Iekšpusē Chainfuel: Telegrammu pārvaldības informācijas panelis, izmantojot vētras kriptogrāfijas nozari

Nav noslēpums, ka telegramma joprojām ir dominējošā platforma kriptogrāfijas kopienām.

Pateicoties tā koncentrācijai uz drošību, datu konfidencialitāti un šifrēšanu, tā ir visuresamība (uz redzēšanos, Facebook!).

Bet, kā to var apliecināt ikviens, kurš ir piedalījies lielās telegrammu kopienās ar tūkstošiem, desmitiem tūkstošu vai pat simtiem tūkstošu dalībnieku, mobilās tērzēšanas lietotne ne vienmēr tiek eleganti mērogota ar tik lielu skaitu.

Kopienu vadītāji un šādu lielu telegrammu kopienu administratori šīs sāpes izjutīs vēl asāk: lai gan telegramma šodien ir obligāta kriptogrāfijas kopienām, šādu kopienu plaša pārvaldīšana rada lielas problēmas.

Kripto kopienas vadītāji šodien ir atbildīgi, cita starpā:

 • Aizsargājiet viņu kopienas locekļus no surogātpasta izplatītājiem, krāpniekiem un troļļiem.
 • Produktīvu un veselīgu sarunu vadīšana grupā.
 • Radīt siltu, viesmīlīgu vidi jauniem dalībniekiem.
 • Notiek kopienas atjaunināšana un informēšana par jaunākajām ziņām, atjauninājumiem un resursiem no projekta / biznesa.
 • Atbildot uz jautājumiem un atbildot uz sabiedrības locekļu jautājumiem
 • Grupas kultūras un tona noteikšana, sodot par sliktu uzvedību un atalgojot labu uzvedību.

(Bezmaksas e-grāmatā varat uzzināt vairāk par kriptogrāfijas kopienas pārvaldības mainīgo lomu,Kripto kopienas pārvaldības 7 pīlāri”)

Lai gan Telegram nodrošina stabilu mobilās tērzēšanas pieredzi un plašu tīkla efektu, telegrammas kopienas vadītājiem un administratoriem tā nepiedāvā rīkus, kas nepieciešami, lai efektīvi pārvaldītu šīs grupas mērogā.

Un tas ir kur Chainfuel, ienāk jauns telegrammas pārvaldības rīks, kas paredzēts īpaši liela mēroga crytpo kopienām.

Chainfuel eksplodēja kriptogrāfijas nozarē šī gada februārī, kad viņi atsāka savu darbību Bezmaksas telegrammu analīze & Anti-Spam Bot uz lapas sākumlapu Produktu medības.

Balstoties uz veiksmīgo pieredzi, izmantojot Telegram Community Management Services vairākām liela mēroga kriptogrāfijas kopienām, Chainfuel komanda izveidoja produktu, kas automatizētu un racionalizētu visas telegrammu kopienas vadītāju kopējās darbplūsmas, padarot viņu kopienas drošākas, saistošākas, un informēti.

Pamatojoties uz pieaugošo populārāko kriptogrāfijas projektu sarakstu, kurā šodien tiek izmantots Chainfuel – tostarp NEO, Ontology, Quoine, mybit un citi – šķiet, it kā produkts atbalsotos starp lielākajiem nozares nosaukumiem.

Šodien Chainfuel piedāvā divus apkalpošanas līmeņus: Chainfuel Free un Chainfuel PRO

Chainfuel Free ir paredzēts mazām grupām, vaļaspriekiem un agrīnās stadijas jaunajiem uzņēmumiem, kas tikko sākuši darbu Telegram, un piedāvā lietotājiem bezmaksas Telegram Analytics, Spam Blocking un vieglu CRM rīku.

Analytics

Jebkuram uzņēmumam, kas pārvalda savu kopienu, izmantojot telegrammu, ir svarīgi izsekot kopienas KPI un rādītājus, lai jūs varētu novērtēt mārketinga, PR un kopienas pārvaldības darbību veiktspēju..

Kaut arī Telegram nepiedāvā šādu analīzi dabiski, Telegram Admins tagad var piekļūt šādam ieskatam Chainfuel Analytics informācijas panelī.

Izmantojot Chainfuel Analytics piedāvājumu, kopienas pārvaldnieki var redzēt:

 • Dalībnieku kopskaits
 • Jauni dalībnieki (jebkurā laika periodā)
 • Atstātie locekļi (jebkurā laika periodā)
 • # Ziņojums (jebkurā laika periodā)
 • Katru dienu aktīvi lietotāji
 • Vidējais dienas ziņojumu skaits

Kā arī diagrammas, kas parāda:

 • Grupas lielums laika gaitā
 • Ziņojumi & aktivitāte laika gaitā

Izmantojot šos datus, Chainfuel klienti var pieņemt ar datiem pamatotus lēmumus visā kopienā un mārketinga stratēģijās.

Viens no galvenajiem ierobežojumiem, ko atklājām Chainfuel analītikas piedāvājumā, ir tas, ka tas nevarēja parādīt mūsu grupas vēsturiskos datus – tā var parādīt statistiku tikai sākot no brīža, kad mēs instalējām Chainfuel.

Neapmierinoši Matt Nguyen, viens no Chainfuel līdzdibinātājiem, paskaidroja, ka tas bija saistīts ar Telegram Bot API ierobežojumiem, ko viņi izmanto, lai piekļūtu grupas datiem, tāpēc tas ir saprotams.

Tomēr mēs vēlamies, lai būtu vienkāršs veids, kā skatīt iepriekšējos datus, tāpēc ar šo ierobežojumu mēs piešķiram Chainfuel 4/5 zvaigznes pakalpojumā Analytics.

Mēstuļu bloķēšana

Tā kā ikviens, kurš ir bijis kādā no augsta līmeņa kriptogrāfisko telegrammu grupām, var apliecināt, ka surogātpasts ir viens no lielākajiem faktoriem, kas mūsdienās ietekmē telegrammu kopienas, tāpēc cīņa pret surogātpastu šodien ir viena no galvenajām kriptogrāfisko kopienu vadītāju prioritātēm..

Lai palīdzētu Telegram Admins cīnīties pret surogātpastu, Chainfuel piedāvā garu konfigurācijas iestatījumu sarakstu, kurus administratori var pielāgot atbilstoši sava projekta unikālajām vajadzībām.

Chainfuel anti-spam funkcijas ietver:

 • Vispārīgie iestatījumi = Ieslēdziet / izslēdziet Pievienoties un atstāt ziņojumus
 • Jauno dalībnieku ierobežojumi = iestatiet laika periodu, kurā jaunajiem grupas dalībniekiem ir aizliegta dažādu veidu ziņojumu ievietošana.
 • Globālie ziņojumu ierobežojumi = tieši aizliegt dažāda veida ziņojumus.
 • Melnie un baltie saraksti = Dažādu aizskarošu valodu, citu melnā saraksta vārdu aizliegšana un robotu iekļaušana baltajā sarakstā.

Papildus šiem konfigurācijas iestatījumiem Chainfuel’s izmanto patentētu mašīnmācīšanās pret surogātpastu algoritmu, kas tiek pastāvīgi atjaunināts, pamatojoties uz jaunākajām metodēm, kuras surogātpasta izplatītāji izmanto Telegram.

Katrs Chainfuel kopienā publicētais ziņojums tiek analizēts pēc līdzības ar zināmām surogātpasta tehnikām, un, ja tiek noteikta nozīmīga atbilstība, ziņa tiek atzīmēta kā nevēlama un izdzēsta..

Kaut arī mums nebija iespējas pārbaudīt Chainfuel anti-spam iespējas, lai tās spriedzes dēļ tiktu pārbaudītas (tā kā mūsu testa telegrammas grupai surogātpasta izplatītāji patiešām nav uzbrukuši), mēs runājām ar vairākiem Chainfuel lietotājiem, kuri ir norādījuši pret surogātpastu. ka Chainfuel ir ārkārtīgi palīdzējis novērst surogātpastu.

Konfigurācijas iestatījumi, šķiet, ir trāpījums – dodot administratoriem iespēju pielāgot moderēšanas līmeņus, lai tie atbilstu viņu vajadzībām, taču mēs esam dzirdējuši, ka Chainfuel ir iespējas uzlabot savu pret surogātpastu mašīnmācīšanās algoritmu – dažus grūtāk identificēt surogātpasta paņēmieni dažkārt joprojām iekļūst grupās, tāpēc telegrammu administratoriem joprojām būs modri, pat ja Chainfuel, šķiet, efektīvi apstrādā lielāko daļu zemākā līmeņa surogātpasta paņēmienu.

Par to mēs piešķiram Chainfuel 4,5 / 5 par Anti-Spam.

CRM / People Insights

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, Chainfuel piedāvā Telegram Admins jaunu jaunu funkciju kosmosā: vieglu CRM viņu telegrammu kopienai.

Telegrammu administratoriem bieži nākas atrast un meklēt kopienas locekļus un veikt noteiktas darbības ar viņiem.

Kaut arī Telegram vietējā iOS lietotne piedāvā vienkāršu meklēšanas funkciju kopienas locekļiem, tā nepiedāvā neko vairāk, kā redzēt katras personas aktivitātes, iesaistīšanās līmeņus vai neko citu, kas pārsniedz vienkāršas administratora darbības..

Spēlējot ar to mūsu testa grupā un runājot ar citiem Chainfuel lietotājiem, šeit ir saprotams daudz satraukuma par jaunajām iespējām..

Izmantojot Chainfuel CRM, Telegram Admins pirmo reizi jebkad var izsekot atsevišķu Telegram kopienas locekļu statistiku un iesaistes numurus..

Mēs varējām redzēt iepriekšējos ziņojumus, pievienošanās / aiziešanas datumus un # ziņojumus.

Turklāt mēs priecājāmies atrast funkciju, kas ļāva mums atzīmēt dažus dalībniekus, lai mēs varētu saņemt paziņojumu, kad viņi iesaistījās grupā – patiešām ērta funkcija, lai pievērstu uzmanību konkrētām mūsu kopienas ievērojamām personām (jebkas no vaļiem, ietekmētājiem, tikai BFF, kuriem vēlamies saglabāt cilnes).

Tālāk Matt Nguyen, Chainfuel līdzdibinātājs, paskaidroja: “Mūsu CRM funkcijā ir vēl daudz kas cits. Mēs ieviesīsim marķēšanu un izvērsto meklēšanu, kas ļaus jums izveidot lietotāju bāzes segmentus, ar kuriem var veikt dažādas darbības, un aptaujas. & aptaujas, kurās tiks reģistrētas atbildes uz atsevišķiem lietotāju profiliem, lai jūs varētu filtrēt arī pēc noteiktām atbildēm. ”

Sakarā ar Telegram CRM lielajām iespējām un to, ka līdz šim tirgū neesam redzējuši līdzīgus piedāvājumus, mēs piešķiram Chainfuel 5/5 par CRM (un mēs esam priecīgi redzēt, kur tas notiek.).

Chainfuel PRO

Chainfuel bezmaksas piedāvājums ir paredzēts mazākiem projektiem, vaļaspriekiem un agrīnās stadijas jaunajiem uzņēmumiem, kas tikai sāk darbu Telegram, un tas ir 100% bez maksas uz mūžu, bez ierobežojumiem grupas lielumam vai lietojumam.

Izveidotajiem projektiem, kuros darbojas Telegram grupas, Chainfuel’s PRO piedāvājums piedāvā vēl vairāk jaudas funkciju, kas nepieciešamas liela mēroga grupām, ieskaitot modernākus surogātpasta novēršanas, analīzes un CRM rīkus, kā arī dažas lietas, kas netiek piedāvātas bez maksas:

 • Iesaistīšanās rīki
 • Laipni lūdzam ziņojumus
 • Plānotie ziņojumi
 • RSS integrācija
 • Aptaujas
 • Aptaujas
 • Pielāgoti firmas roboti
 • 1: 1 DM

Chainfuel komanda pašlaik piedāvā 50% Chainfuel PRO gada plānus ierobežotā laika iepriekšpārdošanā.

Jāatzīmē – Chainfuel nesen integrēts Kyber maksājumu logrīku, lai pieņemtu kriptogrāfijas maksājumus, izmantojot jebkuru ERC20 marķieri Kyber tīklā.

Jūs varat uzzināt vairāk par iepriekšpārdošanu vietnē https://app.chainfuel.com/presale, vai sazinieties ar komandu Chainfuel telegrammu kopiena.

Secinājums

Ar Telegram nesen veikto žetonu pārdošanu 1,8 miljardu ASV dolāru vērtībā un gaidāmo Telegram Blockchain projektu aiz stūra, Telegram ekosistēmai nākotne ir gaiša.

Telegrammai pieaugot, nepieciešamība pēc grupas pārvaldības, analīzes, pret surogātpastu un ieskatu rīkiem tikai pieaugs..

Kriptogrāfijas projektiem, kas pārvalda lielas Telegram kopienas, darbs ir grūts, taču telegrammas roboti un automatizācijas rīki var ārkārtīgi palīdzēt.

Tāpēc mēs priecājāmies par Chainfuel rezultātiem, kas tika iegūti mūsu testos, un ar nepacietību gaidīsim, ko uzņēmums var sagaidīt nākotnē.

Uzziniet vairāk un sāciet darbu ar Chainfuel bez maksas vietnē https://www.chainfuel.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me