Ieguldījumi OmiseGo (OMG) – viss, kas jums jāzina

Kas ir OmiseGo (OMG)?

OmiseGo (OMG) ir uz Ethereum balstīta blokķēde ekosistēma kas investoriem nodrošina dažādus veidus, kā nopelnīt peļņu. Konkrēti, OmiseGo ir decentralizēta birža, likviditātes nodrošinātāja mehānisms, ziņojumapmaiņas tīkls un blokķēdes vārteja ar digitālajiem aktīviem. Platforma ieguva reputāciju par alternatīviem finanšu un digitālās komercijas rīkiem. Šīs sistēmas darbojas kopā, lai iespējotu aktīvu pārsūtīšanu starp ķēdēm, neizmantojot kriptogrāfijas apmaiņu.

Jau no paša sākuma bija skaidrs, ka OmiseGo būs atšķirīgs. Gan Taizemes Banka, gan Taizemes Finanšu ministrija deva projektam apstiprinošu mājienu. Projektā tika atbalstīts arī Ethereum nometne Vitāliks Buterins un Gavins Vuds.

OmiseGo (OMG) – pieredzējusi komanda

Turklāt projekta galvenais izstrādātājs ir neviens cits kā Džozefs Pūns. Viņš ir vislabāk pazīstams gan ar zibens tīkla, gan plazmas attīstīšanu. Abiem šiem otrā slāņa protokoliem ir potenciāls mainīt tirgus virzību uz priekšu. Viņa pieredze palīdzēja padarīt OmiseGo par unikālu projektu tirgū.

OmiseGo mājas lapa

OmiseGo mājas lapa

Jo īpaši OmiseGo bija pirmais Ethereum projekts, kas pārsniedza 1 miljardu ASV dolāru vērtējumu. Iespaidīgi, ka agri projekts nodrošināja neskaitāmu investoru atbalstu. Starp šiem investoriem ir Japānas Toyota Financial Services Corporation, Sumitomo Mitsui Banking Corporation, SMBC riska kapitāls un Aioi Nissay Dowa Insurance Corporation. Šie notikumi palīdzēja palielināt tādu cilvēku uzticību, kuri vēlas piedalīties OmiseGo platformā.

Kādas problēmas atrisina OmiseGo (OMG)?

OmiseGo cenšas revolucionizēt pasauli, izmantojot savu atvērto pieeju finanšu pakalpojumiem. Projekta mērķis ir izveidot iekļaujošāku finanšu sistēmu. Lai veiktu šo monumentālo uzdevumu, OmiseGo tieši sadarbojas ar bankām, lai palīdzētu veicināt lielāku finanšu iekļaušanu visā pasaulē.

Saskaņā ar neseno atskaites, pasaulē ir 1,7 miljardi cilvēku, kuriem nav piekļuves pamata finanšu pakalpojumiem. Pie šīm personām pieder ļoti dažādi cilvēki. Ir cilvēki, kuri, iespējams, dzīvo apgabalā, kurā trūkst infrastruktūras banku atbalstam. Ir arī cilvēki, piemēram, bēgļi, kuri nespēj pretendēt uz bankas pakalpojumiem dokumentu trūkuma dēļ.

OmiseGo mērķis ir radīt produktu, kas vienlīdz noder gan tiem, kas izmanto tradicionālos banku pakalpojumus, gan cilvēkiem, kuriem vienlaikus nav piekļuves bankas pakalpojumiem. Tas ir šis filantropiskais aspekts, kas padara OmiseGo atšķirīgu no daudziem citiem mūsdienu tirgus projektiem. Tas ir arī viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc platforma turpina arvien vairāk adoptēt.

OmiseGo (OMG) priekšrocības

OmiseGo atvieglo starpplatformu maksājumus blokķēdē. Šī atvērtā maksājumu platforma un decentralizētā apmaiņa atrodas Ethereum bloku ķēdē un nodrošina lietotājiem pielāgojamu un pilnībā atvērtu alternatīvu. OMG bauda zemas maksas, ātrus darījumu laikus un naudas izņemšanas iespējas. Jūnijā OMG ieviesa jaunu mērogošana risinājums, kas uzlaboja darījumu ātrumu līdzvērtīgam tādiem pasaules maksājumu apstrādātājiem kā Visa.

Globāls

OmiseGo komanda izveidoja platformu, lai tā būtu iekļaujoša visā pasaulē. Ikviens var izmantot tā vērtības pārneses pakalpojumus. Platforma darbojas dažādās valūtās un aktīvu veidos. Tādā veidā lietotāji var nosūtīt līdzekļus pa tīklu, bez bankas konta vai nemaksājot maksu.

OMG - čivināt

OMG – čivināt

Blokķēdes darbojas kopā

OmiseGo pamatā ir savietojamības protokols. OmiseGo darbojas kā decentralizēta citu blokķēžu apmaiņa un starp vairākām blokķēdēm tieši bez uzticama vārtejas marķiera. Starpķēžu funkcionalitāte ir būtiska iezīme, kas atrodama jaunajos blokķēdēs. Tas samazina konkurenci un ļauj mērķtiecīgi veidotiem blokķēdēm koncentrēties uz pakalpojumu uzlabošanu, nevis uz konkurenci balstītiem izdevumiem, piemēram, mārketingam.

OmiseGo ir ārkārtīgi elastīgs. Lietotāji var veikt maksājumus, naudas pārskaitījumus un rīkoties ar algu uzskaiti. Platforma atbalsta B2B komerciālo tirdzniecību, piegādes ķēdes finansēšanu, lojalitātes programmas, aktīvu pārvaldību un tirdzniecību. Šajā laikā OmiseGo iespējām atbilst tikai dažas blokķēdes.

Kā darbojas OmiseGo (OMG)?

OmiseGo bauda Ethereum (ETH) drošību ar dažām priekšrocībām. Platforma iepazīstina ar tādām funkcijām kā baltās etiķetes seifs, nulles maksa un gandrīz tūlītēja darījuma laiks.

OmiseGo baltās etiķetes e-maks ir liels izaicinājums lietotājiem. Šis SDK maks lietotājiem atvieglo brīvu tirdzniecību ar fiat un kriptonauda. Maksā ir iekļauta piekļuve Omise maksājumu vārtejai. Jūsu rīcībā ir arī digitālā kredītkarte un debetkarte.

OMG marķieris

OMG ir OmiseGo projekta lietderības marķieris. Lietotāji un izstrādātāji var izmantot OMG, lai samaksātu par pakalpojumiem tīklā. Marķieris pastāvīgi ierindojas kā viens no augstākajiem ERC-20 marķieriem visā pasaulē. Gudri izstrādātāji noteica kopējo ierobežoto piegādi tikai 140 245 miljoniem OMG monētu. Šis lēmums nodrošina, ka OMG saglabā vērtību nākamajos gados.

OmiseGo (OMG), izmantojot CoinMarketCap

OmiseGo (OMG), izmantojot CoinMarketCap

OmiseGo (OMG) vēsture

OmiseGo dibināja Jūnijs Hasegava un Donijs Harinsuts. Šie divi uzņēmēji jau bija labi pazīstami ar savu lomu populārā maksājumu apstrādes uzņēmuma Omise izveidē. 2017. gadā OmiseGo uzņēma ICO, kas saņēma starptautisku atspoguļojumu. Pasākuma laikā OmiseGo nodrošināja 25 miljonus ASV dolāru, lai turpinātu tīkla attīstību.

Kā nopirkt OmiseGo (OMG)

Mūsdienās OMG ir viegli atrast. Viena no labākajām biržām OMG atrašanai ir Binance. Binance ir lieliska apmaiņa jauniem lietotājiem, pateicoties tā vienkāršajai saskarnei un milzīgajai monētu izvēlei. Pirms varat tirgoties, jums būs jāreģistrējas kontā. Reģistrējoties būs jāatbilst KYC prasībām.

Kad jūsu konts būs apstiprināts, jums tas būs jāapmaksā. Jūs varat izvēlēties ielādēt fiat valūtu vai, ja jums jau ir kriptogrāfija, varat to nosūtīt tieši uz apmaiņas maku. Tagad, kad jums ir ielādēts kāds Bitcoin vai Ethereum, varat izvēlēties OMG tirdzniecības pāri atbilstoši savām vajadzībām.

Ieguldījumi OmiseGo (OMG) - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi OmiseGo (OMG) - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi OmiseGo (OMG) - viss, kas jums jāzina
★★★★★ ★★★★★ Binance pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Kraken pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Poloniex pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Vislabāk

Advanced tirgotāji

Vislabāk

ASV tirgotāji

Vislabāk

Lietošanas ērtums

Tirdzniecības maksas

0,10%

Tirdzniecības maksas

0,16%

Tirdzniecības maksas

0,125%

Akcijas

10% naudas atmaksa

Atlaides kods: EE59L0QP

Akcijas

Nav

Akcijas

Nav

Kā uzglabāt OmiseGo (OMG)

Jums būs jāizlemj, kāda būs jūsu ieguldījumu stratēģija, lai noteiktu labāko veidu, kā uzglabāt OMG. Ja jūs nejauši tirgojaties, lai iepazītos ar kriptogrāfijas tirgu, un jūs netirgo lielu vērtību kriptogrāfijā, pietiks ar valūtas maku.

Ja jūs mēģināt veikt ievērojamus ieguldījumus OMG vai ja plānojat HODLing šo kriptogrāfiju uz ilgu laiku, aparatūras seifs ir labākais risinājums. Aparatūras maki saglabā jūsu kriptogrāfiju bezsaistē “saldētavā”. Šī stratēģija neļauj tiešsaistes draudiem piekļūt jūsu īpašumiem. The Virsgrāmata Nano S vai progresīvāki Virsgrāmata Nano X abi atbalsta OmiseGo (OMG).

OmiseGo – cēls cēlonis ar lielu atbalstu

OmiseGo ir viens no tiem projektiem tirgū, kas palīdz saprast, ka blokķēdes tehnoloģija spēj uzlabot ikviena dzīvi. Jūs varat sagaidīt, ka OmiseGo turpinās pieņemšanu kā marķieri, un platforma joprojām ir investoru iecienītākā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me