Laura Shin – neprijungta ir nepatvirtinta

Mes visą savaitę aprėpėme kriptovaliutos įtakotojus. Galbūt pastebėjote, kad dauguma jų yra su kriptografija susijusių įmonių steigėjai. Šiandien bus kiek kitaip. Nuo to laiko, kai kriptovaliuta pirmą kartą buvo pristatyta pasaulyje, visuomenės suvokimas ir žiniasklaidos aprėptis kardinaliai pasikeitė. Kriptovaliutų ir „blockchain“ bendruomenėje daugiausia vyravo vyrai. Tačiau moterys pamažu traukiasi. Yra net keli, kurie tai padarė Monetų telegrafasSąrašas Populiariausi „Blockchain“ žmonės. Viena iš jų – Laura Shin.

Šiame straipsnyje apžvelgsime Laurą Shin ir kaip ji formuoja pokalbį apie kriptografiją ir blokų grandinę.

Laisvai samdomas vertėjas

Laura Shin yra Kalifornijoje gyvenanti žurnalistė San Franciske, kuri specializuojasi kriptovaliutos, „blockchain“, finansinių technologijų, verslo inovacijų ir asmeninių finansų tema. Anksčiau ji buvo vyresnioji „Forbes“ redaktorė, taip pat „Forbes Fintech 50“ sąrašo vadovė.

Per savo žurnalistės karjerą ji buvo pirmoji žurnalistė, kuri uždavinėjo visą laiką pristatyti kriptografinius išteklius. Jos kūryba buvo išplatinta daugelyje gerbiamų leidinių, įskaitant „Newsweek“, „The New York Times“, „Wall Street Journal“ ir „The Los Angeles Times“..

Dabar ji yra laisvai samdoma darbuotoja, vis dar kurianti kriptovaliutų straipsnius „Forbes“. Ji rengia du šifravimo ir „blockchain“ tinklalaides – Nesusijęs ir Nepatvirtintas. Pagal savo Muck Rack profilį ji taip pat kuria knygą apie kriptografiją.

Prieš pradėdami dirbti su kriptografija ir kodėl ji laikoma šios srities eksperte, kas tiksliai yra Laura Shin ir kaip ji pateko į kriptovaliutos ir „blockchain“ nišą?

Lauros Shin vaikystė

Laura Shin užaugo aplinkoje, kurioje nėra taisyklių. Sraigtasparnio tėvai? Jos buvo bene toliausiai nuo jų. „Tedx“ pokalbyje ji pasakojo apie vaikystę, kai galėjo valgyti viską, ko norėjo, ir žiūrėti tiek televizoriaus, kiek širdis geidė. Įsivaizduokite, kad užaugote be jokių apribojimų.

Tai visada įtakojo tai, kaip ji augo, matė pasaulį ir gyveno.

Jos išsilavinimas

Koledžo metus Laura praleido Stanfordo universitete, kur įgijo šiuolaikinės minties ir literatūros meno bakalaurą. Net būdama studentė, jos dovana rašymui buvo akivaizdi. Ji rašė kaip savarankiško universiteto dienraščio „The Stanford Daily“ darbuotoja ir vėliau vyresnioji darbuotoja. Vyresniais metais pasakojimas, kurį ji parašė kovodama su grafičiu įlankos srityje, laimėjo „Geriausio tarpinio straipsnio“ apdovanojimą.

Po vienuolikos metų, 2008 m., Ji baigė magistro studijas Kolumbijos universiteto žurnalistikos mokykloje. Vidurinės karjeros žurnalistikos programos metu ji daugiausia dėmesio skyrė mokslui ir tvarumui.

Jos karjera

Po dešimtmečio, praleisto kaip laisvai samdoma rašytoja, ji nusprendė prisijungti prie „LearnVest Inc.“ – finansų planavimo įmonės, kuri nuo to laiko buvo uždaryta. Dėl įmonės pobūdžio ji rašė verslo ir finansų naujienas.

Tuo pat metu ji buvo „CBS Interactive“ funkcijų redaktorė. Dalis jos darbo buvo prižiūrėti 25 rašytojų darbą apie pasaulinį verslą. 2013 m. Ji tapo „Forbes“ bendradarbe. Po ketverių metų ji buvo paaukštinta į vyresniąją redaktorę. Čia ji daugiausia rašė apie kriptografinę erdvę, blokų grandinę ir skaitmeninį turtą. Praėjus nė metams po paaukštinimo, ji išvyko vėl tapti laisvai samdoma darbuotoja.

Bendruomenė pripažino jos, kaip kriptografinės žurnalistės, išskirtinumą ir kokybę kartu su įžvalgomis, kurias ji pateikia ant stalo. Akivaizdu, kad ji ne tik keičia turinį, o 2016 m. „Blockchain Award“ apdovanota įžvalgiausiu žurnalistu.

Didžiąją savo profesinio gyvenimo dalį Laura Shin buvo laisvai samdoma darbuotoja ir tai sieja su savo auklėjimu. Ji tiesiog nėra įpratusi, kad kažkas jai sakytų, ką daryti. Jos lankstus darbo grafikas yra palankesnis nei tiesiog būti dar viena „didžiųjų korporacijų rato sraigtine“.

Kaip savarankiškai dirbanti žurnalistė, ji yra savo pačios viršininkė ir pati darbuotoja. Ji moka sau tiesiogiai iš savo pajamų, neprivalėdama per didelę įmonę, kuri dalį pelno turi atiduoti kitoms šalims, tokioms kaip savininkai ir akcininkai.

Tai yra tendencija, kuri vis labiau paplito per metus, o tai rodo, kaip keičiasi būdas uždirbti pinigus ir tai, kaip įmonės vykdo savo verslą.

Ar ta situacija skamba miglotai pažįstama? Tai paskatina mus palaikyti kriptografiją ir tai, kaip ji rado savo nišą

Parama šifravimui

„O, taigi ji yra kriptografijos ekspertė. Ji tikriausiai į tai investavo toną! “ Jei tai galvoji, vadinasi, klysti. Ji iš tikrųjų yra nocoiner – tas, kuris neturi bitkoino. Tačiau ji pripažįsta kriptografijos vertę ir tai, kaip ji gali pakeisti ateitį.

2018 metais ji netgi davė a „Tedx Talk“ apie tai, kaip įgalinti šifravimą, atveriant galimybę žmonėms užsiimti savo verslu ir tapti savo viršininku. Savo savarankiškos veiklos patirtį ji lygina su kriptovaliuta; ypač kaip savarankiškas darbas gali sutrikdyti didelių korporacijų veiklą, panašią į kriptovaliutą.

Laura Shin negali būti su kriptografija susijusios įmonės steigėja. Tačiau pranešimai „blockchain“ technologijos fronte, galimybė tiesiogiai kalbėtis su geriausiais protais ir kripto novatoriais leido jai turėti unikalią šifravimo erdvės perspektyvą, kai vystosi daugiau. Jos tinklalaidės su pagrindiniais pramonės atstovais atskleidė kai kuriuos klausimus. Jie suvaidino savo vaidmenį mokant žmones ir toliau įtraukiant kriptografiją į pagrindinę srovę.

Pavyzdžiui, negalima nepaisyti jos požiūrio į ateitį, kai egzistuoja be lyderio vartotojams priklausantys „peer-to-peer“ tinklai. Ji kalbėjo su žmonėmis, vedančiais kripto bangos kryptį. Negalima atmesti šio tinklo galimybės išstumti technologijų gigantus ir bankus.

Žinoma, kadangi šios įmonės taip pat ieško, kaip jos gali naudotis „blockchain“ technologija, negalime būti tikri, kaip viskas pavyks. Taip pat yra klausimas, kaip ir kada pradės veikti reguliavimas, nes tai kelia vis didesnį rūpestį bendruomenėje.

Kaip galite su ja susisiekti?

Jei norite sužinoti daugiau iš Lauros, ji turi „twitter“ paskyra galite sekti naujienas ir mintis. Ji taip pat turi mėnesinį naujienlaiškį, kuriame galite užsiregistruoti unchainedpodcast.com. Jei tai nėra jūsų puodelis arbatos, galite tiesiog klausytis bet kurio iš jos savaitinių tinklalaidžių:

Vienas iš jos savaitinių tinklalaidžių, pavadintas Neprijungtas prie grandinės pateikiamos skirtingų žmonių idėjos kriptografinėje erdvėje. Ji turi pokalbį su

kūrėjai – kai kurie baigę mokyklą, o kiti – nebenorintys – apie decentralizuotų finansų pasaulį.

Kitas jos savaitinis tinklalaidė, Nepatvirtinta: „Crypto“ geriausiųjų protų įžvalgos ir analizė, leidžia jai pateikti skirtingų „Fintech“ srities ekspertų aktualijų analizę.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me