maksu.

Kā nopirkt Kava

Pašlaik ir daudz platformu, kas piedāvā KAVA. Binance šobrīd uzrāda vislielāko tirdzniecības apjomu. Lai piedalītos tirdzniecībā, vispirms būs jāreģistrējas šajās platformās. Kad esat visu izveidojis, jums vienkārši jāfinansē savs konts. Kad jūsu makā ir Bitcoin, varat vienkārši doties uz KAVA / BTC tirdzniecības pāri un atlasīt summu, kuru vēlaties tirgot. Viss process ir ātrs un nesāpīgs.

Investīcijas Kavā - viss, kas jums jāzina Investīcijas Kavā - viss, kas jums jāzina Investīcijas Kavā - viss, kas jums jāzina
★★★★★ ★★★★★ Binance pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Kraken pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Poloniex pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Vislabāk

Advanced tirgotāji

Vislabāk

ASV tirgotāji

Vislabāk

Lietošanas ērtums

Tirdzniecības maksas

0,10%

Tirdzniecības maksas

0,16%

Tirdzniecības maksas

0,125%

Akcijas

10% naudas atmaksa

Atlaides kods: EE59L0QP

Akcijas

Nav

Akcijas

Nav

Kā uzglabāt Kava

Jums ir trīs iespējas, kas jāņem vērā, uzglabājot Kava. Pirmais ir uz datoru balstīts tīkla maks. Jūs varat lejupielādēt Kava pieteikumu par brīvu. Tas ir drošs un viegli lietojams. Ir pieejamas arī daudzas mobilā maka iespējas. Pārliecinieties, vai ir mobilais maks atbalsta lielu atlīdzību, piemēram, JAXX maku, kas pieejams iOS un Android.

Ja jūs mēģināt veikt ievērojamus ieguldījumus KAVA vai ja plānojat HODLing šo kriptogrāfiju uz ilgu laiku, labākais risinājums ir aparatūras seifs. Aparatūras maki saglabā jūsu kriptogrāfiju bezsaistē “saldētavā”. Šī stratēģija neļauj tiešsaistes draudiem piekļūt jūsu īpašumiem. The Virsgrāmata Nano S vai progresīvāki Virsgrāmata Nano X abi atbalsta KAVA.

Kava – lielākas iespējas apbalvošanai

Jaunākais DeFi traks ir padarījis kriptogrāfijas sektoru vēl ienesīgāku, nekā sākotnēji iedomājās. Parastie lietotāji, izmantojot šīs platformas, nopelna pamatīgu atlīdzību. Tādi protokoli kā Kava ļauj ikvienam baudīt ticamus pasīvos ienākumus. Šo iemeslu dēļ Kava noteikti būs galvenā konkurente DeFi nozarē, kas virzās uz priekšu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me