5 Bitcoin miljonāri un viņu stāsti

Bitcoin nesen sasniedza cenu 7 000 USD, turpinot strauju atgriešanos pēc stabiliem cenu kāpumiem, kas pieturēja to, kas tika saukts “Bitcoin vasara”. Ir bijuši daudzi stāsti par Bitcoin miljonāriem, laimēto, zaudēto un nokavēto laimi, piemēram, puisis, kurš ņēma lielu aizdevumu, lai veiktu ieguldījumus, un ātri trīskāršoja savus ieguldījumus, puisis, kurš zaudēja cieto disku daudz naudas vērtībā atkritumu kaudze vai tuvredzīgs dziedātājs, kurš potenciāli palaidis garām miljardieris.

Slaveni Bitcoin miljonāri

Šie stāsti par Bitcoin faktiem ir daudz kriptogrāfijas pasaulē, taču joprojām ir daudz interesantāku stāstu par kriptogrāfijas likteni. Šeit ir 5 no labākajiem stāstiem par to, kā cilvēki no ieguldījumiem gūst lielu peļņu.

1. Studentu bitcoin miljonārs: Vitāliks Buterins

bitcoin miljonārs

Vitāliks Buterins ir ievērojams talants un domātājs.

Šis vairāku iemeslu dēļ nav parasts stāsts par lupatām. Pirmkārt, Buterīns nav jūsu vidējais investors pa tālsitienu. Galvenokārt tāpēc, ka viņš faktiski izstrādāja platformu, no kuras visvairāk nopelnīja naudu (Ethereum). Viņš ir ievērojams talants un domātājs, un ir piedalījies citos lielos projektos, tostarp Bitcoin.

Kopš agras bērnības viņš bija ļoti spējīgs un daudzsološs, pametis universitāti, lai turpinātu pētniecības darbu, izmantojot Thiel Fellowship stipendiju fondu 100 000 USD apmērā. Pirms šī viņš bija daudz rakstījis par Bitcoin, lielā mērā ieguldot žurnālā Bitcoin. Viņam ir arī zinātniska ģimenes pieredze, viņa tēvs ir datorzinātnieks.

Viņš plaši komentē jautājumus kriptosfērā, un viņa uzskati un ieguldījums ir tik daudzsološi, ka šī gada sākumā viltus baumas, kas liecināja par viņa nāvi, izraisīja Ethereum cenas kritumu.

2. Bitcoin miljonārs Ēriks Finmans

Tāpat kā Buterins, Ērikam Finmanam ir interesants stāsts tas liecina, ka viņa liktenis nav bijis tikai veiksmes rezultāts. Viņš agri interesējās par tehnoloģiju tikai 12 gadu vecumā, kad vecmāmiņa viņam uzdāvināja 1000 dolāru, ko viņš ieguldīja Bitcoin. Pēc liela cenu pieauguma viņš 2 gadu laikā vērtību reizināja ar 100 000. Paralēli šim Finman bija izveidojis vienaudžu apmācības pakalpojumu Botangle, kuru viņš pārdeva investoram.

Kā samaksu viņš tika dots izvēle starp 100 000 USD vai 300 Bitcoins. Viņš uzskatīja, ka Bitcoin noteikti palielināsies, tāpēc viņš izvēlējās Bitcoin, un šie ieguldījumi nozīmēja, ka viņam bija tik lieli uzkrājumi, ka vecāki ļāva viņam pamest vidusskolu.

Vecāki arī noslēdza ar viņu līgumu, ka, ja viņš līdz 18 gadu vecumam palielinās savu vērtību līdz 1 000 000 USD, viņam nevajadzēs iet uz koledžu. Ēriks bija turpinājis tirgot Bitcoin un nopelnījis naudu.

Tagad viņš joprojām iegulda un viņam ir vairāki citi kriptogrāfijas projekti. Viņa tīrā vērtība ir ievērojami palielinājusies, pārsniedzot šo miljonu dolāru!

3. Bitcoin miljonārs Džeremijs Gardners

Džeremijs Gardners 2013. gadā sniedza milzīgu ieguldījumu nozarē, izveidojot Augur. * attēls no: Twitter

Gārdners (25) ir tuvāk tradicionālajam Bitcoin miljonāra jēdzienam, jo ​​viņš ar savu veiksminieku saskārās vairāk nejauši. Pirmajos Bitcoin gados viņš iztērēja dažus simtus dolāru par Bitcoin, kuru viņam nopirka draugs. Viņš pameta savu ieguldījumu un drīz redzēja, ka tā cena pieaug eksponenciāli. Viņš turpināja tirgoties un ieguldīt tālāk, kas viņam atstāja nelielu bagātību.

Pēc pamešanas viņš turpināja visu laiku veltīt sevi Bitcoin un blockchain tehnoloģijām. Viņš 2013. gadā sniedza milzīgu ieguldījumu nozarē, izveidojot Augur, uz blockchain balstītu nākotnes un prognozes tirgu. Tagad viņš lielāko daļu laika strādā ar Blockchain Ventures uzņēmēja rezidenta un padomdevēja lomā. Viņš arī ir teicis, ka strādā pie cita slepenā režīma starta un nodibināja arī Blockchain izglītības tīklu (kas ir universitāšu sabiedrību konsorcijs, lai palielinātu kriptonauda ieviešanu)..

Viņa dzīvesveids vairāk atbilst tam, ko jūs varētu sagaidīt no kāda, kurš ir multimiljonārs 25 gadu vecumā: viņš dzīvo Sanfrancisko mājā, kurā dzīvo citi blokķēdes uzņēmēji, bagātīgi tērē ballītēs cilvēkiem, kurus satiek konferencēs, un gandrīz katru nedēļas nogali dodas uz dažādām pasaules malām.

Labā ziņa ir tā, ka viņš ir ļoti pārliecināts, ka nākamo 10 gadu laikā Bitcoin un citu kriptovalūtu vērtība dramatiski palielināsies.

4. Bitcoin miljonārs: Forbes ’Mr Smith

bitcoin miljonārs

Lai gan tas nav personas īstais vārds (acīmredzami), Forbes veica interesantu gabalu par anonīmu Bitcoin miljonāru. “Mr. Smits ”, kā viņš bija pazīstams kā nopelnījis vairāk nekā USD 25 miljonus ieguldījumu peļņas un kuram bija atbilstošs dzīvesveids. Viņš visu laiku pavadīja 5 zvaigžņu viesnīcās un skraidīja pa visu pasauli, ēdot restorānos par visām ēdienreizēm.

Viņam ir arī interesanta aizmugure. Viņš agrāk strādāja Silīcija ielejas tehnoloģiju uzņēmumā, un Bitcoin pirmsākumos viņam šķita dīvaini, ka par valūtu bija tik daudz baiļu un pretrunu. Tas viņu pamudināja iegādāties valūtu 3000 USD vērtībā, un pēc pāris gadiem tas viņu padarīja ļoti turīgu. Kad Bitcoin cena sasniedza 350 USD, viņš pārdeva aptuveni 4000 Bitcoin un no darījuma nopelnīja 2,3 miljonus USD.

Tagad viņš lielāko daļu laika pavada, ceļojot kopā ar draudzeni pa visiem kontinentiem. Viņš ir iekasējis lielu daļu no savām saimniecībām, un tagad ir apmierināts, ka laiku pavada ceļojot un izklaidējoties.

5. Bitcoin miljonārs Džereds Kenna

bitcoin miljonārs

Pat ja J. Kennai bija Bitcoin atsevišķi atsevišķā cietajā diskā, viņi joprojām tika uzlauzti. * attēls no: Twitter

Kenas pasaka ir piesardzīga lesons visiem tiem, kas iesaistīti kriptovalūtās. Pirmkārt, Kenna bija viens no agrīno Bitcoin ieguldītāju vilnim, katrs par aptuveni 2c nopirka daudzus Bitcoins un turēja tos līdz viņi pārdeva par 258 USD katrs. Tas ir astronomisks pieaugums, kas viņam deva miljonus. Diemžēl viņa Bitcoins tika uzlauzts, un viņš zaudēja daudzus no šiem miljoniem.

Šis ir mācāms stāsts, jo tas izceļ gan milzīgos ieguvumus, kas gūstami ar Bitcoin, gan arī zādzības riskus – kaut arī Kennai Bitcoin bija atsevišķā cietajā diskā, tie joprojām tika uzlauzti. Bet tas arī parāda, ka šādā situācijā pret jums var izturēties zināma izturība; Kenna ir bijusī jūrniece, un viņš turpināja strādāt Bitcoin (dibināja citu apmaiņu pēc tam, kad viņa iepriekšējais bija salocīts) un ir joprojām gūstot labumu no savas pieredzes. Neaizmirstiet, ka viņam joprojām ir miljons vai divi, kas viņu mierina par zaudējumu!

Jauna tehnoloģija, kas rada jaunu bagātību

Ir skaidrs, ka vispārējā augšupejošās izaugsmes tendence padara daudzus cilvēkus bagātus ar Bitcoin. Mēs apspriedīsim ieguldīšanas paņēmienus un praksi turpmākajos rakstos, tāpēc drīzumā pārbaudiet, vai nav papildu satura.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me