3Commas – obligāts kriptovalūtu tirdzniecības rīks investoriem

Ievads

3Komandas ir viens no pilnīgākajiem tirgū pieejamajiem kriptovalūtu tirdzniecības rīkiem. Ja jūs domājat par kriptovalūtu ieguldīšanu vai tirdzniecību, tad 3Commas jums palīdzēs, lai samazinātu riskus un palielinātu peļņu. Ja nezināt, kā sākt tirdzniecību, vai arī nejūtaties pietiekami pārliecināts, 3Commas jums noteikti palīdzēs.

Kā darbojas 3Commas?

2017. gada decembrī uzsāktā platforma jums palīdzēs, ja esat jauns lietotājs. Reģistrējoties vietnē 3Commas kā jauns lietotājs, jums ir laipns bonuss USD 10 apmērā.

Kad būsiet reģistrējies, varēsit tirgoties vissvarīgākajās kriptovalūtas biržās (tiek atbalstīti Bittrex, Bitfinex, Binance, Kucoin un Poloniex). 3Commas izveido savienojumu ar jūsu iecienīto kriptovalūtas apmaiņu, izmantojot API. Bet neuztraucieties! Jūsu līdzekļi ir droši. Iestatot API atslēgu, jums jāatspējo izņemšana. Tādā veidā 3Commas nevarēs izņemt jūsu līdzekļus un varēs veikt tikai tirdzniecības darbības.

Kad esat jau izveidojis savienojumu starp savu kriptovalūtas apmaiņu un 3Commas, jums būs iespēja tirgoties ar visiem uzņēmuma piedāvātajiem rīkiem.

Ja vēlaties papildu drošības slāni, 3Commas piedāvā iespēju iestatīt 2 faktoru autentifikācijas kodu, tāpat kā daudzas citas tirgū esošās kriptovalūtas apmaiņas, makus un platformas..

3Commas galvenās iezīmes – viedā tirdzniecība, portfeļi un daudzu novirzīšanas programma

Viena no vissvarīgākajām 3Commas pieejamajām funkcijām ir SmartTrading funkcija. Izmantojot SmartTrading, investori var izmantot TakeProfit un StopLoss rīkus. Šī opcija ir pieejama vienlaicīgi vairākās kriptovalūtu biržās. Tas ļautu tirgotājam maksimāli palielināt peļņu, pielāgojot portfeli ar dažādām komandām, lai pirktu vai pārdotu par noteiktām cenām.

Investori izveidoja a Pārtraukt zaudējumu kad cena nokrītas zem noteiktās cenas. Ja esat iegādājies 1 ETH par 100 ASV dolāriem un iestatiet pieturas zaudējumu -10%, tad, ja ETH sasniedz 90 ASV dolārus, Stop zaudējums automātiski pārdod ETH tirgū.

Ja izmantojat Paņemiet peļņu rīks, tas darbojas līdzīgi kā Stop Loss. Ja esat iegādājies 1 ETH par 100 ASV dolāriem un iestatījāt 10% peļņu, tad, kad ETH sasniedz 110 USD, sistēma automātiski noslēdz tirdzniecību..  

Populārākie rīki ir Aizmugurējā pieturas zaudēšana un Aizņemt peļņu. Tas ļauj maksimāli palielināt peļņu un samazināt zaudējumus, bet vienmēr ievērojot to pašu sākotnējo stratēģiju. Tas ir ļoti noderīgs rīks, ko lielākā daļa tirdzniecības platformu nepiedāvā. Kopumā citas kriptovalūtas biržas spēj nodrošināt lietotāju tikai ar zaudējumu pārtraukšanu vai peļņas gūšanu. 3Commas ir nolēmis uzlabot šo sistēmu, iekļaujot Trailing Stop Loss un Trailing Take Profit.

Vēl viens svarīgs rīks, kas ir 3Commas, ir portfeļi. Izmantojot šos portfeļus, jūs varat izvēlēties dažādas kriptovalūtas, kuras turēt vai sekot. Tas darbojas līdzīgi kā ETF. Jūs varat ieguldīt portfelī, kuru iepriekš izveidojis cits lietotājs, vai arī izveidot savu portfeli, izmantojot dažādas virtuālās valūtas.

Ja esat ieguldītājs, portfeļi var palīdzēt dažādot jums piederošos aktīvus un sajaukt tos ar izdevīgākiem. Jūs varat sekot šiem portfeļiem un izmantot tiem līdzīgas stratēģijas vai vienkārši tos tieši platformā. 

3Commas piedāvā a daudzlīmeņu nodošanas programma kas sastāv no trim līmeņiem. Ja jūs atsaucat citu investoru ar savu atsauces saiti, jūs saņemsiet 7% no viņa noguldījumiem. Ja šī novirzīšana uzaicina jaunu lietotāju, jūs saņemsiet 2% no viņa depozītiem. Un, ja otrā novirzīšana platformai pievienos jaunu lietotāju, jūs savā kontā saņemsiet 1% no viņa depozītiem.

Secinājums

3Commas ir lietotājam draudzīga ieguldījumu platforma, kas ļauj privātpersonām un investoriem maksimāli palielināt tirdzniecības priekšrocības un samazināt tirdzniecības zaudējumus. Izmantojot dažādus platformas piedāvātos rīkus, ieguldītājs varēs izmēģināt labākās tirdzniecības stratēģijas, samazinot raksturīgo risku tirgoties ar svārstīgām kriptovalūtām..

Nesen uzsāktā platforma palīdzēs tirgotājiem ar viņu ieguldījumu stratēģijām palielināt peļņu. Bez tam, tirgotājiem, kuriem visu laiku jābūt saistītiem ar ieguldījumiem, 3Commas piedāvā iOS lietojumprogramma ko bez maksas var lejupielādēt no App Store.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me