Geriausi 12 įrankių kiekvienam rimtam kriptovaliutų prekiautojui (ar savininkui)

Geriausi 12 įrankių kiekvienam rimtam kriptovaliutų prekiautojui (ar savininkui)

Jei apskritai sekėte kriptovaliutų rinkas, be jokios abejonės žinote, kad šios rinkos gali būti pelningos. Šių rinkų galimybių skaičius tiesiog vargina mintis. Šio turto vertės didėjimo tempas yra tiesiog stulbinantis.

Leiskite man pateikti tik keletą skaičių, kad mano ankstesnis teiginys būtų perspektyvus. Mes visi žinome apie bitkoinus, todėl neikime ten. Antroje populiariausioje kriptovaliutoje esantis eteris vien tik 2017 m. Padidėjo 10 000 proc. Rinkdami mažesnę kriptovaliutą rinkos viršutinės ribos atžvilgiu, vien tik 2017 metais eterio augimas padvigubėjo. Šie skaičiai kalba patys už save.

Bet jūs galite ne tik investuoti savo pinigus, nesuprasdami rinkų. Kaip prekybininkai esame pasirengę prisiimti riziką, kad užsidirbtume pinigų. Turime apgalvoti, kaip prisiimame finansinę riziką o tam reikia priimti pagrįstus sprendimus, pagrįstus patikima informacija.

Mūsų gebėjimas priimti pagrįstus sprendimus priklauso nuo mūsų informacijos šaltinių ir naudojamų įrankių. Šie įrankiai leidžia suprasti vyraujančias rinkos tendencijas, investuotojų nuotaikas ir pan.

Šiame straipsnyje noriu pakalbėti apie geriausius prekybos įrankius, kuriuos turėtų turėti kiekvienas rimtas kriptovaliutų prekybininkas.

Perskaitykite: Prekyba kriptovaliuta: žingsnis po žingsnio 2018 m. VADOVAS

Geriausi rinkos informacijos šaltiniai

1. „CoinMarketCap“

Taip, aš žinau, kad jūs tikriausiai žinote apie „CoinMarketCap“, tačiau į kriptovaliutų rinkas ateina tiek daug naujų žmonių, todėl aš turiu apie tai kalbėti. Be to, negaliu pabrėžti, koks svarbus gali būti šis, atrodo, tiesiog rinkos informacijos šaltinis.

Tai yra svetainė, kurioje kaupiama visa gyvybiškai svarbi informacija apie kriptovaliutų rinkas. Galite susidaryti tinkamą vaizdą apie visą turimą investicinį turtą ir vienu žvilgsniu galite nuolat sužinoti apie rinkos kapitalizaciją, bendros prekybos apimties pokyčius ir netgi gauti 7 dienų kainų diagramas.

2. „CryptoWatch“

„CryptoWatch“ yra dar viena svetainė, apie kurią manau turėtumėte žinoti. Tai yra „CoinMarketCap“ ir „BitcoinWisdom“ hibridas, bet geresnis. Ji siūlo interaktyvias visų kriptovaliutų diagramas ir yra puikus būdas gauti visų rinkų apžvalgą per labai intuityvias diagramas..

prekybos kriptovaliuta programinė įranga

Visas kriptografijos pasaulis ekrane su „CryptoWatch“

Kas man labai patinka „CryptoWatch“ yra tai, kad jis siūlo prekybines diagramas, panašias į „NinjaTrader“, tai reiškia, kad ji taip pat yra kriptovaliutų prekybos programinė įranga. Tai, žinoma, mokama paslauga, tačiau yra nepaprastai vertinga. Ir jūs netgi galite nemokamai išbandyti naudodami 30 dienų nemokamą bandomąją versiją.

O, jei nežinotum, kokie yra prekybiniai topai, galite prekiauti tiesiogiai už diagramų, spustelėdami norimą pirkti kainų lygį ir netgi galite spustelėti ir vilkti, kad pakoreguotumėte laukiančius užsakymus, pvz., sustabdymo nurodymus.

3. Icostatai

Jei jus domina pradiniai monetų pasiūlymai ar ICO ir norite daugiau nei turėti kažką panašaus „CoinMarketCap“ ICO tada man malonu pasakyti, kad „Icostats“ yra tai, ko ieškojai.

prekybos kriptovaliuta programinė įranga

Pagrindinis „Icostats“ puslapis

Svetainėje rasite visą patikimą ICO su visa pagrindine pasiūlymo informacija. Tai taip pat leis jums nuolat atnaujinti visus būsimus išankstinius pardavimus. Bet svarbiausia, ji taip pat siūlo ICO pelningumo skaičiuokles kuris gali būti naudingas, jei norite atlikti esamų ar galimų investicijų analizę.

Geriausi analizės ir prekybos įrankiai

4. „TradingView“

„TradingView“ yra grafikų paslauga ir socialinės žiniasklaidos platforma prekybininkams ir investuotojams. Jis siūlo nuostabias diagramas, kurios prilygsta daugumai profesionalių diagramų platformų. Kadangi „TradingView“ taip pat yra socialinės žiniasklaidos platforma, galite pereiti skirtingas prekybininkų istorijas ir jas sekti bei mokytis iš jų patirties ir patirties.

prekybos įrankis

„TradingView“, viena iš galingiausių diagramų sudarymo platformų

Taip pat galite rasti kiekvieno įsivaizduojamo tipo indikatorių, osciliatorių ir prekybos strategijas. Taip pat siūlo viena didžiausių bendruomenės bibliotekų sukūrė prekybos įrankius toliau tobulinti mūsų prekybos patirtį. Tai tiesiog didžiulis žinių apie įrankius, idėjas bankas ir vieta, kur nauji prekybininkai gali bendrauti su profesionaliais prekybininkais.

5. „Coinigy“

„Coinigy“ yra prekybos kriptovaliuta programinė įranga. Jis jungiasi prie visų pagrindinės kriptovaliutų biržos ir leidžia jums prekiauti tiesiogiai iš diagramų, naudojant šią platformą. Iš tikrųjų tai yra pirmenybės klausimas, jei norite prekiauti ne diagramose, ar norite įvesti kainų lygį juostoje, kaip ir dauguma prekybos platformų.

prekybos kriptovaliuta programinė įranga

Pirmaujanti kriptovaliutų prekybos platforma

Kol „TradingView“ negali teikti prekybos diagrama daugumoje kriptovaliutų biržų, „Coinigy“ išliks neprilygstama. Tai gali būti ne pati geriausia diagramų analizės platforma, bet tikrai siūlo keletą galingiausių vykdymo įrankių ir yra nepaprastai vertinga dienos prekeiviams ar dažnai prekiaujantiems.

6. „BlockFolio“

„BlockFolio“ yra vienas iš mano asmeninių mėgstamiausių. Tai mobilioji programa, skirta sukurti daugiaplatformis investicijų portfelis. Leiskite man paaiškinti, kaip tai veikia. Galite naudoti programą kurdami portfelį, kuris stebi visas jūsų investicijas keliose biržose ir platformose.

daugiaplatformis investicijų portfelis

Naudodamas „BlockFolio“, visas jūsų kriptovaliutų portfelis yra delne

Tarkime, kad turite bitkoinų „CoinBase“, „Ethereum“ – „Bitfinex“, „Ripple“ ir „Monero“ – „Poloniex“, o „Nxt“ ir „Bytecoin“ – „Bittrex“. Tai gražus mažas portfelis, tačiau jis vyksta daugelyje biržų. Tai sumažina su mainais susijusią riziką, tačiau žymiai padidina pastangas juos visus stebėti.

Čia atsiranda „Blockfolio“. Tai leis jums peržiūrėti visas savo investicijas vienoje programoje. Jūs netgi galite peržiūrėti kainų diagramas, nustatyti įspėjimus, nagrinėti užsakymų knygas, apimtis ir kt. Tai tik labai palengvina mūsų investicijų valdymą. Štai kodėl man tai patinka ir žinau, kad jums tai taip pat patiks.

7. „GitHub“

Dabar galite nustebti radę „GitHub“ šiame sąraše, tačiau patikėkite manimi, kad yra labai pagrįsta priežastis, kodėl jis yra sąraše. Visų pirma, „GitHub“ yra atvirojo kodo programų, kodų, algoritmų ir kt. Saugykla., jei susidomėjote kuo nors, pastebėsite pastebimą veiklą saugykloje.

github

Čia galite sutelkti dėmesį į du dalykus. Pirma yra įsipareigojimų skaičius, o tai iš tikrųjų reiškia susidomėjimą ar veiklą kažkuo. Galite stebėti savo mėgstamiausias kriptovaliutas ir nuolat tikrinti atliktų įsipareigojimų skaičių svetainėje. Jei įsipareigojimų skaičius smarkiai padidėja, galite būti tikri, kad padidėja bendruomenės susidomėjimas kriptovaliuta, tai gali turėti įtakos ir jo kainai.

Be to, kad jis naudojamas kaip prognozuojantis būsimos kainos rodiklis, tarp mūsų yra ir kitų techninių gabumų. Tu gali rasti tūkstančiai skirtingų prekybos algoritmų, robotų integravimo API ir daug daugiau.

Geriausia šaldymo įrangos aparatūros piniginė

8. Didžiosios knygos piniginė

Nėra nieko svarbiau, kaip apsaugoti savo investicijas ir pelną. Nėra geresnio būdo tai padaryti, kaip perkelti savo investicijas ar pelną į šaldymo saugyklą. Jei nežinote, šaltasis saugojimas reiškia kriptovaliutų saugojimą neprisijungus, o tai daro juos neapsaugotus nuo kibernetinių atakų ir įsilaužimų.

aparatinė piniginė

Mano mėgstamiausia aparatinė piniginė, „Ledger Wallet“

Didžiosios knygos piniginė, mano kuklia nuomone, yra geriausias pasirinkimas, jei ieškote aparatinės piniginės kriptovaliutoms laikyti neprisijungus. Tikėdama, kad pradinė kaina siekia vos 63 USD, yra didžiausia kainos ir kokybės santykis.

Be to, jis palaiko beveik visas populiarias kriptovaliutas, įskaitant, bet neapsiribojant:

 • Bitcoin
 • „Bitcoin Cash“
 • Ethereum
 • „Ethereum Classic“
 • „Litecoin“
 • Brūkšnys
 • Dogecoinas
 • Zcashas
 • Ripelis
 • Neo

Ir jūs žinote ką, tai taip pat padeda apsisaugoti nuo mūsų pačių pavojingų tendencijų. Bent jau man tai labai teisinga. Šį kartą numečiau aparatinę piniginę ir ją sulaužiau. Įsivaizduokite, kas mane užklupo. Bet laimei, tu Man pavyko gauti visas kriptovaliutas ant piniginės.

Nesvarbu, ar jį pametate, ardykite, ar ką tik įmanoma įsivaizduoti, Didžiosios knygos piniginė apsaugo jus nuo viso to. Tai puiki aparatinė piniginė. Tai užtikrins jūsų kriptovaliutų saugumą ir saugumą. Galiu tau tai garantuoti. 

Geriausios socialinės informacijos priemonės

9. Atlaidumas

„Slack“, aš tikiu, kad visi žinote, yra internetinė darbo vieta. „Slack“ turi daugybę grupių, kur profesionalūs investuotojai ir rimti prekybininkai ateina kalbėtis apie rinkas, strategiją ir aptarti naujas kriptovaliutas. Aš pats priklausau kelioms iš šių grupių ir iš asmeninės patirties galiu pasakyti, kad informacija apie šias grupes yra tiesiog būtina.

Aš asmeniškai manau, kad šios dvi grupės turėtų prisijungti, nepaisant jų patirties lygio:

 • Kriptografija
 • Kripto akvariumas

Atminkite, kad neturėtumėte apsiriboti tik grupėmis, kurias jums sakau. Čia rasite daugiau grupių, kurios, jūsų manymu, gali padėti padidinti pelningumą. Ir jei radote kažką vertingo, tikrai turėtumėte pakomentuoti ir pasidalinti su kitais.

10. Telegrama

„Telegram“ yra tiesioginių pranešimų paslauga. Kaip ir „Slack“, kriptovaliuta pagrįstas grupes galite rasti ir „Telegram“. Iš tiesų, Telegramoje yra kur kas daugiau grupių, todėl jūs turite atlikti šiek tiek namų darbų rasti tuos, kurie tikrai teikia tam tikrą vertę.

Tai yra keletas grupių, kurios, mano manymu, yra puikios, ir jūs tikrai turėtumėte jas patikrinti:

 • @WhaleClubBTC
 • @TheCoinFarm
 • @AugerProject
 • @GnosisPM

11. Redditas

„Reddit“, pagrindinis interneto puslapis. Jei rimtai prekiaujate kriptovaliutomis, „Reddit“ jums turėtų tapti antrąja prigimtimi. Turėtumėte žinoti visus „Reddit“ plyšius kaip savo rankos nugarą.

Reddit yra originalus visų su kriptovaliutomis susijusių naujienų ir informacijos šaltinis.

Kiekvienos naujos kriptovaliutos baltosios knygos buvo paskelbtos „Reddit“ ir tai yra vieta, į kurią einate, jei norite gauti informacijos iš šaltinio.

„Reddit“ rasite rimčiausius kripto entuziastus, kurie grotelių kūrėjams supras naujas kriptovaliutas ar esamų kriptovaliutų atnaujinimus. Jei norite patekti į naujienas, net kai naujienos sklinda, „Reddit“ yra vieta.

Jei norite rasti informacijos apie jus dominančias kriptovaliutas, tiesiog „Google“ pavadinkite ir jo pabaigoje parašykite „Reddit“. Rasite oficialų „Reddit“ puslapį kartu su daugeliu kitų puslapių, susijusių su kriptovaliutomis.

12. „Facebook“ grupės

Savaime suprantama, „Facebook“ yra didžiausia ir plačiausiai naudojama socialinių tinklų platforma. Taigi natūraliai rasite daug gerų žmonių, tokių kaip jūs ir aš tinklų kūrimas ir kalbėjimas apie kriptografines rinkas „Facebook“ grupės. Aš nesiruošiu per daug į tai atsižvelgti, nes jūs žinote, kas yra „Facebook“ ir kaip jis veikia.

Aš jums pateiksiu kelias grupes, kurias galite patikrinti, jei jus domina:

Santrauka

Yra priežastis, kodėl didieji Wall Street gatvės prekybininkai išleidžia tiek daug savo įmantriems prekybos įrankiams. Mūsų turimos priemonės vaidina didžiulį vaidmenį darbo rezultate ir tai tiesa, nesvarbu, ar esate ilgalaikis investuotojas, ar trumpalaikis prekybininkas.

Šie įrankiai gali negarantuoti sėkmės, tai visiškai priklauso nuo jūsų. Bet galiu jus patikinti, kad jie tikrai padidins produktyvumą ir efektyvumą. Tai padės jums supaprastinti savo darbo procesus ir leis daugiau laiko skirti svarbiems dalykams.

Perskaitykite: 9 kriptovaliutų platforma prekybai kriptografija 2018 m

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me