Ieguldīt Bitcoin Cash (BCH)

Kas ir Bitcoin Cash (BCH)?

Bitcoin Cash (BCH) ir vienādranga elektroniskās naudas sistēma, kas ir cieta dakša rezultāts no Bitcoin blokķēdes. Īpaši, Bitcoin Cash līdz šim ir visveiksmīgākā Bitcoin cietā dakša. Šis projekts ienāca tirgū zem strīdu mākoņa. Tomēr pēc tam, kad dūmi bija iztīrīti, Bitcoin Cash kļuva par vienu no desmit lielākajām kriptovalūtām pasaulē tirgus ierobežojuma ziņā.

Bitcoin Cash ir tiešais rezultāts mērogojamība problēmas, kas radušās Bitcoin blokķēdē. 2017. gada šifrēšanas trakuma laikā šie jautājumi nonāca centrā, jo Bitcoin darījumu laiks un maksas sasniedza jaunus augstumus. Šis maksu un kavējumu pieaugums bija saistīts ar pārāk lielu tīkla pārslodzi, ko izraisīja lielāki darījumu apjomi.

Tajā gadā Bitcoin izmantošana un vērtība pieauga, jo vairāk investoru uzzināja par šo digitālo aktīvu. Turklāt tirgū ienāca jaunu investoru plūdi, kas vēlējās iekļūt digitālajā “zelta drudzī”. Šie faktori palielināja Bitcoin tīkla maksimālās iespējas.

Vienkāršāk sakot, Bitcoin nevarēja tikt galā ar lietošanas pieaugumu. Viena lieta ir rūpēties par programmēšanas un darknet kopienām, taču tas ir pavisam cits stāsts, lai apmierinātu plašākas sabiedrības prasības. Lai veiktu šo uzdevumu, Bitcoin būtu ievērojami jāpaplašina.

Bitcoin sastrēgumi caur WooBull

Bitcoin sastrēgumi caur WooBull

Vairāk datu = vairāk darījumu

Bitcoin Cash novērš šīs bažas, palielinot bloka lielumu. Šie lielākie bloki spēj ievietot vairāk darījumu vienā blokā. Šī stratēģija palielina tīkla darījumu sekundē (tps) ātrumu kopumā. Mērķis bija ļaut Bitcoin Cash darboties kā informācijas nesēju ikdienas darījumiem, kā tas bija sākotnējais Bitcoin nolūks uz Satoshi Nakamoto Whitepaper.

Lielāki bloki

Kaut arī bloku lieluma palielināšana vairumā blokķēžu nebūtu galvenā problēma, Bitcoinistiem monētu pamatprotokola maiņa ir nē-nē. Šīm personām, kas pazīstamas kā Bitcoin Core, 1 MB bloka lielums kalpo vitāli svarīgai funkcijai tīklā, par kuru viņi apgalvoja.

Pirmkārt, tas ļauj ikvienam piedalīties tīklā neatkarīgi no datora. Tomēr, parādoties ASIC kalnrūpniecības platformām, šis arguments ir piemērots debates vēl šodien. Turklāt tas novērš tīkla iekļūšanu mēstuļu datos.

Lielāks ir labāks

Bitcoin Cash atbalstītāji uzskatīja, ka bloku lieluma palielināšana no 8 MB līdz 32 MB bija labākais veids, kā ikdienas Bitcoin lietotājiem nodrošināt nepieciešamos pakalpojumus. Šie lielākie bloki ļauj vairāk bloku apstrādāt darījumus. Savukārt Bitcoin lietotāji varētu izvairīties no maksas un kavēšanās.

Šis darījumu caurlaides pieaugums ļāva Bitcoin Cash noliegt nepieciešamību iekļaut Segregētais liecinieks (SegWit) protokols. SegWit samazina nosūtīto datu apjomu par katru darījumu. Tā šodien ir daļa no Bitcoin kodēšanas koda.

Bitcoin Cash (BCH) iezīmes

Bitcoin Cash lielākais bloka izmērs savu uzdevumu paveica. Dedzīgi Bitcoin Cash ir daudz ātrāks nekā tradicionālais Bitcoin. Interesanti, ka stresa testa laikā, kas tika veikts 2007 2018. gada septembris platforma reģistrēja 25 000 darījumus vienā blokā. Salīdzinoši vidējais darījumu skaits vienā blokā Bitcoin ir no 1000 līdz 1500.

Turklāt ir daudz lētāk izmantot Bitcoin Cash. BCH lietotāji maksā tikai aptuveni 0,20 USD par darījumu, izmantojot tīklu. Šīs maksas ir daudz augstākas, izmantojot Bitcoin blokķēdi. Turklāt, pateicoties dažu jaunu protokolu integrācijai, Bitcoin Cash ir vieglāk iegūt nekā tā priekšgājējs.

Bitcoin Cash ir veselīga sabiedrība, kas ir viena no skaļākajām tirgū. Lai gan pēdējā laikā monētai ir bijušas dažas atšķirības attiecībā uz atjauninājumiem.

Bitcoin Cash (BCH) vēsture

Bitcoin Cash vēsture sākas ar filozofiskām debatēm par to, kā rīkoties ar Bitcoin mērogojamības problēmām. Šie jautājumi vienmēr bija Bitcoin izstrādātāju problēma. Līdz 2017. gadam bažas bija tajā brīdī, kad kaut kas bija jādara. Bitcoin tīkls bija pāraudzis savas tehniskās iespējas.

Bitcoin Cash vs Bitcoin, izmantojot vidēju

Bitcoin Cash vs Bitcoin, izmantojot vidēju

Piemēram, 2010. gadā Bitcoin blockchain vidējais bloka lielums bija mazāks par 100 KB. Līdz 2015. gada janvārim vidējais bloka izmērs palielinājās līdz aptuveni 600 tūkst. Šī neapstiprināto darījumu uzkrāšanās radīja postījumus tīklā. Konkrēti, gan tirgus darījumu laiki, gan maksas pieauga uz augšu.

Līdz 2017. gadam bija vairāki gadījumi, kad maksa bija augstāka nekā faktiski nosūtītais Bitcoin. Šīs pārslodzes laikā darījumu laiks var ilgt vairākas dienas. Efektīvi Bitcoin nespēja paplašināties, lai darbotos tā, kā elektronisko naudas sistēmu Satoshi paredzēja šajā stāvoklī.

Debašu iespējas

Bitcoin kopiena bija sadalīt par to, kā rīkoties ar šo problēmu. Daži ierosināja palielināt vidējo bloka lielumu, lai tajā būtu vairāk darījumu. Lai gan citi ieteica, ka protokols izslēdz noteiktas darījuma daļas, lai vairāk datu ievietotu blokķēdē (BIP 91). Kritiski abiem variantiem bija savi aizstāvji un pretinieki.

Bloka palielināta izmēra atbalstītāji, piemēram, Rodžers Ver,  apgalvoja, ka pašreizējā stāvoklī Bitcoin nekad nevarētu darboties kā ikdienas darījumu vide. Šajā nometnē tika norādīts, ka, ja vien Bitcoin nevarētu apstrādāt darījumus ar tādu pašu līmeni kā starptautiskas kredītkaršu apstrādes organizācijas, piemēram, Visa, tas nekad nepildītu sākotnējo mērķi kā vienādranga elektroniskās naudas sistēmas.

Bitmains sver

Bitcoin Cash izveidošana bija gandrīz neizbēgama pēc tam, kad pasaulē lielākais kalnrūpniecības baseinu un aparatūras radītājs iesaistījās strīdā. Sākotnēji Bitmains bija pret SegWit, jo tas noliedza dažas viņu kalnraču – AsicBoost kalnraču priekšrocības. Kā Bitmain ir lielākais kalnrūpniecības baseins pasaulē, Bitcoin kopienai ir neticami liela ietekme.

Bitcoin Cash (BCH) ir dzimis

Galu galā vienprātība netika panākta, un kopiena sašķēlās. Līdz ar to Bitcoin Cash tika palaists 2017. gada jūlijā. Jaunā monēta bija cietas dakšas rezultāts sākotnējai kriptovalūtas blokķēdei. Šī cietā dakša oficiāli notika mēnesi pēc tam 2017. gada augustā.

Kas ir cietās dakšas?

Ir divu veidu blokķēdes atjauninājumi, cietās un mīkstās dakšas. Atšķirība starp abām ir tā, ka cietajām dakšām kalnračiem ir jāatjaunina mezgli, lai sazinātos ar tīklu. Dažreiz ne visi ogļrači vēlas pāriet uz jaunās monētas protokolu. Kad rodas šī situācija, rodas cieta dakša un piedzimst jauna monēta.

Monētu izplatīšana

Bitcoin īpašnieki palaišanas laikā saņēma līdzvērtīgu daudzumu Bitcoin Cash. Lietotāji varēja pieprasīt savu BCH dalībnieku biržās. Gudri, kopējā Bitcoin Cash summa atspoguļo Bitcoin summu 21 miljonā monētu.

Dalītas jūtas

Bitcoin Cash tirgū bija jūtas pretrunīgi. Monēta ienāca par cienījamu cenu 900 USD. Pateicoties kalnrūpniecības kopienas un Bitmain atbalstam, monēta spēja iegūt lielu vilces nozari. 2017. gada decembrī Bitcoin Cash sasniedza visu laiku augstāko līmeni – 4 091 USD.

Cietā dakša sākums

2018. gada novembrī Bitcoin Cash cietajā dakšā piedzīvoja cietu dakšiņu. Sabiedrība sadalījumi radās pēc plāna viedo līgumu integrēšanai blokķēdē un atkal palielināja vidējo bloka lielumu. Rezultātā izveidotā cietā dakša izveidoja Bitcoin Cash ABC (BCH) un Bitcoin Cash SV (Satoshi Vision). Vēlākais no abiem, Bitcoin Cash SV vada ilgtermiņa kriptonauda programmētājs un apgalvoja Satoshi Nakamoto, Kreigs Raits.

Vienprātība

Bitcoin Cash izmanto darba pierādījumu (PoW) vienprātības mehānismu, kas līdzīgs Bitcoin, lai iegūtu jaunas monētas. Gan Bitcoin, gan Bitcoin Cash integrē grūtības pielāgošanas algoritmu (DAA), lai bloka laiki būtu konsekventi. Sākotnēji gan Bitcoin, gan Bitcoin Cash izmantoja to pašu DAA. Tomēr 2017. gada augustā Bitcoin Cash ieviesa DAA papildinājumu, ko sauc par ārkārtas grūtības korekcijas (EDA) algoritmu. Tas ļauj tīklam būt atsaucīgākam.

Bitcoin Cash (BCH) ieguve

Bitcoin Cash ieguve ir tikpat vienkārša kā Bitcoin ieguve. Par laimi, monēta dalās ar Bitmain, pasaules lielākās kriptovalūtas kalnračiem, pakalpojumiem. Turklāt monēta nesen pārskatīja savu EDA algoritmu. Šis manevrs kalnračiem atviegloja BCH ģenerēšanu. Lētāk ir rakt arī BCH.

Bitcoin naudas ieguves platformas

Bitcoin naudas ieguves platformas

Kā nopirkt Bitcoin Cash (BCH)

Sākumā tādas lielas biržas kā Coinbase liedza Bitcoin Cash ienākšanu savās platformās. Tas bija atbalstītāju sašutums, kas šo monētu ieguva gandrīz katrā nozīmīgākajā biržā visā pasaulē. Mūsdienās Bitcoin Cash joprojām ir viena no desmit lielākajām kriptovalūtām pasaulē. Šodien jūs varat uzreiz iegādāties Bitcoin Cash on Paybis.

Ieguldīt Bitcoin Cash (BCH) Ieguldīt Bitcoin Cash (BCH) Ieguldīt Bitcoin Cash (BCH)
★★★★★ ★★★★★ Binance pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Kraken pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Kriptomat pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Vislabāk

Pieredzējuši lietotāji

Vislabāk

ASV tirgotāji

Vislabāk

Eiropas tirgotāji

Konta minimums

Nav

Konta minimums

1,00 USD

Konta minimums

35 €

Akcijas

10% naudas atmaksa

Atlaides kods: EE59L0QP

Akcijas

Nav

Akcijas

Nav

Kur uzglabāt Bitcoin Cash (BCH)

Ir daudz veidu, kā droši uzglabāt BCH. Vieglākā un ērtākā metode ir izmantot mobilo maku. Mobilie maki ir bez maksas un ļauj piekļūt savam BCH, kad vien tas nepieciešams. Tie ir ērti lietojami un ļauj sekundēs nosūtīt un saņemt BCH.

Nopietniem investoriem būs prieks uzzināt, ka ir pieejamas arī dažas aparatūras seifa iespējas. The Virsgrāmata Nano S vai progresīvāki Virsgrāmata Nano X abi atbalsta Bitcoin Cash (BCH).

Bitcoin Cash – neatlaidības stāsts

Bitcoinist tirgū ir viegli noraidīt Bitcoin Cash kā tikai Bitcoin noplēšanu. Tomēr šis arguments izjūk, kad sākat novērtēt monētas izmaiņas, atjauninājumus un izaugsmi kopš tās izveides. Šodien Bitcoin Cash pats par sevi ir galvenais šifrēšanas kopienā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me