FastForward paziņo, ka Factom Inc. uzsāk maksātnespēju

Factom protokols redz, ka viens no pirmajiem adoptētājiem, Factom Inc., iespējams, sper pēdējos soļus, kad uzņēmums stājas bankrotā..

Kaut arī Factom protokolu pats par sevi jau bērnībā izstrādāja un kopa Factom Foundation, šī padome jau sen ir izšķīdusi. Šī sadalīšanās notika pēc vairāku gadu protokola izstrādes līdz vietai, kur tā varēja darboties pati, decentralizēti.

Diemžēl Factom Inc., kas izmanto Factom protokolu, nav veicies pašreizējā ekonomiskajā situācijā, kā rezultātā Pašreizējā situācija.

Factom Inc..

Lai gan Factom Inc. ir cieši saistīts ar Factom protokolu, tas neatspoguļo Factom ekosistēmu kopumā. Tie ir vienkārši viens uzņēmums, kas veido risinājumus, izmantojot atvērtā koda un decentralizēto protokolu.

Daži no Factom Inc. izveidotajiem risinājumiem ietver,

Intelektuālais īpašums, kas saistīts ar šiem risinājumiem, kā arī uzņēmuma aktīvi tagad nonāks galvenā kreditora FastForward rokās. Tādējādi FastForward atvieglos gaidāmo administrācijas procesu.

Vai FastForward pārdēvēs Factom Inc.? Vai viņi likvidēs aktīvus? Vai viņi vienkārši pārstrukturēs? Laiks rādīs, ko šis process nozīmē.

Iestādes mezgla operators (ANO)

Kā atvērtā koda un decentralizēts protokols, Factom bloku ķēde tiek pārvaldīta, izmantojot virkni autorizācijas mezglu operatoru (ANO). Šie uzņēmumi, kuriem visiem jāatbilst piemērotības prasībām un kuriem jāveic izmēģinājumi, tiek aprakstīti kā bloku apstiprinātāji.

Pašlaik šajā amatā ir 27 dažādi uzņēmumi, no kuriem viens ir Factom Inc..

Rakstīšana bija uz sienas

Ziņām par Factom Inc. uzsākšanu maksātnespējā nevajadzētu būt pilnīgam pārsteigumam. 2020. gada 19. martā Factom Inc. kreditors ‘FastForward’ norādīja, ka tas var notikt.

Viņu Atjaunināt tajā laikā uzņēmumam bija jāsaka sekojošais,

“… 2020. gada marta beigās bez papildu atbalsta vai finansējuma Factom Inc. būs spiests sākt diskusijas ar kreditoriem par savu aktīvu sadali.”

Lieki piebilst, ka papildu finansējums netika realizēts, kā rezultātā šodien šeit tika apspriesta attīstība. 2020. gada 2. aprīlī FastForward paziņoja par Factom Inc lēmumu.

Eds Makdermots, uzņēmuma FastForward direktors,

“Mēs esam ārkārtīgi vīlušies par šīm Factom ziņām. Ņemot vērā šo SAFE likvidēšanas notikumu, mēs ātri rīkojamies, lai pēc iespējas labāk aizsargātu savu pozīciju, kaut arī spēja radīt nozīmīgu atdevi nav skaidra. Pārejot uz bankrota procesu un saprotot vairāk notikumu, kas noveda pie šīs pozīcijas, mūsu kā Investom ieguldītāju pozīcija ir skaidri rezervēta. ” 

Uzņemšana

Uzņēmējdarbības uzsākšana ir process, kas izveidots, lai kreditori varētu iegūt kontroli pār uzņēmumu. Tas notiek, cenšoties viņiem veikt pārstrukturēšanas pasākumus vai likvidēt aktīvus.

Tās mērķis ir dot iespēju atgūt uzņēmuma rentabilitāti un / vai atmaksāt kreditoriem viņu līdzekļus.

Esošās lietojumprogrammas

Lai gan tie var būt tumši laiki, joprojām ir dažas daudzsološas Factom protokola lietojumprogrammas / ieviešana, kuras, domājams, neietekmēs Factom Inc. administrācijas procedūras. Tālāk ir sniegti daži piemēri.

PegNet

Uzsākta 2019. gada oktobrī, PegNet ir piemērs vienai no daudzsološākajām un veiksmīgākajām lietojumprogrammām, kas izmanto Factom protokolu. Tas ir arī piemērs vienai no lietojumprogrammām, kas nav saistītas ar Factom Inc., kas turpinās darboties neskartas.

Tiek uzskatīts, ka līdz šim PegNet ir veicinājis darījumos vairāk nekā 1 miljardu ASV dolāru.

Kas ir PegNet?Kas ir PegNet?

Noskatieties šo videoklipu vietnē YouTube

Factom Asset Token (FAT)

The FAT protokols ir vēl viens piemērs projektam, kas būvēts virs Factom blokķēdes. Īpaši šim ir solījums un elastība atbalstīt digitālos vērtspapīrus.

Iepriekš mēs īsi apskatījām, kā darbojas FAT, ieskaitot tā spēju atbalstīt nepārvietojamus žetonus.

Drošības žetonu standarti – Factom Asset Token (FAT)

Kas ir Factom Asset Token (FAT) protokols?Kas ir Factom Asset Token (FAT) protokols?

Noskatieties šo videoklipu vietnē YouTube

Pagātnes panākumi

Kriptovalūtu un blokķēdes pasaulē ir neveiksmīga tendence – pievilcība dobās, ‘ātri bagātos’ shēmās. Apmeklējiet lielākos uzņēmumus, kas iekļauti vietnē coinmarketcap.com, un redzēsit, ka tajā ir daudz uzņēmumu, kuri, izsakoties izsakoties, ir sasnieguši gandrīz nulli.

Faktoms, kas jau vairākus mēnešus nevar izlauzties ar top 100 monētām, izmantojot Marketcap, nav viens no šiem. Kopumā Factom bloku ķēde un dažādie risinājumi, kas veidoti, ja ir, gadu gaitā ir piedzīvojuši diezgan daudz panākumu un likumīgu pieņemšanu. Iespējams, ka visizcilākais un pazīstamākais piemērs tam ir viņu tendence sasniegt turpmākas valsts dotācijas un izmēģinājuma programmas. Kamēr protokols turpina dzīvot, diemžēl šie piemēri nebija pietiekami, lai glābtu Factom Inc. no pašreizējās situācijas.

Ja var ciest uzņēmums un protokols, uz kura tas ir veidots un kas ir saņēmis tik lielu uzmanību no cienījamām organizācijām, var ciest arī kāds cits.

Citu ziņu sadaļā

Papildus tam, kas šodien šeit tika apspriests, šie raksti skar vairākus nesen paziņotos Factom protokola izmantošanas veidus.

Knabu, lai izmantotu IdentityMind un Factom izmēģinājuma programmā

Sphereon izvēlējās integrēt DAML ar Factom protokolu

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me