Išskirtinis „BlockchainWeekend NYC Event Lineup“ vadovas

Kaip auga „blockchain“ erdvė? Kokie yra artimiausi „blockchain“ projektai? Jums gali būti įdomu, kaip galite sužinoti daugiau apie šią technologiją ir kas laukia. „BlockchainWeekend NYC“ yra puiki galimybė ištirti „blockchain“.

„BlockchainWeekend NYC“, lapkričio 7 d., ketvirtadienį, lapkričio 10 d., sekmadienį, vyks įvairūs renginiai, kurie sužadins jūsų susidomėjimą. Per 50 dienų daugiau nei keturių dienų renginiai NYC bus „blockchain“ veiklos savaitgalis. Nuo konferencijų iki praktinių užsiėmimų iki edukacinių užsiėmimų iki hakatonų – kažkas yra tinkamas visiems žinių lygiams ir visiems susidomėjimo lygiams. Ir jei laisvas esi tik apie laimingą valandą, nesijaudink, kad tau taip pat yra kažkas!

„Džiaugiamės matydami tokias bendradarbiavimo iniciatyvas, kaip bendruomenė, tokias kaip„ BlockchainWeekend NYC “, kurios padeda auginti Niujorko„ blockchain “bendruomenę. „BlockchainWeekend“ yra pirmasis tokio pobūdžio renginys, kurio tikslas – suteikti gyvybiškai svarbius išteklius ir ryšius gyventojams visoje 5 seniūnijoje, pradedant nuo įdomių „blockchain“ ir baigiant „blockchain“ profesionalais, suteikiant visiems galimybę dalyvauti kuriant ir plėtojant šią technologiją. “- Ana Ariño, NYCEDC strategijos vadovė

Štai keli svarbiausi renginiai:

„Spotlight“ renginys:

„BlockchainWeekend Summit 2019“

Šis renginys, kuriame dėmesys sutelktas į valdymą ir decentralizavimą, bus savaitgalio renginys, kuriame dalyvaus švietimo grupės ir tinklų kūrimo galimybės su „blockchain“ pramonės ir NYC „blockchain“ bendruomenės lyderiais..

Renginių komisijos nariai yra tikras „Kas yra kas“ iš Niujorko technologijų ekosistemos. Tarp jų yra Niujorko ekonominės plėtros korporacijos (NYCEDC), bendrovės „Ideanomics“, plačiai dalyvaujančios „blockchain“ erdvėje, vadovai, taip pat daugelis kitų žinomų technologijų kompanijų, apimančių įvairias verslo vertikales Niujorke..

Pranešėjai apima: Alfas Vargšas („Ideanomics“ generalinis direktorius),Sunayna Tuteja („TD Ameritrade“ skaitmeninio turto ir „blockchain“ vadovas), Markas Jaffe (Niujorko prekybos rūmų prezidentas), Klaidas Vanelis (Niujorko asamblėjos narys ir NYS interneto ir technologijų pirmininkas),Karen Bhatia (Vyresnysis viceprezidentas, Ekonomikos plėtros korporacijos technikos vadovas),Davidas Weildas (Buvęs NASDAQ pirmininkas); tarp daugelio kitų.

Jei jus domina „blockchain“ pramonė, nesvarbu, ar esate ekspertas, ar pradedantysis, šis renginys pasiners į ateities „blockchain“ ateitį. Naudokite nuolaidos kodą: BCW40 gauti 40% nuolaidos už bilietą.

„Mes labai džiaugiamės galėdami būti„ BlockchainWeekend “dalimi. Šiais ir ateinančiais metais tai bus žinoma kaip puikus būdas pristatyti „blockchain“ projektus NYC technologijų bendruomenei ir pasauliui. „BlockchainWeekend“ suburia NYC „blockchain“ bendruomenę ir pabrėžia svarbiausius ateičiai projektus. Mes labai džiaugiamės galėdami dalyvauti šioje iniciatyvoje “.

Serge’as Millmanas

„Starta Ventures“ generalinis direktorius

BCW renginių vedėjas

„Mes džiaugiamės matydami, kad„ blockchain “bendruomenė toliau auga ir buriasi į„ BlockchainWeekend “. Nekantriai laukiu kolektyvų, dalyvavusių NYC „BigApps Blockchain Challenge“, bei kitų įdomių „blockchain“ projektų iš viso pasaulio. “

Casey Koppelson

Programos vadovas, NYC „BigApps Blockchain“

Panašūs renginiai:

„Blockchain Live“

Prisijunkite prie „blockchain“ verslininkų, lyderių ir įmonių diskusijoje apie NYC „blockchain“ ekosistemos subūrimą per švietimą, sužinokite apie „blockchain“ programas ir decentralizuoto finansų ateitį.

„Blockchain Crypto Summit“

Dalyvaudami „Keynote“ pranešėjus Yossi Hanssoną iš „Techstars Blockchain“ ir Jamielą Sheikhą iš „Chainhaus“, lyderiai ir novatoriai „blockchain“ erdvėje susitiks atsakyti į klausimus apie „blockchain“ technologijos būklę ir kriptovaliutą..

Mąstymas už bloko ribų

Norite sužinoti, kaip pradėti ar augti „blockchain“ bendruomenėje?

Pilietinė salė + ConsenSys

Ieškote būdo susitikti ir pasimokyti iš technologų, produktų vadybininkų, dizainerių ir inžinierių? Sužinoti daugiau.

Edukaciniai / konferenciniai renginiai:

„Fintech“ aukščiausiojo lygio susitikimas su CKGSB Americas

„Fintech Summit“ sukuria aplinką, kurioje tiek akademinio, tiek verslo pasaulio patirtis gali laisvai keistis idėjomis. Tikslas yra išspręsti realaus pasaulio problemas, gavus sprendimus naudojant dirbtinį intelektą, nanotechnologijas ir blokų grandinę bei kriptovaliutas. tinklo aplinką.

Miesto plėtra: stiprinti bendruomenes

Būkite kūrybinio žemės perdirbimo centro dalimi; Miesto pertvarkymas. „Stipresnių bendruomenių kūrimas“. Pažiūrėkite, kaip „blockchain“ gali pakeisti perdirbimo erdvę.

Pasaulinis hakatonas: socialinio poveikio „blockchain“

Brooklyn Hackathon, kuriantis socialinio mobilumo ir teisingumo visiems pamatus. Dalyviai bendradarbiaus su įvairiomis suinteresuotosiomis šalimis, pradedant akademine veikla, baigiant verslu ir pradedančiomis įmonėmis, visų dėmesį sutelkiant į bendrą socialinio poveikio tikslą, tai yra padaryti pasaulį geresne vieta daugiau žmonių.

Seminaras / „Happy Hour“ renginiai:

Pikio konkursas & „Happy Hour“ pradžios įmonės – Išgirskite į JAV rinką įsilaužusių tarptautinių startuolių aikšteles ir gaukite progą atsitiktinai prisijungti prie gėrimų ir lengvų užkandžių. Sužinokite, kaip jie įsteigė rizikos fondą su ICO dar 2017 m

Pakratykite barškėjimo ritinį ir dvikovą

Kai visa tai pasakyta ir padaryta – ko niekada nėra – ir jūs ieškote šiek tiek linksmybių, prisijunkite prie „Shake Rattle Roll and Duel“ muzikos, komedijos, šokių ir gėrimų nakčiai!

Tai tik žvilgsnis į įvykius, kuriuose galėsite dalyvauti „BlockchainWeekend“ metu. Nuo švietimo iki tinklų kūrimo ar tiesiog smagaus vakaro, turėsite daugybę renginių, kurie numalšins jūsų technologijų troškulį! Norėdami pamatyti visą įvykių sąrašą, eikite į „BlockchainWeekend.org“ ir tyrinėkite jums tinkamiausius įvykius.

Rašytojo biografija:

Paulas Lennie

Paulas yra škotų finansų ekspertas, kuris 2002 m. Persikėlė į Niujorką prekiauti Volstrite ir nuo 2013 m. Yra „blockchain“ ir „cryptocurrency“ advokatas. Jis yra gerai gerbiamas pasaulinės „blockchain“ bendruomenės narys, dirbo su bankais ir kitais didelių korporacijų, integruojančių „blockchain“ technologijas į savo verslą.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me