Monētas šķirstīšana: LyCI pret Short LyCI

Ar nesen uzsākto Īss LyCI, apvienojumā ar LyCI—Un tā atvasinājumi Smart and Pay LyCILykke tagad piedāvā visas iespējas gūt peļņu no jebkura veida tirgus kustības, gan bullish, gan bullish.

Īss LyCI izturas kā pretindekss un derības pret Top 25 blokķēdes projektiem pēc tirgus ierobežojuma. Ja tirgus rādītāji ir negatīvi, Short LyCI gūst peļņu. Tas ļauj īpašniekiem iegūt naudu, gaidot kriptogrāfijas tirgus samazināšanos, vienlaikus dažādojoties galvenajiem tirgus rādītājiem.

Līdz 28. oktobrim jums ir unikāla iespēja pārbaudīt Short LyCI, to neiegādājoties: ja jūs saņemsiet KYC apstiprinājumu Lykke Exchange, jūs automātiski kvalificēsieties a izloze ar balvām, kas izmaksātas Short LyCI!

Atgriežoties pie tēmas, apskatīsim dažus pretējus scenārijus, kur šie unikālie instrumenti varētu būt noderīgi.

LyCI, Bulls un HODLers priecājas!

Kriptovalūtu un blokķēdes tehnoloģiju pievilcība ir acīmredzama lielākajai daļai cilvēku, kurus interesē šī tēma. Tirgotāju un investoru vienprātība ir tāda, ka mēs esam liecinieki traucējoša spēka piedzimšanai, kam nākamajos gados varētu būt liela loma visu veidu nozaru pārveidošanā. Piemēram, Bitcoin “maksimālistiem” ir sapņa piepildījums, lai izveidotu nekonkurējamu, necenzējamu, drošu patvērumu un austriešu ekonomikas iedvesmotu “skaidras naudas” aktīvu. Bitcoin atbalsta daudz vairāk funkciju nekā iepriekš apspriests, taču izskatās, ka tas kļūs par apgrūtinoša un novecojuša zelta standarta aizstājēju. Galu galā Bitcoin bez iepriekš minētajām priekšrocībām ir objektīvi vieglāk sadalīt, nodot un glabāt aizbildnību nekā zelts un citi līdzīgi dārgmetāli, protams, tas nav viegls varoņdarbs.

Bet LyCI izseko arī daudzus citus aktīvus, sākot no viedām līgumu platformām, ieskaitot Ethereum un tā drošības / lietderības žetonus, stablecoīnus, visu veidu digitalizētus aktīvus un aizraujošo DeFI (Decentralized Finance) kustību līdz privātumam adresētām kriptovalūtām un projektiem ar dažāda veida PoW vienprātības mehānismiem, piemēram, PoS un DPoS.

Visbeidzot, pašreizējā pasaules un finanšu situācija nerada lielu pārliecību, un investori ātri sāk atzīt iespējamo paradigmas maiņu. Sākot no negatīvās ienesīguma valdības obligācijām līdz nerimstošai inflācijai, kas maskēta kā kvantitatīvs atvieglojums no centrālajām bankām visā pasaulē, šķiet, ka gan iestādes, gan privātie ieguldītāji ilgojas pēc kaut kā cita un aizraujoša.

Īss LyCI un Lāču zeme

Lai arī kripto industrija un tirgus ir putojošs, tā ir arī pakļauta daudziem negatīvu notikumu veidiem. Acumirklī gudrs līgums par DeFI varētu neizdoties, sabrūkot visam sektoram kā karšu namam, ļoti līdzīgi kā iepriekšējā DAO uzlaušana 2016. gadā. Arī bažas par regulējumu sāk pāriet biedējošos scenārijos, kur piemēram, privātuma monētas saskaras ar arvien lielāku spiedienu, un to izņemšana no tirgus ir metode, kā izvairīties no sodiem no apmaiņas visā pasaulē. Tiek pastiprināti arī KYC / AML noteikumi, dažas baumas atklāj, ka nākamā viļņa mērķis būs atvērtā koda izstrādātāji un pat aparatūras maki.

Skumji un dažreiz nelūgti, slikta prese ir arī vēl viens faktors, kuru kriptonauda joprojām nav spējusi atrauties, sekojot Zīda ceļa dienām kopā ar parastajiem apmaiņas uzlaušanas gadījumiem, piramīdas shēmām un skandālu ziņojumiem. Jautājums ir arī par (līdz šim) neveiksmīgiem mērogošanas centieniem un līdz ar to sliktu vai nenozīmīgu pieņemšanu visā pasaulē.

Papildus tam vēl viens populārs nesenais uzskats apgalvo, ka nākotnes tirdzniecības sākums, pirmais CME – un nesen BAKKT – negatīvi ietekmēja skatuvi, dodot spēcīgiem dalībniekiem sarežģītākus, drošākus instrumentus, lai saīsinātu tirgu.

Galva vai astes?

Lai gan varētu būt vilinoši secināt, ka tirgi ir lemti iracionalitātei un nejaušam haosam, tas nav pilnīgi pareizi. Lai gan kriptovalūtas teorētiski ir ar neierobežotu potenciālu, tās joprojām ir nenobriedušas nozares daļa. Nepastāvība ir tieša viņu trausluma atspoguļojums. Jebkuram nozīmīgam notikumam ir spēcīga, izteikta ietekme, iespējams, reaģējot pārmērīgi, ātri polarizējot viedokļus.

Un, lai arī šie apstākļi daudziem var šķist biedējoši, tie mūsdienās ir diezgan loģiski. Gan LyCI, gan Short LyCI ir unikāli rīki, kas aizsargā un nodrošina ērtības tiem, kuri ir pietiekami drosmīgi, lai izmantotu iespēju..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me