Bitcoin inflācijas līmenis 2020. gadā samazināsies zem 2%; Kāpēc tas ir svarīgi?

Bitcoin vairāk nekā gada inflācijas līmenis būs 1,8%. 2020. gadā Bitcoin (BTC) dienas emisija samazināsies par 50% un samazinās jauno tirgū laisto Bitcoin. Tas ir kaut kas, kam varētu būt ļoti svarīga loma Bitcoin nākotnes cenā.

Bitcoin inflācijas likmes samazināsies zem 2% gadā

Pēc BitcoinBlockHalf.com, Bitcoin atkal samazināsies uz pusi. Šī ir trešā reize vēsturē, kad digitālo aktīvu emisija tiks samazināta no jauna. Šobrīd katru dienu tiek ģenerētas 1800 jaunas monētas. Kalnrači apstrādā darījumus un saņem 12,5 BTC par katru atrasto bloku.

Pēc 455 dienām Bitcoin bloku ieguves atlīdzība samazināsies līdz 6,25. Tas ir vienāds ar 900 BTC dienā. Tādējādi vispopulārāko digitālo aktīvu inflācijas līmenis samazināsies no 3,81% līdz 1,8%.

Tam būs ļoti svarīga ietekme uz tirgu un visu kriptogrāfijas kopienu. Pirmo reizi Bitcoin inflācijas līmenis būs mazāks nekā attīstīto valstu centrālo banku noteiktais mērķis. Centrālās bankas no pasaules nozīmīgākajām ekonomikām ierobežo savu inflācijas līmeni tuvu 2%. Ideālā gadījumā inflācijas līmenis būtu pēc iespējas tuvāks 2% gadā, bet ne lielāks.

Dažos gadījumos valstis pārsniedz inflācijas mērķi, un centrālās bankas mēdz paaugstināt atsauces likmes. Ja inflācija paliek zem mērķa un, šķiet, nesasniedz šo mērķi, atsauces likmes samazinās.

Jaunattīstības valstīs inflācijas politika mēdz būt elastīgāka. Ir dažas valstis, kas nosaka inflācijas līmeni gadā 4% vai 5%. Tādējādi, rīkojoties ar inflāciju, viņi ir elastīgāki. Ir arī dažas citas valstis, piemēram, Venecuēla vai Zimbabve, kurās valdībām nav noteikts mērķis attiecībā uz inflācijas līmeni.

Bitcoin darbojas citādi. Neviens neizlemj, kurš būs inflācijas mērķis nākamajā gadā. Iepriekš noteikts, ka inflācijas līmenis samazināsies ik pēc četriem gadiem. Tas nodrošina paredzamību un padara Bitcoin par ierobežotu digitālo valūtu. Bitcoin ir fiksēta piegāde. Ja pieprasījums pēc aktīva palielinās, piedāvājums paliek nemainīgs.

Tiks izdoti 21 miljons BTC. Tagad apgrozībā ir 17 555 263 BTC, 83,6% no visiem iegūtajiem Bitcoins. Tādējādi četros gados pēc uz pusi samazināsies vēl 1 312 500 BTC, sasniedzot 90% no kopējās iegūtās Bitcoin.

Indivīdi varēs sākt domāt par Bitcoin kā vērtības krātuvi pret inflāciju. Laika gaitā tā emisija samazināsies, kas acīmredzami ietekmēs tā cenu. Pie stabilā vai paaugstinātā pieprasījuma populārākās virtuālās valūtas cenai vajadzētu atkal sākt augt. Ir vairāki eksperti, kas jau izskaidro, kā tas var ietekmēt Bitcoin cenu.

Bitcoin, zelts un bankas

Bankas ir parasts veids, kā normālai personai glabāt savu skaidru naudu. Cilvēkiem ar milzīgu bagātību portfelis parasti tiek sadalīts starp 5-10 vai vairāk aktīviem, kas laika gaitā zaudē vērtību. Patiesībā lielākā daļa miljonāru meklē aktīvus, kas laika gaitā varētu pieaugt – pat peļņas nolūkā vai tikko segtu inflācijas radītos zaudējumus. Un lielākā daļa miljonāru meklē banku alternatīvas, jo bankas nav drošākā vieta, kur uzglabāt jūsu bagātību.

Lielākā daļa no tām izmanto Zeltu tam kā ierobežotu aktīvu, kuru nevar atkārtot ķīmiskā procesā. To var iegūt tikai un pēc dažiem vai simtiem gadu – zelta vairs nebūtu. Tā ir viena no zelta un Bitcoin līdzībām – abas ir izsniedzamas, ierobežotas un nav reproducējamas. Bet kāpēc cilvēki nākotnē izvēlētos Bitcoin, nevis Zeltu? Īpaši tas, ka mēs redzam, ka Bitcoin samazinās.

Diezgan vienkārši, ja mēs pārbaudām zelta grafiku – mēs varētu redzēt, ka zeltam ir periodi, kuros tā vērtība ievērojami samazinājās. 1982., 1985. un pat 2015. Un daudzas citas reizes. Bet, ja ņemam vērā ideālo gadījumu, kad ir ieguldītājs, kurš to iegādājas katru mēnesi par noteiktu skaidras naudas summu, viņš ilgtermiņā strādās ar peļņu.

Bitcoin šeit ir līdzīgs. Ja to iegādājāties 2017. gadā pēc jūlija, iespējams, būs ilgs laiks, līdz sasniegsiet rentabilitāti. Bet kāds, kurš to iegādājies gadiem ilgi, joprojām gūst peļņu, pat tagad. Ir daudz īstermiņa iespēju – Bitcoin nav viena no tām. Bitcoin ir ilgtermiņa ieguldījums, kas jums jāiegulda uzmanīgi, nevis jāiet uz cenu par cenu, kuru jūs uzskatāt par lielisku – jo tas varētu vēl vairāk samazināties.

Vēl viens svarīgs iemesls – tā drošība. Jūs varat glabāt jūs Bitcoin drošībā diezgan viegli – glabājiet to uz papīra maka un nestāstiet nevienam savas privātās atslēgas. Privātās atslēgas varat glabāt grāmatā vai vietā, kuru uzskatāt par drošu. Izmantojot zeltu, tas ir daudz grūtāk, jo jums tas jāuzglabā iestādē vai seifā jūsu mājā, kas, iespējams, aizņemtu daudz vietas.

Puse

Bloka atlīdzības samazināšana uz pusi Bitcoin arī ietekmēs cenu. Kalnrači vada biznesu. Viņi iegūst, izmantojot ierīces, kurās viņi ieguldīja, un enerģiju, lai nopelnītu bitcoin. Viņiem ir jāpārdod tie, lai uzturētu uzņēmējdarbību. Šobrīd katru dienu tiek iegūti aptuveni 1800 BTC, un lielākā daļa no tiem tiek pārdoti, lai segtu izdevumus.

Kad notiks uz pusi – būs mazāks pārdošanas spiediens uz BTC, un tam, iespējams, vajadzētu izraisīt nelielu cenu pieaugumu. Apskatīsim, kas notiks, kad notikusi pēdējā puse. Pēdējā uz pusi samazinājās 2016. gada 9. jūlijā, bet Bitcoin sāka pieaugt 2016. gada novembrī. Cenu pieaugums ar vismaz 50% 2016. gadā – un mēs visi zinām, kas notika 2017. un 2018. gadā.

Bloka atlīdzības samazināšana nozīmē, ka pārdošanā būtu mazāk Bitcoins. Pieņemot, ka kalnrači vienmēr pārdos 70% no bitcoīna, ko viņi raktuvēs, lai segtu izdevumus, kas mums atstāj aptuveni 630 bitcoin pārdošanas iespējas dienā no kalnračiem. Būtu arī daudz uzņēmumu, kas ikdienā pērk un pārdod bitcoin. Puse uz pusi, iespējams, varētu izraisīt Bitcoin cenas pieaugumu, jo pieprasījums nemainīsies vai pieaugs, bet piedāvājums samazināsies;

Ir daudz citu faktoru, kas mums jāņem vērā attiecībā uz Bitcoin cenu attīstību pirms un pēc atlīdzības samazināšanas uz pusi. Bet, ja mēs ņemam vērā pēdējos atalgojuma samazinājumus, šķiet, ka pēc pusēm cenai ir augšupejoša tendence. Protams, nekas nav garantēts, bet nākamais puslaiks noteikti būs vissvarīgākais & interesanti skatīties.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me