Ekskluzīvs ceļvedis BlockchainWeekend NYC Event Lineup

Kā pieaug blokķēdes telpa? Kādi ir nākamie lielie bloku ķēdes projekti? Jums varētu būt jautājums, kā jūs varat uzzināt vairāk par šo tehnoloģiju un to, kas gaidāms. BlockchainWeekend NYC ir lieliska iespēja izpētīt blokķēdi.

BlockchainWeekend NYC, No ceturtdienas, 7. novembra līdz svētdienai, 10. novembrim, notiks dažādi pasākumi, kas piesaistīs jūsu interesi. Ar 50 + notikumiem visā NYC 4 dienu laikā tā būs bloķētu ķēdes aktivitāšu nedēļas nogale. Sākot no konferencēm līdz darbnīcām, izglītojošām sesijām un hakatoniem, ir kaut kas visiem zināšanu līmeņiem un visiem interešu līmeņiem. Un, ja jūs esat brīvs tikai ap laimīgo stundu, neuztraucieties, ka arī jums ir kaut kas piemērots!

“Mēs priecājamies redzēt sadarbības, kopienas virzītas iniciatīvas, piemēram, BlockchainWeekend NYC, kas palīdz augt Ņujorkas blokķēdes kopienai. BlockchainWeekend ir pirmais sava veida pasākums, kura mērķis ir nodrošināt iedzīvotājiem vitāli svarīgus resursus un savienojumus visā 5 rajonos, sākot no ziņkārīgā blokķēdes līdz pat blokķēdes profesionāļiem, dodot ikvienam iespēju piedalīties šīs tehnoloģijas attīstībā un izaugsmē. ”- Ana Ariño, NYCEDC stratēģijas vadītāja

Šeit ir daži piedāvātie notikumi:

Uzmanības centrā:

BlockchainWeekend Summit 2019

Šis pasākums, kas koncentrējas uz pārvaldību un decentralizāciju, būs nedēļas nogales uzmanības centrā, piedāvājot izglītības paneļus un sadarbības iespējas ar bloku ķēdes nozares līderiem un NYC bloku ķēdes kopienu..

Pasākumu ekspertu vidū ir īsts ‘Who’s Who’ pārstāvis no Ņujorkas tehnoloģiju ekosistēmas. To vidū ir Ņujorkas Ekonomiskās attīstības korporācijas (NYCEDC), uzņēmuma Ideanomics vadītāji, kas plaši iesaistīti blokķēdes telpā, kā arī daudzi citi ievērojami tehnoloģiju uzņēmumi, kas Ņujorkā aptver dažādas uzņēmējdarbības vertikālās iespējas..

Runātāji ietver: Alfs Nabaga (Ideanomics izpilddirektors),Sunayna Tuteja (Digitālo aktīvu un blokķēdes vadītājs, TD Ameritrade), Marks Jaffe (Ņujorkas Tirdzniecības kameras priekšsēdētājs), Klaids Vanels (Ņujorkas asamblejas loceklis un NYS interneta un tehnoloģiju priekšsēdētājs),Karena Bhatija (Ekonomikas attīstības korporācijas tehnikas vecākais viceprezidents),Deivids Veils (Bijušais NASDAQ priekšsēdētājs); starp daudziem citiem.

Ja jūs interesē blokķēdes nozare, neatkarīgi no tā, vai esat eksperts vai iesācējs, šis notikums ienāks tajā, kas nākotnē notiks blokķēdes nākotnē. Izmantojiet atlaides kodu: BCW40 lai saņemtu 40% atlaidi no biļetes.

“Mēs esam ļoti priecīgi būt daļa no BlockchainWeekend. Šogad un nākamajos gados tas būs pazīstams kā lielisks veids, kā demonstrēt blokķēdes projektus NYC tehnoloģiju kopienai un pasaulei. BlockchainWeekend apvieno NYC bloku ķēdes kopienu un izceļ projektus, kas ir kritiski svarīgi nākotnē. Mēs esam ļoti priecīgi būt daļa no šīs iniciatīvas. ”

Serge Millman

Starta Ventures rīkotājdirektors

BCW pasākumu vadītājs

“Mēs esam priecīgi redzēt, kā blockchain kopiena turpina augt un apvienoties BlockchainWeekend. Ar nepacietību gaidu jaunumus no komandām, kuras piedalījās NYC BigApps Blockchain Challenge, kā arī citus aizraujošus blokķēdes projektus no visas pasaules. ”

Keisijs Kopelsons

Programmas vadītājs, NYC BigApps Blockchain

Piedāvātie notikumi:

Blockchain Live

Pievienojieties blockchain uzņēmējiem, vadītājiem un uzņēmumiem diskusijā par NYC blockchain ekosistēmas apvienošanu, izmantojot izglītību, lai uzzinātu par blokķēdes lietojumiem un decentralizēto finanšu nākotni.

Blockchain Crypto samits

Piedaloties galvenajiem runātājiem Yossi Hansson no Techstars Blockchain un Jamiel Sheikh no Chainhaus, līderi un novatori blockchain telpā pulcēsies, lai atbildētu uz jautājumiem par blockchain tehnoloģijas stāvokli un kriptonauda.

Domāšana ārpus bloka

Vēlaties uzzināt, kā sākt vai augt bloku ķēdes kopienā?

Pilsētas zāle + ConsenSys

Vai meklējat veidu, kā satikties un mācīties no tehnologiem, produktu vadītājiem, dizaineriem un inženieriem? Uzzināt vairāk.

Izglītojoši / konferences pasākumi:

Fintech samits ar CKGSB Americas

Fintech samits rada apstākļus, kur gan akadēmiskās, gan biznesa pasaules zināšanas var brīvi apmainīties ar idejām. Mērķis ir atrisināt reālās pasaules problēmas, iegūstot risinājumus, izmantojot mākslīgo intelektu, nanotehnoloģijas un blokķēdes un kriptovalūtas. tīkla vide.

Pilsētu attīstība: stiprāku kopienu veidošana

Esiet daļa no radošās zemes pārstrādes centra; Pilsētas pārbūve. “Stiprāku kopienu veidošana”. Skatiet, kā blokķēde var pārveidot pārstrādes vietu.

Globālais hakatons: Blockchain sociālajai ietekmei

Bruklinas hakatons, radot pamatu sociālajai mobilitātei un vienlīdzībai visiem. Dalībnieki sadarbosies ar dažādām ieinteresētajām personām, sākot no akadēmiskās aprindām līdz uzņēmumiem un jaunizveidotiem uzņēmumiem, koncentrējoties uz kopīgo sociālās ietekmes mērķi, tas ir, padarot pasauli par labāku vietu vairāk cilvēku.

Seminārs / Laimīgās stundas pasākumi:

Piķa konkurss & Laimīgās stundas sākuma uzņēmumi – Dzirdiet starptautisko jaunuzņēmumu laukumus, kas iekļūst ASV tirgū, un pēc tam iegūstiet iespēju nejauši sazināties ar dzērieniem un vieglām uzkodām. Uzziniet, kā viņi 2017. gadā uzsāka riska fondu ar ICO

Krata Rattle Roll un dueli

Kad tas viss ir pateikts un izdarīts – kas tā nekad nav – un jūs meklējat mazliet jautrības, pievienojieties Shake Rattle Roll un Duel, lai pavadītu nakti ar mūziku, komēdiju, dejām un dzeršanu!

Šis ir tikai ieskats pasākumos, kurus varēsiet apmeklēt BlockchainWeekend laikā. Sākot ar izglītību, beidzot ar tīklu veidošanu vai vienkārši izklaidējošu vakaru, jums būs daudz pasākumu, lai remdētu slāpes pēc tehnoloģijām! Pilnu notikumu sarakstu skatiet vietnē BlockchainWeekend.org un izpētiet sev piemērotākos pasākumus.

Rakstnieka biogrāfija:

Pols Lenijs

Pāvils ir skotu finanšu eksperts, kurš 2002. gadā pārcēlās uz Ņujorku, lai tirgotos Volstrītā, un kopš 2013. gada ir blokķēdes un kriptovalūtas aizstāvis. Viņš ir cienījams globālās blokķēdes kopienas loceklis un ir strādājis ar bankām un citām organizācijām lielām korporācijām par blokķēdes tehnoloģiju integrēšanu savos uzņēmumos.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me