Ieguldījumi Aragonā (ANT) – viss, kas jums jāzina

Aragona (ANT) ir atvērtā koda bezpeļņas blokķēde protokols paredzēts, lai vienkāršotu Dapps, blokķēdes protokolu un decentralizētu autonomo organizāciju (DAO) izveidi un pārvaldību. Platforma cenšas turpināt blokķēdes tehnoloģijas korporatīvo pieņemšanu, izmantojot moduļu pieeju kopīgām biznesa funkcijām. Kopš tās darbības uzsākšanas Aragona ir guvusi lielus panākumus. Platformas vērtība pārsniedz 900 miljonus, kas glabājas 15 000 DAO. Vislabākais ir tas, ka viss tīkls ir decentralizēts, izmantojot pārvaldības modeli, kas ļauj kolektīvi pārvaldīt tā funkcijas un kodēšanu.

Kādas problēmas atrisina Aragona (ANT)?

Aragona mēģinājumi novērst vienu no lielākajiem šķēršļiem korporāciju pieņemšanai – viegli pieejamu blokķēdes profesionāļu trūkums. Korporācijas vadīšana ir saistīta ar daudzām papildu izmaksām. Aragons vēlas samazināt šīs izmaksas un uzlabot efektivitāti, izmantojot savus programmējamos DAO.

Aragonas priekšrocības (ANT)

Aragona sniedz uzņēmumiem ātrāko un vienkāršāko veidu, kā izveidot DAO. Tīkls darbojas līdzīgi vietņu veidotājam, jo ​​tas balstās uz jau konfigurētiem moduļiem, kurus var pielāgot atbilstoši jūsu uzņēmuma īpašajām vajadzībām. Tādā veidā Aragon piedāvā vērtīgu pakalpojumu, kas ļauj jebkuram uzņēmumam izmantot blokķēdes tehnoloģijas spēku, nenomājot profesionālu uzņēmumu..

Aragona - čivināt

Aragona – čivināt

Drošība

Aragonas attīstības komandai drošība bija vissvarīgākā problēma. Tīkls paļaujas uz Ethereum blokķēdi un atvērtā koda kodu, lai nodrošinātu, ka visas darbības tīklā paliek drošas. Kā atklātā pirmkoda projekts tīkls ir ticis intensīvi pārbaudīts no Ethereum kopienas puses.

Vienkāršība

DAO ieprogrammēšana nav vienkāršs uzdevums, taču Aragon dod iespēju jaunajiem blokķēdes tehnoloģijām. Interaktīvā saskarne novērš nepieciešamību uzņēmumam pieņemt darbā blokķēdes ekspertus, jo visas vissvarīgākās funkcijas un funkcijas ir standarta. Aragona (ANT) darīja visu iespējamo, lai nodrošinātu, ka visas mūsdienu uzņēmumam nepieciešamās administratīvās funkcijas ir daļa no bāzes moduļa.

Ir moduļi, kas aptver tādas darbības kā akcionāru balsošana, žetonu pārdošana un kreditoru un debitoru parādi. Uzņēmumi var atrast arī moduļus, kas nodrošina īpašumtiesības, piekļuves kontroli un identitātes pārvaldību. Sistēmas pilnība ir iespaidīga, jo tā attiecas arī uz personāla iekāpšanu un algas aprēķināšanu.

Pielāgošana

Papildus šiem bāzes moduļiem uzņēmumi var pielāgot katru funkciju, lai palielinātu tā efektivitāti. Šīs izmaiņas var veikt, izmantojot saskarni, vai, ja uzņēmumam ir iespējas, izmaiņas var veikt tieši atvērtā pirmkoda kodā. Tādā veidā Aragona var apmierināt gandrīz jebkura veida organizācijas vajadzības.

Globālā sasniedzamība

Vēl viena liela priekšrocība, ko bauda Aragonas lietotāji, ir piekļuve globāli līdzīgi domājošu cilvēku tīklam. Platforma mudina uzņēmumus sadarboties ar citām firmām no dažādiem reģioniem visā pasaulē. Šīs firmas var atcelt idejas viena no otras un palīdzēt racionalizēt iekāpšanas procesu jaunajiem lietotājiem.

Jurisdikcijas

Aragonas tiesa ar Aragonas tiesas starpniecību ievieš jaunu koncepciju, ko sauc par digitālajām jurisdikcijām. Šī sistēma īsteno digitālos līgumus starp organizācijām. Izstrādātāji ieviesa šo protokolu, lai pārliecinātos, ka pastāv strīdu izšķiršanas mehānisms, kas neietilpst iepriekš ieprogrammētajos moduļos.

Pārredzamība

Aragonas lietotāji, izmantojot tīklu, bauda pilnīgu pārredzamību. Viņi var viegli uzraudzīt, kā tiek izlietoti visi DAO līdzekļi. Tādā veidā visi lietotāji var droši dalīties ar tīkla priekšrocībām.

Kā darbojas Aragona (ANT)

Aragona apvieno dažādus jaunus jēdzienus un funkcijas, lai īstenotu savus mērķus. Visi DAO ir iepriekš instalēti ar viskritiskākajiem korporatīvajiem komponentiem. Lietotājs var izveidot savas biznesa sistēmas, piemēram, finanses, marķieru pārdošanu un balsošanas protokolus.

Aragonas klients

Aragon Client ir vieta, kur lietotāji izveido pielāgojamas DAO funkcijas. Klients ir paredzēts, lai nodrošinātu pārredzamu viedo līgumu sistēmu, kurā ir viegli orientēties un nav nepieciešama iepriekšēja blokķēdes apmācība.

AragonOS

AragonOS ir tas, ar ko lietotāji strādā, lai iestatītu marķieru pārdošanu. Šeit jūs varat izlemt par visām vissvarīgākajām detaļām par jūsu līdzekļu vākšanas pasākumu. Tādas funkcijas kā laika grafiks un tas, kā jūs plānojat stimulēt līdzautorus, ir viegli pieejamas visiem.

Aragona (ANT)

Aragona (ANT)

Aragonas tīkls

Aragonas tīkls ir protokols, kas mijiedarbojas starp DAO. Šī sistēma ļauj vairākiem uzņēmumiem veikt uzņēmējdarbību decentralizēti un neuzticami Ethereum blokķēdē.

Aragonas fonds

Aragonas fonds ir grupa, kuras uzdevums ir veicināt sabiedrības darbību. Šī grupa meklē uzņēmumus, kurus interesē projekts, un palīdz sasniegt viņu mērķus un visa tīkla klātbūtni. Konkrēti, Aragonas fonds ir bezpeļņas grupa.

ANT

ANT ir ekosistēmas vietējais pārvaldības marķieris. Šis ERC-20 marķieris piešķir lietotājiem balsstiesības platformā. Jūsu svārstību apjoms būs atkarīgs no tā, cik ANT žetonu jums ir. ANT īpašnieki var balsot par būtiskiem tīkla atjauninājumiem un citām būtiskām izmaiņām, par kurām ir debates.

ANJ žetoni

Aragona ievieš arī īpašu marķējumu, lai balsotu par digitālās jurisdikcijas jautājumiem. ANJ marķieris ir piesaistāms aktīvs, kas ļauj jums gūt pasīvus ienākumus tīklā. Maketēšanas protokoli ir populārāki nekā jebkad agrāk, jo tie nodrošina konsekventāku atdevi nekā jūsu žetonu tirdzniecība, un tie neprasa, lai jūs atteiktos no žetonu īpašumtiesībām..

Aragonas vēsture (ANT)

Aragons ienāca tirgū ar šļakatām. Uzņēmuma ICO nodrošināja 24 miljonus ASV dolāru tikai piecpadsmit minūtēs. Šis pasākums, kas notika 2017. gada maijā, palīdzēja platformu katapultēt. Aragoniju sākotnēji vadīja Luiss Kuendē. Viņš ir labi pazīstams ar savu iepriekšējo darbu un pat tika parādīts Forbes 30 līdz 30 gadu sarakstā.

Kā nopirkt Aragonu (ANT)

Aragonu (ANT) varat atrast vairākās galvenajās biržās. Tomēr šim marķierim pašlaik nav fiat tirdzniecības pāru. Lai tirgotos ar ANT, vispirms būs jāpārvērš fiat uz BTC vai ETH. ANT ir pieejams vietnē  Binance, Krakena un Bittrex.

Ieguldījumi Aragonā (ANT) - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi Aragonā (ANT) - viss, kas jums jāzina Ieguldījumi Aragonā (ANT) - viss, kas jums jāzina
★★★★★ ★★★★★ Binance pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Kraken pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

★★★★★ ★★★★★ Poloniex pārskats

Securities.io vērtējumus nosaka mūsu redakcijas komanda. Digitālo aktīvu (kriptonauda) brokeru vērtēšanas formulā tiek ņemti vērā vairākiem desmitiem faktoru, tostarp konta maksas un minimumi, tirdzniecības platformas, klientu atbalsts, pārvaldes iestādes un ieguldījumu iespējas.

Vislabāk

Advanced tirgotāji

Vislabāk

ASV tirgotāji

Vislabāk

Lietošanas ērtums

Tirdzniecības maksas

0,10%

Tirdzniecības maksas

0,16%

Tirdzniecības maksas

0,125%

Akcijas

10% naudas atmaksa

Atlaides kods: EE59L0QP

Akcijas

Nav

Akcijas

Nav

Kā uzglabāt Aragon (ANT)

ANT glabāšana ir vienkārša, jo tā ir ar ERC-20 saderīga marķieris. ANT var glabāt jebkurā ar ERC-20 saderīgā makā. Metamask ir viena no populārākajām iespējām, kas lietotājiem šodien pieejama. To var bez maksas lejupielādēt, un tas ir pieejams gan mobilajā, gan tīmekļa spraudņa versijā.

Ja jūs mēģināt veikt lielus ieguldījumus DASH vai ja plānojat HODLing šo kriptogrāfiju uz ilgu laiku, labākais risinājums ir aparatūras seifs. Aparatūras maki saglabā jūsu kriptogrāfiju bezsaistē “saldētavā”. Šī stratēģija neļauj tiešsaistes draudiem piekļūt jūsu īpašumiem. The Virsgrāmata Nano S vai progresīvāki Virsgrāmata Nano X abi atbalsta Aragonu (ANT).

Aragona – durvju atvēršana blokķēdes pieņemšanai korporatīvā līmenī

Aragonas pieeja blokķēdes pieņemšanai joprojām ir ļoti efektīva. Tīkla paplašināšanās ir pierādījums tam, ka tirgū ir arvien lielāks pieprasījums pēc DAO. Šo iemeslu dēļ Aragonai tagad ir būtiska loma, lai mazinātu plaisu starp tradicionālajām un decentralizētajām organizācijām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me