Top 5 visdaudzsološākie Binance viedās ķēdes projekti

Ir dažādi projekti, kas sāk paplašināties Binance Smart Chain (BSC). Šis blokķēdes tīkls ir izveidots, lai lietotājiem un izstrādātājiem piedāvātu efektīvākus, ātrākus un uzticamākus pakalpojumus nekā tradicionālie blokķēdes. 

Tāpēc mēs esam nolēmuši izveidot šo Binance viedās ķēdes top 5 visdaudzsološāko projektu ceļvedi. Decentralizēto finanšu (DeFi) tirgus ir palielinājies visu 2020. gadu, un to var redzēt daudzos jaunajos projektos, kas izlaisti. 

Pankūku maiņa

Pankūku maiņa ir decentralizēta birža (DEX), kas darbojas virs BSC. Tomēr šī platforma darbojas ne tikai kā DEX, bet arī kā decentralizētu finanšu (DeFi) pakalpojumu sniedzēja. 

Dažas no funkcijām, kuras pašlaik piedāvā PancakeSwap, ir tirdzniecība, procentu iegūšana dažādās ražas saimniecībās un dalība PancakeSwap loterijā. 

Tirdzniecības platforma darbojas kā automatizēts tirgus veidotājs (AMM), kas ļauj lietotājiem apmainīt savas valūtas, izmantojot BSC. Tas ir līdzīgs tam, kā DEX darbojas Ethereum (ETH) tīkla augšpusē. Galvenā atšķirība ir tā, ka Binance ķēde ir daudz efektīvāka maksu un darījumu laika ziņā. 

Earn risinājums palīdzēs lietotājiem nopelnīt kriptovalūtu CAKE. To var panākt, piedaloties ražas fermās, mietā un arī sīrupa baseinos. Sīrupa kopas ļauj projektiem sadalīt daļu saviem žetoniem CAKE žetonu turētājiem. 

Visbeidzot, PancakeSwap loterija ļauj lietotājiem samērot 4 numurus par iegādātajām biļetēm un laimēt 50% no visa loterijas fonda. Tomēr lietotājiem, kuri atbilst 2 vai vairāk numuriem pareizajā pozīcijā, ir garantēta arī balvas iegūšana. 

Pēdējā nedēļā PancakeSwap ir reģistrēts 34,44 tūkstoši lietotāju, kas apstrādāja 106 miljonus ASV dolāru. Turklāt 64 910 darījumi ir apstrādāti, izmantojot PancakeSwap. Mūsdienās tas ir lielākais projekts, kas darbojas virs Binance Smart Chain tīkla. 

Pancacke Swap

BSCex

BSCex ir jauna decentralizēta kriptovalūtas apmaiņa, kas vēlas padarīt Binance ārpusķēdes pakalpojumus pieejamus blokķēdē. Turklāt BSCex komanda arī strādā, lai popularizētu daudzas DeFi tirgus iezīmes, lai lietotājiem sniegtu ekonomiskus ieguvumus. 

BSCex darbojas, piemērojot tehnoloģiju, ko sauc par šķērslīdības slāni 2. Šādā veidā ir iespējams izmantot dažādu AMM likviditāti BSC, lai lietotājiem piedāvātu tirgotājiem vēl labākus likviditātes un ienesīguma pakalpojumus. 

Daži no BSCex piedāvātajiem pakalpojumiem ir SwapX, Launchpad, LaunchpoolX un DexX. SwapX ir galvenais BSCex ekosistēmas piedāvātais produkts. Tas darbojas kā Binance’s Liquid Swap, bet lietotājiem piedāvā daudz progresīvākus risinājumus un iespējas. Papildus tam, SwapX atbalsta citus stablecoīnus un digitālos līdzekļus, padarot tos pieejamākus visiem. 

Kā norāda nosaukumi, LaunchpadX un LaunchpoolX pārstāv Binance apmaiņas risinājumus, bet blokķēdē. Izmantojot LaunchpadX, lietotāji var viegli piesaistīt līdzekļus, izmantojot Inital Dex Offerings (IDO). LaunchpoolX ļauj investoriem bez maksas izmantot žetonus jaunu žetonu audzēšanai. Tas apbalvotu lietotājus ar nesen kaltām monētām, kuras vēlāk var tirgot. 

DexX ir decentralizēta kriptogrāfijas birža, kas izmanto jaunākās tehnoloģijas, lai iegūtu vislabāko likviditāti tirgotājiem. Tas ļautu lietotājiem veikt centralizētas biržas funkcijas un plašu tirgus pasūtījumu klāstu. 

BSCex oficiālā vietne

Venera

The Venēras protokols ir otrais no mūsu top 5 visdaudzsološākajiem projektiem Binance Smart Chain. Venēra darbojas kā algoritmiska naudas tirgus sistēma, kuras mērķis ir novest decentralizētu kreditēšanas un kreditēšanas sistēmu Binance viedajā ķēdē. 

Venus protokola komanda strādā, lai piedāvātu lietotājiem iespēju aizņemties aktīvus, kuru vērtība ir 75% vai zemāka par aktīviem, kas piegādāti kā nodrošinājums. Turklāt indivīdi var nopelnīt procentus, nodrošinot protokolā likviditāti. 

Turklāt lietotāji var kalt VAI digitālo aktīvu. VAI ir stabils monēts, kas piesaistīts ASV dolāram attiecībā pret 1: 1. Turklāt lietotāji iegūs piekļuvi XVS marķierim, kas darbojas kā BEP-20 pārvaldības marķieris. Lietotāji to varēs izmantot, lai balsotu un piedalītos tīkla lēmumu pieņemšanā. 

Venēra ir arī viena no tām lielākais protokoli, kas darbojas virs Binance viedās ķēdes. Pēdējo 7 dienu laikā platformā ir bijuši 1,21 tūkstoši lietotāju, kuri apstrādāja kopējo apjomu 96,44 miljonu ASV dolāru apmērā un apstrādāja 14 760 darījumus. 

Venēra Binance

Maizes maiņa

Maizes maiņa ir arī viens no lielākajiem un populārākajiem protokoliem, kas darbojas virs Binance viedās ķēdes. Šis projekts darbojas kā decentralizēts un automatizēts tirgus veidošanas protokols, kas lietotājiem piedāvā arī NFT tirdzniecības risinājumus. 

Papildus tam BakerySwap arī strādā, lai kļūtu par Uniswap, kas ir viens no lielākajiem DeFi protokoliem kriptonauda tirgū, evolūciju. Galvenā atšķirība ir tā, ka BakerySwap var piedāvāt labākus pakalpojumus par lētāku cenu un daudz efektīvākā veidā. 

BakerySwap darbojas ar BAKE marķieri, kuru var izmantot balsošanai par pārvaldi un arī darījumu maksas dividendju saņemšanai. Turklāt lietotāji var izmantot marķieri, lai izveidotu nejaušas kombinētās maltītes, izveidojot unikālu NFT, kas darbosies kā savācams priekšmets un kā lauksaimniecības rīks BAKE. 

Ir vērts ņemt vērā, ka BAKE platformas piedāvātās atlīdzības likviditātes baseiniem ietver BUSD, ETH, BTC, DOT, LINK un BAKE pret BNB. 

Platforma apstrādāti 715 lietotāji pēdējo 7 dienu laikā, un viņiem izdevās veikt vairāk nekā 5670 darījumus. Kopējais tirdzniecības apjoms bija vienāds ar 2,32 miljoniem ASV dolāru. 

Maizes maiņa

Spartas protokols

The Spartas protokols ir stimulētas likviditātes un arī sintētisko aktīvu protokols, kas darbojas virs Binance Smart Chain tīkla. Stimulējot ieguldītājus, ir iespējams izveidot un izveidot plašu likviditātes rezervju klāstu, ko var izmantot sintētisko marķieru ģenerēšanai, kreditēšanai, atvasinātajiem instrumentiem un vēl vairāk. 

Padarot pieejamus stimulētus likviditātes portfeļus, ir iespējams veicināt kapitāla veidošanos tirgū un nodrošināt likviditāti. Izmantojot uz likviditāti jutīgu maksu kopumu, sistēma vienmēr var koriģēt simbolisko pirktspēju un ļaut palielināt. 

Lietotāji var izveidot plašu o sintētisko aktīvu klāstu, kuros tiek izmantoti cenu enkuri, ko nodrošina likviditātes pūli. Šie aktīvi tiks nodrošināti arī ar likviditātes fonda akcijām. 

Spartietis

Top 5 visdaudzsološākie projekti par Binance Smart Chain gala vārdiem

Binance Smart Chain tīkla augšpusē darbojas daudzi citi protokoli un platformas. Binance arī paplašina savus risinājumus un pakalpojumus lielam skaitam jaunu lietotāju un tirgotāju. Šajā Binance viedās ķēdes top 5 visdaudzsološākajos projektos mēs esam redzējuši, kā DeFi turpina dominēt decentralizētajā tirgū. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me