Ieguldījumi viļņos – viss, kas jums jāzina

Waves ir blokķēdes ekosistēma, kas darbojas kā kriptonauda, ​​marķiera palaišanas platforma un DEX. Projekta izstrādātāji centās ieviest spēcīgu rīku kopu, lai palīdzētu izstrādāt Web 3.0 decentralizētus risinājumus. Viņu mērķis bija izstrādāt viegli lietojamu Ethereum alternatīvu, lai veicinātu blokķēdes masveida pieņemšanu. Šajā ziņā platformas izstrādes komanda guva iespaidīgus panākumus.

Kādas problēmas viļņi atrisina?

Waves mēģina novērst vienu no vecākajiem jautājumiem kriptogrāfijas tirgū, neskaidrības. Lielākajai daļai cilvēku izredzes programmēt un palaist savu žetonu šķiet neiespējams uzdevums. Tomēr Waves ļauj ikvienam izveidot un palaist pielāgotus kriptogrāfijas marķierus bez iepriekšējas izpratnes par tehnoloģiju.

Tehnisko šķēršļu noņemšana no marķiera izveides procesa ir milzīgs ieguvums nozarei. Iespaidīgi ir teikts, ka pamata pilnvaru var izveidot mazāk nekā piecu minūšu laikā. Tokenizācijas procesa vienkāršošana palīdz nodrošināt, ka Waves var nodrošināt vērtības nodošanu, izmantojot “tokenizāciju” dažādiem reālās pasaules aktīviem. Tādā veidā Waves ir ideāli piemērots kopfinansēšanai, vienkāršām ICO un lojalitātes programmām.

Viļņu priekšrocības

Waves kā novatorisks tirgus spēks, izmantojot vienkāršību, veicina masveida pieņemšanu. Izmantojot šīs nākamās paaudzes kriptonauda, ​​ir daudz ieguvumu. Šeit ir galvenie iemesli, kāpēc investori turpina plūst uz šo monētu. Izstrādātāji nākotnē plāno paplašināt savas žetonu iespējas. Ja viņiem izdosies izveidot marķieri, kas ir salīdzināms ar Ethereum iespējām, pastāv liela iespēja, ka Waves varēs uztvert ievērojamu Ethereum trafika daļu.

Viļņi - čivināt

Viļņi – Twitter

Viegli izmantot

Nav vieglāk izveidot savu marķieri un izmantot vienkāršas blokķēdes funkcionalitāti. Salīdzinoši Ethereum, vispopulārākā Dapp bloku ķēde, prasa izstrādātājiem saprast programmēšanas valodas, piemēram, Solidaritāte, lai izveidotu Dapps un izpildītu viedos līgumus. Šīs prasības ievērojami papildina visas kolektīvās finansēšanas kampaņas.

Patiesi, Waves bāzes marķieri nav tik tehniski izturīgi kā Ethereum marķieri. Tomēr, tā kā tos ir tik viegli programmēt, tie ir ideāls risinājums uzņēmumiem, kuriem nepieciešamas pamatfunkcijas, piemēram, tās, kuras izmanto ICO, lietderības žetonos un lojalitātes programmās.

Staking

Waves lietotāji var likt savu kriptogrāfiju un nopelnīt atlīdzības. Tīkls izmanto ieinteresētās puses, lai nodrošinātu blokķēdes drošību. Jo īpaši, lai palaistu pilnu mezglu tīklā, jums vajadzēs likt 1000 viļņus. Panākumu pierādīšanas tīkli prasa, lai lietotāji veic lielākus depozītus, lai piedalītos kā mezgls, lai nodrošinātu, ka viņiem ir iespējami finansiāli zaudējumi, kas varētu rasties, ja palaistu ļaunprātīgu mezglu.

Tirdzniecība

Lietotāji arī piekļūst jaudīgai decentralizētai apmaiņai (DEX), kad izmanto arī Waves. Jebkuru Waves marķieri varat tirgot dažu sekunžu laikā ar jebkuru citu Waves bāzes marķieri. Tīkls ļauj jums izveidot un tirgot kriptogrāfijas žetonus, neprasot plašu viedo līgumu programmēšanu. Tas arī nodrošina jaunus projektus ar tūlītēju piekļuvi likviditātei, padarot to ideāli piemērotu simbolisku palaišanas stratēģijām.

Dapps

Vēl viena Waves izloze ir tā nulles maksas struktūra izstrādātājiem. Ethereum tīklā izstrādātāji maksā maksu iekšējas kriptovalūtas veidā, ko sauc par gāzi. Sākotnēji šī maksa bija paredzēta, lai nodrošinātu, ka neviens apakšparaugs neienāk blokķēdē un samazina funkcionalitāti. Viļņi novērš gāzes maksu un aizstāj to ar nelielu fiksētu maksu. Tādā veidā izstrādātāji var lietotājiem izveidot stabilākus lietotnes Dapps.

Waves - mājas lapa

Waves – mājas lapa

Kā darbojas viļņi?

Ekosistēma balstās uz divlīmeņu arhitektūru, kurā gan tīkls tiek uzturēts gan ar vieglu, gan ar pilnu mezglu. Pirmo reizi šo koncepciju ieviesa NXT projekts. Konkrēti, izstrādātāji nolēma integrēt NXT SuperNET lite klients lai palielinātu efektivitāti.

Pilni mezgli

Sistēmas pirmajā līmenī tiek izmantoti pilni mezgli. Tie ir kalnrači, kas apstiprina darījumus un pievieno jaunus blokus bloku ķēdei. Šie mezgli liek savus viļņus, lai būtu tiesīgi saņemt atlīdzību.

Viegli mezgli

Waves izmanto arī vieglus mezglus, lai paātrinātu darījumus un sakarus tīklā. Vieglie mezgli ir ātrāki, jo tie nekad nelādē blokķēdi. Tā vietā šie mini mezgli ir atkarīgi no darījumu apstiprināšanas un mijiedarbības pilnajiem mezgliem. Konkrēti, vieglie mezgli izgūst pašreizējo tīkla stāvokli no pilniem mezgliem, izmantojot Scorex platforma.

Pielāgotas lietojumprogrammas žetoni (CAT)

Waves platformas centrā dzīvo tās CATS. CAT ir pamata lietotāju marķieri, kas izveidoti platformā. Ikviens var izveidot marķieri tieši caur lite klients kas ir pieejams uz datora, Android, un iOS. Iespaidīgi, ka pašlaik pielāgota marķiera izveide maksā tikai 1 WAVE. Lietotāji var palaist, izplatīt un tirgot savu kriptogrāfiju dažu minūšu laikā, izmantojot Waves. Svarīgi ir tas, ka jūs varat pārvaldīt savus marķierus, izmantojot skriptus, kas darbojas jūsu kontā Waves bloku ķēdē.

Valdīšana

Waves izmanto hibrīdu vienprātības mehānismu, lai saglabātu tīkla drošību. Nomāto pierādījumu (LPoS) mehānisms aizņemas labākos PoS tīkla aspektus un ievieš dažus jaunus protokolus procesa racionalizēšanai. Lietotāji lieto žetonus, izīrējot tos pilniem mezgliem, kas darbojas tīklā. Dedzīgi, Waves noma maksā tikai 0,002 WAVES.

Staking Rewards

Staking mezgli saņem divu veidu atlīdzības. Pirmais atlīdzības komplekts tiek izmaksāts viļņos. Otrais atlīdzības komplekts ir Miner Reward Token (MRT) veidā. Kalnrači saņem 60 MRT par pirmajiem 70 blokiem, ko viņi izveido dienā. Pēc tam viņi var nopelnīt papildu 30 MRT par bloku. Pats labākais, ka jūs joprojām varat piedalīties, pat ja jums nav nepieciešamo 1000 viļņu, lai tieši kļūtu par mezglu. Unikālā kārtā jūs varat iznomāt savus VIĻŅUS sabiedrībai kalnrūpniecības baseins un dalīties atlīdzībās.

DEX

Viļņi DEX ir viena no ātrākajām decentralizētajām kriptovalūtu biržām pasaulē. Jūs varat dažu sekunžu laikā tirgot savu jaunizveidoto monētu tirdzniecības pārī ar jebkuru citu Waves žetonu. Platforma ļoti integrē automatizētu spēlētāju, lai savienotu pārī pirkšanas un pārdošanas pasūtījumus un apmainītu žetonus, kad pasūtījumi tiek izpildīti.

Viļņu žetons

Waves Token ir galvenā tīkla kriptovalūta. Viļņi var darboties kā maksāšanas līdzeklis. Šie žetoni ir arī tas, ko jūs izdomājāt, lai izveidotu jaunus žetonus vai likmes atlīdzībai. Tādā veidā monēta ir ārkārtīgi daudzpusīga kriptonauda.

Viļņi - CoinMarketCap

CoinMarketCap

Viļņu vēsture

Viļņi ienāca tirgū 2016. gada jūnijā. Monētas izlaide bija veiksmīga. Uzņēmuma ICO darbības laikā nodrošināja vairāk nekā 16 miljonus ASV dolāru. Liela daļa šo panākumu ir attiecināmi uz komandas pieredzi. Daudzi no Waves pamatkomandas locekļiem arī nopietni strādāja pie NXT projekts kopā.

2018. gada septembrī komanda veica lielu tīkla jaunināšanu. Jauninājumā tika integrētas dažādas funkcijas, piemēram, atbalsts multi-sig adresēm, žetonu iesaldēšana, atomu mijmaiņa, balsošana un Oracle. Orākuli ir ārpusķēdes sensori, kas sazinās ar blokķēdi. Šīs jaunā laikmeta sistēmas ļauj blokķēdēm mijiedarboties ar reālo pasauli jaunos un aizraujošos veidos.

2018. gada oktobrī platforma uzstādīja rekordu par visu blokķēdes projektu visvairāk darījumu apstrādes vienā dienā. Iespaidīgi, platforma šo nosaukumu pārņēma no citas trešās paaudzes kriptogrāfijas EOS. Šajā rekordu uzstādīšanas dienā analītiķi platformā reģistrēja 6,1 miljonu darījumu.

Kā nopirkt viļņus

Mūsdienās ir viegli iegūt viļņus. Platforma ir labi atpazīta un ir pieejama lielākajā daļā cienījamu biržu. Viena no labākajām apmaiņām, lai iegūtu šo kriptogrāfiju, ir Binance. Pašlaik Binance ir visaugstākā birža pasaulē pēc tirdzniecības apjoma. Šis pievienotais apjoms nodrošina investoriem tik nepieciešamo likviditāti.

Pašlaik vietnē Binance nav USD / Waves tirdzniecības pāru. Lai iegūtu Waves, jums būs jāfinansē savs Binance konts ar fiat, Bitcoin vai Ethereum. Īpaši Binance nodrošina lietotājiem fiat onramp. Kā tāds jums būs jāievēro KYC atbilstības mehānismi. Kad jūsu konts ir verificēts, tirdzniecība aizņem tikai sekundi.

Ieguldījumi viļņos - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi viļņos - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi viļņos - viss, kas jums jāzina
★★★★★ ★★★★★ Binance pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Kraken pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Poloniex pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Vislabāk

Advanced tirgotāji

Vislabāk

ASV tirgotāji

Vislabāk

Lietošanas ērtums

Tirdzniecības maksas

0,10%

Tirdzniecības maksas

0,16%

Tirdzniecības maksas

0,125%

Akcijas

10% naudas atmaksa

Atlaides kods: EE59L0QP

Akcijas

Nav

Akcijas

Nav

Kā uzglabāt viļņus

Waves glabāšanai ir daudz veidu. Viens no labākajiem veidiem, kā uzturēt šo kriptovalūtu drošībā, ir platformu, lite maku klients. Šis seifs ir pieejams kā bezmaksas lejupielāde daudzās platformās, ieskaitot datoru, Android, iOS, vai kā Chrome spraudnis. Gaismas klients tiek uzskatīts par drošu, taču tas nav tik aizsargāts kā jūsu kriptogrāfijas saglabāšana bezsaistē “saldētavā”.

Aparatūras seifa nodrošinātāji, piemēram, Ledger un Trezor, šobrīd patērētājiem piedāvā pieņemamas iespējas. Ja jūs plānojat turēt ievērojamu daudzumu Waves, šī ir visdrošākā metode. Aparatūras maki ievieš “gaisa spraugu”, lai nodrošinātu, ka neviens hakeris nevar slepeni nozagt jūsu līdzekļus.

Viļņu izgatavošana rūpniecībā

Waves platformas izstrādātāji ir vērsti uz nākotni. Lēmums izveidot viegli lietojamu marķieru palaišanas platformu ir gudrs, ja ņemat vērā, ka marķēšana ir viena no visstraujāk augošajām nozarēm tirgū. Jūs varat sagaidīt, ka Waves pārskatāmā nākotnē turpinās ieņemt vadošo vietu tirgū, pateicoties tā novatoriskajai pieejai un pieredzei par noderīgu blokķēdes pakalpojumu sniegšanu masām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me