Ieguldījumi Zcash (ZEC) – viss, kas jums jāzina

Zcash (ZEC) ir populāra kriptovalūta un decentralizēta blokķēde. Tīkls ir pazīstams ar fokusu uz privātumu. Zcash bija pirmā monēta, kas publiskajā blokķēdē nodrošināja patiesu anonimitāti. Šis vienādranga tīkls ietver stratēģiju kombināciju, lai saglabātu vērtīgumu, tostarp ierobežotu piegādi, privātuma iespējas un aizstājamību.

Kādas problēmas atrisina Zcash (ZEC)?

Galvenā problēma Zcash mēģinājumi izlabot tirgū ir privātuma trūkums. Kripto tirgus pirmajās dienās cilvēki kļūdaini pieņēma, ka viņu darījumi ir privāti. Patiesībā bija tieši otrādi. Tomēr pagāja gadi, pirms blokķēdes kriminālistikas firmas kļuva populāras un izgaismoja šo situāciju. Zcash dod lietotājiem iespēju veikt anonīmus darījumus, izmantojot tīkla unikālās sistēmas.

Zcash (ZEC) priekšrocības

Zcash ievieš tirgū dažas vērtīgas priekšrocības. Lietotāji var droši veikt pirkumus, ieguldījumus un ziedojumus, jo tīkls nodrošina lietotājiem pārredzamus un konfidenciālus darījumus. Šeit ir daži no labākajiem tīkla ieguvumiem.

Privātums

Zcash ir viss par privātumu. Tīkls ievieš nulles zināšanu pierādījumus, lai šifrētu visu informāciju. Šī pieeja ir pirmā tirgū un ir palīdzējusi Zcash palikt par galveno kriptonauda kopš tās pirmsākumiem.

Zcash mājas lapa

Zcash mājas lapa

Uzturīgs

Zcash ir aizstājams. Mainīgums rodas, ja jums ir valūta, kuru var aizstāt ar jebkuru citu tajā pašā valūtā un kuru nav iespējams savstarpēji atšifrēt. Fiat valūta ir ciešs pilnīgas aizstājamības piemērs. Katram dolāram ir vienāda vērtība. Fiat valūtā trūkst patiesās aizstājamības, jo valūtai ir individuāli sērijas numuri, kurus var izmantot šo līdzekļu izsekošanai. Zcash izpilda šo uzdevumu bez šiem sērijas numuriem. Iespaidīgi, ka blokķēde darbojas, nesaistot monētas ar ķēdes vēsturi, kas nodrošina kriptovalūtas savstarpēju aizvietojamību un padara gandrīz neiespējamu izsekot ar blokķēdes pētniekiem.

Trūkums

Trūkums ir vēl viens plus Zcash investoriem. Tīkls dala Bitcoins trūkumu attiecībā uz kopējo monētu emisiju. Projekta laikā tiks izlaisti tikai 21 miljons ZEC monētu.

Mērogojamība

Zcash var apstrādāt darījumus daudz ātrāk nekā Bitcoin. Tas ir arī mērogojamāks. Mērogojamības problēmas turpina nomocīt Bitcoin lietotājus. Kad tirgus kļūst aizņemts, maksas un kavējumi atceļ tā skaidrās naudas īpašības. Zcash maina dažas sistēmas, lai uzlabotu Bitcoin veiktspēju.

Drošība

Zcash ieguva reputāciju par uzticību drošībai. Šis projekts tika izstrādāts, izmantojot recenzētu zinātnisku pieeju. Šī stratēģija ir padarījusi Zcash par vienu no drošākajām privātuma monētām, kāda jebkad ienākusi šajā nozarē.

Kā darbojas Zcash (ZEC)?

Zcash ir unikāls pāris dažādos veidos. Pirmkārt, tā ir viena no nedaudzajām publiskajām grāmatām, kas lietotājiem nodrošina patiesu anonimitāti. Tīkls ļauj lietotājiem izvēlēties privātus darījumus, kad viņi vēlas lielāku aizsardzību. Īpaši nav redzami tikai privāti darījumi. Visus publiskos darījumus var redzēt ikviens, kurš pārskata tīklu.

zk-SNARK

Zcash kodols ir protokols zk-SNARK. Īpaši, zk-SNARK nozīmē “Nulles zināšanu īss neinteraktīvs zināšanu arguments. Šī ir tehnoloģija, kas ir Zcash privātuma opcijas pamatā. Tās dizains ļauj mezgliem viegli ātri pārbaudīt darījumus.

Darījuma opcijas vietnē Zcash Blockchain

Darījuma opcijas vietnē Zcash Blockchain

Zk-SNARK darījumus sauc arī par aizsargātiem darījumiem. Šie darījumi tiek pabeigti gandrīz tāpat kā parastie, galvenā atšķirība ir tā, ka tie notiek, patiesībā neatklājot to saturu. Zcash lietotāji var redzēt, kad blokķēdē notiek aizsargāti darījumi. Šie darījumi sākas ar z un iet ar nosaukumu “z-addrs”.

Zcash darījumi

Normālos Zcash darījumos ietilpst sūtīšanas adrese, saņemšanas adrese, konta atlikums un neliela darījuma maksa. Privātā sūtīšanas funkcijas laikā šī informācija atšķiras. Īpaši darījumi ir pilnībā anonīmi tikai tad, ja tiek sūtīti starp divām z-adresēm.

Divas atslēgas

Pakalpojuma Zcash tīkls ir balstīts uz divu atslēgu vienošanos. Šīs atslēgas tiek izmantotas revīzijas nolūkos vai informācijas apmaiņai, neatklājot to visai pasaulei. Pirmo taustiņu sauc par skata taustiņu. Šī atslēga ļauj dažām personām redzēt privātu informāciju par jūsu darījumiem. Otro atslēgu sauc par izdevumu atslēgu. Šī atslēga tiek izmantota līdzekļu tērēšanai starp lietotājiem.

ZEC (Zcash marķieris)

ZEC marķieris ir spēcīgs sabiedrotais tirgū esošajiem, kuri vēlas lielāku privātumu. Šis marķieris pastāvīgi paliek 20 lielāko kriptovalūtu tirgus ierobežojuma ziņā. ZEC ir ierobežots ar 21 miljonu monētu tāpat kā Bitcoin.

Vienprātība

Tīkla drošībai Zcash tīkls izmanto mainītu Proof-of-Work vienprātības mehānismu. Šo atjaunoto PoW mehānismu sauc par Equihash kalnrūpniecības protokolu. Tās mērķis ir apstiprināt darījumus, novērst dubultu tēriņu un apbalvot kalnračus ar jaunizdotām ZEC monētām. Šī sistēma ir ātrāka nekā Bitcoin PoW mehānisms.

Zcash (ZEC) vēsture

Zcash vēsture sākas 2013. gadā. Projekts sākās kā pilnīgi atšķirīgs tīkls, kas pazīstams kā Zerocoin. Šī privātuma monēta bija pāris Baltimoras Džona Hopkinsa universitātes Datorikas katedras locekļu ideja. Konkrēti, Zerocoin izstrādāja Metjū Grīns, Kristīna Garmana, Īans Mierss un Aviels Rubins.

2014. gadā pēc MIT kriptogrāfijas sadarbības parādījās jauns protokols. Šī jaunā monēta piedāvā vairāk uzlabotu funkciju. Tā nosaukums bija Zerocash. Drīz 2016. gada oktobrī tīklā tika izveidots Zcash. Tajā pašā laikā stājās spēkā bezpeļņas Zcash fonds. Šī grupa strādā, lai nākotnē attīstītu un paplašinātu Zcash ekosistēmu.

Zvaigžņu komanda

Zcash ir viena no visvairāk cienītajām komandām tirgū. Zooko Wilcox ir Zcash izpilddirektors. Viņš ir vislabāk pazīstams kā amerikāņu datoru drošības speciālists un uzņēmuma Least Authority Enterprises izpilddirektors. Viņam palīdzēja UC Berkeley datorzinātņu fakultātes loceklis un Zcash līdzdibinātājs Alessandro Chiesa.

Īpaši kriptogrāfs Metjū Grīns no Džona Hopkinsa universitātes bija arī dibinātāju komandas loceklis, un Rodžers Vērs bija viens no uzņēmuma sākotnējiem ieguldītājiem. Tāpat Ethereum dibinātājs Vitāliks Buterins pierakstījās kā Zcash projekta padomnieks.

Korporatīvais

Atšķirībā no daudziem decentralizētiem projektiem šajā nozarē, Zcash attīstībā ir uzņēmums. Konkrēti, uzņēmums Zcash ir uzņēmums, kas vada šo projektu. Šī bezpeļņas korporācija cenšas padarīt Zcash par privātās dzīves entuziastu vārdu. Interesanti, ka 10% no visiem pirmajos četros gados iegūtajiem Zcash tiek piešķirti uzņēmuma ieinteresētajām personām līdz 2020. gadam.

Ievērojamas partnerības

Nav pārsteigums uzzināt, ka Zcash zvaigznēm veltītā attīstības komanda spēja nodrošināt dažas nozīmīgas partnerības kopš tās ieviešanas šajā nozarē. Piemēram, tradicionālā finanšu iestāde JPMorgan sadarbojās ar Zcash, lai izstrādātu un iekļautu tās privātuma zk-SNARKs slāni savā bloku ķēdes projektā. Banku vadītāji paziņoja, ka viņi prognozē, ka tā vērtība līdz 2025. gadam sasniegs gandrīz 60 000 USD.

Zcash dibinātājs Zooko Wilcox

Zcash dibinātājs Zooko Wilcox

Zcash var izmantot, lai apmaksātu viņu medicīniskos rēķinus, faktiski neparādot tā saturu. Līdz ar to Ethereum sadarbojas ar Zcash, lai integrētu savu privātuma tehnoloģiju Ethereum tīklā. Arī šī kriptonauda saņēma atbalstu no ASV Aizsardzības progresīvo pētījumu projektu aģentūras (DARPA) un Izraēlas Zinātnes un tehnoloģijas ministrijas, lai turpinātu tās kriptogrāfijas sistēmas. Interesanti, ka daži tirgū uzskata, ka šis solis bija domāts, lai labāk izprastu tīkla privātuma funkciju iespējas.

Kā nopirkt Zcash (ZEC)

ZEC mūsdienās ir populāra monēta. To var atrast pasaules lielākajā biržā tirgus kapitalizācijas ziņā, Binance. Lielākā daļa apmaiņas iespēju nepiedāvās šo monētu ar fiat pārīšiem. Vispirms jums būs jāielādē konts ar fiat valūtu un jāpārvērš tas ETH vai BTC. Kad esat ieguvis BTC, ir nepieciešamas sekundes, lai to pārveidotu par Zcash.

Ieguldījumi Zcash (ZEC) - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi Zcash (ZEC) - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi Zcash (ZEC) - viss, kas jums jāzina
★★★★★ ★★★★★ Binance pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Kraken pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Poloniex pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Vislabāk

Advanced tirgotāji

Vislabāk

ASV tirgotāji

Vislabāk

Lietošanas ērtums

Tirdzniecības maksas

0,10%

Tirdzniecības maksas

0,16%

Tirdzniecības maksas

0,125%

Akcijas

10% naudas atmaksa

Atlaides kods: EE59L0QP

Akcijas

Nav

Akcijas

Nav

Kā uzglabāt Zcash (ZEC)

Šodien ir daudz veidu, kā uzglabāt Zcash. Viena no populārākajām metodēm ir oficiālā Zcash seifa izmantošana. Šis seifs ir pieejams gan mobilajā aplikācijā, gan darbvirsmas formā. Lietotājiem izmantojot šo protokolu, lietotājiem ir augsts identitātes aizsardzības līmenis.

Aparatūras maks

Vēl viena populāra iespēja ir aparatūras maks. Kriptogrāfijas valūtas glabāšana aparatūras makos tiek uzskatīta par visdrošāko iespēju. Šīs ierīces jūsu kriptonauda tiek glabāta bezsaistē tā sauktajā “saldētavā”. Daudzos gadījumos šis stāvoklis tiek sasniegts, izmantojot ierīces spraugu. Arī daudziem no šiem seifiem ir fiziskas pogas, kas jānospiež, lai apstiprinātu darījumus. Šis dizains, piemēram, atrodams Ledger maku, padara hakeriem neiespējamu piekļuvi jūsu līdzekļiem.

Kritiski nekādā gadījumā nevajadzētu iegādāties lietotus aparatūras makus. Ar šīm vienībām ir saistītas virkne krāpniecisku darbību. Lai pareizi aizsargātu ieguldījumus, iegādājieties aparatūras maku tikai tieši no ražotāja. Šeit mēs iesakām labākos aparatūras makus.

Zcash (ZEC) – Jautājiet un jūs saņemsit

Zcash ir tiešs rezultāts vēlmei veikt privātus darījumus blokķēdē. Blockchain investori ir meklējuši šīs funkcijas kopš brīža, kad kļuva zināms, ka Bitcoin nav privātuma. Līdz ar to Zcash šajā laikā kalpo kritiskai tirgus nišai. Kā tāds, Zcash ir paredzams, ka tuvākajā nākotnē tas būs galvenais konkurents tirgū.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me