Ieguldījumi VeChain (VET) – viss, kas jums jāzina

Kas ir VeChain (PIA)?

VeChain (VET) bija viens no pirmajiem blokķēdēm, kas tika izveidots vienīgi, lai apmierinātu uzņēmuma līmeņa klientu vajadzības. Izstrādātāji aiz projektu censties uzlabot piegādes ķēdes un produktu dzīves cikla pārvaldību, izmantojot izplatītās virsgrāmatas tehnoloģiju (DLT). Svarīgi ir tas, ka platforma lietotājiem piedāvā dažādas jaunas funkcijas, kas padara to ideāli piemērotu uzņēmumiem, kuri vēlas uzlabot piegādes ķēdes protokolus un biznesa procesus.

Mūsdienās loģistikas nozare cieš no asimetrisks informācijas problēma. Lai gan esošās sistēmas vāc lielu datu apjomu, šie dati netiek paziņoti optimālā veidā. Vairumā gadījumu nopietna sadalīšana pa daļām atstāj visu piegādes ķēdi paļauties uz centralizētiem datu avotiem. Šis vienotības trūkums izraisa pārredzamības trūkumu un aizkavētu datu pārraidi.

VeChain nodrošina uzņēmumiem iespēju izsekot milzīgu datu apjomu. Šie indikatori var ietvert tādus priekšmetus kā kvalitāte, autentiskums, uzglabāšanas temperatūra un transportēšanas statuss. Iespaidīgi, VeChain nodrošina visas šīs funkcijas, izmantojot uzticības brīvu un izplatītu biznesa ekosistēmu. Tādā veidā VeChain samazina pieskaitāmās izmaksas un uzlabo atbildību.

VeChain filozofija

VeChain atšķiras no citiem nozares projektiem dažos galvenajos veidos. Galvenokārt šī projekta izstrādātājiem nebija vēlmes izveidot pilnībā decentralizētu platformu. Tā vietā viņu mērķis bija integrēt labākās iezīmes gan no DeFi (decentralizētās finanses), gan no CeFi (centralizētās finanses) nozarēm. Šī stratēģija rada līdzsvarotu platformu, kas lietotājiem nodrošina pārredzamu informācijas plūsmu, efektīvu sadarbību un ātrdarbīgu vērtību pārsūtīšanu.

Kā darbojas VeChain

VeChain izmanto dažādas tehnoloģijas, lai sasniegtu savu mērķi pilnveidot piegādes ķēdes nozari. Piemēram, VeChain izmanto dažāda veida radiofrekvenču identifikāciju (RFID) tagus un sensorus kritisko datu novērošanai nosūtīšanas laikā. Šī informācija tiek reāllaikā pārraidīta visā blokķēdē.

Šī stratēģija ļauj visām ieinteresētajām personām vai tirgus dalībniekiem uzraudzīt vienumu, lai pārbaudītu tā stāvokli un autentiskumu. Šī pieeja ir lieliski piemērota lielām sarežģītām piegādes ķēdēm. VeChain var uzraudzīt šos gigantiskos tīklus un informēt uzņēmumus par notikumu attīstību.

Lietu internets (IoT)

VeChain ir pionieris IoT un DLT tehnoloģijas. Dedzīgi VeChain tika uzbūvēts jau no paša sākuma, domājot par IoT integrāciju. Lietu internets attiecas uz miljardiem viedierīču tīklu, kas pašlaik tiek izmantots visā pasaulē. Visas šīs ierīces ir gudras, jo tām ir sava veida sensors un spēja sazināties ar datiem tiešsaistē. Mūsdienās šīs ierīces ietver neticamu lietu klāstu, sākot no televizoriem un beidzot ar durvju zvaniem, līdz pat tālrunim, kuru pašlaik turat rokā..

IoT un blokķēdes tehnoloģiju integrācijai ir pilnīga jēga. Blockchain tehnoloģija nodrošina pieejamu veidu, kā vienprātīgi gandrīz reāllaikā uzraudzīt tik lielu datu apjomu. Līdz ar to VeChain nav vienīgais projekts, kurā tiek pētīta abu tehnoloģiju apvienošanās.

VeChain vēsture

VeChain 2015. gadā pārgāja no zīmēšanas dēļa un īstenojās ar mērķi izjaukt piegādes ķēdes nozari, padarot datus darbspējīgus un pārredzamus. Projekta veidotājs, Saulains Lu, pirms šī pasākuma bija vislabāk pazīstams ar savu izpilddirektora darbu ar Louis Vuitton China. Jums ir jāiedomājas, ka visu piegādes ķēdes problēmu risināšana, ar ko saskaras apģērbu ražotāji, palīdzēja viņam iedvesmot šīs unikālās sistēmas izstrādi.

VeChain VET sākās Ethereum blokķēdē. Šī pieeja ir izplatīta stratēģija tirgū, jo tā ļauj izstrādātājiem parādīt savu koncepciju un savākt līdzekļus, lai izveidotu savu blokķēdi. Galu galā tieši to darīja VeChain. Mūsdienās PIA darbojas vietējā VeChain ekosistēmā. Tādā veidā izstrādātāji var piedāvāt tieši biznesa klientiem pielāgotas funkcijas.

Divkāršs marķieris

VeChain patiešām aizņēmās vienu lietu no Ethereum, tās divkāršās žetonu stratēģijas. Šajā blokķēdes ekosistēmas stilā viens marķieris kalpo kā valsts ieguldījums un / vai digitālā nauda, ​​bet otrs ir paredzēts viedai līgumu izpildei un programmēšanai. Šāda veida aizmugures marķiera piemēri ir Ethereum ēteris un NEO GĀZE.

Šai stratēģijai ir divas galvenās priekšrocības. Pirmais ieguvums ir tas, ka šī sistēma nodrošina efektīvu pārvaldību. Blokķēdēm jābūt pārvaldības modeļiem, kas ietver sabiedrību, vai arī viņi riskē ar nelaimīgu kopienas locekļu cietajām dakšām. Otrs iemesls, kāpēc izmantot divu marķieru stratēģiju, ir tāds, ka tas nodrošina jūsu bloku ķēdi ar paredzamu ekonomisko modeli.

VeChain marķieris (PIA)

PIA ir kriptonauda, ​​kurā jūs ieguldītu biržā. Tas kalpo kā vērtības pieaugums VeChain blokķēdē. Šis marķieris var pārsūtīt vērtību visā blokķēdē un izraisīt viedos līgumus. Tas ir arī tas, kā lietotāji maksā par darījumiem Dapps, kas darbojas VeChain blokķēdē.

Pašlaik apgrozībā ir 55 454 734 800 PIA. VeChain sistēma ir izveidota, lai kopumā izsniegtu 86 712 634 466 PIA. PIA ierindojas 30 pasaules kriptovalūtu topā, pamatojoties uz tirgus kapitalizāciju.

PIA CoinMarketCap

PIA CoinMarketCap

VeChainThor Energy (VTHO)

Otrais VeChain sistēmā izmantotais marķieris ir VeChainThor Energy. Šis marķieris darbojas kā gāzes piegāde viedo līgumu darījumiem. Šie marķieri nav publiski pieejami. Tikai izstrādātāji izmanto šos marķierus, lai segtu savas līguma izpildes izmaksas.

Kritiski lielākā daļa blokķēžu prasa izstrādātājiem veikt maksājumu, lai noslēgtu līgumus par blokķēdi. Šī stratēģija nodrošina, ka tikai publiski gatavs kodējums padara to par blokķēdi un samazina surogātpasta ziņas

VeChain vienprātība

Lai izpildītu visus solījumus, VeChain ir jānodrošina bizness ar savlaicīgu un drošu vienprātību. Šajā nolūkā platforma ievieš patentētu vienprātības mehānismu, kas pazīstams kā autoritātes pierādījums (PoA). Šis protokols nodrošina efektīvus līdzekļus sistēmas nepārtrauktības uzturēšanai.

PoA vienprātības mehānisms tika izveidots, lai novērstu trūkumus, kas konstatēti darba pierādīšanas (PoW), līdzdalības apliecinājuma (PoS) un izraudzītā likmes apliecinājuma (DPoS) mehānismos. Kritiski PoA prasa mazāk enerģijas. Atšķirībā no Bitcoin, kam ir nepieciešami mezgli, lai sazinātos un apstiprinātu darījumus, nav nepieciešama saziņa starp mezgliem, lai panāktu vienprātību par VeChain blokķēdi.

Masternodes

Lai panāktu vienprātību, VeChain paļaujas uz 101 Masternodes grupu. Šī stratēģija ievērojami uzlabo darījumu laiku. Pārsteidzoši, ka šajā tīklā nav anonīmu mezglu. Lai varētu apstiprināt blokus šajā sistēmā, jums ir jāpabeidz KYC un AML ID verifikācija. Izstrādātāji uzskata, ka šī pieeja ir būtiska viņu līdzsvarotajai tirgus stratēģijai.

Interesanti, ka VeChain izmanto arī ekonomiskos pamatkodus. Šie mezgli var balsot par jautājumiem, kas saistīti ar VeChain ekosistēmu. Par katriem 10 000 PIA, kas atbilst ekonomikas pamatnodarbībai, viņi saņem vienu balsi.

Staking

VeChain lietotāji var arī likme viņu PIA, lai nopelnītu pasīvus ienākumus. Spēlējot, jums ir jāglabā PIA tīkla makā, kas iepriekš tiešsaistē paliek tiešsaistē. Jo ilgāk jūs liksiet savu PIA, jo vairāk jūs nopelnīsit.

Valdīšana

Ievērojot VeChain mērķi nodrošināt līdzsvaru starp centralizāciju un decentralizāciju, balsis tiek izmaksātas, pamatojoties uz PIA daudzumu, kāds personai ir. Personas, kurām ir vairāk nekā viens miljons PIA, ir atbildīgas par 20% balsu. Tie lietotāji, kuri ir pārbaudījuši savu identitāti un kuriem ir viens miljons PIA, iegūst 30% balsu. Pārējais tiek sadalīts starp kopienu.

Kur nopirkt VeChain (PIA)

VeChain ir pieejams dažādās platformās. Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā iegūt PIA, ir Binance. Binance ir pasaulē lielākā kriptovalūtas birža. Platforma ir ērti lietojama un piedāvā pārsteidzošu monētu izvēli.

Reģistrācijas procesu var pabeigt mazāk nekā desmit minūtēs. Ja esat jauns platformas lietotājs, konta ielādei būs jāsaista kāds maksājuma veids. Tā var būt debetkarte vai kredītkarte. Jūs pat varat tieši izmantot bankas konta informāciju.

Tagad, kad jūsu konts ir saistīts, varat sākt iegādāties Bitcoin. Vispirms jums būs jāpērk Bitcoin, jo vēl nav pieejami Fiat / VET pāri. Kad esat ieguvis Bitcoin, varat doties uz BTC / VET tirdzniecības pāri un izvēlēties, cik daudz PIA vēlaties tirgot. Dažu sekunžu laikā jūsu PIA pienāk.

Ieguldījumi VeChain (VET) - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi VeChain (VET) - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi VeChain (VET) - viss, kas jums jāzina
★★★★★ ★★★★★ Binance pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Kraken pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Poloniex pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Vislabāk

Advanced tirgotāji

Vislabāk

ASV tirgotāji

Vislabāk

Lietošanas ērtums

Tirdzniecības maksas

0,10%

Tirdzniecības maksas

0,16%

Tirdzniecības maksas

0,125%

Akcijas

10% naudas atmaksa

Atlaides kods: EE59L0QP

Akcijas

Nav

Akcijas

Nav

Kā uzglabāt VeChain

VeChain var uzglabāt dažādos veidos. Ja vēlaties tirgot savu PIA vai vienkārši meklēt ātru atdevi, jūs vēlaties glabāt savu kriptogrāfiju VeChainThor mobilajā makā. Šis ērti orientējamais maks nodrošina visas nepieciešamās funkcijas. Pats labākais – tas ir pieejams kā bezmaksas lejupielāde vietnei Android un Apple ierīces.

Ja jūs vēlaties veikt ievērojamus ieguldījumus PIA vai ja plānojat HODLing šo kriptogrāfiju uz ilgu laiku, aparatūras seifs ir labākais risinājums. Aparatūras maki saglabā jūsu kriptogrāfiju bezsaistē “saldētavā”. Šī stratēģija neļauj tiešsaistes draudiem piekļūt jūsu īpašumiem. The Virsgrāmata Nano S vai progresīvāki Virsgrāmata Nano X abi atbalsta VeChain (PIA).

VeChain – izveidojot savu joslu

Vairāk nekā vairumā projektu VeChain demonstrē blokķēdes sektora nobriešanu. Mūsdienās blokķēde ir vairāk nekā tikai kriptonauda. Tādas platformas kā VeChain pārspēj blokķēdes efektivitātes robežas un nodrošina pasaulei efektīvāku alternatīvu status quo.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me