Kas ir NEO 3.0 jauninājums un kā tas mainīs kriptogrāfijas pasauli?

10. jūlijā NEO paziņoja par detalizētāku izmaiņu versiju, ko tā plāno ieviest savā tīklā nākamajos mēnešos. Mēs runājam par NEO 3.0 jaunināšanu, kas ir izstrādāta, lai padarītu NEO pieejamu svarīgiem uzņēmumiem.

NEO 3.0

NEO 3.0 jauninājums ir viens no vissvarīgākajiem NEO viedās ekonomikas jauninājumiem. Tā būs pilnīgi jauna platforma, kas būs vērsta uz liela mēroga uzņēmumiem. Galvenais nolūks ir piedāvāt mērogojamību, optimizētu ekonomiku un daudz ko citu.

Ēriks Džans, NEO līdzdibinātājs, paskaidroja:

“NEO 3.0 būs pilnīgi jauna NEO platformas versija, kas paredzēta liela mēroga uzņēmumu lietošanai. Tas nodrošinās lielāku TPS un stabilitāti, paplašinātas API viedajiem līgumiem, optimizētus ekonomiskos un cenu modeļus un daudz ko citu. Vissvarīgākais ir tas, ka mēs pilnībā pārveidosim NEO galvenos moduļus. ”

Viena no vissvarīgākajām izmaiņām, kas tiks veikta tīklā, ir saistīta ar darījumiem. Palielināsies darījumu skaits sekundē (TPS), kas paātrinās visu tīklu. Šobrīd NEO vienlaikus spēj apstrādāt vairāk nekā 1000 TPS. 

Tas jau ir liels skaitlis, ja salīdzinām to ar Ethereum un Bitcoin. Abas no tām var apstrādāt ļoti ierobežotu darījumu daudzumu – Bitcoin var pārvaldīt 7, bet Ethereum 25.

Bet 1000 darījumi sekundē joprojām ir zem ideālā un optimālā TPS skaita. Ja tirgū vēlas ienākt nozīmīgi un liela mēroga uzņēmumi, tad NEO būs jāpiedāvā labāki rezultāti. Tradicionālie finanšu uzņēmumi, ieskaitot VISA, maksimālā līmeņa laikā var apstrādāt vairāk nekā 20 000 darījumu sekundē.

Lai palielinātu TPS, NEO vēlas pārveidot kodu un galvenos moduļus, optimizēt tīkla protokolu, ieviest funkciju manifestu un atļauju sistēmu NeoContract un sagatavoties dinamiskai sadrupināšanai..

Ir svarīgi pieminēt, ka tiks pielāgots arī ekonomiskais modelis, lai piedāvātu labāku servisu un platformu liela mēroga uzņēmumiem. Šobrīd NEO ir nedalāma kriptovalūta, kaut kas nozīmē, ka investori nevar nopirkt daļu no NEO, viņiem ir jāpērk vesela monēta.

Turklāt NEO tīklu darbina GAS, un to nevar sadalīt, maksājot par maksu. Bet ir jauni jauninājumi un piedāvātie risinājumi, kuru mērķis ir izbeigt šo sistēmu. Katru gadu nedaudz palielināsies GAS piedāvājums, tiks apbalvoti vienprātības mezgli, NEO monētas būs dalāmas un būs iespējams izmantot GAS decimāldaļu, lai samaksātu par sistēmas nodevām.

Protams, cilvēki izteica komentārus par šiem priekšlikumiem. NEO vecākais pētījumu un attīstības vadītājs Malcom Lerider ierosināja, ka GAS piegādes pieaugums katru reizi, kad tiek piešķirti vienprātības mezgli, var būt potenciāli kaitīgs. Kāpēc? Tā kā vienprātības mezglu intereses var mainīties un manipulēt ar GAS cenu, lai iegūtu maksimālu peļņu.

Vienprātības mezgli ir svarīga NEO tīkla sastāvdaļa, taču tiem pašlaik nav ekonomiska stimula. Viņi ģenerē blokus un nosaka pakalpojumu maksas. Par vienprātības mezgliem balso NEO turētāji, un kopumā vēlētāji mēdz ievēlēt vienprātības mezglus, kas nodrošina zemu pakalpojumu maksu. Mezgli, kas sāk palielināt maksu, tiek nobalsoti.

Turklāt vienprātības mezgli saņem līdzekļus no dažiem NEO īpašniekiem, kuri nolemj viņiem ziedot. Ja GAS tiek izmantots, lai atalgotu vienprātības mezglus, tas būtu kaitīgi NEO turētājiem.

Protams, ir daži eksperti, kuri uzskata, ka ierosinātās izmaiņas ir ļoti pozitīvas viedajai ekonomikai un ekosistēmai. Piemēram, lietotājs Saltyskip teica, ka GAS kā deflācijas valūta motivē turētājus glabāt savu GAS, nevis to izmantot. Un GAS ir izveidots lietderības marķieris NEO platformai.

Ja ir palielināts GAS piedāvājums, tam vajadzētu ļaut tīklam palielināt ātrumu, tādējādi dodot labumu tiem, kam valūta ir NEO.

Secinājums

Diskusija par NEO 3.0 jaunināšanu ir atklāta, un to apspriež entuziasti un NEO kopiena. Bet šī jaunā jauninājuma mērķis ir labāk apkalpot visu viedo ekonomiku, kuru NEO ir veidojis pēdējos laikos.

NEO augšupielādētajā paziņojumā presei paskaidrots:

“NEO 3.0 būs pilnīgi jauna NEO platformas versija, kas paredzēta liela mēroga uzņēmumu lietošanai. Tas nodrošinās lielāku TPS un stabilitāti, paplašinātas API viedajiem līgumiem, optimizētus ekonomiskos un cenu modeļus un daudz ko citu. Vissvarīgākais ir tas, ka mēs pilnībā pārveidosim NEO galvenos moduļus. ”

Ar jaunākajiem priekšlikumiem NEO vajadzētu būt daudz pieejamākai liela mēroga uzņēmumiem un uzņēmumiem, kuri meklē blokķēdes platformas, lai piedāvātu labākus pakalpojumus un produktus. Bet pats galvenais, visi jauninājumi, kas tiks veikti, būs noderīgi NEO kopienai.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me