Ieguldījumi Kardano (ADA) – viss, kas jums jāzina

Kas ir Cardano (ADA)?

Cardano (ADA) ir trešās paaudzes publiskā blokķēdes un Dapp izstrādes platforma. Platforma izpelnījās starptautisko plašsaziņas līdzekļu uzmanību kā pirmā blokķēde, kas savos galvenajos principos iekļauj recenzētu pētījumu stratēģiju. Mūsdienās ADA ir viena no populārākajām kriptovalūtām pasaulē.

Investori un analītiķi parasti uzskata Cardano kā trešās paaudzes kriptonauda. Jāatzīmē, ka pirmās kriptovalūtu paaudzes, piemēram, Bitcoin, iepazīstināja pasauli ar drošu decentralizētu naudas sistēmu. Neilgi pēc izlaišanas Ethereum ienāca tirgū, galveno uzmanību pievēršot Dapp attīstībai. Tas bija otrās paaudzes kriptovalūtu mērķis.

Trešās paaudzes kriptonauda ņem vērā Bitcoin un Ethereum jēdzienos gūtās mācības un uzlabo to trūkumus. Trešās paaudzes kriptogrāfija, piemēram, ADA, izmanto jaunus uzlabojumus, piemēram, slāņveida arhitektūru, lai uzlabotu mērogojamību, drošību un ilgtspēju. Tādā veidā tie rada lielāku lietderību, novērš trūkumus un novērš neefektivitāti.

Kāpēc Cardano (ADA) ir svarīga

Cardano atšķiras no konkurentiem daudzos veidos. Atšķirībā no sacensībām, Cardano ir ļoti atkarīgs no akadēmiskā sektora. Platformas dizains tika veidots no paša sākuma, izmantojot uz pierādījumiem balstītas metodes, kas balstītas uz zinātnisko filozofiju, akadēmisko teoriju, un tika pabeigtas, izmantojot recenzētus pētījumus.

Cardano mājas lapa

Cardano mājas lapa

Interesanti, ka Cardano nosaukums cēlies no slavenā itāļu polimāta un ārsta Girolamo Cardano. Cardano mainīja pasauli pēc tam, kad bija izstrādājis pirmo sistemātisko aprēķini varbūtību. Viņa mantojums dzīvo šodien.

Cardano (ADA) lietošanas gadījumi

Cardano izstrādātājiem ir daži nopietni projekta mērķi. Šī izdevīgā komanda cenšas atjaunot uzticību pasaules ekonomikas sistēmām, integrējot Cardano tehnoloģijas. Platforma ievieš drošāku, pārredzamāku un ilgtspējīgāku uzņēmējdarbības veidu starptautiskā mērogā.

Turklāt Cardano izstrādātāji cenšas pasaules iedzīvotājiem nodrošināt piekļuvi finanšu pakalpojumiem. Skumji, aplēses nenodrošinātā iedzīvotāju skaita palielināšanās ir vairāk nekā 1,7 miljardi cilvēku. Šajā ziņā Cardano pašlaik īsteno projektus Āfrikā un citās jaunattīstības valstīs.

Trešais Cardano mērķis ir palīdzēt stabilizēt Dapp sektoru. Platforma ir vērsta uz drošību un ilgtspējību, kas īpaši piemērota decentralizētām lietojumprogrammām, sistēmām un sabiedrībām. Runājot par saviem mērķiem, Cardano izstrādātāji paziņoja, ka plāno:

“Nodrošināt līdzsvarotāku un ilgtspējīgāku ekosistēmu, kas labāk ņem vērā lietotāju, kā arī citu integrācijas meklētāju sistēmu vajadzības.”

Kā darbojas Cardano (ADA)

Kā trešās paaudzes kriptonauda Cardano mēģina risināt dažus no visbiežāk sastopamajiem jautājumiem, ar kuriem saskaras liela mēroga blokķēdes pieņemšana. Šie jautājumi attiecas uz blokķēdes gammu, ieskaitot tādas tēmas kā mērogojamība, sadarbspēja un ilgtspēja. Cardano cenšas pārvaldīt šos jautājumus, izstrādājot dizaina principus un inženierijas paraugpraksi.

Mērogojamība

Pirmajās dienās Cardano varēja apstrādāt tikai aptuveni 10 darījumus sekundē (tps). Tomēr Hoskinsons izlaists raksts, kurā nesen izskaidrots jauns tīkla mērogošanas risinājums – Hydra. Hydra ir 2. slāņa mērogošanas risinājums, kas izmanto valsts kanālus, lai apstrādātu darījumus ārpus ķēdes. Izmantojot šo tehnoloģiju, Cardano spēj apstrādāt vairāk nekā vienu miljonu darījumu sekundē.

Savietojamība

Mūsdienās tirgū ir tūkstošiem kriptovalūtu, kurām katrai ir savas īpatnības, ieguvumi un ekosistēma. Cardano mēģina ieviest tirgū standartus, lai nodrošinātu savietojamību tīklos. Šīs sistēmas ietver blokķēdes pārvaldības modeļus, sistēmas jaunināšanas protokolus un funkciju kopas.

Drošība

Atļaujot blokķēdes savietojamību, tiek ieviests jauns risku kopums, kas izstrādātājiem jārisina. Šīs drošības problēmas ir joma, kurā Cardano plāno valdīt. Pašlaik platformai ir standarti privātuma, drošības un decentralizācijas pārvaldībai.

Ouroboros

Cardano ieviesa jaunu vienprātības mehānismu, kas pazīstams kā Ouroboros. Ouroboros ir uz ķēdi balstīts PoS protokols. Tas paļaujas uz nejauši izvēlētiem līderiem, lai apstiprinātu blokus. Līdzīgi lielākajai daļai blokķēžu, mezgls, kas pievieno nākamo bloku, saņem atlīdzību par viņu centieniem.

Ouroboros PoS

Ouroboros PoS

Katra laikmeta sākumā sistēma izvēlas līderus no ieinteresēto personu grupas. Epochs darbojas kā blokshēmas momentuzņēmums no iepriekšējā datuma. Kritiski, laikmetiem ir jābūt radušiem no bloka, kas ir pietiekami dziļi darījumu ķēdē. Dziļums ir nepieciešams, lai nodrošinātu tīkla drošību un izvairītos no ķēdes izmaiņu iespējamības.

Šīs sistēmas tehniskās īpašības ir iespaidīgas. Līderi tiek izvēlēti, pamatojoties uz fiksēto likmju sadalījumu un nejaušām sēklām. Šī sēkla izmanto daudzpartiju aprēķinu (MPC) starp ieinteresētajām personām iepriekšējā laikmetā, lai ģenerētu nejauši. Ieinteresētās personas var uzlabot izredzes tikt izraudzītām, pamatojoties uz ADA daudzumu, ko viņi spēlē. Līdz ar to Cardano ievieš pirmo pierādāmi drošs likmes pierādīšanas protokols.

Kardāno vēsture (ADA)

Cardano ienāca tirgū 2017. gada septembrī. Projekta dibinātājs Džeremijs Vuds un Čārlzs Hoskinsons abi iepriekš strādāja pie Ethereum projekta. Tomēr komanda atdalījās no Ethereum, atsaucoties uz mērķu atšķirībām.

Cardano ieguva tūlītēju sekošanu kriptogrāfijas telpā, pateicoties jauninājumiem valodas un VM dizainā. Šie papildinājumi bija tieša atbilde uz jautājumiem, kas radās tīklā Ethereum. Platforma atšķīrās no konkursa un sāka strādāt ar profesoriem no visas pasaules universitātēm, lai savā dizainā iekļautu recenzētus akadēmiskos pētījumus..

Lai piesaistītu līdzekļus, tika veikta ICO. Platforma nodrošināja aptuveni 62 miljonus ASV dolāru no globālās investoru auditorijas. Līdzekļi tika novirzīti ADA ekosistēmas paplašināšanai.

2017. gada 29. septembrī Cardano uzsāka savu pirmo lietojumprogrammu mainnet. Tas iezīmēja komandas veiksmīga ceļojuma sākumu. Nākamajā gadā Cardano nodrošināja vairākus augstus līmeņus partnerattiecības visā akadēmiskajā un FinTech nozarē.

2019. gadā Huobi uzskaitīja ADA. Savulaik Huobi bija vislielākā birža Ķīnā, pirms tā pārcēlās regulatīvā spiediena dēļ. Neilgi pēc to pievienošanas, kas ir pasaulē lielākā birža, Binance pievienoja ADA savai platformai. Papildinājums palīdzēja paaugstināt ADA cenas jaunā augstumā.

ADA marķieris savu nosaukumu ieguvis no 19. gadsimta matemātiķa, Ada Lovelace. Lovelace bija pasaulē pirmais datorprogrammētājs. Pašlaik apgrozībā ir 25 927 070 538 ADA. Kopumā Cardano tā dzīves laikā izdos 45 000 000 000 ADA.

Cardano komanda

Cardano izmanto decentralizētu izstrādātāju komandu. Šie izstrādātāji strādā trīs neatkarīgās vienībās. Svarīgi, ka viņi izmanto noteiktus standartus, lai nodrošinātu sadarbspēju ekosistēmā. Katra komanda sniedz savu atbalstu projektam.

Cardano fonds

Cardano fonds ir bezpeļņas organizācija, kas darbojas platformas aizmugurē. Šis pamats aizsargā protokola tehnoloģiju un nodrošina tās funkcionalitāti. Turklāt tie veicina nozares standartizāciju, lai turpinātu sadarbspēju.

Izpētiet IOHK

Izpētiet IOHK ir zinātnes un inženierzinātņu uzņēmums, kas veido tīkla pamatā esošās tehnoloģijas. Viņi arī izstrādā un uztur šos protokolus, izmantojot divvirzienu pieeju. Pirmkārt, grupa pēta kriptovalūtu pamatus, lai atklātu galvenās bažas. Šie jautājumi ietver teorētiskas diskusijas par labākajiem vienprātības algoritmiem un privātuma protokoliem.

Tad komandas inženieru puse sāk attīstības procesu. Lai veiktu šo uzdevumu, komanda unikālā veidā iekļauj formālās metodikas. Šī stratēģija piešķir Cardano papildu apstiprinājuma slāni.

EMURGO

Pēdējais ADA puzles gabals ir Japānas inkubators EMURGO. Šī komanda koncentrējas uz komercdarbību un to, kā sekmēt blokķēdes tehnoloģijas izmantošanu dažādās nozarēs.

Valdīšana

Kardano izmantotā pārvaldības sistēma ir līdzīga Ethereum. Lai apstiprinātu jaunas iniciatīvas, tīkls paļaujas uz decentralizētu autonomu organizāciju (DAO). DAO ir ideāli piemēroti lēmumu pieņemšanai par kriptonauda nākotni, jo tas palīdz novērst sabiedrības sašķeltību.

Kur nopirkt Cardano (ADA)

Tiem, kas vēlas ieguldīt ADA, nav jāmeklē ļoti tālu. Ir daudzas biržas, kas piedāvā šo unikālo monētu. Binance ir viena no vienkāršākajām biržām, kurai pievienoties, un tās piedāvā milzīgu žetonu izvēli. Kad esat pabeidzis reģistrācijas un verifikācijas procesu, varat iegādāties BTC tieši un dažu minūšu laikā pārveidot to par ADA.

Ieguldījumi Kardano (ADA) - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi Kardano (ADA) - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi Kardano (ADA) - viss, kas jums jāzina
★★★★★ ★★★★★ Binance pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Kraken pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Poloniex pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Vislabāk

Advanced tirgotāji

Vislabāk

ASV tirgotāji

Vislabāk

Lietošanas ērtums

Tirdzniecības maksas

0,10%

Tirdzniecības maksas

0,16%

Tirdzniecības maksas

0,125%

Akcijas

10% naudas atmaksa

Atlaides kods: EE59L0QP

Akcijas

Nav

Akcijas

Nav

Kā uzglabāt Cardano (ADA)

Trīs vispopulārākie ADA glabāšanas veidi ir darbvirsmas makā, mobilajā lietotnē vai aparatūras makā. Katrai no šīm stratēģijām ir savas īpatnības. Jūs varat atrast, ka viens neatbilst visām jūsu vajadzībām. Šajā gadījumā izmantojiet trīs kombinācijas.

Mobilais maks ir lielisks veids, kā ienācējiem ienākt telpā. To var bez maksas lejupielādēt, viegli iestatīt un tie ir samērā droši. Šī iemesla dēļ šeit vajadzētu sākt jaunus kriptogrāfijas investorus. Papildu drošības dēļ vairāk pieredzējuši lietotāji priekšroku dos darbvirsmas klientam.

Ikvienam, kurš vēlas veikt lielas investīcijas ADA, jāapsver aparatūras maciņa iegāde. Aparatūras maki ir drošāki nekā mobilie maki, jo tie nodrošina jūsu kriptogrāfijas drošību bezsaistē “saldētavā”. The Virsgrāmata Nano S vai progresīvāki Virsgrāmata Nano X abi atbalsta šo Cardano (ADA).

Cardano strīds

Neskatoties uz lielo paļaušanos uz akadēmiķiem, nozarē joprojām ir daži, kas norādīja uz iespējamām tīkla problēmām. Konkrēti, Ethereum PoS pētnieks Vlads Zamfirs apgalvo ka balsojums ķēdē ir bīstams. Viņš atzīmē, ka sistēmas spēku likumu izmaiņas uz pilniem mezgliem. Šī stratēģija novērš svarīgu pārbaudi un līdzsvaru, ko nodrošina informēti mezglu operatori.

Cardano – akadēmiskā blokķēde

Ņemot vērā tā milzīgo sekojošo un augošo tīklu, var droši apgalvot, ka Cardano gadiem ilgi paliks galvenais bloku ķēdes nozarē. Tās unikālā pieeja un tehniskie sasniegumi, protams, joprojām būs aktuāla tēma nozarē, turpinoties attīstībai. Pagaidām ADA paliek pasaules 15 labāko kriptovalūtu skaitā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me