Masternodes: reāls veids, kā iegūt pasīvus ienākumus no kriptovalūtām

Masternodes: reāls veids, kā iegūt pasīvus ienākumus no kriptovalūtām

Ja jūs esat tāds pats kā es, kriptogrāfijas entuziasts ar uzņēmējdarbību, iespējams, vienmēr meklējat aizraujošus veidus, kā nopelnīt. Kripto valūtas pasaulē ir jāpelna nopietna nauda. Daži cilvēki pļauj lielu, vienkārši spēlējot kārtis pareizi. Masternode mitināšana ir viens no veidiem, kā pasīvi nopelnīt naudu.

Ja jums rodas jautājums, kas ir masternode, ļaujiet man mēģināt izskaidrot. Masternode ir īpašs serveris, kas darbojas blakus blokķēdes tīklam kā otrais līmenis, blokshēma ir pirmā pakāpe. Tas ir kā blokshēmas otrais slānis – un abi ir simbiotiski.

Turklāt šie veltītie serveri ir pilni mezgli, kas izplatīti visā pasaulē, un tie veido neuzticamu, decentralizētu tīklu. Katrs no šiem serveriem palaiž pilnu blokķēdes kopiju.

Kā masternode palīdz blokķēdes tīklam

Blokķēde ir pirmais līmenis; tas novērš dubultu tēriņus un nodarbojas ar darījumu nosūtīšanu, saņemšanu un apstiprināšanu. Kalnrači kontrolē pirmo līmeni, izmantojot konsensa algoritmu, piemēram, PoW vai PoS. Tāpat masternodes ir otrā līmeņa mugurkauls; to mērķis ir nodrošināt uzlabotus pakalpojumus bloku ķēdes tīklam.

Papildu pakalpojumu piemēri var būt tūlītēji darījumi, anonīmi darījumi un decentralizētas balsstiesības. Arī, masternodes palīdz aizsargāt tīklu no uzlaušanas vai ļaunprātīgiem mezgliem. Tomēr galvenie kodi apstiprina kalnraču pievienotos blokus un darījumus.

Tā kā, lai uzņemtu masternodu, jums ir jāieslēdz seifā noteikts daudzums monētu, tīkla sagraušana vai pat sabojāšana var būt ārkārtīgi dārga – ja kāds vēlas pārvaldīt tīklu, viņam būtu jāapkopo nodrošinājums vairāk nekā puse tīkla mezglu.

Šeit ir īss video, kurā paskaidroti masternode pamati.

Palaidot masternodu, jūs palīdzat aizsargāt tīklu, tajā pašā laikā piedāvājot uzlabotus pakalpojumus bloku ķēdes tīklam. Pretī saņem kompensāciju ar atlīdzību. Ikreiz, kad nākamais bloks tiek pievienots blokķēdei, masternods saņem noteiktu procentuālo daļu no bloka atlīdzības.

Lasīt: Kriptovalūtu evolūcija

Masternodes ROI: cik daudz jūs varat nopelnīt?

Pirmkārt, peļņa, ko jūs varat iegūt, piederot masternodam, būs atkarīga no ieguldītāja veida. Parasti ir divu veidu investori: ir mantkārīgs investors, kurš vēlas ātru ieguldījumu atdevi, un ir pacietīgs investors, kurš dod priekšroku ilgtermiņa projektiem ar nelielu peļņu.

Projekti ar augstu IA ir riskanti; arī jums ir jāveic daudz pētījumu un nepārtraukti jāmeklē jauni projekti, jo lielākā daļa ir īstermiņa. Šādiem kriptogrāfijas projektiem ir augsta ROI (tikpat augsta kā no 500%), un monētas vērtībai ir tendence ļoti svārstīties.

No otras puses, ilgtermiņa projekts ir mazāk riskants, un gada IA ​​nav palielināta; parasti jūs varat iegūt ROI, kas svārstās no 6 līdz 30% gadā – tas ir lieliski, ņemot vērā, ka tie ir pasīvie ienākumi.

Citi papildu faktori arī ietekmēs to, kā jūs varat nopelnīt. Kaut arī tādi rīki kā Masternodes.online un Masternodes.pro sniedz aplēses par to, cik daudz tu vari gadā sastādīt, tās ir tikai aptuvenas aplēses. Iegūtā peļņa būs atkarīga no tā, vai monētai ir praktisks pielietojums starp citiem faktoriem, piemēram:

 • ik pēc 24 stundām nav apstrādāts neviens bloks.
 • check Atlīdzība par katru atklāto bloku.
 • pārbaudiet, kā bloka atlīdzība tiek sadalīta starp kalnračiem un mezgliem.
 • Pārbaudīt aktīvo masternodu skaitu tīklā.
 • checkHosting / uzturēšanas izmaksas.
 • pārbaudīt monētas vērtību.

Vēl viens faktors, kas ietekmēs jūsu IA, ir izplatīšanas mehānisms, kas saistīts ar katru monētu, izdalot bloku atlīdzības.

Iespējams, vēlēsities apskatīt ikdienas atlīdzību par izvēlēto masternodu. Šis skaitlis būs atkarīgs no aktīvo masternodu skaita tīklā. Kad tīklā pievienosies vairāk masternodu, bloka atlīdzība, kas tiek piešķirta katram masternodam, samazināsies.

Kā aprēķināt Masternode ROI?

Lai aprēķinātu Masternode ROI, izpildiet tālāk redzamajā ekrānuzņēmumā izklāstīto stratēģiju:

Mēģināsim aprēķināt PACcoin ROI, izmantojot pašreizējo statistiku. Par katru radīto bloku atlīdzība ir 13800 PAC. 75% no bloka atlīdzības nonāk masternodes. Tādējādi Masternode atlīdzība ir 10 350.

Aprēķiniet bloku daļu dienā, pieņemot, ka jums ir viens MN.

 • Kopējais Mns skaits: 4071.
 • Bloku skaits dienā: 554 bloki.

{N÷ T} * B = (1 ÷ 4072) * 554 = 0,1360084

Kopējais bloku skaits gadā = 0,1360084 * 365 = 49,6708425

Kopējais nopelnīto monētu skaits gadā (Y) = A * R =  49,6708425 * 10 350

Y = 514 093,220 PAC

Reiziniet šo skaitli ar monētas vērtību, lai redzētu savus ieņēmumus USD. Tagad, lai iegūtu IA, ņemiet kopējo nopelnīto monētu skaitu gadā un dalot ar monētu skaitu, ko ievietojāt kā nodrošinājumu; tad reiziniet rezultātu ar 100, lai iegūtu procentus.

Sekojot mūsu piemēram no augšas, IA sniegs:

{Y÷ Nodrošinājums} * 100 =  {514,093.220÷ 500 000} * 100 = 102,82%

Lai iegūtu IA dienas: daliet nodrošinājumu ar dienas ienākumiem, kas ir Y dalīts ar 365 dienām.

{541,093.220 ÷ 365} ÷ 500, 000 = 355 IA dienas

Ja masternode ekosistēmai pievienojas vairāk cilvēku, sākotnējā ieguldījuma atgūšana prasīs vairāk nekā 355 dienas. Mēģiniet izvēlēties masternode monētu, kurai ir potenciāls augt; ir iespēja, ka jūsu monētas būs vairāk vērtas līdz brīdim, kad atgūsiet sākotnējo ieguldījumu.

Mēģinot izlemt, vai monēta ir jūsu laika un naudas vērta, uzdodiet sev šos jautājumus:

 • Vai projekts ir izlaidis atjauninātu baltrakstu?
 • Vai komanda ir izstrādājusi skaidru projekta plānu?
 • pārbaudītKāds tirgus ir monētu mērķis?
 • pārbaudeKāda monētas reālā lietojumprogramma ir?
 • checkKas ir komanda, kāda ir viņu vēsture, un vai viņi ir caurspīdīgi?
 • Vai monētas izstrādātāji ir aktīvi sociālajos tīklos, piemēram, Telegram, Discord vai LinkedIn?
 • Vai projektam ir dinamiska un augoša kopiena tādos forumos kā Bitcointalk un Reddit?

Pārliecinieties, ka jums ir skaidrs priekšstats par to, ko dara monēta un ko tā vēlas sasniegt.

Prasības masternode palaišanai

Lai palaistu masternodu, jums ir nepieciešamas vairākas lietas. Viens no tiem ir virtuālais privātais serveris (VPS) ar īpašu IP adresi. Visaugstāk novērtētie VPS plāni ir lēti, jo gan Time4VPS, gan Vultr ir mēneša plāni par mazāk nekā 10 ASV dolāriem.

Otra lieta, kas jums nepieciešama, ir masternode servera nodrošinājums. Jebkurai personai, kas vēlas palaist pilnu mezglu otrajā līmenī, ir jāmaksā šis nodrošinājums. Šīs monētas ir jāglabā ieslēgtas makā – līdzīgi kā notiek mietošana.

Kamēr jūsu monētas ir ieslēgtas aukstajā makā, tīklā būs aktīvs savienojums. Ja jūsu monētas būs bloķētas, jūs varēsit saņemt atlīdzību par bloku. Ja jūs kādreiz pārvietosit savas monētas, jūsu masternode tiks ‘nogriezts’ no tīkla; ja tas notiks, izmaksas vairs nesaņemsit.

Piemēram, jums vajadzēs 1000 DASH, lai mitinātu DASH masternodu, savukārt PIVX – 10 000 PIV. Tas nozīmē, ka jums ir jāpērk monēta (-as), kurā (-ās) vēlaties ievietot naudu, un pēc tam tās jānosūta uz vietējo maku..

Labākās Masternodes monētas – mūsu top 5 izlases

DASH ir kriptogrāfijas projekts, kas iedvesmoja masternodu attīstību. Katra masternode monēta, kas pastāv tagad, ir vai nu DASH dakša, vai projekta kopija. Kaut arī DASH nāca klajā ar šo jauninājumu, tā vēl nav monēta, ko daudzi cilvēki bija iedomājušies – tas ir novedis pie jaunu ideju radīšanas kriptogrāfiskajā telpā.

Pašlaik pašam pieder DASH masternode ir ārkārtīgi dārgi, ja vien neizvēlaties koplietojamo opciju. Lai palaistu pilnu mezglu, nepieciešams 1000 DASH; ja ņemat vērā vienas DASH pašreizējo vērtību (376,6 USD), šīs rakstīšanas laikā viena masternode ir 376 622 USD vērtībā. Es negribu teikt, ka tur nav daudz bagātu ļaužu, bet es domāju, cik daudz cilvēku to var atļauties, it īpaši zaļajam investoram, kurš pirmo reizi iekāpj kriptogrāfiskajā vilcienā.

Fotoattēls, kurā redzama Dash Mn statistika; avota masternodes.online

Fotoattēls, kurā redzama Dash Mn statistika; avots masternodes.tiešsaistē

Tomēr jūs varat atrast dažus daudzsološus masternode kriptogrāfijas projektus, kas nav dārgi. Daži maksā nedaudz virs $ 5k, citi virs $ 1k, un citi ir nedaudz zem $ 1K. Lai veiktu potenciālu, jums jāveic daži vērtīgi pētījumi.

Šeit ir piecas masternode monētas, kuras varat pārbaudīt:

PIVX Masternode

PIVX cer kļūt par “galveno privātuma monētu”. Daudzi cilvēki uzskata, ka PIV kļūs par to, ko DASH izstrādātāji bija paredzējuši projektam. Par katru radīto bloku tiek turēti 10%, lai stimulētu tos, kas veicina tīkla izaugsmi, bet pārējie 90% tiek sadalīti starp kalnračiem un masternode īpašniekiem.

Lasīt:9 dažādi altkoīni, izņemot bitcoin, un kur tos iegādāties

Tomēr PIVX izmanto algoritmu, kas pazīstams kā See-saw, kas nosaka, kā notiek šī sadalīšana. Patiesībā redzētais efekts mudina vairāk cilvēku likt monētas un atteikties no galvenajiem kodiem. Kad vairāk cilvēku pievienojas masternodes telpai, atlīdzība samazinās, un lielāks procents ir tiem, kas liek monētas.

PIVX masternode statistika

Papildu informācija

Apskatiet viņu ceļvedi: https://pivx.org/pivx-roadmap-2018/.

Reddit kanāls: https://www.reddit.com/r/pivx/.

Nesaskaņu kanāls:   https://discordapp.com/invite/jzqVsJd.

RUPAYA monētas masternode

RUPAYA komanda ir vērsta uz masveida tirgu Dienvidāzijā. Kad tas kļūst plaši pieņemts, RUPX var kļūt par izvēlētu digitālo valūtu cilvēkiem, kuriem nav piekļuves kredītkartēm un bankām.

Rupaya masternode statistika

Papildu informācija

Lasiet RUPX balto grāmatu: https://www.rupx.io/whitepaper/

Pārbaudiet RUPAYA komandu: https://www.rupx.io/rupaya-team/

Komanda ir izstrādājusi detalizētu projekta plānu: https://www.rupx.io/roadmap2018/

B3 monētas masternode

Labi, B3 ir gājis tālu. Faktiski tam ir bijusi taisnīga daļa trūkumu. Kādreiz 2017. gadā hiperinflācija, ko izraisīja lielās atlīdzības, lika monētas cenai saslimt. Likmes atlīdzība bija pat 10 000%. Tad tajā pašā periodā izstrādātāji, šķiet, darīja nepietiekamu darbu. Tomēr viss, kas ir pagātnē; B3 ir atgriezies atpakaļ ar dažām aizraujošām funkcijām.

B3 monētu blokķēde izmanto tehnoloģiju, ko sauc par sabrukšanas pierādījumu – protokols, kas samazina apgrozībā esošo monētu daudzumu. Tieši PoD tehnoloģija nodrošina to, ko B3 komanda dēvē par pamata mezgliem (FN).

FN saņem 60% no bloka atlīdzības, bet pārējie 40% nonāk kalnračiem, kas nodrošina tīklu.

B3 masternode statistika

Papildus informācija

Iepazīstieties ar B3 plānu: https://b3coin.io/roadmap/.

Saite uz komandas profilu: https://github.com/B3-Coin/B3-CoinV2/.

https://discordapp.com/invite/ARpuv79 ar vairāk nekā 28 locekļiem.

ALQO Masternode

ALQO ir vēl viena privātuma monēta, kas lietotājiem savā ekosistēmā piedāvā tūlītējus darījumus. Alqo platforma izmanto struktūras sistēmu, kas pazīstama kā “Alqo planētu sistēmas” – alqo valūta atvieglos īpašumtiesību nodošanu šajās planētu sistēmās.

Lai nodrošinātu monētu taisnīgu sadalījumu starp kalnračiem, kas mētājas, un masternodiem, Alqo izmanto algoritmu, kas pazīstams kā Svaru efekts. Šis protokols mudina vairāk cilvēku bloķēt monētas, piederot masternodiem

Projektā ir veltīta dev komanda, kas nopietni vēlas alqo projektu iedzīvināt.

Alqo masernode statistika

Papildus informācija

Lasiet Whitepaper: https://alqo.org/whitepaper.pdf.

Apskatiet viņu ceļvedi: https://alqo.org/roadmap.

Pārbaudiet viņu komandu: https://alqo.org/team. Visiem komandas dalībniekiem ir biogrāfija un saites uz viņu sociālo tīklu kontiem.

PURE monētas masternode

PURE monētas masternode ir vēl viens kriptogrāfijas projekts, kas izskatās ienesīgs. Godīgi sakot, es neko daudz nevaru pateikt par šī projekta izstrādātājiem. Komanda ir anonīma, un tai vēl jāizlaiž baltā grāmata. Neskatoties uz to, ka trūkst detalizēta projekta plāna, PURE masternode ar laiku nopelnīs jums skaistu IA.

Komanda ir apsolījusi atomu mijmaiņu ap 2018. gada 2. ceturksni. Turklāt ir paredzēts uzsākt decentralizētu biržu – PureDEX – platformu PURE altcoin tirdzniecībai. Tīri turētāji interesēs Pure DEX.

Turklāt ir iespēja tikt iekļautam vairāk biržās. Šobrīd tas ir iekļauts tikai divās biržās: CoinExchange un CryptoBridge.

Tīra masternoda statistika

Papildus informācija

Telegrammu grupa: https://t.me/Purealtcoin

BitcoinTalk forums: https://bitcointalk.org/index.php?topic=2335448.new#new

Nesaskaņu kanāls: https://discord.gg/d76mVZK

A

Masternode instalēšana – kā iestatīt PURE masternode

Iestatot gandrīz jebkuru masternodu, jums būs jābūt gataviem:

 • pārbaudiet apmaksātu VPS plānu ar unikālu IP adresi.
 • Nodrošinājumam nepieciešamās monētas + maksa par darījumiem.
 • checkPutty programma piekļuvei VPS. Lejupielādēt no šīs saites: https://www.chiark.greenend.org.uk/~sgtatham/putty/latest.html.
 • checkA Windows maks, kas pievienots jūsu konkrētajai monētai.

Pirmkārt, jums jāuzsāk un jāuzsāk VPS. Jums nebūs grūti izvēlēties VPS pārdevēju. Ir vairāki godīgi un uzticami, tostarp Time4VPS, Mājas koplietošana, Mezgls-VPS, un Vultr.

Šajā ceļvedī mēs izmantosim Time4VPS. Dodies uz time4vps.eu/; paskatieties apkārt, lai izvēlētos plānu pēc savas izvēles.

Šajā videoklipā varat uzzināt, kā izveidot kontu.

Kad jūsu konts ir gatavs, jums būs nepieciešamas trīs lietas: galvenā IP adrese, lietotājvārds un atbilstošā parole.

Nodrošinājuma samaksa

Nākamais solis ir nosūtīt nepieciešamo nodrošinājumu (5000 PURE) uz vietējo maku, tas ir, ja monētas vēl nav jūsu makā. Jūs gatavojaties izveidot Masternode adresi, kurai maksāsiet šo nodrošinājumu. Pirms to izdarāt, pārliecinieties, ka maks pilnībā sinhronizējas ar blokķēdi.

Iet uz Saņemt ->Jauna adrese, un iezīmējiet savu jauno adresi. Varat to apzīmēt ar līdzīgu “MN Addr”. Tagad viss, kas jums jādara, ir nosūtīt līdzekļus uz tikko izveidoto adresi vai nu no biržas, vai no paša maka.

PURE jauna saņemšanas adrese

Sistēmas atjaunināšana, lai sagatavotu to instalēšanai

Nākamais solis ir sistēmas atjaunināšana, lai mēs varētu iestatīt masternode serveri. Šis solis prasa, lai jūs spēlētos ar komandām – tas nav nekas sarežģīts, jo jums vienkārši jākopē un jāielīmē.

Atveriet programmu Putty un ielīmējiet savu VPS IP adresi tur, kur tā ir marķēta Resursdatora nosaukums.  Klikšķis Atvērt. Tiks parādīta cmd konsole ar atzīmi “sakne”.

Špakteles konfigurācija

Izmantojiet lietotājvārdu sakne lai pieteiktos. Jūs gatavojaties instalēt aukstu maku šim root lietotājam.

Špakteles komandrinda

Tagad kopējiet un ielīmējiet šīs komandas pa vienai.

Piezīme: Katrs rindas pārtraukums apzīmē vienu komandu.

sudo apt-get update –y

sudo apt-get jauninājums – y

sudo apt-get dist-upgrade –y

sudo apt-get install nano htop git –y

sudo apt-get install build-essential libtool autotools-dev automake pkg-config libssl-dev libevent-dev bsdmainutils programmatūras īpašības-common –y

apt-get install -y libminiupnpc-dev libdb ++ – dev libdb-dev libcrypto ++ – dev libqrencode-dev libboost-all-dev build-essential libboost-system-dev libboost-filesystem-dev libboost-program-options-dev libboost-thread- dev libboost-filesystem-dev libboost-program-options-dev libboost-thread-dev libssl-dev libdb ++ – dev libssl-dev ufw git programmatūras īpašības-common

sudo apt-get install libzmq3-dev libminiupnpc-dev libssl-dev libevent-dev –y

sudo add-apt-repository ppa: bitcoin / bitcoin

apt-get atjauninājums

sudo apt-get install libdb4.8-dev libdb4.8 ++ – dev –y

sudo apt-get install libdb5.3-dev libdb5.3 ++ – dev build-essential libtool autotools-dev automake pkg-config libssl-dev libevent-dev bsdmainutils git libboost-all-dev libminiupnpc-dev libqt5gui5 libqt5core5a libqt5tkit5-dev lib qttools5-dev qttools5-dev-tools libprotobuf-dev protobuf-kompilators libqrencode-dev libgmp3-dev git –y

git klons https://github.com/puredev321/pure

CD ~ / tīrs / src /

cp -a atbalsts / obj /

cp – kriptogrāfija / obj /

cp -a x11 / obj /

cd ~ / pure / src / leveldb /

chmod + x build_detect_platform

padarīt libleveldb.a libmemenv.a

Sastādiet maku

CD ~ / tīrs / src /

make -f makefile.unix

Pagaidiet, līdz instalēšana ir pabeigta; tam vajadzētu aizņemt apmēram 20-30 minūtes.

Gaidot servera instalēšanu, sagatavojiet a.txt failu, kas atbilst zemāk redzamajam izkārtojumam.

Lable: MN1

Publisks IP: Your_public_IP + ports

Masternode atslēga: your_Mn_private_key

Mn conf līnija: your_ Mn_transaction_output

Izmaksas adrese: Your_Payout_adress

MN līnija

rpcuser =  tavs_tīrs_lietotājvārds

rpcpassword = Tava parole

rpcallowip = *

rpcport = jūsu_rpport_number

serveris = 1

klausīties = 1

dēmons = 1

max savienojumi = 50

osta = jūsu porta numurs (5 cipari)

externalip = Jūsu publiskais IP bez porta

Masternodeaddr: Jūsu_publikas_IP_Plus_sporta_

rpcuser = Tavs lietotājvārds

rpcpassword = Tava parole

rpcallowip = *

rpcport =jūsu_rpport_number

serveris = 1

klausīties = 1

dēmons = 1

logtimestamps = 1

max savienojumi = 50

iesiet = Jūsu publiskais ip + ports

Masternode = 1

Masternodeprivkey =  Your_masternode_Private_key

Treknrakstā iezīmētās daļas aizstājiet ar nepieciešamo informāciju failā your.txt.

Lai saņemtu atlīdzības, jums ir nepieciešama masternode izmaksas adrese.

Atkal dodieties uz Saņemt -> Izveidot jaunu adresi. Jūs to varētu nosaukt MN izmaksas adrese.

Pēc tam aizpildiet informāciju par IP un porta numuru. Iegūstiet savu galveno IP no VPS un pievienojiet

IP un jūsu porta numurs, kā parādīts. Neaizmirstiet ielīmēt publisko IP kopā ar porta numuru, abus atdalot ar kolu šādi:

194.168.8.1:13456

Jūsu publiskais IP, ieskaitot ostas numuru, būs masternode_address un saistīt. Kad esat izvēlējies savu rpcport numurs, ir palikušas vēl tikai divas lietas: Masternode konfigurācijas izejas un masternode privātā atslēga.

MN konfigurācijas līnija ir darījuma izvade, kas ģenerēta, samaksājot 5000 PURE. Dodieties uz vietējo maku. Klikšķis Palīdzība -> Atkļūdošanas logs. Pārejiet uz Konsoles cilne. Apakšā ierakstiet “masternode output”; nospiediet Enter.

Rīki logs

Pirms mēģināt iegūt rezultātus, jums vajadzētu pagaidīt, kamēr jums būs vismaz desmit apstiprinājumi par šo konkrēto darījumu. Pēc desmit darījuma apstiprinājumiem konsoles logā jāparāda MN izejas, kas ir gara burtu un ciparu rakstzīmju virkne, kas beidzas ar 1 vai 0. Šī virkne ir jūsu MN konfigurācijas līnija.

Adrese izskatās apmēram tā:

Masternode adrese

{1}, kas seko semikolam, tiek saukts par darījumu indeksu, bet pārējā virkne, kas pievienota iekavās, ir darījuma ID. Kopējiet šo informāciju failā MN.txt. Atcerieties noņemt pēdiņas.

Pēc lietotāja konfigurēšanas jūs saņemsiet MN privāto atslēgu.

Lietotāja pievienošana

Tagad, ja jūsu iestatītais VPS jau ir pabeidzis instalēšanu, varat turpināt un pievienot lietotāju. Dodieties uz saknes konsoli, ierakstiet cd un ielīmējiet šo komandu, lai izveidotu savu MN lietotājvārdu.

sudo useradd -m mn1 -s / bin / bash

Pēc tam iestatiet tikko pievienotā lietotāja paroli; ielīmējiet zemāk esošo komandu un neaizmirstiet izvēlēties paroli, kuru neaizmirsīsit.

sudo passwd mn1

Tagad izveidojiet direktoriju tikko pievienotajam lietotājam. Ielīmējiet zemāk esošās komandas viena pēc otras.

sudo mkdir / home / mn1 / pure

sudo cp ~ / pure / src / pured / home / mn1 / pure /

sudo nano /home/mn1/.pure/pure.conf

Pēdējā komanda mēģinās rediģēt jaunā lietotāja konfigurācijas līniju. Jums vajadzētu saņemt kļūdu, kurā teikts, ka direktorija “home / mn1 / .pure” neeksistē. Ja redzat šo kļūdu, esat pareizajā virzienā. Krāns CTRL + X iziet.

Mainīt direktoriju

Lai varētu rediģēt konfigurācijas failu, vispirms palaidiet konkrētā lietotāja dēmonu un pēc tam mēģiniet to rediģēt. Atgriezieties pie Putty un ielīmējiet galveno IP no tīmekļa servera. Klikšķis “Atvērt”.

Tiks parādīts Cmd logs, kurā būs lūgts pieteikties. Izmantojiet “Mn1” kā savu lietotājvārdu un iepriekš izveidoto paroli, lai pieteiktos.

Root un MN1 lietotājs

Tagad varat mēģināt palaist dēmonu, izmantojot šādu komandu

~ / tīrs / iztīrīts –dēmons

Tā kā neesat definējis RPP lietotājvārdu un paroli, tiks parādīta kļūda. Tagad atgriezieties pie saknes faila un ielīmējiet šo komandu, lai rediģētu saknes failu.

sudo nano /home/mn1/.pure/pure.conf

Tagad jums vajadzētu būt iespējai rediģēt saknes failu; tas tika izveidots, kad palaidāt dēmonu.

Nokopējiet un ielīmējiet šo komandrindu saknes konsolē. Treknrakstā aizstājiet informāciju ar servera informāciju.

rpcuser = Tavs lietotājvārds

rpcpassword = Tava parole

rpcallowip = *

rpcport = jūsu_rpport_number

serveris = 1

klausīties = 1

dēmons = 1

max savienojumi = 50

osta = Tavs numurs

externalip = your_Public IP

Masternodeaddr: your_Public_IP: Port_number

Masternodeaddr

Tagad pieskarieties CTRL + X iziet, un Y taustiņš, lai saglabātu. Tagad jūs esat gatavs sākt dēmonu.

Atveriet MNuser logu un ielīmējiet šo komandu:

~ / tīrs / iztīrīts –dēmons

Šai komandai vajadzētu sākt PURE serveri. Ielīmējiet šo komandu, lai redzētu masternode savienojumus.

skatīties ~ / pure / pured getinfo

Privātās atslēgas iegūšana

Jūsu masternode privātā atslēga ir pēdējā iegūtā informācija. Kad esat ieguvis MN privāto atslēgu, pēdējo reizi rediģējiet konfigurācijas failu. Tomēr jums jāgaida, kamēr jūsu aukstā maka serveris sinhronizēsies ar blokķēdi.

Krāns CTRL + C aiziet “iegūt informāciju”, un pēc tam ielīmējiet šo komandu tajā pašā konsoles logā.

~ / tīrs / iztīrīts masternode ģints

Jums vajadzētu redzēt savu MN privāto atslēgu; ielīmējiet to teksta faila doc.

Masternode privātā atslēga

Tagad jūs varat rediģēt conf failu, bet vispirms jums jāpārtrauc serveris. Izmantojiet šo komandu, lai apturētu MN serveri.

~ / tīra / iztīrīta pietura

Saknes konsolē ielīmējiet šo komandu.

sudo nano /home/mn1/.pure/pure.conf

Pēc tam izdzēsiet pēdējās trīs rindas un aizstājiet tās ar šādām komandu rindām no faila MN.txt.

iesiet = jūsu_IP_Addr: porta_numurs

Masternode = 1

Masternodeprivkey = your_masternode_privatekey

MN privātā atslēga

Tagad restartējiet dēmonu vēlreiz, izmantojot zemāk esošo komandu. Pēc servera palaišanas jūs varat pārtraukt sesiju.

~ / tīrs / iztīrīts –dēmons

Tagad vēl ir pēdējais solis: dodieties uz sava Windows maku un dodieties uz Masternodes->Izveidot.  Aizpildiet laukus trūkstošās detaļas.

Pievienojiet vai rediģējiet Pure pliks

Alias: Masternode etiķete.

Adrese: Jūsu_VPS_GalvenaisIP

Privkey: Masternode Genkey

Txhash: jūsu masternode darījuma izvades adrese

Izejas indekss: 1

Apbalvojuma adrese: Jūsu_maksāšanas_adrese

Atlīdzība %: 100

Klikšķis LABI->Atjaunināt lai redzētu savu MN sarakstu. Noklikšķiniet uz Sākt->Atjaunināt lai sāktu PURE masternode palaišanu.

Noskatieties šo videoklipu, lai vizuāli parādītu iestatīšanas procesu.

Pēdējās domas

Masternodes ir īsts veids, kā pasīvi nopelnīt ienākumus. Pieņemot lēmumus par ieguldījumiem, neskatieties uz IA atsevišķi. Jā, es saprotu – jūs vēlaties nopelnīt naudu.

Jo lielāka atlīdzība, jo lielāks risks. Daži kriptogrāfijas projekti sākas, piešķirot grūti atvairāmus atlīdzības, taču ar laiku ROI strauji samazinās. Šādi projekti ir riskanti; nav garantijas, ka projekts gūs ienākumus ilgtermiņā. Ja jūs neļaujat bailēm palaist garām lielo IA, ir liela iespēja, ka jūs apmierināsieties ar skaņu projektu. Atceries, PADARI PĒTĪJUMU – vienmēr.

Lasīt: Kā novērtēt, kura kriptovalūta būs nākamā lielā lieta

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me