Negalimi žetonai: kolekcionuojami daiktai, menas, žaidimai ir daug daugiau

Pastaraisiais metais „blockchain“ pramonė tapo didele rinka, leidžiančia įmonėms išleisti savo produktus ir paslaugas. Paskirstytosios knygos technologija ne tik padėjo įmonėms kurti savo virtualias valiutas, bet ir sugebėjo sukurti nepakeičiamus žetonus (NFT).

Šiais laikais yra daugybė nepakeičiamų žetonų, tokių kaip kolekcionuojami daiktai, menas, „blockchain“ pagrindu sukurtų žaidimų elementai, taip pat spekuliacijos. Be to, erdvėje yra keletas lyderių, kurie taip pat naudojasi „blockchain“ technologijos galia, kad padėtų kitiems sukurti savo renkamus žetonus.

Kas yra neuždegamasis žetonas?

Neužfiksuojami žetonai yra kriptografiniai žetonai, suteikiantys vartotojams galimybę turėti skaitmeniniu būdu unikalius daiktus. Pagrindinė šių NFT nauda yra susijusi su tuo, kad jų negalima tarpusavyje keistis, nes tai gali atsitikti su kai kuriomis į privatumą orientuotomis virtualiomis valiutomis. Kiekvienas iš šių NFT savaip bus unikalus ir ypatingas.

Dėl šios kokybės ir specifikacijos NFT tapo labai naudingi įvairiose pramonės šakose, net už tradicinių kriptografinių ir blokinių grandinių ribų. Su NFTs firmos gali lengvai sukurti patikrinamą ribotą turtą, pagrįstą „blockchain“ technologija.

Šiais laikais šie NFT masiškai dirba tokiuose blokų tinkluose kaip Ethereum (ETH) ar Tron (TRX), kiekvienas jų turi savo standartus. RSK tinklas taip pat leidžia vartotojams, įmonėms ir kūrėjams sukurti kolekcinius žetonus ir NFT tik keliais paprastais ir paprastais veiksmais..

Kolekcionuojami „CryptoKitties“

Vienas iš būdų išplėsti NFT yra „CryptoKitties“. Tai buvo galbūt pirmas kartas, kai NTF masiškai naudojo kriptografijos ir nešifravimo vartotojai. 2017 m. Ir 2018 m. Pradžioje platforma naudojo „Ethereum“ tinklą, kad sukurtų platformą, kurioje vartotojai galėtų keistis savo renkamomis katėmis – kai kuriais atvejais jų vertė buvo tūkstančiai dolerių..

Dėl šio žaidimo beprotiškumo kilo spūstys „Ethereum“ tinkle, kuris užregistravo didžiulį sandorių mokesčių šuolį ir lėtą apdorojimo laiką. Daugelis vartotojų tuo metu nusprendė persikelti į „Litecoin“ (LTC) tinklą dėl mažesnių mokesčių ir spūsčių.

„CryptoKitties“ sukuria precedentą. Vartotojai keisdavosi NFT žetonus net nežinodami, kad jie tvarko unikalius ir vertingus objektus. Vartotojams nereikėjo žinoti, kad šios katės buvo unikalios. „CryptoKitties“ nebuvo dviejų vienodų kačių ir kiekviena iš jų turėjo unikalų identifikavimo kodą, kad jį identifikuotų.

NFT raida

ERC-721 laikomas NFT standartu. Šiuo metu įmonės ir vartotojai ją naudoja visame pasaulyje, kad galėtų tvarkyti nepakeičiamus žetonus. Nors „CryptoKitties“ buvo pirmasis sprendimas, masiškai įgyvendintas kriptografinėje erdvėje, yra daugybė kitų NFT naudojimo atvejų.

Žaidimai ir kitos iniciatyvos pradėjo naudoti šiuos NFT tam, kad vartotojams būtų suteikta galimybė tvarkyti unikalius „blockchain“ pagrindo žetonus. Vartotojai gali būti tikri, kad turimi daiktai nėra kartojami ir jų negalima nukopijuoti.

Kalbant apie NFT, „Ethereum“ nėra vienintelis pasirinkimas. RSK taip pat teikia lengvai naudojamą sprendimą tiems, kurie nori sukurti ERC-721 žetonus atlikdami kelis paprastus veiksmus. Kituose skyriuose analizuosime, kokią įtaką šiuo metu RSK daro rinkoje ir kaip jis reklamuoja bei naudoja ERC-721 žetonus.

Ateityje, be kita ko, galime pastebėti, kad kriptografija ir tradicinis menas yra vaizduojami su nepakeičiamais žetonais. NFT rinka yra labai didelė, ir tai, be abejo, naudos rinkoje esančios įmonės ir firmos.

Buvo atvejų, kai firmos ir sporto komandos sukūrė savo NFT, kad galėtų dalytis savo gerbėjais. Nepaisant to, kad tai nepasiekė didelio naudotojų skaičiaus, iniciatyvos buvo tikrai geras žingsnis siekiant padidinti žinias apie trūkumą ir „blockchain“ unikalumą tarp ne kriptografijos vartotojų visame pasaulyje. Tai dar ankstyva rinka, o potencialus augimas tikrai daug ateities.

RSK sukuria kolekcionuojamų žetonų kūrimo infrastruktūrą

Nors sukurti NFT prieigos raktą gali būti kažkaip sudėtinga, RSK šiuo metu leidžia vartotojams sekti a paprastas vadovas nepakeičiamiems žetonams kurti. Tai bus labai paprasta ir naudojant RSK „blockchain“ tinklą. Vartotojai gali tiesiog vadovautis įmonės sukurtu vadovu arba išbandyti naujus sprendimus ir galimybes, jei turi patirties tvarkant ERC-721 žetonus.

„ERC-721“ žetonai yra labai svarbūs, nes tai leidžia vartotojams perduoti žetono nuosavybės teisę, taip pat apima galimybę pateikti užklausą dėl žetono savininko. Tokiu būdu vartotojai bus tikrieji turto, paremto „blockchain“ technologija, turėtojai.

RSK taip pat dalijasi su bendruomene mokomasis turinys, kaip sukurti nepakeičiamus žetonus RSK tinklo viršuje atlikdami kelis paprastus veiksmus. Jie surengė internetinį internetinį seminarą, kuriame rodo visą informaciją, kurią vartotojai turi žinoti, kad RSK tinkle būtų dislokuoti ir paruošti naudoti savo nepakeičiamus žetonus..

Yra keli internetiniai seminarai kurias pasidalijo „RSK Smart“ ir kurios šiuo metu leidžia vartotojams, be kita ko, turėti daugiau informacijos apie NFT. Jie dalijasi labai išsamiais vadovais su žingsnis po žingsnio duomenimis, kad įmonės ir kūrėjai turėtų labai aiškią informaciją apie tai, kaip tinkamai sukurti savo NFT rinkoje ir pradėti naudoti savo galią..

Paskutiniai žodžiai

Pastaraisiais metais NFT plečiasi visame pasaulyje. Buvo keletas bendrovių, siūlančių aiškius sprendimus ir informaciją apie neužfiksuojamus žetonus. Dvi iš šių bendrovių yra „CryptoKitties“, išleidusi pirmąją sėkmingą programą ir kolekcionuojamą žaidimą „blockchain“ technologijos viršuje, naudodama NFT.

Tuo tarpu RSK kasdien dirba tam, kad šviestų bendruomenę, kaip įdiegti neužfiksuojamus žetonus. Jie sukūrė internetinius seminarus ir mokomąjį turinį, kuris bus labai naudingas bendruomenei pradedant naudoti savo projektuose.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me