Ieguldījumi Chainlink (LINK) – viss, kas jums jāzina

Ikviens, kurš vēlu skatījies kriptogrāfijas diagrammas, var runāt par Chainlink (LINK) popularitāti. Šī popularitāte izriet no dažādiem avotiem, tostarp firmas unikālā biznesa modeļa. Atšķirībā no daudziem citiem šajā laikā kosmosā esošajiem projektiem, Chainlink nemēģina konkurēt ar citām kriptovalūtām. Tā vietā platforma vēlas attīstīt visu nozari, izmantojot savus unikālos protokolus.

Kādas problēmas atrisina ķēdes saite (LINK)?

Chainlink mēģina novērst vienu no lielākajām problēmām, ar ko saskaras blokķēdes sektors, kā komunicēt informāciju ar blokķēdi un no tās. Tradicionāli šo uzdevumu izpilda sensori, kas pazīstami kā orākuli. Orākulus var izveidot, lai uzraudzītu gandrīz visu. Ir orākuli, kas uzrauga laika apstākļus, sporta rādītājus, kontu atlikumus un krājumu vērtību, nosaucot tikai dažus.

Oracle paplašina blokķēžu lietojamību, jo tie nodrošina drošu veidu, kā uzsākt viedus līgumus, ja tiek izpildīti ārpus parametri. Tomēr orākuli ir centralizēti. Šī centralizācija padara viņus par vājāko vietu blokķēdē. Ja orākuls tiek sabojāts vai tiek apdraudēts, tas apdraud visu tīklu.

Ilgstoši efekti

Datu ievadīšana ir viens no vissvarīgākajiem bloku ķēdes izveides posmiem. Atcerieties, ka blokķēdes ir nemainīgas un izturīgas pret cenzūru. Ja viņu saņemtā informācija ir nepareiza, šos datus ir ļoti grūti izdzēst un labot. Dažos blokķēdēs tas nav iespējams. Šis jautājums attīstības kopienā ir pazīstams kā “Oracle problēma.”Chainlink mēģina risināt šos jautājumus, integrējot dažādus nākamās paaudzes protokolus.

Kā darbojas ķēdes posms (LINK)?

Chainlink cenšas izveidot pasaulē pirmo blokķēdes orākulu tīklu. Oracle blokķēdes tīkls spētu izmantot tās pašas tehnoloģijas, kas atrodamas tradicionālajās blokķēdēs, lai nodrošinātu, ka operāciju mezgli darbojas pareizi un to dati ir precīzi.

Chainlink ekosistēmā šis process sākas, kad lietotājs izraksta informācijas pieprasīšanas pieprasījumu. Šis paziņojums tiks uzskaitīts kā blokķēdes notikums tīklā. Pēc šī saraksta tiks izveidots Chainlink Service Level Agreement (SLA) līgums. Ar šo līgumu sistēmā tiek uzsākti arī trīs citi līgumi.

Chainlink reputācijas līgums

Pirmais līgums pārbauda orākula autentiskumu. Šis kodējums pārskatīs katra orākula vēsturi. Sistēma aplūko šī orākula iepriekšējos ieguldījumus un to precizitāti. Novērtējuma beigās orākuls saņem rangu. Šis rangs palīdz sistēmai viegli izmantot labākos orākulus.

Chainlink pasūtījumu saskaņošanas līgums

Otrais līgumu piegādā Pieprasot līgumu Chainlink mezgliem. Kad mezgli saņem šo pieprasījumu, viņi sāks par to solīt. Sistēma automātiski konfigurē mezglu skaitu un mezglu tipu, kas nepieciešams pieprasījuma izpildei, izmantojot iepriekš ieprogrammētus priekšnosacījumus.

Ķēdes saites apkopošanas līgums

Pēdējais līgums saskaņo nepareizus datus. Sistēma pārskatīs visus datus, kas ir pabeiguši iepriekšējās pārbaudes un atlikumus. Visi dati, kas neatbilst citiem tīkla ievadiem, netiek ņemti vērā. Kad šī darbība ir pabeigta, dati tiek validēti un pieejami blokķēdei.

Chainlink (LINK) priekšrocības

Chainlink sniedz tīklam dažas būtiskas priekšrocības. Orākuls ir svarīgs tīkla paplašināšanai. Tie ir daži no aizraujošākajiem notikumiem nozarē. Piemēram, DEX (decentralizētas biržas) izmanto orākulus, lai noteiktu kriptovalūtu cenu, nepiedāvājot pasūtījumu grāmatu.

Chainlink ļauj uzņēmumiem turpināt uzticami izmantot šo spēcīgo tehnoloģiju. Lietotāji var būt droši, ka saņemtie dati nav korumpēti, nepareizi un savlaicīgi. Viena mezgla kļūmes gadījumā sistēma to automātiski aizstāj ar augstāka ranga alternatīvu.

Chainlink vēsture (LINK)

Chainlink ir bijis projekts, kuru vajadzētu skatīties gadiem ilgi. Programma pirmo reizi ienāca tirgū 2014. gadā ar nosaukumu SmartContract.com. Neilgi pēc darbības uzsākšanas nosaukums tika mainīts uz Chainlink, lai labāk pārstāvētu platformas galveno tirgu. Šodien Chainlink jaunos un aizraujošos veidos palīdz mazināt pieaugošo plaisu starp ārējiem datu avotiem un publiskajām blokķēdēm.

2017. gadā Chainlink uzņēma ICO, kas tajā laikā bija viens no lielākajiem notiekošajiem notikumiem. Kopš tā laika tīkls ir bijis uzmanības centrā. Kopumā kopfinansēšanas pasākums ieskaita platformai cienījamu summu 32 miljonu ASV dolāru apmērā. Šis finansējums ir palīdzējis Chainlink pārcelt orākulu uzticamības un drošības robežas uz jaunām virsotnēm.

SAITE vietnē CoinMarketCap

SAITE vietnē CoinMarketCap

2019. gadā Chainlink izveidoja vienu no līdz šim nozīmīgākajām partnerattiecībām. Firma veiksmīgi izveidoja stratēģisko partnerību ar Google. Līgums nodrošināja Chainlink protokolu Google viedo līgumu stratēģijā. Šis solis tika uzskatīts par galveno investoru uzvaru, jo tas ļauj lietotājiem izveidot savienojumu ar diviem populārākajiem Google mākoņpakalpojumiem – BigQuery, izmantojot API.

Kā nopirkt Chainlink (LINK)

Chainlink ir pieejams lielākajā daļā galveno biržu. Viens no labākajiem veidiem, kā iegūt LINK, ir izmantot Binance. Binance ir vislielākā birža pasaulē, ņemot vērā tirgus ierobežojumus. Biržā var atrast ļoti dažādas monētas, un maksa ir ļoti konkurētspējīga.

Jums būs jāreģistrējas Binance kontam. Šis process prasa, lai jūs apliecinātu mūsu identitāti. Jums būs jāsaista arī debeta vai bankas konts, lai varētu ielādēt apmaiņas makus. Kad šis process ir iestatīts, saite LINK aizņem tikai dažas minūtes.

Pirmais solis ir sava konta finansēšana. Tālāk jums jāpārdod sava fiat valūta uz ETH vai BTC. Kad esat pabeidzis šo darbību, pārējais ir ļoti vienkāršs. Tagad atlasiet tirdzniecības pāri LINK, kas atbilst jūsu kriptogrāfijai un summai, kuru vēlaties tirgot. Jūsu LINK pēc dažām minūtēm būs jūsu apmaiņas makā.

Ieguldījumi Chainlink (LINK) - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi Chainlink (LINK) - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi Chainlink (LINK) - viss, kas jums jāzina
★★★★★ ★★★★★ Binance pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Kraken pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Poloniex pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Vislabāk

Advanced tirgotāji

Vislabāk

ASV tirgotāji

Vislabāk

Lietošanas ērtums

Tirdzniecības maksas

0,10%

Tirdzniecības maksas

0,16%

Tirdzniecības maksas

0,125%

Akcijas

10% naudas atmaksa

Atlaides kods: EE59L0QP

Akcijas

Nav

Akcijas

Nav

Kā uzglabāt Chainlink (LINK)

Ja jūs plānojat bieži tirgot savu LINK vai ja plānojat turēt tikai nelielu daudzumu LINK, varat to atstāt apmaiņas makā. Tomēr jāpiemin, ka tas ir vismazāk drošais veids, kā saglabāt savu LINK. Varat arī izmantot uzticamu mobilo Dapp, piemēram, JAXX, lai saglabātu savu LINK drošību un nebūtu tālu no apmaiņas hakeru izsalkušajām acīm..

Ja jūs mēģināt veikt ievērojamus ieguldījumus LINK vai ja plānojat HODLing šo kriptogrāfiju uz ilgu laiku, labākais risinājums ir aparatūras seifs. Aparatūras maki saglabā jūsu kriptogrāfiju bezsaistē “saldētavā”. Šī stratēģija neļauj tiešsaistes draudiem piekļūt jūsu īpašumiem. The Virsgrāmata Nano S vai progresīvāki Virsgrāmata Nano X abi atbalsta Chainlink (LINK).

Ķēdes posms – Hype cienīgs projekts

Neviens nevar apgalvot, ka kriptogrāfiskajā telpā ir daudz projektu, kas visi ir satraukti un nav saturiski. Chainlink nav viens no tiem. Šī platforma nodrošina nepieciešamo resursu tirgum. Chainlink paplašina pasaules blokķēžu funkcionalitāti un nodrošina izstrādātājiem jaunu elastības līmeni. Šo un vēl vairāk iemeslu dēļ Chainlink joprojām ir viena no karstākajām monētām tirgū.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me