Phemex Exchange Review: Pilnīgs ceļvedis

Jaunām kriptogrāfijas valūtas maiņas spēlēm kļūst daudz grūtāk spēlēt: vecākas, labi izveidotas apmaiņas gan lietotāji, gan nozares sabiedrība ļoti augstu vērtē, savukārt tie, kuriem ir institucionāls atbalsts, šķiet likumīgāki jaunpienācējiem kosmosā. . Tomēr tas nav noticis Phemex mazāk nekā pusgada laikā kopš tā sākuma.

Sākot no nulles maksas pieejas līdz pastāvīgai inovācijai, birža dara visu iespējamo, lai sev atrastos vietu pašā augšgalā – un, ja iepriekšējie rezultāti liecina par nākotni, Phemex noteikti kļūs par kriptogrāfijas mājsaimniecības vārdu. turpmākajos gados.

Phemex apmaiņa

Phemex Exchange nulles maksa par spot tirdzniecību

Daudzas biržas cenšas atrast kaut ko tādu, kas viņus atšķir no citiem, lai viņi varētu atrast savu nišu. Phemex tuvojas šim jautājumam acīmredzamā, bet bezprecedenta veidā: tie piedāvā nulles maksu spot tirdzniecību premium dalības modeļa ietvaros gan savā tīmekļa platformā, gan vietējā lietojumprogrammā. Kaut arī dažas no labākajām kriptovalūtas biržām piedāvā konkurētspējīgas maksas, un daudzi no viņiem iekasē tikai simbolisku maksu, Phemex to ir pārcēlis uz jaunu līmeni.

Phemex maksas

Ir vairāki veidi, kā lietotājs var iegūt premium dalību, lai piekļūtu bez maksas un citām privilēģijām, piemēram, nosacītiem pasūtījumiem, īpaši noderīgi tirgotājiem veterāniem, kuriem ir plāns, kā vērsties pie viņu darījumiem, kā arī nav ierobežojumu izņemšanai, kas var veikt pēc stundas. Iesācējiem jūs varat redzēt, vai Premium Pirmkārt, jums ir paredzēts, ka draugs, kurš jau ir Premium lietotājs, jums izmēģina šo funkciju, izmantojot opciju “Dāvana”. Lai iegūtu 30 dienu izmēģinājumu, veiciet šīs darbības:

  • Drauga uzaicināšana uz apmaiņu, izmantojot savu nodošanas kodu
  • Veiciet depozītu 0,02 BTC vai vairāk, un
  • Veiciet BTC / USD darījumu USD 1000 vai vairāk vērtībā.

Svarīgi atzīmēt, ka izmēģinājums nepiedāvā visas iespējas, ko piedāvā pilns Premium līmeņa abonements, piemēram, stundas izņemšana un izņemšanas ierobežojumu trūkums, kā arī nosacīti pasūtījumi. Tomēr tas joprojām ir ievērojams solis salīdzinājumā ar standarta tirdzniecības profilu, kas vispār nepiedāvā tūlītēju tirdzniecību – tikai līgumu tirdzniecību, kurā tiek iekasētas dažas maksas (0,075% Taker un 0,025% Maker maksa).

Tiem, kuriem nav draugu, lai uzdāvinātu viņiem izmēģinājumu un / vai nevēlas veikt iepriekš minētās darbības, joprojām ir iespēja iegādāties Premium līmeņa abonementu. Apmaksāts USDT, mēneša ilgs dalība jums izmaksās 9,99 USD, 90 dienas ir pieejamas par 19,99 USD, un visa gada piekļuve būs jums par 69,99 USD. Tas arī atbild uz jautājumiem par to, kā Phemex spēj piedāvāt nulles maksu tūlītēju tirdzniecību: atšķirībā no daudzām citām biržām maksas vienkārši nenodrošina lielāko daļu viņu biznesa modeļa. Lai gan visi tirgotāji ir laipni gaidīti biržā, tā visvairāk ir vērsta uz pieredzējušiem tirgotājiem, kuri zina, kas viņiem ir vajadzīgs, un apzinās salīdzinoši zemas cenas maksāšanas priekšrocības, lai piekļūtu visām Phemex piedāvātajām iespējām.

Citas ievērojamas Phemex iezīmes

Kā iepriekš minēts, Phemex tomēr iekasē dažas maksas – attiecīgi 0,025% un 0,075%), kas atrodamas katrā biržā. Augstākas uzņemšanas maksas iemesls ir tas, ka Phemex cenšas mudināt lietotājus aizpildīt pasūtījumu grāmatas, nodrošinot lielāku biržas likviditāti.

Vēl viena svarīga maksa ir tā dēvētā “dinamiskā finansēšanas maksa” – samērā izplatīta maksa par daudzām kriptogrāfisko atvasinājumu biržām, taču to ne vienmēr saprot visi dalībnieki. Garo vai īso pozīciju turētājiem (tiem, kas cer, ka aktīvu vērtība pieaugs, vai tiem, kas cer attiecīgi uz pretējo) tieši maksā “finansējuma likmi”, kas var būt vai nu pozitīva, vai negatīva, kas nozīmē, ka viņi var vai nu iegūt vai zaudēt naudu. Birža iekasē šo maksu ik pēc astoņām stundām. Tas nozīmē, ka ik pēc astoņām stundām, ja ir negatīva finansējuma likme, īsu līgumu turētāji ilgtermiņa līgumu īpašniekiem maksās noteiktu procentuālo daļu no viņu pozīcijas.

Apakškonti ir arī daļa no platformas, ļaujot vienam un tam pašam tirgotājam izolēt dažādas tirdzniecības stratēģijas. Jūs varat brīvi pārskaitīt savus līdzekļus starp apakškontiem, un jūs pat varat izmantot tirdzniecības robotus noteiktās robežās, pieļaujot mazāk ieguldītu pieeju.

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, Phemex piedāvā arī apsveikuma prēmiju līdz USD 72 prēmiju fondos, kurus var izmantot dažādām aktivitātēm. Bonuss tiek sadalīts trīs daļās: USD 2, ko saņemat reģistrējoties, USD 10 pēc tam, kad esat izpildījis viņu sociālo mediju prasības (piemēram, sekošana Twitter un retweeting), un vēl viens USD 60 finansējuma bonuss, kas pieejams pēc tam, kad esat nosūtījis vai nu 0.2 BTC, vai USD 1500 vienā depozītā uz jauno kontu.

Konsekventa izaugsme, kas parāda konsekventu kvalitāti

Bet no kurienes šī apmaiņa? Ja aptuveni pēdējā pusgada laikā neesat sekojis ar kriptovalūtu saistītām ziņām, iespējams, esat pilnībā palaidis garām to esamību. Phemex sāka darboties 2019. gada 25. novembrī Singapūrā un piedāvā atbalstu sešām dažādām valodām: angļu, krievu, spāņu, japāņu, korejiešu un ķīniešu. Pats nosaukums ir grieķu slavas un slavas dievietes Pheme un MEX jeb merkantile exchange portmanteau.

To vada astoņi bijušie Morgan Stanley vadītāji, kuriem ir vairāk nekā 40 gadu kopēja pieredze augstas frekvences tehnoloģiju piegādē. Viņu izpilddirektors Džeks Tao savulaik vadīja Morgan Stanley Benchmark Execution Strategies (BXS) komandu, kas atbild par elektronisko tirdzniecības stratēģiju izveidi un ieviešanu vairākām aktīvu klasēm visā pasaulē. Tirdzniecības sistēmu arhitekts Jangs Du agrāk bija Honkongas biržu un klīringa sistēmas arhitekts, savukārt uzņēmuma mārketinga vadītāja Sesīlija Vanga septiņus gadus bija ieguldījumu konsultāciju uzņēmuma J.C.Moritz izpilddirektore..

Paturot prātā komandas iespaidīgo fonu, iespējams, nav pārsteidzoši, ka Phemex no relatīvi nezināmā ir pacēlies vienā no 10 labākajām kriptovalūtu biržām atvasinājumu apmaiņai CoinMarketCap, kā arī ātri kļuvis par visstraujāk augošo 2020. gada biržu. Komanda zina savu mērķauditorija, kas gadiem ilgi ir strādājusi tradicionālākā finanšu tirgū, un zina, kā viņus uzrunāt, rūpējoties par visām viņu vajadzībām – it īpaši tām, kuras, iespējams, nezina par sevi.

Kā Phemex paredz viņu lietotāju vajadzības

Pagaidām Phemex piedāvā sešus kriptovalūtu tirdzniecības pārus, un BTC / USD veido lielāko daļu no to apjoma – lai gan citi arī rada interesi viņu lietotāju vidū. Tomēr, salīdzinot tirdzniecības apjomus starp dažādiem pāriem, jāpatur prātā arī biržas jaunība: kopš tās darbības sākuma 2019. gada beigās, kad tā tika uzsākta ar trim jau atbalstītiem tirdzniecības pāriem, tā ar apskaužamu ātrumu ir pievienojusi jaunus. Turklāt tas piedāvā arī kaut ko tādu, ko kriptonauda pasaulē nereti redz: kriptogrāfijas aktīvu, GOLD / USD tirdzniecības pāri.

Kā norāda nosaukums, GOLD / USD ir piesaistīts zeltam un norēķināts nominālajā USD, kur cenu nosaka vairāku dažādu indeksu kombinācija. Tas nāk kā vēl viens veids, izņemot maksu trūkumu, ka Phemex rūpējas par saviem lietotājiem, jo ​​viņi uzsāka šo tirdzniecības pāri kā riska ierobežošanu pret kriptogrāfijas valūtas telpā raksturīgo svārstīgumu. Birža arī sola nākt vairāk pāru, kas nav kriptogrāfijas valūtas tirdzniecības pāri, padarot interesantu aktīvu sajaukumu, kas noteikti apmierina gan tradicionālos investorus, kas vienkārši izmēģina savus spēkus kriptogrāfijas tirdzniecībā, gan izturētus kriptogrāfijas tirgotājus.

Salīdzināšanas pārskats: Phemex pret citām biržām

Savā vietnē Phemex apgalvo, ka divi lielākie konkurenti ir BitMEX un Bitfinex. Kaut arī to veidotāja un saņēmēja maksa ir tāda pati kā BitMEX, Bitfinex ir ievērojami dārgāka nekā abas. Tomēr BitMEX nav vietējās mobilās lietotnes, ko dara gan Phemex, gan Bitfinex. Gan Phemex, gan BitMEX ir viens būtisks trūkums, salīdzinot ar Bitfinex: tie atbalsta tikai Bitcoin noguldījumus, savukārt Bitfinex atbalsta Bitcoin, dažādus altkoīnus, kā arī fiat noguldījumus. Tomēr Phemex piedāvā norēķināties gan BTC, gan USD, ko BitMEX veic tikai BTC, un Bitfinex tikai USDT. Izņemot to, trīs apmaiņas ir ārkārtīgi līdzīgas viena otrai – atšķirības starp tām, iespējams, ir personiskas izvēles jautājums.

Kopumā, ja jūs meklējat nopietnu tirdzniecību tradicionālo tirgu piedāvātās profesionalitātes diapazonā, kā arī lielu ātrumu, drošību un uzticamību, Phemex ir jūsu apmaiņas vieta.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me