Ieguldījumi Filecoin (FIL) – viss, kas jums jāzina

Filecoin (FIL) ir decentralizēta failu glabāšana un koplietošana tīklā kas izmanto blockchain tehnoloģijas spēku, lai lietotājiem nodrošinātu pārpilnību jaunu iespēju tirgū. Decentralizētas failu koplietošanas platformas tagad ir populārākas nekā jebkad agrāk. Filecoin apvieno dažādas tehnoloģijas, lai lietotājiem sniegtu unikālu pieredzi, kas nozīmē lielākas iespējas nopelnīt kriptogrāfiju.

Vienkāršākajā formā Filecoin darbojas līdzīgi citām failu koplietošanas platformām, piemēram, Dropbox. Galvenā atšķirība ir tā, ka centralizētas datu glabāšanas iestādes vietā lietotāji, kuri vēlas saglabāt datus, var solīt cenas par pieejamo krātuvi, ko piedāvā kalnrači, kas piedāvā vietu diskā. Tādā veidā Filecoin ir vēl viens blokshēmas tehnoloģijas izmantošanas gadījums ārpus finanšu lietojumprogrammām.

Kādas problēmas atrisina Filecoin (FIL)?

Filecoin mēģina novērst dažas galvenās problēmas, ar kurām saskaras failu koplietošanas un mākoņkrātuves sektori. Pašlaik šīs nozares cieš no centralizācijas. Lielām firmām, piemēram, Amazon Web Services, ir milzīga tirgus daļa. Viņu pozicionēšana ļauj viņiem diktēt šķībus noteikumus un augstākas maksas lietotājiem, kuriem trūkst uzticamu alternatīvu.

Filecoin (FIL) - čivināt

Filecoin (FIL) – čivināt

Neizmantotā vieta cietajā diskā

Nekad nav labi ļaut nelietotajām lietām izniekot. Šis apgalvojums īpaši aktuāls, apspriežot neizmantoto vietu cietajā diskā. Vēl nesen šai neizmantotajai krātuvei nebūtu vērtības. Šodien jūs varat nopelnīt ievērojamu peļņu, koplietojot neizmantoto vietu cietajā diskā.

Cenzūra

Līdz ar centralizāciju nāk arī cenzūra. Nozares līderi tagad spēlē vārtsargu lomu. Viņi izvēlas, kāda informācija ir ok izplatīšanai masās. Diemžēl šķiet, ka šī uzmācīgo tehnoloģiju uzņēmumu tendence turpināsies arī tuvākajā nākotnē.

Filecoin (FIL) priekšrocības

Filecoin (FIL) lietotāji bauda dažādas priekšrocības, kas padara platformu par nopietnu konkurentu tirgū. Protokols stimulē globālo datoru operatoru tīklu nodrošināt failu koplietošanas un glabāšanas pakalpojumus masām. Šī stratēģija veicina turpmāku sadarbību starp lietotājiem. Iespaidīgi, Filecoin kopiena ir viena no visātrāk augošajām tirgū.

Efektivitāte

Filecoin decentralizētā pieeja glabāšanai liek lietotājus un krātuves nodrošinātājus vispirms. Platformai ir datu izguves ātrums, kas pārsniedz tādus nozares līderus kā Amazon. Pieaugot tirgum, tā infrastruktūra ir veidota tā, lai uzlabotu tā atsaucību. Tādā veidā Filecoin var kļūt par ātrāko un lētāko datu glabāšanas veidu internetā

Pretcenzūra

Filecoin decentralizētais vienādranga raksturs padara to par cenzūras pretestību. Decentralizētajiem tīkliem nav viena kļūmes punkta. Turklāt nav vārtsargu, un visi Filecoin tīkla dati ir šifrēti atbilstoši visaugstākajiem standartiem.

Kā darbojas Filecoin (FIL)?

Filecoin tika uzbūvēts vēl viena vienādranga failu glabāšanas un izguves protokola virsotnē ar nosaukumu Interplanetary File System (IPFS). Šī platforma ir ļoti līdzīga Filecoin, bet bez finansiālām priekšrocībām. Lietotāji var bez maksas koplietot datus un krātuves vietu, izmantojot IPFS tīklu. Tomēr, izmantojot šo protokolu, jūs nevarat gūt peļņu. Tādā veidā Filecoin uzlabo sistēmas lietojamību.

Filecoin mājas lapa

Filecoin mājas lapa

Filecoin lietotāji maksā kalnračiem par datu glabāšanu, izguvi un izplatīšanu. Par viņu centieniem kalnrači saņem atlīdzību FIL žetonu veidā. To, cik daudz lietotājs maksā par uzglabāšanas pakalpojumiem, nosaka atvērtais tirgus. Proti, maksa atšķiras atkarībā no tā, vai lietotājs izvēlas ātrumu, nevis atlaišanu, un otrādi. Citi faktori arī spēlē jūsu cenu. Konkrēti, uzglabāšanas cenas ietekmē pieejamība un pieprasījums.

Filcoin tīklu uztur divu veidu kalnrači. Katram no šiem kalnračiem tiek maksāts par krātuves vai datu pieejamību lietotājiem. Interesanti, ka Filecoin ekosistēmā kalnrači sacenšas savā starpā, lai piedāvātu viszemāko uzglabāšanas cenu. Vislabākais ir tas, ka vienīgais kritērijs, lai kļūtu par kalnraču, ir brīva vieta cietajā diskā un interneta savienojums. Tomēr, kad esat kalnračnieks, jūs vērtē pēc jūsu uzticamības un piedāvātajām krātuves cenām.

Uzglabāšanas kalnračiem

Filecoin ekosistēmā atrastais galvenais kalnraču veids ir Storage Miners. Tās ir personas, kas darbojas kā krātuves nodrošinātāji. Īpaši šie kalnrači var būt vai nu indivīdi, vai organizācijas. Abu veidu kalnrači veic vairākus skaitļošanas intensīvus procesus, kurus sauc par pierādījumiem. Šīs sistēmas darbojas, lai aizsargātu tīklu. Šīs sistēmas pārliecinoši pārbauda, ​​vai kalnrači glabā datus, ko viņi apgalvo, ka tos glabā, un vai viņi to dara droši.

Ieguves kalnrači un pakalpojumi

Otrs Filecoin tīklā atrastais kalnraču veids darbojas kā datu iepriekšējs ienesējs. To mērķis ir izgūt visvairāk lejupielādētos failus un nogādāt tos lietotājiem tiešā tuvumā. Lai kvalificētos kā viens no šiem kalnračiem, jums ir jābūt spēcīgam interneta savienojumam.

FIL žetoni

FIL marķieri darbojas kā Filecoin tīkla vietējais lietderības marķieris. Lietotāji veic maksājumus un saņem atlīdzības FIL. FIL žetoni ir daudzpusīgi digitālie aktīvi, ar kuriem var tirgoties biržās visā pasaulē.

Vienprātība

Filecoin iepazīstina ar diviem jauniem pierādījumiem, kas darbojas kopā, lai nodrošinātu, ka tīkls paliek derīgs. Šīs sistēmas darbojas fonā kā Filecoin sistēmas galvenie protokoli. Tādā veidā šie protokoli darbojas kā pašārstēšanās pazīmes.

Replikācijas pierādījums

Replikācijas pierādīšanas mehānisms pārbauda, ​​vai kalnrači patiesi glabāja to datu kopiju skaitu, kurus tā apgalvo glabā.

Telpas laika pierādījums

Telpiskā laika pierādīšanas mehānisms pārbauda, ​​vai kalnrači datus glabāja norunāto laika periodu.

Šīs sistēmas ļauj Filecoin autonomi atklāt kļūdainus kalnračus. Protokols saglabā katra kalnrača vēsturi. Katrs kalnračs saņem novērtējumu par uzticamību, uzticamību, cenām un pieejamību. Gudri kalnrači ar visaugstāko reputāciju iegūst vairāk uzglabāšanas iespēju. Līdz ar to viņi nopelna vairāk atlīdzību.

Filecoin vēsture (FIL)

Filecoin stāsts sākas ar Protocol Labs Filecoin ICO 2017. gadā. Tajā laikā platforma veica starptautiskus virsrakstus kā vienu no nozares lielākajām finansēšanas kārtām. Konkrēti, notikums ir nodrošināts 205,8 miljoni USD un parādīja investoru lielo interesi par projektu. Īpaši pasākumu atbalstīja riska kapitālisti Sequoia un Andreessen Horowitz.

Kā nopirkt Filecoin (FIL)

FIL ir pieejams lielākajā daļā cienījamo biržu. Pasaulē populārākā kripto apmaiņa, Binance piedāvā piekļuvi FIL. Lai izmantotu šo unikālo marķieri, jums būs jāreģistrējas Binance kontam. Pēc verifikācijas jūs varat sākt tūlītēju tirdzniecību. Lai iegūtu FIL, jums būs jāielādē fiat, BTC vai ETH. Kad jūsu konts ir ielādēts, jūs varat atrast BTC / FIL tirdzniecības pāri un uzreiz sākt tirdzniecību.

Ieguldījumi Filecoin (FIL) - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi Filecoin (FIL) - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi Filecoin (FIL) - viss, kas jums jāzina
★★★★★ ★★★★★ Binance pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Kraken pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Poloniex pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Vislabāk

Advanced tirgotāji

Vislabāk

ASV tirgotāji

Vislabāk

Lietošanas ērtums

Tirdzniecības maksas

0,10%

Tirdzniecības maksas

0,16%

Tirdzniecības maksas

0,125%

Akcijas

10% naudas atmaksa

Atlaides kods: EE59L0QP

Akcijas

Nav

Akcijas

Nav

Kā uzglabāt Filecoin (FIL)

Ja jūs mēģināt veikt lielus ieguldījumus FIL vai ja plānojat HODLing šo kriptogrāfiju uz ilgu laiku, labākais risinājums ir aparatūras seifs. Aparatūras maki saglabā jūsu kriptogrāfiju bezsaistē “saldētavā”. Šī stratēģija neļauj tiešsaistes draudiem piekļūt jūsu īpašumiem. The Virsgrāmata Nano S vai progresīvāki Virsgrāmata Nano X abi atbalsta Filecoin (FIL).

Filecoin (FIL) – tirgus, kas paredzēts paplašināšanai

Ja Filecoin ir kāda no nākotnes sekām, jūs varat sagaidīt, ka tirgū parādīsies vairāk uz blockchain balstītu failu koplietošanas protokolu. Šīs sistēmas palīdz lietotājiem nodrošināt pasīvus ienākumus un palīdz samazināt oglekļa emisijas un atkritumus, ko rada lietotāji, kuriem vairs nav jāiegādājas aparatūra. Šo iemeslu dēļ nākamajos mēnešos Filecoin ir paredzēts ievērojami pieaugt.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me