Blox: kriptovalūtas uzskaite, izsekošana un pārvaldība ikvienam

Vai jums kādreiz ir bijušas problēmas, apstrādājot kriptonauda, ​​kas glabājas dažādās platformās, centrāle, seifos un ierīcēs? Ja jā, Blox ir šīs problēmas risinājums un viens no labākajiem kriptovalūtas izsekošana pakalpojumus.

Blox ir platforma kriptovalūtu izsekošanai un pārvaldībai, kas ļautu jums maksimāli palielināt kontroli pār jūsu aktīviem.

Veicot tikai dažas vienkāršas darbības, jūs varēsiet labāk kontrolēt savas kriptovalūtas un skaidru pārskatu par savu portfeli neatkarīgi no jūsu maku un kontu skaita..

Blox Crypto Management Solutions

Blox šobrīd piedāvā risinājumus ne tikai individuāliem lietotājiem, bet arī uzņēmumiem, kas apstrādā kriptovalūtas.

Izmantojot Blox sniegtos pakalpojumus, jūs varēsiet sinhronizēt makus, valūtas maiņas kontus un kontu atlikumus.

Tas palīdzēs jums apskatīt un izprast visu jūsu kriptovalūtas portfeli tikai vienā skaidrā un lietotājam draudzīgā informācijas panelī.

Papildus tam, izmantojot automātiskās sinhronizācijas funkciju, vienā un tajā pašā platformā ir iespējams sinhronizēt visus augšējos blokķēdes, apmaiņas pakalpojumu sniedzējus un kriptogrāfijas makus. Izmantojot Blox API, visus datus un informāciju var redzēt tikai vienā vietā.

Profesionāliem lietotājiem būtu nepieciešams arī pārskats par viņu dienas atlikumu. Blox nodrošina šo risinājumu ar konta atlikumiem un darījumu aktivitātēm. Tas piešķir vienkāršību finanšu komandām un citiem enerģijas lietotājiem.

Ņemot vērā datus un privātumu, ir ļoti svarīgi, Blox par to rūpējas arī. Saskaņā ar Google Trends, meklēšanas vienums “datu privātums” Amerikas Savienotajās Valstīs sasniedza augstāko punktu kopš 2004. gada.

Tāpēc Blox cita starpā ir iespējots ar pieskāriena ID, izplatītām administratora privilēģijām un tikai gatavu piekļuvi. Atlasītajiem lietotājiem ir arī iespēja izbaudīt pielāgotus risinājumus, kas atbilst viņu drošības vajadzībām.

Daži no klientiem, kurus varētu izmantot Blox pakalpojumi, ir kriptogrāfijas vadītāji, aktīvu pārvaldnieki, bloku ķēdes protokoli, grāmatvedības firmas, kriptogrāfijas uzņēmumi, kalnrūpniecības operācijas, kriptogrāfijas fondi, riska kapitālisti un daudzi citi..

Blox Crypto Management Tools

Blox ir platforma, kas ļauj uzņēmumiem un lietotājiem iezīmēt un klasificēt darījumus, lai uzlabotu to aktīvu sadalījumu.

Uzņēmumiem bija daudz problēmu, apstrādājot viņu kriptovalūtas un risinājumus. Nepārprotami ir sarežģīts uzdevums pārvietot līdzekļus no viena konta uz otru un iegūt skaidru pārskatu par viņu portfeļiem.

Turklāt katrai platformai ir sava sistēma darījumu apstrādei un klasificēšanai, ko nevar viegli apkopot.

Tāpēc Blox piedāvā pielāgotas noformējuma darījumu klasifikācijas, kas lietotāju kontu plānu saskaņo ar Tx tabulu. Tas vienkāršotu to finanšu komandu darbu, kuras ikdienā nodarbojas ar kriptogrāfijas aktīviem.

Turklāt viņiem būs iespēja eksportēt finanšu datus, kas viņiem ir, CSV failā, kas viņiem palīdzētu iegūt skaidru pārskatu par visu informāciju. Šos failus var izmantot ziņošanas nolūkos, kā arī visu kustību un portfeļa izmaiņu drošības kopijas glabāšanai.

Vēl viens noderīgs rīks, ko nodrošina Blox, ir Audita taka. Šis rīks palīdz komandas locekļiem atgriezties pie darījumu kustības. Tādā veidā uzņēmumi spēj atklāt kļūdas un tās novērst, novērst krāpšanu, izsekot aktīvu kustību un uzlabot savus finanšu pārskatus.

Vairāk Blox funkciju

Blox ir daudzas citas funkcijas, kas padara šo kriptovalūtas pārvaldības pakalpojumu īpašu privātpersonām un uzņēmumiem.

Tas iekļauj:

  • Automātiskā izsekošana un sinhronizācija: varat sinhronizēt pēc iespējas vairāk seifu un apmainīties ar kontiem.
  • CPA finanšu rīki: finanšu komandas var izmantot šos pakalpojumus, lai labāk pārvaldītu finanšu datumu
  • Reāllaika informācijas panelis: informācijas panelis nodrošina datus reāllaikā un palīdz skatīt un izprast atlikumus, darījumus un vēsturiskos datus.
  • Mobilā un tīmekļa atbalsts: Blox pakalpojumi tika izveidoti gan tīmekļa, gan mobilo ierīču lietotājiem. Šobrīd ir atbalsts iOS, Android un tīmekļa ierīcēm.
  • Grāmatvedība un darījumu kontrole: Blox ģenerē finanšu pārskatus, klasificē dažādus aktīvus un palīdz aktīvu pārvaldniekiem labāk rīkoties ar kriptogrāfijas līdzekļiem.
  • Paaugstināta drošība un privātums lietotājiem, lai pārliecinātos, ka viņu dati vienmēr tiek aizsargāti.

Uzņēmums ir pievienojis arī jaunu funkciju ar nosaukumu Blox Cost Basis. Ar to lietotāji var viegli aprēķināt kriptovalūtas peļņu un zaudējumus. Tas samazinātu vajadzību pēc izklājlapām, kalkulatoriem un citiem rīkiem.

Šobrīd Blox piedāvā pakalpojumus daudziem klientiem, tostarp eToro, Nexo, Paxful, crypto.com, Zilliqa, SwissBorg, 0x un daudzus citus..

Izmaksu pamats

Nesen uzsāktā Blox funkcija ļauj uzņēmumiem un profesionāļiem kontrolēt nozares pirmo automatizēto un precīzo rīku kriptovalūtas izmaksu bāzes aprēķināšanai. Nekad nav bijis vieglāk un ātrāk reāllaikā aprēķināt jūsu kriptogrāfijas ieguvumus un zaudējumus.

Blox inteliģentais automatizācijas dzinējs ne tikai nodrošina precīzus rezultātus ar nozares ātrumu, bet arī nodrošina visaptverošu pārvaldību un filtrēšanas vadību, lai padarītu visu aprēķinu procesu nevainojamu..

CSV eksportēšana

Saglabājiet savu kriptogrāfiju savienotu ar tradicionālo virsgrāmatu programmatūru, piemēram, Quickbooks un Xero. Mēs darām ļoti vienkāršu darījumu importēšanu vai eksportēšanu, izmantojot platformu Blox, lai dažās sekundēs organizētu, pārvaldītu un pārveidotu par CSV.

Blox lietotāji var izmantot mūsu importēšanas un eksportēšanas rīkus, lai palīdzētu viņiem revīzijās, nodokļu sezonā vai vispārējā grāmatvedībā un grāmatvedībā.

Sadarbība

Komandām, kurām jāstrādā kopā vai attālināti, ir svarīgi nodrošināt drošus sadarbības rīkus, lai uzņēmumiem, grāmatvežu ieguldītājiem un finanšu grāmatvežiem nodrošinātu priviliģētu piekļuvi jūsu kriptogrāfijas portfeļiem un kontiem..

Blox padara drošu piekļuvi privātai un slepenai informācijai. Mūsu viedākie sadarbības rīki rada drošu ekosistēmu komandām, kuras strādā ar kontiem un portfeļiem.

Secinājums

Blox ir kriptovalūtu uzskaites, izsekošanas un pārvaldības platforma, kuras mērķis ir vienkāršot veidu, kā lietotāji rīkojas ar saviem kriptovalūtas aktīviem.

Ņemot vērā to, ka pēdējo gadu laikā kriptogrāfijas nozare ir paplašinājusies, uzņēmumiem tirgū ir nepieciešami jauni risinājumi, lai apstrādātu, vizualizētu un saprastu kriptovalūtu portfeļus.

Kā lietotājam draudzīga platforma Blox jau piedāvā pakalpojumus daudziem atzītiem uzņēmumiem šajā telpā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me