Kripto slenga nogalināšana

Darba sākšana kriptovalūtā ir šķietami vienkāršs process. Tomēr to sarežģī tehnoloģija un koncepcijas, kas ir tirgus pamatā. Tehniskā valoda, ko izmanto, lai runātu par ieguldījumiem kriptovalūtās, liek pat visinteresētākajām personām pakratīt galvu un novērsties. Viss žargons un kriptogrāfijas slengs ir šķērslis iesācējiem, kuri vēlas iesaistīties kriptogrāfijā.

Ja jūs esat viens no cilvēkiem, kurus iebiedē tirgus, nepadodieties un nepadodieties. Turpini lasīt. Sapratīsim žargonu un kopā iemācīsimies kriptogrāfijas slengu.

Žargons kriptogrāfiskajā pasaulē

Altkoīni

Bitcoin bija pirmā un oriģinālā kriptonauda. Kriptogrāfijas valūtas kopienā jebkas cits tiek uzskatīts par Altcoin. Daži piemēri ir Litecoin, ZCash, Ripple un Dash. Sākot ar 2019. gadu, sarakstā ir vairāk nekā 2200 monētu CoinMarketCap – vietne, ko izmanto, lai izsekotu un analizētu kriptogrāfijas tirgu.

Ja jūs interesē zināt, kuru altcoin ieguldīt tagad, skatiet manu ceļvedi par labākajiem altkoīniem.

Blokķēde

Blockchain ir kriptovalūtas tehnoloģija. Vienkārši sakot, tā ir droša un pastāvīga izplatīta darījumu digitālā virsgrāmata. Katru ierakstu sauc par bloku. Bloku virkne savienojas kopā, veidojot blokķēdi.

Pērciet sienas un pārdodiet sienas

Pērciet sienas un pārdodiet sienas, lai manipulētu ar tirgu. Pārdošanas siena tiek izmantota, lai novērstu cenu paaugstināšanos, kas veiksmīgas darbības gadījumā ļauj iegādāties vairāk valūtas par zemākām cenām. Pirkšanas siena ir tieši pretēja. Tas tiek darīts, lai nepieļautu cenu pazemināšanos.

Šeit ir hipotētiska situācija. Ja vēlaties iegādāties milzīgu daudzumu valūtas un veikt vairākus pirkšanas pasūtījumus, tā cena palielināsies un ietekmēs tirgu. Tā vietā jūs varētu mēģināt uzlikt pārdošanas sienu. Veiciet pārdošanas pasūtījumu par milzīgu kriptogrāfijas daudzumu. Tas ļaus šķist, ka liels spēlētājs zina, ka kaut kas notiks. Tas radīs paniku, kas citiem investoriem liks pārdot savu valūtu par cenu, kas ir zemāka par jūsu. Ja vēlaties pārdot savu valūtu, tā vietā ielieciet pirkšanas sienu.

Kriptogrāfija

Kriptogrāfija ir informācijas šifrēšanas un atšifrēšanas metode, tāpēc to var apskatīt tikai tās paredzētie saņēmēji. Tas tiek darīts, izmantojot matemātisko algoritmu, ko sauc par šifru. Kriptovalūtā to izmanto, lai nodrošinātu un pārbaudītu darījumus.

Dakša

Ik pa brīdim izstrādātāji maina noteikumus un protokolus, kas regulē kriptovalūtas, kas noved pie blokķēdes sadalīšanas. Kad tas notiek, to sauc par dakšiņu. Mīkstā dakša būtībā ir ķēdes atjaunināšana, savukārt cietā dakša attiecas uz izmaiņām protokolā, kas rada jaunu un atsevišķu ķēdes versiju.

Genesis Block

Ģenēzes bloks ir termins, ko lieto, lai apzīmētu kriptonauda radītāja Satoshi Nakamoto pirmo bloku, ko Bitcoin bloku ķēdē jebkad izrakta..

Hašings

Kad datorprogramma informāciju pārvērš burtu un ciparu virknē, to sauc par jaukšanu. Tas pasargā informāciju no sagrozīšanas un stiprina tās drošību. 

Tirgus kapitalizācija

Šis termins tiek saukts arī par tirgus ierobežojumu jeb MCAP, vienkārši atsaucoties uz kopējo apgrozībā esošo monētu skaitu, kas reizināts ar atsevišķas monētas cenu. Tas ir noderīgi, lai noteiktu valūtas vērtību.

Kalnrūpniecība

Ieguve attiecas uz informācijas apstiprināšanas procesu un pēc tam šīs informācijas pievienošanu blokķēdē.

Privātā atslēga

Ir svarīgi to paturēt pie sevis. Privātā atslēga ir burtu un ciparu virkne, kas ļauj tērēt digitālo valūtu vai piekļūt tai. Iedomājieties to kā paroli, kas jums jāaizsargā. Privāto atslēgu parasti izmanto, lai piekļūtu savam bitcoin maku.

Publiskā atslēga

Publiskā atslēga, kas sastāv no cipariem un burtiem, ļauj saņemt digitālo valūtu.

Slengs kriptogrāfijas pasaulē

Tagad, kad esat guvis pārskatu par tehniskajiem pamatterminiem, apskatīsim slenga vārdus, ar kuriem iesācējiem vajadzētu iepazīties. Nekas iesācēju kliedz vairāk par to, ka šie termini nav pazīstami. Lai sāktu dialogu vai pievienotos sarunai, vispirms tas ir jāapjēdz.

Somas turētāji

Somas ir kriptogrāfijas aktīvi, kas tika nopirkti par augstāku cenu nekā pašreizējā tirgus vērtība. Personu, kas turas pie šiem aktīviem ar samazinošu vērtību, sauc par somas turētāju.

DYOR

Veiciet savus pētījumus. Kriptovalūtas pasaulē, kas pēc būtības ir ļoti spekulatīvs, jums tiek ieteikts izglītot sevi, nevis akli sekot citu padomiem..

Flippening

Izmanto, lai aprakstītu notikumu, kuram vēl jānotiek, flippening attiecas uz iespējamo nākotnes scenāriju, kur Bitcoin cenšas iegūt visaugstāko tirgus ierobežojumu, un Ethereum to apsteidz. 

FOMO

Kad žetoni ir visu laiku augstākajā līmenī, cilvēkiem ir bailes no pazušanas (FOMO), kas viņiem liek vēlēties iekļūt ažiotāžā. Saistītā piezīmē ir arī Joy Of Missing Out (JOMO), kas tiek izmantots, lai izteiktu atvieglojumu, kad uznāciens nebija tā vērts un viņi neļāva tam nokļūt.

FUD

Bailes, nenoteiktība un šaubas (FUD) ir tad, kad kriptogrāfijas valūtā tiek izplatīta negativitāte. To izmanto, lai aprakstītu tirgus cenu manipulācijas stratēģiju, kas ietver dezinformācijas izplatīšanu zemākām cenām. FUD mazumtirgotājus sauc par FUDsters.

HODL

Hold On For Dear Life (HODL) ir tirgotāju mantra, kad notiek tirgus kustības, piemēram, cenu svārstības. Sākotnēji tā bija nepareiza vārda “aizturēt” pareizrakstība.

Pump and Dump (PND)

Tā ir viena vai vairāku cilvēku prakse manipulēt ar valūtas cenu. Cenas tiek ātri uzpūstas, lai tās varētu pārdot par augstu cenu. Parasti tam seko avārija tirgū.  

Rekt

Slengs termins vārdam “sagrauts” tiek izmantots Rekt, lai aprakstītu tirgotāju, kurš zaudēja daudz naudas sliktas tirdzniecības rezultātā..

Sats

Satshis, Satoshis stenogrāfs, attiecas uz mazāko Bitcoin vienību. Šis termins ir nodoms pirmajam digitālās valūtas veidotājam.

Līdz mēnesim

Šis slenga termins tiek izmantots, kad cenas strauji pieaug. To var izmantot gan kā lietvārdu, gan kā kaujas vārdu. Alternatīvas šī slenga formas ir “Kad mēness”, ko lieto, lai aprakstītu straujas augšupejas laiku; un “Mooning” darbības vārda formai.

Valis

Vaļi ir lieli spēlētāji kriptovalūtu tirgū. Viņiem ir liels daudzums monētu un tie var izraisīt lielas kustības, piemēram, avārijas vai kritienus tirgū.

Kripto pasaulē ir diezgan daudz vaļu, ieskaitot dažus šajā rakstā minētos kriptogrāfijas miljonārus.

Secinājums

Veicot jaunas darbības, piemēram, kriptonauda, ​​valodas izpratne ir jūsu panākumu centrā. Pirms jūs varat izstrādāt efektīvu stratēģiju vai izvēlēties piemērotus rīkus, kas palīdzēs jums iegādāties, tirgoties un uzraudzīt tirgu, jums vajadzētu būt noteiktam kriptogrāfiskās un rakstpratības līmenim.

Cerams, ka šis raksts veicināja šos centienus, precizējot svarīgus terminus un izskaidrojot būtiskos jēdzienus. Tādā veidā jūs esat vairāk informēts un pēc tam vairāk sagatavots lēmuma pieņemšanai. Vai jūs jūtaties drošāk, spēlējot kriptonauda tirgū?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me